Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 918 — Csodabogár
Azért itt nem TO meg 85 féle kretének vannak, hanem Fitz-féle kultúrlények 😛 /mondom ezt Derek interjúja után 😀/szaba
Azt meg kell hagyni, hogy Fitz-nél kulturáltabb arc nincs a ligában. Magyon bírom, hogy mindig öltönybe nyilatkozik! Big respect!

Off: Fucu! Lecserélted a sisakot egy zacskóra? 😀catattack
http://www.youtube.com/watch?v=v4jGSvxCRp4 😊

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Abból mi igaz, amit Ricsiék pletyiztek, hogy Fitz lehet odébáll? Jó lenne Riversnek egy ilyen sólyom. :/ (AJ szerint nyilván nem 😀)
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Azért itt nem TO meg 85 féle kretének vannak, hanem Fitz-féle kultúrlények 😛 /mondom ezt Derek interjúja után 😀/szaba
Azt meg kell hagyni, hogy Fitz-nél kulturáltabb arc nincs a ligában. Magyon bírom, hogy mindig öltönybe nyilatkozik! Big respect!

Off: Fucu! Lecserélted a sisakot egy zacskóra? 😀catattack
Fitz imázsa kikezdhetetlen

Igen, a szezon végéig ez marad a lényeg a zacskóra van írva 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Azért itt nem TO meg 85 féle kretének vannak, hanem Fitz-féle kultúrlények 😛 /mondom ezt Derek interjúja után 😀/szaba
Azt meg kell hagyni, hogy Fitz-nél kulturáltabb arc nincs a ligában. Magyon bírom, hogy mindig öltönybe nyilatkozik! Big respect! catattack
Vele egy szinten van még Dhani Jones ilyen téren. 😉
több mint 13 éve
catattack 3 520
Azért itt nem TO meg 85 féle kretének vannak, hanem Fitz-féle kultúrlények 😛 /mondom ezt Derek interjúja után 😀/szaba
Azt meg kell hagyni, hogy Fitz-nél kulturáltabb arc nincs a ligában. Magyon bírom, hogy mindig öltönybe nyilatkozik! Big respect!

Off: Fucu! Lecserélted a sisakot egy zacskóra? 😀
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
telt házas lesz a vasárnapi Rams elleni meccsFucu
Szegény halandók...

Valószínűleg Campbell és Toler is visszatér a 7végén.catattack
azért én örülök, hogy nem pártoltak el a csapattól, mert simán megtehették volna (lásd Bengals)Fucu
Azért itt nem TO meg 85 féle kretének vannak, hanem Fitz-féle kultúrlények 😛 /mondom ezt Derek interjúja után 😀/
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
telt házas lesz a vasárnapi Rams elleni meccsFucu
Szegény halandók...

Valószínűleg Campbell és Toler is visszatér a 7végén.catattack
azért én örülök, hogy nem pártoltak el a csapattól, mert simán megtehették volna (lásd Bengals)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
catattack 3 520
telt házas lesz a vasárnapi Rams elleni meccsFucu
Szegény halandók...

Valószínűleg Campbell és Toler is visszatér a 7végén.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Helló srácok!

Kicsit off, de... Fucu nem dobnál össze egy podcast adást az nfc westről? Esetleg Pít is besegíthetne. 😊
Szívesen meghallgatnám a véleményetek...

Bocs még eccer is...Sonics
Sajnos nem szolgálhatok jó hírekkel, nincs sok időm és most a december erősebb lesz a melóhelyen is.
Viszont ötletet is adtál a kivitelezés kérdéses, alapszakasz végén szeretnék egyet.

ON-ra kapcsolva

telt házas lesz a vasárnapi Rams elleni meccs



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Jólvan azért nem kell szentté avatni DOA-t 😛 de azért újságíró hogy megkérdezze ugyan mi volt vicces, Anderson lehetett volna kicsit eszesebb is, számomra úgy tűnt egyszerűbb volt neki visszatámadni ilyen pitiáner dolog miatt. Danny Greent megértem, ott tényleg nem kicsit bacta el a csapata a meccset, de ez köszönőviszonyban sem volt vele. A QB ugye az O vezére, reagálhatott volna jobban is. Amúgy elég sokan kint nem értik Andersont emiatt...

petey
Értem mire gondolsz Petey, valóban kicsit hisztisre sikeredett Anderson performansza, de azon, hogy kint lovagolnak a témán nem tudok meglepődni, mert az amcsik sajnos imádnak mindenben szenteskedni, pedig...
Nekem csak az jutott eszembe, mikor '97-ben a fociválogatottunk a VB pótselejtezőn itthon kiszopott 1-7-re a jugóktól. Rögtön a lefújás után megkérdezték Bánffy Jánost, mit szól a méretes zakóhoz... konkrétan végigröhögcsélte a rögtönzött mini-interjút, mert mégis mit csinált volna szerencsétlen, sírta volna el magát? Mégse vonta kérdőre senki, mert tudták kb. hogyan érezheti magát, és miért viselkedett úgy, ahogy. Ellenben Illés Bécóra sokan kiakadtak, hogy ünnepelte magát, miután a 90. perc környékén gólt lőtt... 😉

több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Helló srácok!

Kicsit off, de... Fucu nem dobnál össze egy podcast adást az nfc westről? Esetleg Pít is besegíthetne. 😊
Szívesen meghallgatnám a véleményetek...

Bocs még eccer is...

több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
http://www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-a-sztarkosaras-kifigurazta-az-arizona-hisztis-iranyitojat-video-2054946/

Howard 😀

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Kurt Warner mint QB edző..sajnos egy jó játékosból nem mindig válik a legjobb edző. Lásd, Singletary, Mike 😉petey
ezért írtam a QB edzőt, ahhoz azért ért valamicskét 😊
igazából Chris Millerrel sincs bajom



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 918 — Csodabogár
Jólvan azért nem kell szentté avatni DOA-t 😛 de azért újságíró hogy megkérdezze ugyan mi volt vicces, Anderson lehetett volna kicsit eszesebb is, számomra úgy tűnt egyszerűbb volt neki visszatámadni ilyen pitiáner dolog miatt. Danny Greent megértem, ott tényleg nem kicsit bacta el a csapata a meccset, de ez köszönőviszonyban sem volt vele. A QB ugye az O vezére, reagálhatott volna jobban is. Amúgy elég sokan kint nem értik Andersont emiatt...

Kurt Warner mint QB edző..sajnos egy jó játékosból nem mindig válik a legjobb edző. Lásd, Singletary, Mike 😉

több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Látom már lerágott csont, de azért nagyon kikívánkozik belőlem: ez a felfújt Anderson-dolog tényleg egy röhej! Az idióta újságíró megkapta amit akart, csak a barma nem vette észre, hogy golyók nőttek az állán... hipokrita f*sz! Nyilván - ha nem is egy atom QB - D.A. nem pöcslengetéssel tölti az edzéseket, ahogy azt el is mondta. A Sport TV-s közvetítés alatt már fogtam a fejem, amikor Ricsi ráugrott az esetre, mint Floki a lábtörlőre. Szánalmasak ezek a szobatudós, erkölcsi Mount Everest-ről történő nagy szakértések. Én is amondó vagyok, hogy qrva egyszerű egyeseknek mindent a QB nyakába varrni. Minimális intelligenciával bárki levághatta, hogy Anderson kínjában röhögött, ha meg nem, miért zárnánk ki, hogy a csapattársa valami irdatlan vicceset mondott neki, elvégre nem temetésen voltak.
Rossz volt látni a Cards-ot ilyen gyengén játszani, bár az állás, meg ezen topik hsz-eiből már sejthettem, hogy nem túl acélosak Warner (Boldin, Dansby...) nélkül. Kívánom, hogy forduljanak jobbra a dolgaitok!

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
és elég nagy a valószínűsége, hogy idén lesz arra példa hogy negatív mérleggel jut be csapat a rájátszásba. És arra is van egy bambim, hogy nem mi leszünk azok. Hiába a gyenge ellenfelek nem fogjuk a következő öt meccset 4-1-el lehozni



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
nem győzöm hangsúlyozni a matekot 😉 még ez is benne van a pakliban, hiszen volt már rá példa 50%-os mérleggel:

hogyismongyam... először jön a keszeg, aztán a ponty, a remény hal meg utoljára... 😀

THIS IS THE WAY
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Fucu: A Warneres ötleted nagyon tetszik. Saját, vagy kint is pedzegetik? Ha nem, akkor twittereld má' el Kurt bácsinak 😊

Azért Beannie 43 yardos elkapása nem volt rossz...., ha már a futás nem ment (=nem volt 😕 )Spory
azt hiszem saját, még nem olvastam mástól 😊

Beanie elkapása szép volt, az egy nagyon jól hívott play volt és Anderson jól vette észre, hogy Spikes egy az egyben fogja Beanie-t. És a passz is pontos volt. Több ilyen kéne

idézet Whistől: "As hard as it is to say, I have seen Derek in here working his tail off. I have seen improvement over the last few weeks. That's really what you look for, and I think he gives us the best chance to win right now."
nagyon érdekelne hol látja azt a fejlődést, azon kívül hogy kevesebb labdát ad elFucu
Hm, lehet hogy a relatíve nagyobb pontosságot kéne itt díjazni. Jobban mondva a kevesebb INT-et, mert pontosabb az nem lett. De azzal még nem leszünk nyerők ha nem ad el végre labdát.
Ez mondjuk Hallt és Skeltont is minősíti, hogy Anderson még így is a legnagyobb esély a győzelemre...

Lehet, hogy meglepő lesz amit mondok, de szerintem lehet még több győzelmünk is, tekintve, hogy tényleg igen gyenge csapatok vannak még hátra, illetve hogy most már minden mindegy alapon, felszabadultabban fognak a srácok pályára lépni. Legalábbis remélem. Ha nem így lesz, akkor tényleg kiérdemeljük az 1/1-et.
Valljuk be, áprilisban majd örülni fogunk ennek, amikor eljön a draft ideje 😊 Csak győzzük majd eldönteni, melyik fasza QB-t meg OL-t hozzuk el 😊
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Fucu: A Warneres ötleted nagyon tetszik. Saját, vagy kint is pedzegetik? Ha nem, akkor twittereld má' el Kurt bácsinak 😊

Azért Beannie 43 yardos elkapása nem volt rossz...., ha már a futás nem ment (=nem volt 😕 )Spory
azt hiszem saját, még nem olvastam mástól 😊

Beanie elkapása szép volt, az egy nagyon jól hívott play volt és Anderson jól vette észre, hogy Spikes egy az egyben fogja Beanie-t. És a passz is pontos volt. Több ilyen kéne

idézet Whistől: "As hard as it is to say, I have seen Derek in here working his tail off. I have seen improvement over the last few weeks. That's really what you look for, and I think he gives us the best chance to win right now."
nagyon érdekelne hol látja azt a fejlődést, azon kívül hogy kevesebb labdát ad el



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Fucu: A Warneres ötleted nagyon tetszik. Saját, vagy kint is pedzegetik? Ha nem, akkor twittereld má' el Kurt bácsinak 😊

Azért Beannie 43 yardos elkapása nem volt rossz...., ha már a futás nem ment (=nem volt 😕 )
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Kent Somers volt aki feltette Andersonnak a kérdést 😀Fucu
még jó, hogy nem Darren Urban 😊

DA szar volt, de azért Fitz is elejtette azt a TD-t érő lasztit, amiket egyébként simán meg szokott tartani... Ebből látszik, hogy a fejekben sincs minden rendben sajnos, mintha már mindenki feladta volna az egészet.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Kent Somers volt aki feltette Andersonnak a kérdést 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Őrült ötlet de én megpróbálnám visszahozni Warner-t mint QB edzőt, és mindenképpen kellene egy fiatal tökös, de tehetséges OC (meg egy DC is). WHis nem tud edzősködni és playeket hívni egyszerre most már beláthatja ő maga is.
Fucu
ezt mondom én is egy ideje. Whiz képtelen egy személyben HC és OC lenni. Warnert edzőnek visszacsábítani jó ötlet lenne, lehetne akár az OC is...csongi
kezdje inkább azzal amiben igazán jó az irányítókkal. De erre 0,1% esélyt látok (nem csak hozzánk, hanem másohova sem)Fucu
pedig most szerintem kurvára kéne, hogy valaki felrázza a srácokat, és ha valaki erre képes lehet, akkor az Kurt
nem tudom mit gondolhatott, amikor nézte a fotelből a meccset...
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Őrült ötlet de én megpróbálnám visszahozni Warner-t mint QB edzőt, és mindenképpen kellene egy fiatal tökös, de tehetséges OC (meg egy DC is). WHis nem tud edzősködni és playeket hívni egyszerre most már beláthatja ő maga is.
Fucu
ezt mondom én is egy ideje. Whiz képtelen egy személyben HC és OC lenni. Warnert edzőnek visszacsábítani jó ötlet lenne, lehetne akár az OC is...csongi
kezdje inkább azzal amiben igazán jó az irányítókkal. De erre 0,1% esélyt látok (nem csak hozzánk, hanem másohova sem)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Őrült ötlet de én megpróbálnám visszahozni Warner-t mint QB edzőt, és mindenképpen kellene egy fiatal tökös, de tehetséges OC (meg egy DC is). WHis nem tud edzősködni és playeket hívni egyszerre most már beláthatja ő maga is.
Fucu
ezt mondom én is egy ideje. Whiz képtelen egy személyben HC és OC lenni. Warnert edzőnek visszacsábítani jó ötlet lenne, lehetne akár az OC is...