Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 808 — Csodabogár
Hiánycikk lett Arizonában a mákdaráló :cool:

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ebben egyetértek, van a srácban valami megmagyarázhatatlan amitől kimegy a pályára és bízik benne az ember.

a héten egy edzés lesz szerdán, csütörtökön meg filmezés (nem mozizás, meccselemzés 😊) és egy kis gyakorlás, hogy kiküszöböljék a hibákat.
Jól lesz nekünk is a pihi, kell egy hét amikor nem izgulok a kedvenc csapatomért (csak a másik kedvencért 😊)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
catattack 3 520
ünneprontó leszek, de megint sok szerencsénk volt. jó felé pattant a labda a két fumble-nál, meg a Lenon INT-nél is.
Hall futása tényleg látványos volt, de butaság is egyben. Az egy dolog, hogy megpróbált TD-t szerezni, de nem egy nagydarab játékos és simán rommá törhették volna. Mindegy fel kell készíteni a Qwest Fieldre nagyon fontos meccs lesz az.Fucu
Nem vitatom egy percig sem, hogy néhol akkora mák volt, hogy az nem igaz. Ha nincs a szerencse, akkor oltári picsázást is kaphattunk volna. Hall is butus volt, de becsülöm, hogy többet tett egy meccsen, mint Anderson eddig (se).
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ünneprontó leszek, de megint sok szerencsénk volt. jó felé pattant a labda a két fumble-nál, meg a Lenon INT-nél is.
Hall futása tényleg látványos volt, de butaság is egyben. Az egy dolog, hogy megpróbált TD-t szerezni, de nem egy nagydarab játékos és simán rommá törhették volna. Mindegy fel kell készíteni a Qwest Fieldre nagyon fontos meccs lesz az.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
catattack 3 520
Basszus még ma is alig hiszem el azt amit láttam. Ha az offense összeérik, akkor nem is lesz annyira tragikus az idény.
A o-line még mindig gázos, de most hogy Hall áll mögöttük teljesen más érzete van az embernek. Végre a WR-ek is meg lettek szórva egy kicsit, bár mikor DA állt be majdnem sikerült lenulláznia Stephen-t. Hall kamikaze akciója überbrutál volt, odatette magát rendesen a három Saint ellen. 😊
Kitűnő, hogy jön a szünet, remélhetőleg sikerül felkészülni rendesen.
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 773 — !SuPeR6BoWL!
Üdv!

Látod Fucu, nem zaklattalak benneteket idióta RB kérdésekkel és egyből nyertek 😀 :cool:

Ha ez kell, hogy nyerjetek akkor többet fel sem hozom Wellst és HT-t.

Üdv

U.i: Ha jó látom(vagy nem) idén HT már nem sok sót fog megenni 😕

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
Spory Arizona Cardinals 118
😀 😀 😀

Hamut szórok a fejemre és megkövetek minden igaz Cards drukkert, aki tegnap úgy várta a meccset, hogy bízott a győzelemben. Természetesen magamra öltöttem a Warneres mezemet, de azért egy nagy zakóra készültem. Alig hittem el, amikor Ricsiék mondták/mutatták az eredményt.

Sajnos még csak az nfl.com-os összefoglalókat láttam, de nagyon tetszettek a látottak. A DRC "szokásos" INT TD, LSH 60 yardos KR, Hall bevállalós játéka (az az ütközés csúnya volt, még szerencse, hogy nem sérült le) stb. (Remélem Fucutól kapunk egy hosszabb összegzést! 😉 )

És Levi TD-t szezett, priceless! 😂
több mint 13 éve
bionic Arizona Cardinals 120
Nyertünk, nyertünk, nyertünk! 😀

Desert storm!
Én is csak vigyorgok, jó volt látni a csapatot, hogy (döccenőkkel, szerencsével de) ment a játék. Ez a Hall gyerek, nem semmi. Ahogy a 2. negyedben nekifutott 3 NO védőnek, csak úgy nyekkent, azt hittem vége, de nem. Ahogy a 2 linebacker (Paris Lenon és Joey Porter) fogalmazott: just a tough little guy. És csak 1 interception-t csinált. Szerintem megvan benne az a tűz, ami DA-ból hiányzott. Azért az offense jobban megvédhetné.
Kiváncsi vagyok Warner mit mond róla?

Kár hogy nem vele kezdtük az idényt!
több mint 13 éve
mamii Arizona Cardinals 68
Sziasztok! Vigyorgok mint a tejbetök! Ezt hogy a fenébe csinálták a fiúk? Nem semmi!
Erre lehet igazán mondani, hogy hullámzó teljesítmény, most a hullám fenn volt.
Remélem lesz youtube összefoglaló, és akkor én is láthatom legalább a lényeget.


GO CARDINALS!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én Adamsnek örülök! Olyan szar volt tavaly, igaz, hogy most is bevittek rajta egy TD-t, de egyébként jókat csinált.
Szombaton szuperból?
több mint 13 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 677
jeszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
nyertünk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

THIS IS THE WAY
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
mert nem vagy igazi Cardinals fan 😉



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagy gratula a Cards W-hez. Nem sokat adtam volna érte a meccs előtt.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
eheaha nyertünk 😊
Defense pár nagy play-t leszámítva fasza volt
Offense is haladt, Hall-nak jót fog tenni az egy hét pihi van a srácban spiritusz néha azt hittem ki akarja nyírni magát.
Ismét mellénk szegődött a szerencse jó párszor, tudjuk be a hülyék/lúzerek szerencséjének 😊
most már egyedül vezetjük a csoportot 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Grat nektek, ezen a meccsen sehogyse érdemeltük volna ki a győzelmet a 2. félidő alapján.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Minden elismerésem srácok, szimpi csapat vagytok még mindig, további sok sikert.

több mint 13 éve
catattack 3 520
Irigylem a hozzáállásodat Fucu! Ha a Raiders meccsből indulok ki, akkor tuti bukta. Viszont már nincs Anderson, de a fal még mindig katasztrófa. Nem bánnám, ha Hall révén elkezdene az offense is pontokat gyűjteni és nem azzal kerülne be az összefoglalókba Max, hogy már megint a földről tápászkodik fel!

Tényleg úgy lehet valami esély, ha az elkapókat semlegesíteni tudjuk (olyanokban már nem is bízok, hogy odaérnének Brees-hez) és az offense szépen pontosan haladna előre pontokat gyűjtögetve interception-t nem dobálva.
Remélem Hall nem ég be és nem sack-elik rommá!
Alig várom! 12 óra munka után éjszakázni! 😕
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Game Day!! 😊

Saints, otthon, ez sem lesz sétagalopp

- Erős futójáték, rövid de pontos passzok Hall-tól, ez az amire szükség lesz támadásban. Nem mellesleg egy közepes teljesítményre a támadó faltól.
- A védelemnek is fel kell kötnie a gátyót. Brees a nehéz tüzér, a takarító néniből is 100 yardos elkapót tud varázsolni (még szerencse, h mi játszunk otthon 😊). Shockey alkothat, még sérülten is Wilson lesz az őrzője legtöbbször. Viszont az elkapókat is le kéne védekezni. Sok Mike Adams melletti elkapást prognosztizálok :/
- Futójáték megállításban 30.-ak vagyunk a 30-ből itt viszont cserefutók fognak szaladgálni, reménykedek a javulásban. Ennél rosszabb már nem igen lehet 😊

Viszont látok esélyt a győzelemre, de a hibákat meg kell szüntetni és maximálisan koncentrálni a játékra.
Nyerünk! 😊

GO Cards!



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
bionic Arizona Cardinals 120
Holnap game day!

Kezdő irányítóval a Saints ellen, ahol hiányozni fog 2 running back, Reggie Bush és Pierre Thomas.

Biztonsági játékot, sok kis futást tippelek. És hogy Fucu optimizmusát átvegyem, győzelemre fel! 😉 😊
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ILB poszton Lenon meglepően hatékony, viszont a meccs végén már nem láttam Washingtont a pályán hanem Reggie Walker volt helyette.
Pierce... hasonló a véleményem mint a Jeff Garcia ötletre. 😊 Ezt házon belül fogja Whis megoldani aztán vagy bejön vagy nem.
Toler passz ellen is elég jó. Jobb alternatíva mint Mike Adams 😊Fucu
nálam a 2.alternatíva inkább McBridge..
egyébként Jeff Garcia az UFL-ben nyomja szóval lényegtelen egyébként is Hall jobb nála... 😊Cards
McBRide érdekes. ugye OTA és minicamp-ek alatt áradoztak róla aztán a TC alatt is kezdő volt az első héten, de azóta semmi. ő a negyedik számú CB és majdnem hogy csak a special teamben szerepel.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Hát, ha Porter játszana (nem fog), akkor azt mondanám, hogy minden lesz, csak épp önbizalom-növelő nem, Hallnak a meccs. Ellenben a csere secondarynek ellen sokkal érdekesebb lehet. Ami biztos, hogy TE-RB passzok működhetnek a Saints D ellen, a rövid futások szintén, de ha nem tudtok labdát szerezni, akkor bajban lehettek, mivel a Saints védelem vagy special team előbb-utóbb labdát szerez, ami gyakorlatilag egyet jelenthet a vereséggel...

több mint 13 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Hát kíváncsi leszek a meccsre amit sajnos megint nem fogok látni... bár a sajnost idézőjelbe teszem mert félek egy 3. kiütésszerű vereségtől. Egyedül Hall miatt lettem volna kíváncsi, hogy mit produkál, illetve mennyire tudják rászabni a játékot. Ha jól lesz kialakítva a playbook akkor akár még meglepire is számítok, titkon, mivel idén a Saints nem olyan meggyőző. Talán Whiz is a pöcsükre lépett a srácoknak és összekapják magukat. Még így sem olyan rossz ez a csapat szerintem, csak Warner távozásával magával vitte a hitüket is. Ha magukra találnának és Hall hozna egy meggyőző meccset amit nem is kell hogy megnyerjenek, talán újra elkezdenének bízni magukban. Számomra nagyon szembeötlő a tanácstalanság sok esetben, ez a csapat sajnos pszichésen van szétesve.
Bár ez szubjektív vélemény de így gondolom, és bízom bennük hogy alátámasztják.
több mint 13 éve
Cards 136 — Cardinals fan
ILB poszton Lenon meglepően hatékony, viszont a meccs végén már nem láttam Washingtont a pályán hanem Reggie Walker volt helyette.
Pierce... hasonló a véleményem mint a Jeff Garcia ötletre. 😊 Ezt házon belül fogja Whis megoldani aztán vagy bejön vagy nem.
Toler passz ellen is elég jó. Jobb alternatíva mint Mike Adams 😊Fucu
nálam a 2.alternatíva inkább McBridge..
egyébként Jeff Garcia az UFL-ben nyomja szóval lényegtelen egyébként is Hall jobb nála... 😊
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ILB poszton Lenon meglepően hatékony, viszont a meccs végén már nem láttam Washingtont a pályán hanem Reggie Walker volt helyette.
Pierce... hasonló a véleményem mint a Jeff Garcia ötletre. 😊 Ezt házon belül fogja Whis megoldani aztán vagy bejön vagy nem.
Toler passz ellen is elég jó. Jobb alternatíva mint Mike Adams 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Cards 136 — Cardinals fan
Toler pass defencére írtam hogy nem túl hatékony rush ellen nagyon jó játékos. MLB poszton tényleg elég gyengék vagyunk tán meg lehetne próbálni Piercet idehozni bár nemtudom mennyit lendítene...
Hall pedig DA-hoz képest modnom hogy jó 😀