Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 13 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
én hősiesen bírtam a 3. negyed végéig...
ez a játék bizony édeskevés lesz a 8-8-hoz... :rolleyes:

THIS IS THE WAY
több mint 13 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Hát ezt (is) elbuktuk. 😕

Érdekes hogy 5 FG-t kaptunk be.

Most úgy érzem (legalábbis az első félidő alapján), hogy nem is annyira DA a hunyó (a totyogása, tehetetlensége azért idegesít) hanem a fal, falak. Egyértelmű hogy nem tudják megvédeni, aztán persze jön a "szaró galamb" totyogás.

Azért voltak szép labdái, pl Breaston felé.

Ami szörnyű az a 3rd down, ez 18%-os lett.

De majd Fucu szépen összefoglalja, ő a profi benne.bionic
Hála az égnek nem láttam a meccset.
A 3rd down a gyengéje DA-nak... ez nekem már elég rég feltűnt.
Nincs benne potenciál a 3. lehetőségeknél és emiatt nagyon sok drive elmegy.
több mint 13 éve
bionic Arizona Cardinals 120
Hát ezt (is) elbuktuk. 😕

Érdekes hogy 5 FG-t kaptunk be.

Most úgy érzem (legalábbis az első félidő alapján), hogy nem is annyira DA a hunyó (a totyogása, tehetetlensége azért idegesít) hanem a fal, falak. Egyértelmű hogy nem tudják megvédeni, aztán persze jön a "szaró galamb" totyogás.

Azért voltak szép labdái, pl Breaston felé.

Ami szörnyű az a 3rd down, ez 18%-os lett.

De majd Fucu szépen összefoglalja, ő a profi benne.
több mint 13 éve
catattack 3 520
Áldom az eszem, hogy nem maradtam fent! Elolvasva az eredménykövetőt úgy érzékeltem, hogy ti sem szenvedtétek végig. Elég rövid volt az összefoglaló is, de bőven elég. Az a Lenon-Rhodes-Wilson összmunka Butler ellen fantasztikus volt!
Most már kár lenne kiengedni a kezünk közül az NFCW 4 . helyét, sőt már látok esélyt arra is, hogy megszerezzük az 1/2 vagy 1/3. 😉
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
két borzasztó offense találkozik egymással 😀
az fog dönteni, hogy melyik védelem tud egy vagy két labdát szerezni, esetleg pontokra váltani azokat.
Náluk visszatér Mebane, ez a futás elleni védelmüket erősítheti. Nálunk sérüléssel bajllódik, Dockett, Lenon, Rhodes, de visszatérhet Haggans
Talán még a visszahordók villoghatnak, mert mind a két csapatnál nagyon jók a srácok.
Beanie játéka kérdéses mivel megint csak pénteken tudott edzeni akkor is csak keveset. Kent Somers fejtegette, hogy lehet Wells inaktív lesz vasárnap, mivel a védelembe kellenek a cserék. Lenon sérült és rásérül akkor csak a Washington-Hayes páros maradna egész meccsre, ezért lehet Reggie Walker aktív lesz. Ugyanez a dilemma Gabe Watsonnál, Iwebema IR-re került egy nagyon jó kis csere emberrel lettünk kevesebben valamit a special teamben is igen aktív szerepet vállalt. Bryan Robinson tud DE-t is játszani, de akkor Dan Williams maradna az egyedüli NT. plusz Wells nem játszik az ST-ben Walker vagy Watson pedig igen.
Nehéz döntés előtt van Whis

Egyértelműen győzelmet várok, bár ne számítsunk pont gazdag mérkőzésre
Go Cards!



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
bionic Arizona Cardinals 120
Csak hogy elvegyem Fucu kenyerét 😉
Game Day! 😊


Otthon, a Seahawks ellen.
Az offense-ben elég egyformák vagyunk a total yard, a pass és a futás esetén is. Ők 4-4 mi 3-5 állással kezdünk neki a meccsnek.

Győzelmet várok!
több mint 13 éve
catattack 3 520
A most következő 4 meccsből 3 csoportmeccs, nagyon fontosak. 3-5 én szezon előtt egy 8-8-nak nagyon örültem volna, most is.Fucu
meglesszaz a 8-8, még bízhatunk benne!
szerintem egyre jobb a csapat, csak még nyerni nem tud... :rolleyes:Cardinalis
A 8-8 csak abban az esetben érhető el, ha nagyon összekapja a csapat. Így legfeljebb a Broncos, Panthers és a Cowboys kapható el.
több mint 13 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
A most következő 4 meccsből 3 csoportmeccs, nagyon fontosak. 3-5 én szezon előtt egy 8-8-nak nagyon örültem volna, most is.Fucu
meglesszaz a 8-8, még bízhatunk benne!
szerintem egyre jobb a csapat, csak még nyerni nem tud... :rolleyes:

THIS IS THE WAY
több mint 13 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
Aludva a meccsre egyet, azt kell mondjam, azért nem volt ez rossz teljesítmény, most már csak 1 negyed volt katasztrófa (a 4. negyedben kaptunk 250 yardot, mi csináltunk -3-at...) 😊 Ha legközelebb a Hawks ellen lehozzuk az egész meccset így, akkor jó lesz ez.csongi
késve bár, de törve nem, én csak most tudtam megnézni az összefoglalót, hát elképesztő! :o filmekben lát ilyent az ember, mikor a meccs vége előtt 4 perccel a főhős csapata vesztésre áll és a hepppiend kedvéért végül csak megnyerik a meccset... :rolleyes: csak kár, hogy nem a Cardsba játszott az említett főhős... :rolleyes:

THIS IS THE WAY
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
féléves értékelés a csoportról: http://www.profootballfocus.com/blog/2010/11/09/midseason-report-nfc-west/DiamondsHead44
Elég szoros az előrejelzés. Nagy harc egy gyenge jelentéktelen csoportban!catattack
nfc WORST 😛

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
catattack 3 520
féléves értékelés a csoportról: http://www.profootballfocus.com/blog/2010/11/09/midseason-report-nfc-west/DiamondsHead44
Elég szoros az előrejelzés. Nagy harc egy gyenge jelentéktelen csoportban!
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
féléves értékelés a csoportról: http://www.profootballfocus.com/blog/2010/11/09/midseason-report-nfc-west/

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
catattack 3 520
ne ríjatok, tietek a hátralevő legkönnyebb schedule 😊petey
Ez a gyakorlatban annyit tesz, hogy nem az első, hanem a 3. vagy 4. negyedben kapunk ki. 😉
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Értelek Fucu, nem csak DA hibája.
De ott vagyunk a vége előtt, vezetünk, és nem képes a csapat "ülni" az eredményen. Nyavadt 10yd-ot nem tudtak összehozni, és igazad van, legalább egy TE-nek passzolhatott volna. De igy, ahogy catattack is írta csak egy totyogó, szaró galamb benyomását keltette. Vagy indult volna meg ő, mint Hall, pár yard-ot ezzel is hozva. Ehhh, brrr 😕bionic
A TE passzt nem neki rónám fel hanem Whis-nek, de már nem számít.
Fucu
Pedig Whiz is TE volt, azt gondolnám tudja mikor kell értelmesen és jól kihasználni a TE-ket a playekben. Szerintem DA egyszerűen csak nem látta meg a lehetősége(ke)t.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Értelek Fucu, nem csak DA hibája.
De ott vagyunk a vége előtt, vezetünk, és nem képes a csapat "ülni" az eredményen. Nyavadt 10yd-ot nem tudtak összehozni, és igazad van, legalább egy TE-nek passzolhatott volna. De igy, ahogy catattack is írta csak egy totyogó, szaró galamb benyomását keltette. Vagy indult volna meg ő, mint Hall, pár yard-ot ezzel is hozva. Ehhh, brrr 😕bionic
A TE passzt nem neki rónám fel hanem Whis-nek, de már nem számít.

A videót láttam már, ide a fórumra te vagy a 128-ik aki linkelte 😀 (nem bántásból, írtam csak megjegyeztem 😊)

Iwewbwma-t sajnálom 😕



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ne ríjatok, tietek a hátralevő legkönnyebb schedule 😊petey
persze, mert még kétszer játszunk veletek 😊

viccet félretéve is igazad van



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
ne ríjatok, tietek a hátralevő legkönnyebb schedule 😊petey
Hát igen, valamelyik nap elmélkedtem is, hogy tulképp csak a Chiefs tűnik komolyabbnak a hátralevő ellenfelek közül. Bár ennek a csapatnak minden meccs nehéz lesz, szóval most talán nem megyünk sokra a könnyebb sorsolással. És még 4 csoportmeccs is hátra van, igaz abból 3 otthon 😊
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
ne ríjatok, tietek a hátralevő legkönnyebb schedule 😊

több mint 13 éve
bionic Arizona Cardinals 120
Értelek Fucu, nem csak DA hibája.
De ott vagyunk a vége előtt, vezetünk, és nem képes a csapat "ülni" az eredményen. Nyavadt 10yd-ot nem tudtak összehozni, és igazad van, legalább egy TE-nek passzolhatott volna. De igy, ahogy catattack is írta csak egy totyogó, szaró galamb benyomását keltette. Vagy indult volna meg ő, mint Hall, pár yard-ot ezzel is hozva. Ehhh, brrr 😕
több mint 13 éve
bionic Arizona Cardinals 120
Ezt láttátok:
http://sportgeza.hu/sport/2010/11/09/ilyen_touchdownt_meg_senki_sem_szerzett/

Ügyes trükk. 😉 😊
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Iwebema szezonjának sajnos mégis vége, IR-re tettük. Helyette visszahoztuk Obiozort a Chargerstől.
több mint 13 éve
catattack 3 520
Én most részben megvédem Anderson-t, 2 mp ideje nem volt dobni akkora nyomás volt rajta, ez persze nem menti fel őt, de inkább bevállalta a sack-et és nem dobta el vaktában nehogy INT legyen. Mondjuk egy olyan playt amiben esetleg a TE-nek ment volna a passz röviden el tudtam volna képzelni.Fucu
Lehet, hogy eltúloztam egy kicsit. Nem most játszott a legrosszabbul, ez tény. Akkor hiányosságok vannak a csapatnál, hogy nem illő rákenni mindent. Viszont remélem, hogy csak ebben az évben látjuk kezdőként.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Én most részben megvédem Anderson-t, 2 mp ideje nem volt dobni akkora nyomás volt rajta, ez persze nem menti fel őt, de inkább bevállalta a sack-et és nem dobta el vaktában nehogy INT legyen. Mondjuk egy olyan playt amiben esetleg a TE-nek ment volna a passz röviden el tudtam volna képzelni.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
catattack 3 520
Gyalázat volt a meccs vége. 2 TD-t úgy bekapni, hogy egy nyomorult FG-t nem tudtunk tolni! A fal egy kalap sz.r, de ez nem szolgálhat mentségül arra, amit DA csinált a végén. Totyog, mint egy szaró galamb. A meccs végén meg vigyorog? Nagyon a begyemben van!
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Elfáradtak, mind a védők, mind a támadó fal. Ez van.
Anderson nem volt rossz, persze olyan dobást cseszett el, amiből Fitz TD-t csinál, de ez is benne van. Voltak nagyon is fasza elkapásai.
Az egyenlítő TD-nél elősször azt mondtam Wilson hibázott, de nem. rohadtul nem. Végig ott volt Schiancoe-n de az Öreg halál pontosan odarakta a laszit.
LSH alap pro bowler, ha nem az az év árulása.

A most következő 4 meccsből 3 csoportmeccs, nagyon fontosak. 3-5 én szezon előtt egy 8-8-nak nagyon örültem volna, most is.Fucu
Én azt mondom, hogy Wilson is benne volt, nem azt mondom hogy tuti elkapta volna, de ha a másik irányba fordul vissza a labdára, akkor lehet, hogy legalább el tudja ütni. Mindegy, ez már a múlt.
Most láttam a Chiefs meccsét, hát basszus pont úgy kaptak ki, mint mi. Frankó egy meccs lesz két hét múlva, főleg a Haley-Whiz meccs a pálya szélén 😊

A Hawks meg már a második brutális zakóján van túl, kíváncsi vagyok, milyen hangulatban jönnek majd hozzánk. Ha Charlie time lesz Glendaleben is, akkor azt hiszem nyerhető a meccs. De biztosra én már nem veszek semmit...

A 8-8-cal meg én is kiegyeznék majd, ettől a csapattól az szinte bravúr lenne.