Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 13 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
csak az vigasztalhat minket, hogy a csoportunk megint hozta a formáját, mindenki kikapott, a Ninerst pl. nullázták... NFC Worst!csongi
najah... mondjuk mi is kikaptunk a Tampa Bay-től, de legalább 35-38-ra megszorongattuk őket...
nomeg juteszembe a New Orleans-t pedig meg is vertük a Seahawks mostani vereségével ellentétben...
csakhogy félig tele legyen az a bizonyos pohár... és optimista szemszögből közelítsük meg a dolgokat 😊

THIS IS THE WAY
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Ez ku.vajó! 😂
http://www.azcardinals.com/photos-videos/videos/Cards-Nicknames/72312432-cea5-4cf9-a8ff-4a80ce030a99catattack
Az értelem, ami süt néhányukról (és akkor szépen fogalmaztam) az félelmetes. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 810 — Csodabogár
petey: nem is vártam hogy egy U$C szimpatizáns le tudja írni rendesen hogy Stanford Cardinal 😛

Fucu
Este vót na, aztán meg nem akartam javítani 😊

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
petey: nem is vártam hogy egy U$C szimpatizáns le tudja írni rendesen hogy Stanford Cardinal 😛

Luck álmaim húzása lenne, nem kell ecsetelnem miért. (kb mint Tibinek a Tebow pick)
Fejben rendben van a srác, gyors döntéshozó, pontos is, de fene tudja mit kezdene emögött a fal mögött.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
catattack 3 520
Ez ku.vajó! 😂
http://www.azcardinals.com/photos-videos/videos/Cards-Nicknames/72312432-cea5-4cf9-a8ff-4a80ce030a99
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Luck kb olyan, mintha összegyúrták volna Ryant és Flaccot.Nem fog 300-350 yardokat hajigálni, de megbízható, egyetemi szinten biztosan, ráadásul jól fut,aztán ki tudja mi lesz belőle a profik közt.Pro style offenseből jön, ami azért lényeges.Bradfordot is féltették, hogy első évesként buktái lesznek, aztán hogy összekapta magát.Persze jövőre jön a másodévesek átka 😛
Leinartnak nagyobb hype-ja volt szerintem.

http://www.youtube.com/watch?v=RF9PFJI_t5I 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
mert Luck a szekszi QB pick...akiből persze lehet egy orbitális nagy bust is...petey
Leinart már elég sexy boy volt! 😛catattack
http://www.youtube.com/watch?v=fkxyJtoO-64

több mint 13 éve
catattack 3 520
mert Luck a szekszi QB pick...akiből persze lehet egy orbitális nagy bust is...petey
Leinart már elég sexy boy volt! 😛
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 810 — Csodabogár
Stanford Cardinals. Hát hogy jobb mint Bradford az erős, mivel eddig egy NFL snapet sem nyomott 😛petey
Nem vagyok gyogyós. Attól, hogy nincs sok időm NCAA-t nézni még hallhattam valahol a Stanfordról. 😛
Arra lettem volna kíváncsi, hogy miért pont őt javasolja QB-nak.catattack
mert Luck a szekszi QB pick...akiből persze lehet egy orbitális nagy bust is...

több mint 13 éve
catattack 3 520
Stanford Cardinals. Hát hogy jobb mint Bradford az erős, mivel eddig egy NFL snapet sem nyomott 😛petey
Nem vagyok gyogyós. Attól, hogy nincs sok időm NCAA-t nézni még hallhattam valahol a Stanfordról. 😛
Arra lettem volna kíváncsi, hogy miért pont őt javasolja QB-nak.
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Ezt kifejtenéd bővebben egy kissé?catattack
Stanford Cardinals. Hát hogy jobb mint Bradford az erős, mivel eddig egy NFL snapet sem nyomott 😛petey
error. Stanford Cardinal, és csak abban hasonlít hozzátok, hogy bíborvörös 😛 nekik egy FA a kabalájuk 😀shawnka
Ott a pont 😀 a fát tudtam, de azt hittem, hogy az valami agyamentség 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Jó lenne nektek jövőre Andrew Luck 😉 Szerintem jobb, mint Bradford.És persze ő már most is Cardinals játékos. 😀aztec
Ezt kifejtenéd bővebben egy kissé?catattack
Stanford Cardinals. Hát hogy jobb mint Bradford az erős, mivel eddig egy NFL snapet sem nyomott 😛petey
error. Stanford Cardinal, és csak abban hasonlít hozzátok, hogy bíborvörös 😛 nekik egy FA a kabalájuk 😀
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 810 — Csodabogár
Jó lenne nektek jövőre Andrew Luck 😉 Szerintem jobb, mint Bradford.És persze ő már most is Cardinals játékos. 😀aztec
Ezt kifejtenéd bővebben egy kissé?catattack
Stanford Cardinals. Hát hogy jobb mint Bradford az erős, mivel eddig egy NFL snapet sem nyomott 😛

több mint 13 éve
catattack 3 520
Jó lenne nektek jövőre Andrew Luck 😉 Szerintem jobb, mint Bradford.És persze ő már most is Cardinals játékos. 😀aztec
Ezt kifejtenéd bővebben egy kissé?
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Jó lenne nektek jövőre Andrew Luck 😉 Szerintem jobb, mint Bradford.És persze ő már most is Cardinals játékos. 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
More Than Sure Hands: Larry Fitzgerald

http://www.youtube.com/watch?v=bqzD6f0Xwsk
több mint 13 éve
catattack 3 520
Will Davis IR-re került, Alfonso Smith-t elküldték. Így 2 fővel csökkent a létszám. Komart újra szerződtették és practice squad számára is "megnyílhatnak a kapuk". Marshay Green-t mondogatják.

Szerk.: Már hivatalos, 53-ban Komar és Green is.
több mint 13 éve
catattack 3 520
Azért 29.-ére összekaphatnák magukat, különben egy TV-vel kevesebb lesz a házban!
Tudom hogy ez a Cards fórum, de nem semmi meccs volt a Patriots-Colts, irigykedtem érte, pláne hogy mindjárt a meccs elején megmutatták az eredményeket és abból semmi jó nem volt számunkra. Haley felkészült belőlünk rendesen!mamii
Ha ennyire meghatott a Pats-Colts meccs, akkor nem is tudom mi lesz veled hétfőn! Kegyelmezz a tévének, mert szüksége lesz rá! 😕
több mint 13 éve
mamii Arizona Cardinals 68
Azért 29.-ére összekaphatnák magukat, különben egy TV-vel kevesebb lesz a házban!
Tudom hogy ez a Cards fórum, de nem semmi meccs volt a Patriots-Colts, irigykedtem érte, pláne hogy mindjárt a meccs elején megmutatták az eredményeket és abból semmi jó nem volt számunkra. Haley felkészült belőlünk rendesen!


GO CARDINALS!!!
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
szuper :/

Akkor Schofield lesz a kezdő, ha Haggans nem lesz harcra készen



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Cardinals OLB Davis breaks leg vs. Chiefs; likely out for year

francba

több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
csak az vigasztalhat minket, hogy a csoportunk megint hozta a formáját, mindenki kikapott, a Ninerst pl. nullázták... NFC Worst!
több mint 13 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
Anderson nem volt annyira gáz...catattack
de jónak sem mondanám... sok volt a pontatlan passz, de legalább most nem INT-egetett... :rolleyes: viszont láthatóan tiszta ideg volt, ez annál a bizonyos unsportsmanlike-os büntinél is látszott... meg az egész csapat görcsös volt... az a sok szabálytalanság...
csak három említésre méltó drájvunk volt összvissz és abból is csak egy lett TD...

THIS IS THE WAY
több mint 13 éve
catattack 3 520
Most látok reális esélyt az 1/1-re. Feljövőben a Bills, de a Panthers összeszedhetné magát!
Förtelem ez a játék. Ma valami nem volt meg. Anderson nem volt annyira gáz, a fal is jobb volt, a defense sem volt rossz... Ő... Nem tudom...
több mint 13 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
ez van... 😕
én naggggyon szurkoltam a végén azért a becsület TD-ért, legalább az összejött 😐

THIS IS THE WAY