Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
mivan a rothadó hullára gyűlnek a keselyűk? 😛

petey: nem voltam puha, de kb akkor indulok melózni amikor a 4. negyed kezdődik a késői meccseken. És nem fogok azért felkelni hogy ne lássam a végét.

Botrányszar volt az egész csapat, irányítóstól, edzőstől, védelmestől, mindenestől. LSH volt az egyetlen értékelhető játékos.
Mike Adams akkora máker mint a Steelers és a Jets. Az INT szerencse volt rohadt nagy, az hogy Troy nem találta el Crabtree-t ötször az is. Mind a öt alkalommal két méter hátrányban volt Mike.

Fitz maradni fog, mert maradnia kell.

Őrült ötlet de én megpróbálnám visszahozni Warner-t mint QB edzőt, és mindenképpen kellene egy fiatal tökös, de tehetséges OC (meg egy DC is). WHis nem tud edzősködni és playeket hívni egyszerre most már beláthatja ő maga is.

Anderson marad a kezdő. Vegyes érzések. Az egyik oldalról, vigye el a balhét most már teljesen. A másikról tényleg a fiatalok lehetősége. Nem tudom mi lenne a jobb.

Luck-ot szeretném irányítónak a második körben meg egy falembert



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
http://www.youtube.com/watch?v=TGsIxLChyHQpetey
Huhuhúúúúúúúúúú! 😂catattack
Ez az ember buta 😊 Buta, és le is tagadja a bizonyított tényt 😊 Sőt, nem csak,hogy buta, de ez heves vérmérséklettel is párosul.undisputedly
Butaság elhamarkodottan elitélni Andersont. Azt tagadja, hogy jól szórakozott a partvonalon. Hallhatod amit mond: keményen dolgozik hétről hétre (más kérdés hogy eredménytelenül), és mnfen leszerepelni nem vicces. Aki buta itt az ismét a sajtó embere, aki (mint legtöbb sorstársa) tele van klisékkel és képmutatással, mert a plebs arra fogékony. Ez a majom is csak azt látta, hogy Andersonnak vigyorra húzódott az arcizma, de hiányzott belőle az a minimális empátia ami ahhoz kell, hogy átérezhesse riportalanya helyzetét. Hű de utálom ezeket a hasztalan provokatőr szardarabokat... 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Fitz meg szerintem nem fog elmenni, mindig is Cardinal volt, soha nem mutatta jelét, hogy el akarna menni. Ő is tudja, hogy vannak hullámvölgyek egy csapat életében, ha átmegy egy másikhoz, ott is lehet hogy szenvedne (lásd Moss esetét...).csongi
Ha van esze elmegy, mellesleg Moss azért annyira nem szenvedett Oaklandben és Foxboroughban. Az más kérdés hogy a karaktere milyen volt.petey
Bírnád mi? Hogy az utolsó épkézláb ember is elmenjen tőlünk. 😊
Az utolsó lécci oltsa le a villanyt...

Ezt meg most olvastam:
"Coach Ken Whisenhunt said it plainly today: Derek Anderson will remain the starting quarterback. Whisenhunt said it was because Anderson gives the Cardinals the best chance to win."

Nem tudom, sírjak vagy nevessek...

Valaki megjegyezte egyébként ennél a videónál, hogy úgy tűnik 4 évente van egy ilyen a Cardsnál. És tényleg: http://www.youtube.com/watch?v=ECTt67adObI 😊
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Fitz meg szerintem nem fog elmenni, mindig is Cardinal volt, soha nem mutatta jelét, hogy el akarna menni. Ő is tudja, hogy vannak hullámvölgyek egy csapat életében, ha átmegy egy másikhoz, ott is lehet hogy szenvedne (lásd Moss esetét...).csongi
Ha van esze elmegy, mellesleg Moss azért annyira nem szenvedett Oaklandben és Foxboroughban. Az más kérdés hogy a karaktere milyen volt.

több mint 13 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Meg kell védenem Derek-et, pedig nem szeretem. Állítólag Deuce próbált egy kis lelket önteni Andersonba, hogy ne keseredjen annyira. Megértem DA-t, hogy kiakadt. Nyilván nem direkt játszik ilyen szarul és nem is egyedül az ő sara. Nem is tudom, hogy mit várt az idióta riporter válaszként? Azt, hogy: Azon vigyorgok, hogy milyen szar az egész csapat és jó megszopattuk a rajongókat, akik kilátogattak!csongi
Most néztem meg a sajtótájékoztatót, hogy őszinte legyek tökéletesen megértem Andersont és tökéletesen megértem, hogy felkapta a vizet. Médiagecik... Elmehet az összes újságíró a picsába. Micsoda kérdés ez? Amikor a rossz szülő lecseszi a gyerekét, aki erre kínosan mosolyogni mer... "Még nevetsz is.....?!" - kérdezi nyomorulttól, pedig semmi mást sem szeretne, mint hogy a fater hagyja már békén, hiszen tisztában van "bűnével" és kész arra, hogy jóvátegye.
A másik pedig: ha a fiam vagy lányom nem képes egy matek hármasnál többre, akkor nem fogom az ötösért nyaggatni, hanem örülök, ha az ő szintjét hozza. Na. Így megy ez...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Én ezt a 13 futott yardot nem nagyon értem.Van 2 jó futótok.Megmagyarázná nekem ezt vki?Greengo
A Cards amikor tényleg jó volt, akkor sem a futójátékáról volt hírös.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Én ezt a 13 futott yardot nem nagyon értem.Van 2 jó futótok.Megmagyarázná nekem ezt vki?


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Meg kell védenem Derek-et, pedig nem szeretem. Állítólag Deuce próbált egy kis lelket önteni Andersonba, hogy ne keseredjen annyira. Megértem DA-t, hogy kiakadt. Nyilván nem direkt játszik ilyen szarul és nem is egyedül az ő sara. Nem is tudom, hogy mit várt az idióta riporter válaszként? Azt, hogy: Azon vigyorgok, hogy milyen szar az egész csapat és jó megszopattuk a rajongókat, akik kilátogattak!

DA szar QB. Leinart a mutatott játék alapján még szarabb! Anderson 2nd QB-ként lett idehozva. Nem ő tehetett arról, Leinart annyira rossz teljesítményt nyújtott, hogy abba a helyzetbe került a csapat, hogy az utolsó pillanatban Andersont jelölték kezdőnek.
Ebből adódóan a felkészülés is olyan lett amilyen.
Másodsorban a kvalitásával is gondok vannak. Tény, hogy kis túlzással szinte az összes csapat 2nd QB-je is magasabb szintet képvisel, mint ő.
Teszem fel a kérdést, miért őt kell szapulni? A vezetők szerződtették le, ők tették a csapat élére. Nem vettek zsákbamacskát, mert mindenki tudta, hogy erre képes.
Nincs az az idióta, aki ne akarna nyerni, vagy rosszabb formát produkálna, mint amire képes.

Abban -ha tényleg ez történt-, semmi kivetnivalót nem látok, hogy a csapattársai biztatják!catattack
Minden szavaddal egyetértek. A meccset látva én is kiborultam rá, egyszerűen szavak nincsenek arra, hogy mennyire SZAR. Viszont teljesen megértem, hogy kiborult a sajtótájékoztatón. Nyilvánvaló hogy nem az eredményen szórakozott, egyszerűen szarul jött ki, hogy pont vette a kamera amikor beszélgetett Lutuival. Most őszintén, csak azért mert vesztésre áll a csapat, egész meccsen gyászos képpel, sírásra görbülő szájjal kéne ácsorognia a pálya szélén? Nem hiszem.
Az viszont megint egy dolog, hogy baromira nincs egy dimenzióban Warnerrel pl., nem csak játéktudásban, hanem mentalitásban, abban, hogy vezére lenne a csapatnak. Mindig csak azt látni, hogy unottan, kedvetlenül megy fel a pályára, aztán jön le egy "3 and out" után. És ez a nagy baj...

Ha viszont ezek után még ő fog kezdeni, akkor már Whizt sem fogom érteni. Ennek a szezonnak már úgyis annyi. Anderson tutifix hogy ki lesz rúgva. Akkor meg minek erőlködni vele még, amikor itt lenne a legjobb alkalom a rookiekat, Hallt és Skeltont hozzászoktatni az éles meccsekhez. Ráadásul viszonylag könnyű 5 meccs van még hátra, még az a veszély se lenne, hogy mészárszékre küldenénk őket. (bár ezzel a fallal ki tudja...)

Frankó kis meccs lesz a Carolina elleni az 1/1-ért 😊

Ja igen, és Leinartot is el kéne már felejteni. Ricsiék is ezzel jöttek, de Matty is ugyanilyen szar volt. Miért pont most támadt volna fel? Whiz kockáztatott, hogy Mattet Derekre cserélte. Nem jött be... A jövő évi drafton meg majd húzunk egy ifjú titán QB-t és irány a SB 😀
Fitz meg szerintem nem fog elmenni, mindig is Cardinal volt, soha nem mutatta jelét, hogy el akarna menni. Ő is tudja, hogy vannak hullámvölgyek egy csapat életében, ha átmegy egy másikhoz, ott is lehet hogy szenvedne (lásd Moss esetét...).
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szerintetek ki nyeri az NFC Westet? És hány csapat lesz még eséjes a csoport győzelemre?
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Én Anderson mellet állok. Egy Leinartnál sokkal többre tartom. Egy 6. körös irányító akinek volt egy jó éve, azóta nagy elvárások vannak vele szemben, nemtud úgy telljesíteni és ezért mindennek elhordják, rá kenik az egészet. Nemcsoda hogy kiborult.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egy kérdés. Szerintetek meddig lesz állása Andersonnak?? :/ :/ :/ :/ :/
több mint 13 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
Jól sejted,a CP az a teljesített passz az AT pedig a próbálkozások száma.Joco
köszi a választ 😊
ebből is látszik, hogy szerencsétlen DA próbálkozott rendesssen, de nem igazán ment nekije... szokása szerint... :/

THIS IS THE WAY
több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
juteszembe a csapatok legutóbbi találkozója hasonlóképpen alakult: 2009 week 14. Loss: 24 - 9
zöldfülűként kérdezném az rutinosabb fanoktól, hogy mi az a CP/AT arány a QB statiszikában?
CP tán a completed pass...? ebben például egyeztek:
DA: 16/35
KW: 16/29Cardinalis
Jól sejted,a CP az a teljesített passz az AT pedig a próbálkozások száma.

több mint 13 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
juteszembe a csapatok legutóbbi találkozója hasonlóképpen alakult: 2009 week 14. Loss: 24 - 9
http://www.azcardinals.com/gameday/game/2009/regular14/
nem mintha vigasztalna a dolog, de most látom csak, hogy Anderson YDS/TD/INT mérlege (196/0/1) jobb volt mint Warneré anno (178/0/2)
zöldfülűként kérdezném az rutinosabb fanoktól, hogy mi az a CP/AT arány a QB statiszikában?
CP tán a completed pass...? ebben például egyeztek:
DA: 16/35
KW: 16/29

THIS IS THE WAY
több mint 13 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
Anderson továbbra is szar (mintha ez változhatna).
A legnagyobb gáz: Rush: SF: 261 AZ: 13!!!!!!!!catattack
ez tényleg b@romi nagy gáz... úgy mentek át rajtunk, mint kés a vajon... 😕 nem kéne minden sz@rt az amúgy is sz@r Andersonra kenni... :/ szerintem már csak kínjában vigyorog... 😐

THIS IS THE WAY
több mint 13 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
Ki merem állítani, hogy idén nem nyerünk többet.catattack
pedig van még esélyünk a szezon elején még hőn áhitott 8-8-ra... 😊 matematikailag... :/ de reálisan semmi... 😕

THIS IS THE WAY
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
http://www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/09000d5d81c86674/Anderson-sounds-off-after-loss?module=HP_headlines

akárhogy is, ez szerintem pozitív, nekem tetszett. mármint a reakció

több mint 13 éve
catattack 3 520
Sajnálom a Cards fanokat, h ilyen hülye QB-juk van.kobalu91
Inkább ő, mint Rivers!
több mint 13 éve
catattack 3 520
Meg kell védenem Derek-et, pedig nem szeretem. Állítólag Deuce próbált egy kis lelket önteni Andersonba, hogy ne keseredjen annyira. Megértem DA-t, hogy kiakadt. Nyilván nem direkt játszik ilyen szarul és nem is egyedül az ő sara. Nem is tudom, hogy mit várt az idióta riporter válaszként? Azt, hogy: Azon vigyorgok, hogy milyen szar az egész csapat és jó megszopattuk a rajongókat, akik kilátogattak!

DA szar QB. Leinart a mutatott játék alapján még szarabb! Anderson 2nd QB-ként lett idehozva. Nem ő tehetett arról, Leinart annyira rossz teljesítményt nyújtott, hogy abba a helyzetbe került a csapat, hogy az utolsó pillanatban Andersont jelölték kezdőnek.
Ebből adódóan a felkészülés is olyan lett amilyen.
Másodsorban a kvalitásával is gondok vannak. Tény, hogy kis túlzással szinte az összes csapat 2nd QB-je is magasabb szintet képvisel, mint ő.
Teszem fel a kérdést, miért őt kell szapulni? A vezetők szerződtették le, ők tették a csapat élére. Nem vettek zsákbamacskát, mert mindenki tudta, hogy erre képes.
Nincs az az idióta, aki ne akarna nyerni, vagy rosszabb formát produkálna, mint amire képes.

Abban -ha tényleg ez történt-, semmi kivetnivalót nem látok, hogy a csapattársai biztatják!
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
http://www.youtube.com/watch?v=TGsIxLChyHQpetey
Huhuhúúúúúúúúúú! 😂catattack
Ez az ember buta 😊 Buta, és le is tagadja a bizonyított tényt 😊 Sőt, nem csak,hogy buta, de ez heves vérmérséklettel is párosul.undisputedly
Ez inkább a nagy arcából fakadhat. Nem képes elfogadni a vereséget, és beismerni a tényeket.
Sajnálom a Cards fanokat, h ilyen hülye QB-juk van.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
http://www.youtube.com/watch?v=TGsIxLChyHQpetey
Huhuhúúúúúúúúúú! 😂catattack
Ez az ember buta 😊 Buta, és le is tagadja a bizonyított tényt 😊 Sőt, nem csak,hogy buta, de ez heves vérmérséklettel is párosul.
több mint 13 éve
catattack 3 520
http://www.youtube.com/watch?v=TGsIxLChyHQpetey
Huhuhúúúúúúúúúú! 😂
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szerintem küldjétek el a fél csapatot Warnerékhez, Favre apónál bevállt. Akkor talán megint lesz bármi esélyetek.

Egyébként lehet, hogy hülyeség, de azt olvastam, hogy Fitzgerald szerződésében benne van, hogy nem lehet tagelni? Ez létezik? Mert akkor kinézhet egy trade nemsokára, amíg kaphattok érte valamit.
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
http://www.youtube.com/watch?v=TGsIxLChyHQpetey
DA 😂 jövőre UFL/CFL, hihetetlen, h. még mindig kezdő az NFL-ben...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
http://www.youtube.com/watch?v=TGsIxLChyHQ