Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Max Hall lett a múlt hét újonc játékosa! tapsot!tapsot! 😊Fucu
hát ha ezeket a zord futásokat meg így folytatja akkor a hét hősi halottja lesz 😂petey
éljen! de azért tényleg nem kéne hogy kinyírassa magát... persze úgy is fel lehet fogni a dolgot, hogy lett egy plusz RB-nk 😀
több mint 13 éve
catattack 3 520
Jól olvashattam, hogy Lutui szerint indokolt lenne a fizetésemelése? 😂
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Géémmdhéééé... na az ma nincs 😀

nem is baj, kell a pihi nekünk is 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 808 — Csodabogár
de szar, remélem hoz valami relikviát neked, természetesen Cards-osat 😀😀

Nekem csapattársam apja él kint Zonában, voltak kint a Saints meccsen mert szülinapja volt és kapott a cégétől két jegyet 😊 (I have a dream)Fucu
áh, Tampa drukker a lelkem. Úgyis játszunk velük majd akkor megy a tress 😛

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 808 — Csodabogár
Max Hall lett a múlt hét újonc játékosa! tapsot!tapsot! 😊Fucu
hát ha ezeket a zord futásokat meg így folytatja akkor a hét hősi halottja lesz 😂

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Max Hall lett a múlt hét újonc játékosa! tapsot!tapsot! 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
de szar, remélem hoz valami relikviát neked, természetesen Cards-osat 😀😀

Nekem csapattársam apja él kint Zonában, voltak kint a Saints meccsen mert szülinapja volt és kapott a cégétől két jegyet 😊 (I have a dream)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 808 — Csodabogár
kollegám kint van Arizonában projectet átvenni. küldött fényképet hogy ott feszít a Saints meccsen a pálya szélén a kötsög 😀

meg mennek NHL és NBA meccsre is, hja a kemény munka..

/OFF

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
egyszerű a képlet: Kelly Jenningsre kell dobálni 😀 (főleg ha Trufant nem játszik akkor ő fogja majd Fitz-et 😊)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
valahol pedig azt olvastam, hogy Beanie is kevesli a szerepét a csapatnál, szóval futna ő még többet, ha hagynák... mondjuk az igaz, hogy Tim tényleg sokoldalúbb, tud blokkolni is meg rövid passzokra is használható. Beanie viszont állat módon tud futni, ha jó passzban van (meg ha jó napot fog ki a fal 😊)

az is belejátszik talán ebbe, hogy eddig szinte csak olyan csapatokkal játszottunk, akik jók futás ellen (Chargers: 3., Saints: 7., Raiders: 10., Falcons: 19.)
majd a Hawks ellen lesz itt futkározás! 😀csongi
a hawks 2. 😛braxa88
hehe ezt benéztem 😊 passz ellen vagytok 31., szóval akkor in Max we trust lesz 😀
több mint 13 éve
catattack 3 520
azért ez mindennek mondható csak eredményességnek nem, megvertük a Saintst és? 😊 majd ha megnyerünk 3 meccset zsinórban akkor lehet reménykedni.
igaza van petey-nek, hullámzunk mint állat van egy hét javítani a hibákon, de nem fognak tudni mindenen.
a futójáték hatalmas csalódás eddig számomraFucu
Fucu, Petey!
Mindketten félreértettetek. Csongi által belinkelt sorrendre utaltam. A lista szerint 2008-ig a lista végén voltunk és amint jobban szerepelt a csapat (NFC, NFCW győzelem), rögtön kúszott fel a csapat. Nem a Hall féle teljesítményre utaltam, hanem az előző 2 évre.
több mint 13 éve
bionic Arizona Cardinals 120
Bye Week Live Chat:

Live chat LINK
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
valahol pedig azt olvastam, hogy Beanie is kevesli a szerepét a csapatnál, szóval futna ő még többet, ha hagynák... mondjuk az igaz, hogy Tim tényleg sokoldalúbb, tud blokkolni is meg rövid passzokra is használható. Beanie viszont állat módon tud futni, ha jó passzban van (meg ha jó napot fog ki a fal 😊)

az is belejátszik talán ebbe, hogy eddig szinte csak olyan csapatokkal játszottunk, akik jók futás ellen (Chargers: 3., Saints: 7., Raiders: 10., Falcons: 19.)
majd a Hawks ellen lesz itt futkározás! 😀csongi
a hawks 2. 😛
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
valahol pedig azt olvastam, hogy Beanie is kevesli a szerepét a csapatnál, szóval futna ő még többet, ha hagynák... mondjuk az igaz, hogy Tim tényleg sokoldalúbb, tud blokkolni is meg rövid passzokra is használható. Beanie viszont állat módon tud futni, ha jó passzban van (meg ha jó napot fog ki a fal 😊)

az is belejátszik talán ebbe, hogy eddig szinte csak olyan csapatokkal játszottunk, akik jók futás ellen (Chargers: 3., Saints: 7., Raiders: 10., Falcons: 19.)
majd a Hawks ellen lesz itt futkározás! 😀
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
azért ez mindennek mondható csak eredményességnek nem, megvertük a Saintst és? 😊 majd ha megnyerünk 3 meccset zsinórban akkor lehet reménykedni.
igaza van petey-nek, hullámzunk mint állat van egy hét javítani a hibákon, de nem fognak tudni mindenen.
a futójáték hatalmas csalódás eddig számomraFucu
ez így igaz, majd meglátjuk Hall mit mutat a következő meccseken. a népszerűségi lista meg nem ennek a győzelemnek szól, ehhez nyilván korábban kérdezték körbe a népet 😊
a futás tényleg csalódás, főleg hogy Whiz mindig is futásra kihegyezett csapatot szeretett volna építeni. Warner mellett nem volt ez gond, de Hallnak baromira kéne a futók támogatása. nekik meg a fal támogatása... 😊 ami nagyon nem értek, hogy Beanie miért kap ilyen kevés szerepet... amilyen rookie szezonja volt tavaly, minden második playben őt kéne futtatni...csongi
Valószínűleg azért kap ennyit mert Tim jobb pass protectionben és elkapásokban, de most is 20-at kapott Tim meg csak 4-et



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
azért ez mindennek mondható csak eredményességnek nem, megvertük a Saintst és? 😊 majd ha megnyerünk 3 meccset zsinórban akkor lehet reménykedni.
igaza van petey-nek, hullámzunk mint állat van egy hét javítani a hibákon, de nem fognak tudni mindenen.
a futójáték hatalmas csalódás eddig számomraFucu
ez így igaz, majd meglátjuk Hall mit mutat a következő meccseken. a népszerűségi lista meg nem ennek a győzelemnek szól, ehhez nyilván korábban kérdezték körbe a népet 😊
a futás tényleg csalódás, főleg hogy Whiz mindig is futásra kihegyezett csapatot szeretett volna építeni. Warner mellett nem volt ez gond, de Hallnak baromira kéne a futók támogatása. nekik meg a fal támogatása... 😊 ami nagyon nem értek, hogy Beanie miért kap ilyen kevés szerepet... amilyen rookie szezonja volt tavaly, minden második playben őt kéne futtatni...
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
azért ez mindennek mondható csak eredményességnek nem, megvertük a Saintst és? 😊 majd ha megnyerünk 3 meccset zsinórban akkor lehet reménykedni.
igaza van petey-nek, hullámzunk mint állat van egy hét javítani a hibákon, de nem fognak tudni mindenen.
a futójáték hatalmas csalódás eddig számomra



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 808 — Csodabogár
Jönnek az eredmények és jön a népszerűség is. Én nem akarok népszerű csapat szurkolója lenni. Patriots, Colts? Na neee.catattack
már ha a Def képes lesz így játszani minden meccsen. kizárt.
Hall rookie, nem hinném hogy szét fog passzolni mindenkit, így futni kéne sokat, de valszeg az ellenfelek teletömik a boxot
hogy Hall verje meg őket. én kíváncsi leszek.

több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Jönnek az eredmények és jön a népszerűség is. Én nem akarok népszerű csapat szurkolója lenni. Patriots, Colts? Na neee.catattack
na azt hiszem a Pats hazai népszerűségét nehéz lenne überelni, amikor itthon minden második focirajongó szerelmes tombrédibe 😀
majd ha mindenkin Hall mez lesz, akkor kezdhetünk félni 😊
több mint 13 éve
catattack 3 520
Jönnek az eredmények és jön a népszerűség is. Én nem akarok népszerű csapat szurkolója lenni. Patriots, Colts? Na neee.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
milyen igaz 😀 learn to slide 😂



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Fitz ma ezt írta a facebook oldalára:
"My boy Max AKA "learn to slide" Hall is up for Pepsi NFL Rookie of the Week and needs your votes: http://rock.gs/ps8d Help him out guys!"

Max "learn to slide" Hall 😀


Na meg ez is érdekes: http://blog.azcardinals.com/2010/10/12/noticing-the-cards/

Már a 11. csapat vagyunk a népszerűségi listán, ahol pár éve még az utolsók között (illetve konkrétan az utolsók) voltunk 😊
A 49ers "csak" a 12. 😛
több mint 13 éve
Spory Arizona Cardinals 118
ünneprontó leszek, de megint sok szerencsénk volt. jó felé pattant a labda a két fumble-nál, meg a Lenon INT-nél is.
Hall futása tényleg látványos volt, de butaság is egyben. Az egy dolog, hogy megpróbált TD-t szerezni, de nem egy nagydarab játékos és simán rommá törhették volna. Mindegy fel kell készíteni a Qwest Fieldre nagyon fontos meccs lesz az.Fucu
Annak ellenére, hogy igazad van mindabban, amit írtál, ünneprontó vagy 😛 😉
Hall futásánál valóban rommá törhetett volna (szerencsére nem így lett), de az is azt a bizonyos "valami megmagyarázhatatlan"-t erősítette számomra, és ahogy a játékostársak nyilatkoztak róla, úgy tűnt, hogy ők is bíznak benne. Így nem nagyon hallottam nyilatkozni se Mattyról, se DA-ról.

Régebben pont eztz hiányoltam Leinartból. Készült a szezonra (amiben vérge megmutathatta volna mit is tud, hogy mekkora ásszá nevelkedett ki), majd kiállt nyilatkozni és mint a tejbe tök, unottan mondta, hogy "ja, szar voltam, voltak hibák, igen, majd javulni kell, bla, bla..." Ez (a rossz játékán kívül) nagyon bosszantott, abszolút nem láttam benne az akaratot. (Bocs, ez már OFF, hiszen hol van már ő 😊 )
több mint 13 éve
catattack 3 520
Williams csak összeszedett egy kisebb hátsérülést, hála Andersonnak.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 808 — Csodabogár
Hiánycikk lett Arizonában a mákdaráló :cool: