Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Lutui G csak a pontosítás kedvéért (RG) és igen ő tűnik eddig a legstabilabbnak. Sendlein (C) sem rossz de néha akadnak gondjai neki is.
Faneca passz védekezésben csak a szokásos rossz, ezen nem lepődtem meg. A meglepő inkább a futásblokkolás gyengesége.

fél 5-kor kelek hétfőtől péntekig, de köszi 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Keith harmadik szintű (a legsúlyosabb) hamstring szakadással játszotta végig a Seahakws meccset valamint, mivel az első negyedben sérült meg.
Batiste valószínűleg nem fogja éles meccsen tesztelni magát csak kell tartalék 😊

Levi RT-ként is ugyanolyan szar lenne csak akkor Anderson lehet jobban látná hogy közelít felé valaki 😊Fucu
én is erre gondoltam, hogy lehet hogy azért tennék át, hogy legalább ne a vakoldalon szerencsétlenkedjen 😊
de ma már azt olvastam, hogy lehet hogy nem lesz oldalcsere, Whiz szerint egyszerre egy változtatás is elég lesz egyelőre...

egyedül Lutui tűnik jónak C-nek, legalábbis tőle még nem láttam nagy hibát. G poszton nem tudom mi van, de ott van Faneca nem? hát ő se tudott csodát tenni eddig...

off: Fucu minden elismerésem ha hajnali 5kor már fent vagy 😊
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Keith harmadik szintű (a legsúlyosabb) hamstring szakadással játszotta végig a Seahakws meccset valamint, mivel az első negyedben sérült meg.
Batiste valószínűleg nem fogja éles meccsen tesztelni magát csak kell tartalék 😊

Levi RT-ként is ugyanolyan szar lenne csak akkor Anderson lehet jobban látná hogy közelít felé valaki 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Mozgás van az O-line körül:

Brandon Keith (RT) térdsérülés miatt IR-re került, helyette Jeremy Bridges fog játszani a szezon hátrelévő részében, és lehet, hogy helyet cserél Levi Brownnal, és ő lesz így az LT. (Levi egyébként az első 3 szezonját RT-ként játszotta, nem lenne tehát neki nehéz visszaszokni).
Ezen kívül még leigazoltuk a falba D’Anthony Batiste-ot, aki a Broncos padját koptatta a múlt szezonban.
Úgy látszik, kint is érzik, hogy a fallal gondok vannak...

Ja és Alfonso Smitht is visszahoztuk PS-be, mert kell vésztartalék futó most hogy Beanie, LSH és Wright is sérülésekkel bajlódik.
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Véleményem szerint e mögé a fal mögé egy igen mobilis qb-ra volna szükség...
A nevet nem mondom ki mert már megtettem egyszer és lehet hogy esélyünk nem lenne megszerezni de ezen a csapaton Vick stílusa tudna segíteni.
Mégis kimondtam. Francba.
Ti nem láttok abba az emberbe fantáziát? Lehet hogy én gondolom rosszul de járható útnak tűnne Skelton "felnövéséig"!silent7939
ez után a meccs után Vick lenne az utolsó, akit az Eagles elengedne 😊

ez a szezon már ezekkel az irányítókkal fog eltelni, tavasszal meg majd meglátjuk ki jön, ki megy. (meglepne, ha jövőre is maradna Anderson, mert Hall és Skelton a jövő emberei még, tehát maradnak, viszont ezzel a QB-trióval nem jutunk messzire jövőre sem...)
több mint 13 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Véleményem szerint e mögé a fal mögé egy igen mobilis qb-ra volna szükség...
A nevet nem mondom ki mert már megtettem egyszer és lehet hogy esélyünk nem lenne megszerezni de ezen a csapaton Vick stílusa tudna segíteni.
Mégis kimondtam. Francba.
Ti nem láttok abba az emberbe fantáziát? Lehet hogy én gondolom rosszul de járható útnak tűnne Skelton "felnövéséig"!
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Szerk.: Nagyon beültette a bogarat a fülembe Petey azzal, hogy az elmúlt 2 év Warner érdeme és nem Whiz sziporkája. :/catattack
persze hogy főleg Warneré volt. meg Haley-é

gondold el, mi lenne a Colts-szal pl ha Manning bedobná a törölközőt. vagy a Pats-szel Tombrédi nélkül 😊
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Azt azért ti is tudjátok hogy egy két drive alatt nem állapítja meg senki, hogy jó lesz-e franchise irányítónak vagy sem.
Ha irányító akkor Luck, mást nem akarok itt látni, mint újonc irányító, de ahhoz 1/1 kell amit megint nem szeretnék látni.

Whis nemrég adott sajtótájékoztatót:
- nem lesz edzőcsere év közben
- Wright agyrázkódás, LSH combhajlító húzódás

Wilson az idei eddigi teljesítményéről: "SZ@R"Fucu
Nyilván nem derül ki semmi 1-2 driveból, de szívesen megnézném. 1/1 már nem valószínű, hogy meglesz, de majd dolgozunk rajta. 😊

Szerintetek miért olyan az OL amilyen?catattack
nem tudom, de Levi Brown csak hozza a szokásos formáját, fogalmam sincs mit keres még ott kezdőként. Faneca meg semmit nem javított a dolgon. a többiek is csak közepesek, szal így cuzammen szar az egész...

Wilson meg hát igen, asszem idén bukja a Pro Bowlt, de a többiek is. talán LSH ott lehet

lehet hogy nem akarjátok az 1/1-et, de hosszú távon lehet, hogy jót tenne a csapatnak. jó hát elég gáz a liga legrosszabbjának lenni, de lehet abból is profitálni (lásd Rams vagy Lions). mondjuk erre még mindig kicsi az esély, egy Billst vagy Pantherst nehéz lenne alulmúlni idén
több mint 13 éve
catattack 3 520
Azt azért ti is tudjátok hogy egy két drive alatt nem állapítja meg senki, hogy jó lesz-e franchise irányítónak vagy sem.
Ha irányító akkor Luck, mást nem akarok itt látni, mint újonc irányító, de ahhoz 1/1 kell amit megint nem szeretnék látni.

Whis nemrég adott sajtótájékoztatót:
- nem lesz edzőcsere év közben
- Wright agyrázkódás, LSH combhajlító húzódás

Wilson az idei eddigi teljesítményéről: "SZ@R"Fucu
Nyilván nem derül ki semmi 1-2 driveból, de szívesen megnézném. 1/1 már nem valószínű, hogy meglesz, de majd dolgozunk rajta. 😊

Szerintetek miért olyan az OL amilyen?
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Azt azért ti is tudjátok hogy egy két drive alatt nem állapítja meg senki, hogy jó lesz-e franchise irányítónak vagy sem.
Ha irányító akkor Luck, mást nem akarok itt látni, mint újonc irányító, de ahhoz 1/1 kell amit megint nem szeretnék látni.

Whis nemrég adott sajtótájékoztatót:
- nem lesz edzőcsere év közben
- Wright agyrázkódás, LSH combhajlító húzódás

Wilson az idei eddigi teljesítményéről: "SZ@R"



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
catattack 3 520
Egy-két drive erejére én is bedobnám Skeltont az idén valahol idegenben. 😀
Nyilván a szakik látják, hogy miként fejlődik JS. Amennyiben szükséges tuti szerezni kellene egy első körös QB-t. A Rams-nek is eléggé bejött Bradford. Viszont ilyen fal mögé kár beállítani, mert legyakják, mint Staffordot tavaly.
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Szenved a csapat, ez biztos. Egyet értek Fucuval, kár lenne Skelton-t beledobni a (mély vízbe) akarom mondani a sz.rba. Ez a fal csak bedarálná. Az első meccseken beraktam volna Jhonny-t, de fokozatosan kiderült, hogy a fal harmatgyenge. Sajnos a teljesítmény ilyen marad és bízhatunk abban, hogy a megfelelő játékosokat sikerül beszerezni a következő szezonra és ha szükséges edző poszton is fejleszteni. Amennyiben jövőre elkészül Skelton, akkor véleményem szerint az OL és a LB posztokat kell nagyon erősíteni.

Szerk.: Nagyon beültette a bogarat a fülembe Petey azzal, hogy az elmúlt 2 év Warner érdeme és nem Whiz sziporkája. :/catattack
Skelton bevetésének ötletét csak egy facebookos vagy fórumos (nemtom melyik volt) hozzászólásból vettem, valaki elég szépen kifejtette mik a csapat legfőbb bajai és mit kéne tenni Whiz helyében (persze ilyenkor mindenki baromi okos 😊). Ezzel az adott pillanatban egyetértettem, de abban igazatok van, hogy a falunk mögött nem tudna semmit se alkotni. Csak azért lenne esetleg jó ötlet legalább pár play/drive erejéig kipróbálni, hogy lássuk mit tud éles helyzetben (mert azért az mindig más, mint egy edzés). Mert ha a következő drafton megint kérdés lenne, hogy beszerezzünk-e egyáltalán új QB-t, vagy jók a meglévők, akkor ahhoz tudni kéne, hogy Skeltontól kb mire számíthatunk. Megvan-e benne az, hogy a jövőben franchise QB-vé váljon vagy nincs...
több mint 13 éve
catattack 3 520
Szenved a csapat, ez biztos. Egyet értek Fucuval, kár lenne Skelton-t beledobni a (mély vízbe) akarom mondani a sz.rba. Ez a fal csak bedarálná. Az első meccseken beraktam volna Jhonny-t, de fokozatosan kiderült, hogy a fal harmatgyenge. Sajnos a teljesítmény ilyen marad és bízhatunk abban, hogy a megfelelő játékosokat sikerül beszerezni a következő szezonra és ha szükséges edző poszton is fejleszteni. Amennyiben jövőre elkészül Skelton, akkor véleményem szerint az OL és a LB posztokat kell nagyon erősíteni.

Szerk.: Nagyon beültette a bogarat a fülembe Petey azzal, hogy az elmúlt 2 év Warner érdeme és nem Whiz sziporkája. :/
több mint 13 éve
mamii Arizona Cardinals 68
A Facebook-on Larry ennyit írt a meccs után: It is what it is!
Tuti el volt keseredve, de én is amikor reggel megnéztem az eredményt. Nem hiszem hogy ezt várta bárki is a csapattól, de benne volt a pakliban. Tényleg csak abban bízhatunk, hogy a gyenge szereplés miatt a drafton előbb és talán jobbakat szerezhetünk néhány helyre.
Azért 29.-én a Monday Night-ot nagyon várom, legalább egyszer egy évben láthassam a kedvenc csapatomat. Azért kíváncsi leszek mit kezd a Cards egy héten belül az SF-val és a Rams-szel.


GO CARDINALS!!!
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Whiz durván edzői pályafutása mélypontján van és sok dologban hibás is, viszont egy rendes OC kéne ide. Billy Davis nem tudom, esélyes hogy szezon végén repül, de nem is tudom ki lehetne a helyettese...
most azt mondom a 8-8 CSODA lenne tőlünk. érik az nfc west 4. hely. Ez a szezon bukta mert nem látom hogyan tudnánk javulniFucu
most nézem, végig HC-t írtam OC helyett, term. OC kéne Whiz mellé, HC-nek szerintem jó.

szerintem is negatív szezon lesz ez, most kb a 6-10 néz ki esélyesnek, és a 3-4. hely a csoportban. én azt mondom, hogy akkor inkább legyünk 4.-ek, és legyen jó helyünk a drafton. ebben a csoportban kb semmi jelentősége, hogy 2., 3., vagy 4. a csapat, wildcard hely ide úgysem jut 😊
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Fucu részideje a negyedik negyed eleje körül van szóval Csongi nyert 😀 Nem eredménykövetőztem mert valamiért iszonyat akadt a két stream + forum trió a chrome alatt így a két stream-et választottam (plusz chromed bird segítségével a twittert). De a negyedik negyedben inkább a rams-49ers-t néztem.

Nagyjából mindent elmondtatok, jobban nem tudom összefoglalni (és profi sem vagyok benne 😊), viszont csongival nem értek egyet Skeltonnal kapcsolatban. Megfordult a fejemben nekem is hogy be kéne vetni a következő meccsek valamelyikén, de ilyen O-Line mögé??? inkább ne. Levi Brown gyalázat, Tim Hightower tavaly óta elfelejtett blokkolni.
A védelem katasztrófa, nem igaz hogy nem tudunk nyomást rakni egy sérülésektől tizedelt O-Line ellen... Wilson mezem a harmadik negyed közepén repült a sarokba akkorra elégeltem meg a tevékenységét 😕
Whiz durván edzői pályafutása mélypontján van és sok dologban hibás is, viszont egy rendes OC kéne ide. Billy Davis nem tudom, esélyes hogy szezon végén repül, de nem is tudom ki lehetne a helyettese...
most azt mondom a 8-8 CSODA lenne tőlünk. érik az nfc west 4. hely. Ez a szezon bukta mert nem látom hogyan tudnánk javulni



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Akkor én voltam a leghősiesebb, mert egészen a végeredmény beálltáig láttam, de az utolsó 5 perchez már nekem sem maradt lelkierőm.
Nem lehet erre a gyalázatra mit mondani, az egész csapat leszerepelt...csongi
egy igazi hős vagy 😉
de azért még várjuk meg Fucu mester részidejét is... 😐
4 vereség sorozatban... 😕 én az előző két meccset sajnálom igazán 😕 azok a bosszantó 3 pontos vereségek nagyon alááshatták a csapat önbizalmát... pedig a szentek elleni győzelem után aszittem valami elkezdődött... de mégsem... :rolleyes:Cardinalis
Fucut csak az elején láttam az eredménykövetőben, szerintem még az elején taktikusan kikapcsolta a gépét és inkább olvasott egy jó könyvet. Tuti jobb elfoglaltság 😀

Whiz Cardsos karrierjének mélypontja ez, 4 vereség zsinórban utoljára 2006-ban fordult elő Dennis Green idején. Nem féltem az állását, annál azért ő többet tett le az asztalra itt, de hogy kell mellé egy OC az tuti.
több mint 13 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
Akkor én voltam a leghősiesebb, mert egészen a végeredmény beálltáig láttam, de az utolsó 5 perchez már nekem sem maradt lelkierőm.
Nem lehet erre a gyalázatra mit mondani, az egész csapat leszerepelt...csongi
egy igazi hős vagy 😉
de azért még várjuk meg Fucu mester részidejét is... 😐
4 vereség sorozatban... 😕 én az előző két meccset sajnálom igazán 😕 azok a bosszantó 3 pontos vereségek nagyon alááshatták a csapat önbizalmát... pedig a szentek elleni győzelem után aszittem valami elkezdődött... de mégsem... :rolleyes:

THIS IS THE WAY
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Akkor én voltam a leghősiesebb, mert egészen a végeredmény beálltáig láttam, de az utolsó 5 perchez már nekem sem maradt lelkierőm.
Nem lehet erre a gyalázatra mit mondani, az egész csapat leszerepelt, a védelmet úgy szopatták végig, mint állat. DA szar volt megint, és most Whiz is csődöt mondott, mint HC.
A Hawks utolsó TDje pl úgy jött össze nekik, hogy mi bátran nekimentünk 4és10-nek a meccs vége előtt 7 perccel a SAJÁT 20-asunkon! Ki lehet találni, hogy sikerült... Számtalan példát lehetne találni még, de ez mindent vitt.

Ez a szezon elment, én azt mondom, DA-t a kispadra és jöjjön felváltva Hall és Skelton, mert látnunk kell őt is hogy mit tud. A játékosfigyelőket meg kiengedni a college csapatokhoz, hogy képben legyünk kiket kell megszerezni a drafton. Mert ott jó helyen tudunk majd húzni, az biztos.

Ja és Whiz mellé kell egy tökös OC, és talán egy új DC is.
több mint 13 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
én hősiesen bírtam a 3. negyed végéig...
ez a játék bizony édeskevés lesz a 8-8-hoz... :rolleyes:

THIS IS THE WAY
több mint 13 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Hát ezt (is) elbuktuk. 😕

Érdekes hogy 5 FG-t kaptunk be.

Most úgy érzem (legalábbis az első félidő alapján), hogy nem is annyira DA a hunyó (a totyogása, tehetetlensége azért idegesít) hanem a fal, falak. Egyértelmű hogy nem tudják megvédeni, aztán persze jön a "szaró galamb" totyogás.

Azért voltak szép labdái, pl Breaston felé.

Ami szörnyű az a 3rd down, ez 18%-os lett.

De majd Fucu szépen összefoglalja, ő a profi benne.bionic
Hála az égnek nem láttam a meccset.
A 3rd down a gyengéje DA-nak... ez nekem már elég rég feltűnt.
Nincs benne potenciál a 3. lehetőségeknél és emiatt nagyon sok drive elmegy.
több mint 13 éve
bionic Arizona Cardinals 120
Hát ezt (is) elbuktuk. 😕

Érdekes hogy 5 FG-t kaptunk be.

Most úgy érzem (legalábbis az első félidő alapján), hogy nem is annyira DA a hunyó (a totyogása, tehetetlensége azért idegesít) hanem a fal, falak. Egyértelmű hogy nem tudják megvédeni, aztán persze jön a "szaró galamb" totyogás.

Azért voltak szép labdái, pl Breaston felé.

Ami szörnyű az a 3rd down, ez 18%-os lett.

De majd Fucu szépen összefoglalja, ő a profi benne.
több mint 13 éve
catattack 3 520
Áldom az eszem, hogy nem maradtam fent! Elolvasva az eredménykövetőt úgy érzékeltem, hogy ti sem szenvedtétek végig. Elég rövid volt az összefoglaló is, de bőven elég. Az a Lenon-Rhodes-Wilson összmunka Butler ellen fantasztikus volt!
Most már kár lenne kiengedni a kezünk közül az NFCW 4 . helyét, sőt már látok esélyt arra is, hogy megszerezzük az 1/2 vagy 1/3. 😉
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
két borzasztó offense találkozik egymással 😀
az fog dönteni, hogy melyik védelem tud egy vagy két labdát szerezni, esetleg pontokra váltani azokat.
Náluk visszatér Mebane, ez a futás elleni védelmüket erősítheti. Nálunk sérüléssel bajllódik, Dockett, Lenon, Rhodes, de visszatérhet Haggans
Talán még a visszahordók villoghatnak, mert mind a két csapatnál nagyon jók a srácok.
Beanie játéka kérdéses mivel megint csak pénteken tudott edzeni akkor is csak keveset. Kent Somers fejtegette, hogy lehet Wells inaktív lesz vasárnap, mivel a védelembe kellenek a cserék. Lenon sérült és rásérül akkor csak a Washington-Hayes páros maradna egész meccsre, ezért lehet Reggie Walker aktív lesz. Ugyanez a dilemma Gabe Watsonnál, Iwebema IR-re került egy nagyon jó kis csere emberrel lettünk kevesebben valamit a special teamben is igen aktív szerepet vállalt. Bryan Robinson tud DE-t is játszani, de akkor Dan Williams maradna az egyedüli NT. plusz Wells nem játszik az ST-ben Walker vagy Watson pedig igen.
Nehéz döntés előtt van Whis

Egyértelműen győzelmet várok, bár ne számítsunk pont gazdag mérkőzésre
Go Cards!



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
bionic Arizona Cardinals 120
Csak hogy elvegyem Fucu kenyerét 😉
Game Day! 😊


Otthon, a Seahawks ellen.
Az offense-ben elég egyformák vagyunk a total yard, a pass és a futás esetén is. Ők 4-4 mi 3-5 állással kezdünk neki a meccsnek.

Győzelmet várok!