Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 13 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
Ez semmit nem változtat azon hogy az offense rettenetesen sz.. és ha a védelmünk nem olyan amilyen akkor nem a 20.-ak lennénk hanem...
Csak nézd meg mennyi passzolt TD-nk van a szezonban, vagy mennyi a pontarányunk.silent7939
megfejtettem a nemzetisportos 30. hely titkát 😐
a -62-es szerzett minusz kapott pontkülönbség alapján pont a 30. helyenvagyunk
ráadásul, ami a szerzett pontokat illeti ott is a 30. helyen vagyunk, éppen a Tampa Bay Buccaneers-sel holtversenyben > lehethogy nem lesz túl sok pont a hétvégi meccsen... :/

ami pedig a kapott pontokat: 6 csapat kapott többet nálunk... > szerintem a védelemmel sem stimmel minden... :rolleyes:

THIS IS THE WAY
több mint 13 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
nem érdemes azzal a listával foglalkozni, sőt semmilyen listával
a lényeg, hogy mi bízunk a csapatban és tartsunk ki melletükFucu
1etértek 😀
egyébként tényleg fura ez a lista... nemis értem, hisz a 20. helyig felmenőleg mind a tíz csapatnak negítív a mérlege, velünk ellentétben... ráadásul mi például meg is vertük a tavalyi bajnokot is... 😛Cardinalis
Ez semmit nem változtat azon hogy az offense rettenetesen sz.. és ha a védelmünk nem olyan amilyen akkor nem a 20.-ak lennénk hanem...
Csak nézd meg mennyi passzolt TD-nk van a szezonban, vagy mennyi a pontarányunk.
több mint 13 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
nem érdemes azzal a listával foglalkozni, sőt semmilyen listával
a lényeg, hogy mi bízunk a csapatban és tartsunk ki melletükFucu
1etértek 😀
egyébként tényleg fura ez a lista... nemis értem, hisz a 20. helyig felmenőleg mind a tíz csapatnak negítív a mérlege, velünk ellentétben... ráadásul mi például meg is vertük a tavalyi bajnokot is... 😛

THIS IS THE WAY
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Mekkora már, hogy a Nemzeti Sport is már így foglalkozik az NFL-lel 😊
csongi
Hétfő reggel a ClassFM is be szokta mondani a hétvégi forduló néhány eredményét. 😊 (Mondjuk természetesen mindig csak a GB, IND, MIA, WAS stb. meccseket mondják be pl. ARI, DET, STL, BUF meccseket soha 😕 )Spory
kedden MTV sporthírekben a MNFról még összefoglaló is van
több mint 13 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Mekkora már, hogy a Nemzeti Sport is már így foglalkozik az NFL-lel 😊
csongi
Hétfő reggel a ClassFM is be szokta mondani a hétvégi forduló néhány eredményét. 😊 (Mondjuk természetesen mindig csak a GB, IND, MIA, WAS stb. meccseket mondják be pl. ARI, DET, STL, BUF meccseket soha 😕 )
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Mekkora már, hogy a Nemzeti Sport is már így foglalkozik az NFL-lel 😊
Mondjuk ahol talán értenek hozzá, az az nfl.com, ott szoktam nézni az aktuális elemzői ranglistákat, de persze az se jelent tényleg semmit, igaza van Fucunak. Ha jól emlékszem, 2008-ban kb a 20. helyre tettek minket az elemzők az utolsó héten, aztán emlékszünk mi történt utána...

In Max we trust!csongi
mondjuk az nfl.com is tudja hozni néha a nemzeti(ződ)sport színvonalát :/

a vicc az hogy ebből a csoportból negatívban is lehet divíziót nyerni. a testvérdivízióban AFCW is lehet hogy a KC is 8-8-al nyeri 😊
jövőre új QB-t mindenhova és zsír kis csoport lesz

több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Mekkora már, hogy a Nemzeti Sport is már így foglalkozik az NFL-lel 😊
Mondjuk ahol talán értenek hozzá, az az nfl.com, ott szoktam nézni az aktuális elemzői ranglistákat, de persze az se jelent tényleg semmit, igaza van Fucunak. Ha jól emlékszem, 2008-ban kb a 20. helyre tettek minket az elemzők az utolsó héten, aztán emlékszünk mi történt utána...

In Max we trust!
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
sajna a hétvégi meccsnek én is csak az összefoglalóját láttam, de abból a meccsből talán annyi elég is volt... :/
most láttam, hogy a nemzetisport.hu PR listáján már a 30. helyre csúsztunk... 😕 de még a San Francisco előtt vagyunk 😉
http://www.nemzetisport.hu/nfl/meg-mindig-elso-a-vitatott-meccsen-nyero-steelers-2050501/
szerintem már csak mi bíztunk a Cards feltámadásában 😀Cardinalis
nem érdemes azzal a listával foglalkozni, sőt semmilyen listával
a lényeg, hogy mi bízunk a csapatban és tartsunk ki melletük



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Spory Arizona Cardinals 118
szerintem már csak mi bíztunk a Cards feltámadásában 😀Cardinalis
Végülis, ezért vagyunk Cards drukkerek. 😊 Én azért bízom abban, hogy január 3-án ilyen lesz a fejem: 😀
több mint 13 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
sajna a hétvégi meccsnek én is csak az összefoglalóját láttam, de abból a meccsből talán annyi elég is volt... :/
most láttam, hogy a nemzetisport.hu PR listáján már a 30. helyre csúsztunk... 😕 de még a San Francisco előtt vagyunk 😉
http://www.nemzetisport.hu/nfl/meg-mindig-elso-a-vitatott-meccsen-nyero-steelers-2050501/
szerintem már csak mi bíztunk a Cards feltámadásában 😀

THIS IS THE WAY
több mint 13 éve
Spory Arizona Cardinals 118
na akkor, mivel tetszett a hozzászólásod, tőlem kapod az elsőt! 😊Helmut Zimmer
Lekötelezel... Nagyon kösz. 😊
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jefferson signs, McDonald released
http://blog.azcardinals.com/2010/10/26/jefferson-signs-mcdonald-released/
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 138 — én ezt meguntam
A Saints elleni meccs után írta asszem petey, hogy ott azért minden labda felénk pattant, a mázli faktor elég sokat számított. Ott sem az offense nyerte a meccset 😊
Tudom, hogy a Hawks otthonában mindig nehezebb, de basszus két hét alatt ennél jobban is felkészülhettek volna a srácok. Sajnos egyelőre megint csak az összefoglaló jutott nekem, de abból úgy tűnt, hgty akár nyerhető is lehetett volna... Na, majd a visszavágón.
Legalább LSH hozta a "szokásosat" 😊

Szerintem pedig vagány a fekete cuccunk. (Ahogy látom, ezzel megosztom a kis közösséget 😉 😀 )Spory
na akkor, mivel tetszett a hozzászólásod, tőlem kapod az elsőt! 😊
több mint 13 éve
mamii Arizona Cardinals 68
Hm. még egy-két QB-t taccsra tesznek és a mezőny kiegyenlített feltételekkel fog versenyezni.
Néztem a Dallas meccset, hát a stadionjuk szebb!!


GO CARDINALS!!!
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
3-3, stabilan másodikok vagyunk, három hét múlva revansot vehetünk 😊Fucu
hehe, az stabil harmadik hely is lehet hamarosan, tekintve hogy a Rams 3-4-gyel áll 😊
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
nekem is tetszik, de tényleg pont olyan, mint a Falcons mez. lehet hogy ez az álca, hogy nagyobb madárnak tettetjük magunkat, attól hátha befosnak az ellenfelek 😀

- Most olvasom Darren Urban blogján, hogy Hallnak még át kell esnie az agyrázkódás után szokásos teszteken, de ha minden oké, akkor ő fog megint kezdeni. Ha nem, akkor Anderson. Skelton egyelőre tényleg csak tartalék, állítólag még nem NFL ready... Ja és Hallt lehet hogy rábeszéli Whiz, hogy viseljen kesztyűt 😊

- Hightower viszont lehet hogy ezzel az újabb fumble-lel kiesett a pikszisből, és Beanie lesz az elsőszámú RB, de még videóznak egy jót, hátha csak a szél fújta ki a kezéből a lasztit 😊

- DRC-re nincs harag, elnézést is kért az offside-ért, Whiz kiemelte, hogy ettől eltekintve jó volt, sokszor jól védekezett Williams ellen. Annak ellenére, hogy többször alulmaradt a párharcokban...
több mint 13 éve
Spory Arizona Cardinals 118
A Saints elleni meccs után írta asszem petey, hogy ott azért minden labda felénk pattant, a mázli faktor elég sokat számított. Ott sem az offense nyerte a meccset 😊
Tudom, hogy a Hawks otthonában mindig nehezebb, de basszus két hét alatt ennél jobban is felkészülhettek volna a srácok. Sajnos egyelőre megint csak az összefoglaló jutott nekem, de abból úgy tűnt, hgty akár nyerhető is lehetett volna... Na, majd a visszavágón.
Legalább LSH hozta a "szokásosat" 😊

Szerintem pedig vagány a fekete cuccunk. (Ahogy látom, ezzel megosztom a kis közösséget 😉 😀 )
több mint 13 éve
mamii Arizona Cardinals 68
Fucu köszi a beszámolót! A Saints elleni meccs után nem erre számítottam, de én is csak remélem hogy az alapszakasz végére belerázódik a csapat. Addig amíg a többi csapat keresztbe veri egymást és nincs kiugró teljesítményű csapat aaid van remény arra hogy bejussunk a rájátszásba, csak akkor több kakaót kellene belerakni a csapatba.
Néztem a Chargers-Patriots meccset, hát ők sem izgattak fel különösen, hiba hiba hátán volt ott is.
Nekem sem jön be ez a fekete szerkó, a vörösben "pintyesebben" néznek ki.


GO CARDINALS!!!
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ez a fekete mez ami lesz a Tampa ellen viszont nagyon durva:
braxa88
nekem annyira nem jön be. eléggé a falcons mezére hajaz 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
év meccse!! 😀

De rossz volt, atya ég...
Alan Branch hatalmas király, igaz nem Okung ellen, de akkor is jó volt. Daryl Washington mi sack-et nyomott? basszus csak tátottam a számat. A védelem rendben volt főleg a redzone-ban, de addig főleg a második félidőben simán eljutottak. Mike Williamst nem tudta DRC hatástalanítani.
A támadók no comment... végre megy a futás két hosszút is megcsinált Timmy erre fumble, tipikus. Max Hall két (de egyet biztosan) potenciális TD-t dobott túl. Benne van, de nem tudott kikecmeregni a hibáiból csak mélyebbre ment. Anderson hozott egy jó drive-ot aztán a szokásos.
Special Team basszus... Roberts is fasza gyerek, biztos megdicsérték meccs után. A Wright lábára pattant kickoff a szélnek is betudható, de azért lehetne kommunikálni hogy "Hé paraszt rövid a labda húzzál a csába!!!!"
LSH-nak volt szép visszahordása azzal nem volt gond.
Nyerhető meccset szarakodtunk el a labdavesztésekkel. A védelem mindent megtett, de a támadók nem tudtak felnőni a feladathoz..
3-3, stabilan másodikok vagyunk, három hét múlva revansot vehetünk 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Sajnos kikaptunk, és most nem a védelmen múlt. A támadósornak még mindig nem megy, pedig a fal se tűnik rossznak. Ha leszámítjuk azt a kickoff szerencsétlenkedést, amiből kaptuk a TD-t, akkor ez csak egy szűkös vereség volt. Mondjuk így talán még inkább fáj, hogy elvesztettük, amit nyerni kellett volna, mert a Hawks se brillírozott, finoman szólva...

Sebaj, 3-3-mal még mindig nincs veszve semmi, jövő héten talpig feketében majd a frászt hozzuk a Tampára 😊csongi
elég gyenge meccs volt.. 😊


ez a fekete mez ami lesz a Tampa ellen viszont nagyon durva:
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
😕
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Sajnos kikaptunk, és most nem a védelmen múlt. A támadósornak még mindig nem megy, pedig a fal se tűnik rossznak. Ha leszámítjuk azt a kickoff szerencsétlenkedést, amiből kaptuk a TD-t, akkor ez csak egy szűkös vereség volt. Mondjuk így talán még inkább fáj, hogy elvesztettük, amit nyerni kellett volna, mert a Hawks se brillírozott, finoman szólva...

Sebaj, 3-3-mal még mindig nincs veszve semmi, jövő héten talpig feketében majd a frászt hozzuk a Tampára 😊
több mint 13 éve
catattack 3 520
Necces lehet Stephen játéka. Remélem a meccs meglehet szűkösen.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 138 — én ezt meguntam
http://www.youtube.com/watch?v=cWoBZQMUc0w
😊