Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 13 éve
bionic Arizona Cardinals 120
Valamikor a nagyszünet után adtam fel én is.
Irányítónk nincs, mindkét fal gyenge, hát ebből nem tudom mit lehet kihozni 😕

Lehet hogy meg kellene keresni Warner-t, hátha van olyan összeg amiért visszajönne. 😉

Azért a 49ers a maga 0-4 eredményével sem lehet büszke.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
nem sikerült fordítanunk az utolsó negyedben?? de gáz!! 😀 (elmentem aludni inkább mert ma du. ismétlik espn american a meccset majd megnézem a záró 15 percet 😊)

Mamii: nem vagyok elkeseredve, de hogyan lehet kimászni ebből a gödörből azt nem tudom (szerintem sehogy)

Annak örülök, hogy Whis meghúzta a QB cserét, este nézek majd sajtótájékoztatót bár valószínűleg a szokásos dolgokat fogja mondani mint a vereségeknél szokás.

Futójáték azért nem volt akkora gáz, az volt a gáz hogy Timmy TD-jánál a bírók akkora kamu holdingot fújtak, mint ide Lacháza. És persze utána jött a Anderson INT no 1.
A védelemre nincs magyarázat, Wilson homály volt Campbellt és Dockett-et dupázták, Watson és Robinson nem sokat csinált. Washington homály, nem tud kibújni a blokk alól.
Viszont Greg Toler játéka tetszik, futás ellen állat övé volt a kiharcolt fumble és ez idén már a második volt.
Stephen Williams drop nagyon csúnya volt, fogtam a fejem.
Special Teamet megfogták, erre készültek egész héten.

Kiábrándító játékrengeteg egyéni hiba. Katasztrófa meccs volt.
A jó hír, hogy ennél már csak jobban tudunk játszani 😊

(az álhírért még egyszer bocsánat 😊)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
sovány vígasz, de hogy valami pozitívat is elmondhassunk: a tavalyi eredményhez képest most legalább 4 ponttal többet szereztünk :/
San Diego Chargers–Arizona Cardinals
Loss: 17 - 6

THIS IS THE WAY
több mint 13 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
valami tényleg nagyon nem stimmel nálunk és nem csak a támadó sorunkkal... :rolleyes:
most néztem hogy rengeteg pontot szereztek eddig ellenünk (118) 😕 csak a 4 vereséges Buffalo Bills kapott be többet (125) :/
féllő, hogy majd a New Orleans is rá fog tenni egy lapáttal... :rolleyes:

THIS IS THE WAY
több mint 13 éve
Spory Arizona Cardinals 118
persze hogy ők futnak nem hiszem el hogy elhittétek 😊
azért írtam amit, mert már unom, hogy minden héten megkérdezi a csávó hogy mi van Wells-el, csöppet unom...
magadban lehet a vereségre készülni de ne mond ki/írd le 😊Fucu
Na, b@szki, Fucukám, ezt jól besz#>&am.... 😂 (Mondjuk nem volt várható, hogy Darren Urban magyarhangja ilyen tréfát űzzön, ráadásul április elseje is régen volt.)

Mondjuk ezt az eredmény még Tim és Beannie nélkül is tudtuk volna szerintem. (Pl azt sem értettem, hogy a mi Larry-nkre ráállítanak akár két embert is, hogy levegyék a pályáról, mi pedig szinte nem is állítottunk embert Gates-re, néha olyan szabadon kapott labdát 😕 )
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
persze hogy ők futnak nem hiszem el hogy elhittétek 😊
azért írtam amit, mert már unom, hogy minden héten megkérdezi a csávó hogy mi van Wells-el, csöppet unom...
magadban lehet a vereségre készülni de ne mond ki/írd le 😊Fucu
értelek, és remélem hogy nem ezek a negatív hullámok hatottak negatívan a csapatra 😊

a futók lecserélését meg totál elhittem, hát kételkedjünk a legfőbb hírforrásunkban? 😊 de most már eljátszottad a bizalmat, egy szavadat se hisszük ezentúl 😀

a jagset is szétvertük, most meg már elverték peytonékat.szaba
baszki ezt sztem a chargers topikba tedd be...
több mint 13 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
nahát itt már a jószerencsénk sem tudott labdába rúgni... 😐
ez zakó volt a javából... 😕
én 7:28-as állásnál adtam fel... szerintem a csapat már korábban... 😕

THIS IS THE WAY
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Valami nagyon nem okés nálatok.

Lehet én vagyok hülye(sőt biztos), de szerintem Leinart is tudná ezt hozni mint Anderson nem?

Futójáték az szó szerint nem volt , passzjáték még úgy sem.

Ahogy Fucu írtad a Köcsög(Rivers) Gatessel tandemben bedarált benneteket.

Nagyon rendbe kell tenni ott a fejeket mert innen 2 út van igaz több nincs vagy felfelé vagy egyenesen a pokolba.

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
a jagset is szétvertük, most meg már elverték peytonékat.
több mint 13 éve
mamii Arizona Cardinals 68
Juj! Ez nagyon fáj így korán reggelre. Tegnap éjjel elaludtam a PHI-WAS meccsen, nem azért mert rossz volt, csak öreg vagyok meg fáradt, már akkor nagyon verésre álltunk, de most első utam a netre vezetett és majd elájultam a vereségtől. Fogalmam sincs hogy lehet kimászni ekkora gödörből. Majd Fucu elmagyarázza, ha nincs nagyon elkeseredve ő is.


GO CARDINALS!!!
több mint 13 éve
catattack 3 520
persze hogy ők futnak nem hiszem el hogy elhittétek 😊
azért írtam amit, mert már unom, hogy minden héten megkérdezi a csávó hogy mi van Wells-el, csöppet unom...
magadban lehet a vereségre készülni de ne mond ki/írd le 😊Fucu
Én elhittem, bár elfogult vagyok Wright-tal kapcsolatban, biztos azért! :rolleyes:
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
persze hogy ők futnak nem hiszem el hogy elhittétek 😊
azért írtam amit, mert már unom, hogy minden héten megkérdezi a csávó hogy mi van Wells-el, csöppet unom...
magadban lehet a vereségre készülni de ne mond ki/írd le 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Game Day! 😊

Chargers ellen idegenben.
Két lehetőség van:
- nagyon csúnyán kikapunk
- nyerünk
köztes megoldást nem látok.

- Rivers (becenevén A Köcsög) csúnyán szétpasszolja a védelmet, ha nem lesz rajta nyomás.
- LSH-nak kell alkotnia mert elég karcsú a chargers ST
- Adrian Wilson vs Antonio Gates ás a DRC - Michael Floyd párharcok nagyon fontosak lesznek
- Ha Anderson relatív normális meccset hoz akkor én már örülök. Fitz-et úgyis duplázni fogják, így a Williams-Komar-Roberts újonc hármason lesz a teher.
- A futójáték eddig számomra pozitív meglepetés Beanie-nek és Timmy-nek segítenie kell Andersont.

Mindenki azt mondja kikapunk, hát milyen szurkolók vagytok ti? Nyerünk és kész 😊
GO Cards!Fucu
csak előre próbáljuk lélekben felkészíteni magunkat az esetleges brutál vereségre 😊 annál felemelőbb érzés lesz majd, ha győzünk...
most akkor mégis Beanie meg Tim fog futni? jó lenne, ha nem lesz fumblitis, akkor húzhatják magukkal az offenset.
Fitz meg lehet h azért tud majd érvényesülni mégis, mert szerintem az újonc elkapókat is fogják tesztelni, így ő is tud majd helyet csinálni magának.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Game Day! 😊

Chargers ellen idegenben.
Két lehetőség van:
- nagyon csúnyán kikapunk
- nyerünk
köztes megoldást nem látok.

- Rivers (becenevén A Köcsög) csúnyán szétpasszolja a védelmet, ha nem lesz rajta nyomás.
- LSH-nak kell alkotnia mert elég karcsú a chargers ST
- Adrian Wilson vs Antonio Gates ás a DRC - Michael Floyd párharcok nagyon fontosak lesznek
- Ha Anderson relatív normális meccset hoz akkor én már örülök. Fitz-et úgyis duplázni fogják, így a Williams-Komar-Roberts újonc hármason lesz a teher.
- A futójáték eddig számomra pozitív meglepetés Beanie-nek és Timmy-nek segítenie kell Andersont.

Mindenki azt mondja kikapunk, hát milyen szurkolók vagytok ti? Nyerünk és kész 😊
GO Cards!



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
http://www.chargers.com/news/article-1/Chargers-respect-Fitzgerald/c9240e75-220c-4730-bbcb-85fe1377a00e

Egy elég jó cikk Larryről 😊

- off: Cards-os avatarral meg siggel nekivágok a meccsünkek 😀
több mint 13 éve
catattack 3 520
Állítólag hétvégén nem engedik játszani Dan Williams-t, mert túlsúlyos. :/
több mint 13 éve
catattack 3 520
Azt furcsállom leginkább, hogy a a többség még abban sem látja a nyerés lehetőségét, ha kiiktatjuk a Chargers passzjátékát.
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
What part of the Chargers game should concern the Cardinals the most?

Running Game: 12%
Passing Game: 69%
Rush Defense: 7%
Pass Defense: 11%

Elég érdekes ez a szavazás. Főleg így, hogy a Chargers ellen...
Tavaly tuti a Pass Defense vezetett volna.catattack
Hát igen, a Chargers most passzban jó, de szerintem ha DRC, Toler, Rhodes, Wilson jó napot fognak ki, akkor meg lehet fogni őket. Csak ne legyen sok DPI...
Tim és Beanie félrerakásán én is csodálkozom, nem tudom elképzelni, hogy LSH meg Wright jobb lenne náluk. Beanie pedig igazából meg se tudta idén mutatni magát, mert múlt héten játszott először és akkor sem volt 100%-on, ez látszott is rajta.
több mint 13 éve
catattack 3 520
What part of the Chargers game should concern the Cardinals the most?

Running Game: 12%
Passing Game: 69%
Rush Defense: 7%
Pass Defense: 11%

Elég érdekes ez a szavazás. Főleg így, hogy a Chargers ellen...
Tavaly tuti a Pass Defense vezetett volna.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Üdv!

Fucu merre olvastad, hogy Whisenhunt "sarokba" vágja a 2 "legjobb" futóját?ThundersNFL
vasárnap meccs előtt elárulom



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Üdv!

Fucu merre olvastad, hogy Whisenhunt "sarokba" vágja a 2 "legjobb" futóját?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
catattack 3 520
Nekem nem hiányzik Boldin. Azt a rengeteg elkapást Stephen és Komar is meg tudja csinálni. Annak viszont örülnék, ha La Rod és Wright lennének a kezdők. Wright nagyon jó szerintem és azt végképp nem értettem, hogy LSH miért nem kapott több szerepet eddig. Igazából nekem kis csalódás Tim teljesítménye.
Nem tudom, hogy miért Timmel és Beanievel ilyen kegyetlen Whiz. Itt most halványan Andersonra utalok.
több mint 13 éve
Spory Arizona Cardinals 118
ma olvastam, hogy LSH és Wright fognak a bye week-ig játszani, Whis megelégelte a sok fumble-t Hightowernél és a sérüléseket Wells-nél.Fucu
Na, ez érdekes lesz, kíváncsi vagyok, milyenek lesznek, LSH-t a tavalyi Titans elleni KR TD óta nagyon bírom (kicsit emlékeztet JJ Arringtonra a srác.)
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Üdv!

Volna 1 kérdesem

Wells és Hightower a minőségibb elkapók kiválásával nagyobb szerepet kaphatnak esetlegesen?

ÜdvThundersNFL
nem, ma olvastam, hogy LSH és Wright fognak a bye week-ig játszani, Whis megelégelte a sok fumble-t Hightowernél és a sérüléseket Wells-nél.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Üdv!

Volna 1 kérdesem

Wells és Hightower a minőségibb elkapók kiválásával nagyobb szerepet kaphatnak esetlegesen?

Viszont Boldin nagyon hiányzik innen 😕

ÜdvThundersNFL
Már eddig is úgy volt, hogy Warner hiányában sokkal inkább a futásra fogunk támaszkodni. Ez részben sikerült is, ha csak a statokat nézzük, hiszen futásban 12. helyen vagyunk, míg passzban csak 25. (ez eddig pont fordítva volt 😊)
Viszont eddig Wells sérült volt, és csak Hightower nem tudta egyedül hozni, amit kellett. Úgyhogy én mindenképp egyre jobb futójátékot várok.
És az az igazság, hogy eddig se az elkapókon múlt, hogy nem jöttek a TD-k. Kellene egy jó QB is...

Boldin hiánya most bye weekig tényleg fájni fog, de csak amíg SB meg Doucet vissza nem jönnek. Most az újoncok megmutathatják mit tudnak 😊