Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Levi Brown...Fucu
ne aggódj. Vasárnap ti vagytok az esélyesek 😛
pfej milyen mocskos szar meccs lesz 😀
TOP3 pick in the lineharomt
Loser Bowl 😊
az a vicces hogy Orton széjjel fog minket passzolni. A mi irányítónk (akárki is legyen) meg eladja majd a lasztit. ezzel fogtok nyerni. 😊Fucu
"Overall, Whisenhunt said, finding a franchise quarterback isn’t easy. He pointed to both Miami and Denver, and their ongoing quests to replace Dan Marino and John Elway."

Akkor most mi is 10-20 évig fogunk keresgélni vagy mi lesz? 😊

Anderson vasárnapi statjai meg azt hiszem nem igényelnek kommentárt: 7/20, 93 YDS, 1 INT
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
fel a fejjel, 5. helyen lehet húzni vmi jó kis impact playátpetey
Levi Brown...Fucu
ne aggódj. Vasárnap ti vagytok az esélyesek 😛
pfej milyen mocskos szar meccs lesz 😀
TOP3 pick in the lineharomt
Loser Bowl 😊
az a vicces hogy Orton széjjel fog minket passzolni. A mi irányítónk (akárki is legyen) meg eladja majd a lasztit. ezzel fogtok nyerni. 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Két drive-ig jó volt a fal, utána ugyanaz a szánalom mint eddig. Derek tüzelt, de nem talált vagy legalábbis nem saját csapattársat. Hall is igyekezett aztán összetörték (köszi O-Line), jöhetett Skelton, akinek az első pár dobása korrekt volt, megtalálta Fitz-et és Breastont is de utána elszórta a lasztit mindenfele (ideje sem volt, köszi O-Line)
Futójáték első félidőben volt, utána nem

A védelem fasza volt, Dockett a szezon legjobb meccsét hozta le. Rhodes egy állat, rohadt jó csere volt. Campbellnek és Branchnek is voltak villanásai. Lenon nem volt rossz
LSH nagyon jó még mindig, de a visszahordásokat nem tudjuk levédekezni.

indítok egy We Want Luck klubbot lehet csatlakozni



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
fel a fejjel, 5. helyen lehet húzni vmi jó kis impact playátpetey
Levi Brown...Fucu
ne aggódj. Vasárnap ti vagytok az esélyesek 😛
pfej milyen mocskos szar meccs lesz 😀
TOP3 pick in the line
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
fel a fejjel, 5. helyen lehet húzni vmi jó kis impact playátpetey
Levi Brown...



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 950 — Csodabogár
Hát látom Anderson megint kitette a szívét-lelkét a pályára..

fel a fejjel, 5. helyen lehet húzni vmi jó kis impact playát

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nyami. Vasárnap szánalom bowl 😊
több mint 13 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Jézusom.... nem hiszem el... még jó hogy mostanában egy meccset sem látok.
Ezeket nem tudnám higgadtan végig nézni.
Kár ezért a szezonért...
Én attól félek hogy igy a WR-einknek is elmegy a kedve és mire lenne egy jó QB-nk addigra belefásulnak az eredménytelenségbe.
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
még jó, hogy nem néztem meg a második félidőt, mert ma korán kellett kelnem. csak szenvedtem volna...
bár azért Skeltont megnéztem volna, hogy muzsikál, de a statok azt mutatják, hogy egyelőre tényleg nem lehet rá számítani.

teljesen egyértelmű, nincs egy használható QB-nk se, Andersonra nem tudunk építeni, Hall és Skelton pedig még nincsenek készen. mondjuk talán nem is Bradford kaliberek, aki szintén rookie, aztán meg lehet nézni a statjait...

az esélytelenek nyugalmával várhatjuk a hátralévő meccseinket
több mint 13 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
Látom, így "edzőmeccs" keretében legalább kipróbáltuk Skeltont. Hogy muzsikált?Spory
hát szerencsétlen Hallnál tán jobb volt... bátran dobálgatott és ő legalább nem INT-egetett... 😐
Passing CP/AT YDS TD INT
D. Anderson 7/20 93 0 1
J. Skelton 3/6 45 0 0
Max Hall 1/3 10 0 1

100szónak is 1avége... már a matematikai esélyekről sem érdemes beszélgetni... elszálltunk mint a győzelmi zászló... 😕
bizony innentől kezdve már csak amolyan edzőmeccsezgetés a maradék szezon... nomeg a mundér becsületéért azért összehozhatnának már végre a srácok egy-két TD-is... 😐

THIS IS THE WAY
több mint 13 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Ma rájöttem: én tehetek mindenről.... Utoljára október 10-én vettem fel meccsnézéshez a Warner mezemet..... A Saints ellen játszottunk.... Ígérem a hétvégén újra felveszem és simán verjük a Denvert 😀 😀

Látom, így "edzőmeccs" keretében legalább kipróbáltuk Skeltont. Hogy muzsikált?
több mint 13 éve
bionic Arizona Cardinals 120
catattack: megcsináltad a zscskót a fejedre?

Én a meccsnek csak az első harmadáról hallottam, akkor még vezettünk. Ma megnéztem az eredményt, hát..... lehet hogy én is hozom azt a zsacsit meg ollót 😕

Nem is tudom hogy sírjak, vagy nevessek kínomban. Az első harmad után nem szereztünk egy árva pontot sem! Majd megnézem az összefoglalót, meg a statisztikát, bár lehet hogy jobb ha nem is látom.

A Rams meg szerintem megnyeri a csoportunkat.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Utoljára egymás után lévő két meccsen 6 vagy kevesebb pontot a Cards 1957-ben csinált (31-0 a Browns ellen, 14-6 a Bears ellen).

Más: Max Hall várhatólag pár hetet hagy ki sérülése miatt.
több mint 13 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
Nyerünk! 😊 (mert nyerni kell)Fucu
A próféta szóljon belőled! 😀
amen

THIS IS THE WAY
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
felőlem most egyébként komplett standup comedyt is tarthat Derek a pálya szélén meccs közben, ha a vége akár csak egy szűk 1 pontos győzelem lesz 😀
több mint 13 éve
catattack 3 520
Nyerünk! 😊 (mert nyerni kell)
Go Cards!Fucu
Oké Fucu, készültem! Egyik kezemben egy zacskó a másikban olló! 😀
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
jogos, csak félek ha nem írom le akkor eladja négyszer a labdát 😀
esélytelenek nyugalmával indulunk neki a meccsnek



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Nyilván a jó pár HC állás helyett inkább a Cardshoz megy OC-nak. Logikus lenne 😀Toca
Ezt te nem érted...
Ez megtiszteltetés!catattack
így van 😀

Fucu's spotlights:
- Eladott labda nélküli játék Andersontól
- elfogadható teljesítmény a futóktól és a támadó faltól egyaránt
- a 10-15 yardos zónában levédekezni a passzokat, főleg Amendola tud ott kárt okozni
- DRC-nek el kéne kezdeni védekezni is Danario Alexander ha megszivatja nagyon égő lesz neki.
- Steven Jackson megállítása, hiába halovány hetek óta.
- a visszahordások kontrollálása
Fucu
szép lenne ha ezeket mind meg tudnánk valósítani... én már mindenfajta elvárás nélkül fogok leülni a meccshez, és akkor talán nem lesz fájdalmas megint egy zakó.
a másik meg, hogy a múltkor is megúszta DA INT nélkül, mégis teljesen nulla volt. azt hiszem az jelentené a Whiz által régóta mondott fejlődést, ha végre a passzok is célba érnének.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Game Day! 😊

Otthon, Rams, nyitva lesz a stadion teteje

Nehéz lesz, mivel ez a Rams nem ugyanaz a Rams mint akik az első héten voltak. Bradford sokkal érettebb, nem fogja háromszor eladni a labdát. És a védelmünk mostani állása szerint szét fog passzolni minket.
a mérkőzés kulcsai, avagy Fucu's spotlights:
- Eladott labda nélküli játék Andersontól
- elfogadható teljesítmény a futóktól és a támadó faltól egyaránt
- a 10-15 yardos zónában levédekezni a passzokat, főleg Amendola tud ott kárt okozni
- DRC-nek el kéne kezdeni védekezni is Danario Alexander ha megszivatja nagyon égő lesz neki.
- Steven Jackson megállítása, hiába halovány hetek óta.
- a visszahordások kontrollálása

Nyerünk! 😊 (mert nyerni kell)
Go Cards!



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
catattack 3 520
Nyilván a jó pár HC állás helyett inkább a Cardshoz megy OC-nak. Logikus lenne 😀Toca
Ezt te nem érted...
Ez megtiszteltetés!
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 728 — Vikings fan
Ez mi lenne? Sehol nem hallottam. :

"Két komoly forrás szerint Russ Grimm váltja majd a szezon végén John Fox-t a Carolina vezetőedzői posztján"catattack
én sem, de rákérdeztem a szerkesztőiben és JJ irta a hogy Schefter írta és forrásokra is hivatkozott.
Megérteném a távozását mert kiérdemelte hogy főedző legyen. De régebben volt egy cikk erről és abban azt nyilatkozta, hogy addig nem fog elvállalni főedzői feladatot amíg nem érzi hogy megérett arra hogy főedző legyen. Kíváncsian várom a történéseket.Fucu
na bassza meg már csak az kéne, hogy Warner meg Haley után ő is elmenjen
Gruden esetleg nem akarna nálunk OC lenni? 😊csongi
Nyilván a jó pár HC állás helyett inkább a Cardshoz megy OC-nak. Logikus lenne 😀
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Ez mi lenne? Sehol nem hallottam. :

"Két komoly forrás szerint Russ Grimm váltja majd a szezon végén John Fox-t a Carolina vezetőedzői posztján"catattack
én sem, de rákérdeztem a szerkesztőiben és JJ irta a hogy Schefter írta és forrásokra is hivatkozott.
Megérteném a távozását mert kiérdemelte hogy főedző legyen. De régebben volt egy cikk erről és abban azt nyilatkozta, hogy addig nem fog elvállalni főedzői feladatot amíg nem érzi hogy megérett arra hogy főedző legyen. Kíváncsian várom a történéseket.Fucu
na bassza meg már csak az kéne, hogy Warner meg Haley után ő is elmenjen
Gruden esetleg nem akarna nálunk OC lenni? 😊
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ez mi lenne? Sehol nem hallottam. :

"Két komoly forrás szerint Russ Grimm váltja majd a szezon végén John Fox-t a Carolina vezetőedzői posztján"catattack
én sem, de rákérdeztem a szerkesztőiben és JJ irta a hogy Schefter írta és forrásokra is hivatkozott.
Megérteném a távozását mert kiérdemelte hogy főedző legyen. De régebben volt egy cikk erről és abban azt nyilatkozta, hogy addig nem fog elvállalni főedzői feladatot amíg nem érzi hogy megérett arra hogy főedző legyen. Kíváncsian várom a történéseket.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
catattack 3 520
Ez mi lenne? Sehol nem hallottam. :

"Két komoly forrás szerint Russ Grimm váltja majd a szezon végén John Fox-t a Carolina vezetőedzői posztján"
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
nem fogom bántani őket, de kezd elegem lenni ebből a témából
Fitz nem akar elmenni. pont

Whistől: "I’m not trying to play young guys to get a look at them. I’m more interested in getting this turned and getting a win."

Campbell, Toler, Haggans és Dan Williams játéka kérdéses vasárnap



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter