Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Üdv!

Fucu merre olvastad, hogy Whisenhunt "sarokba" vágja a 2 "legjobb" futóját?ThundersNFL
vasárnap meccs előtt elárulom



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 866 — !SuPeR6BoWL!
Üdv!

Fucu merre olvastad, hogy Whisenhunt "sarokba" vágja a 2 "legjobb" futóját?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
catattack 3 520
Nekem nem hiányzik Boldin. Azt a rengeteg elkapást Stephen és Komar is meg tudja csinálni. Annak viszont örülnék, ha La Rod és Wright lennének a kezdők. Wright nagyon jó szerintem és azt végképp nem értettem, hogy LSH miért nem kapott több szerepet eddig. Igazából nekem kis csalódás Tim teljesítménye.
Nem tudom, hogy miért Timmel és Beanievel ilyen kegyetlen Whiz. Itt most halványan Andersonra utalok.
több mint 13 éve
Spory Arizona Cardinals 118
ma olvastam, hogy LSH és Wright fognak a bye week-ig játszani, Whis megelégelte a sok fumble-t Hightowernél és a sérüléseket Wells-nél.Fucu
Na, ez érdekes lesz, kíváncsi vagyok, milyenek lesznek, LSH-t a tavalyi Titans elleni KR TD óta nagyon bírom (kicsit emlékeztet JJ Arringtonra a srác.)
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Üdv!

Volna 1 kérdesem

Wells és Hightower a minőségibb elkapók kiválásával nagyobb szerepet kaphatnak esetlegesen?

ÜdvThundersNFL
nem, ma olvastam, hogy LSH és Wright fognak a bye week-ig játszani, Whis megelégelte a sok fumble-t Hightowernél és a sérüléseket Wells-nél.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Üdv!

Volna 1 kérdesem

Wells és Hightower a minőségibb elkapók kiválásával nagyobb szerepet kaphatnak esetlegesen?

Viszont Boldin nagyon hiányzik innen 😕

ÜdvThundersNFL
Már eddig is úgy volt, hogy Warner hiányában sokkal inkább a futásra fogunk támaszkodni. Ez részben sikerült is, ha csak a statokat nézzük, hiszen futásban 12. helyen vagyunk, míg passzban csak 25. (ez eddig pont fordítva volt 😊)
Viszont eddig Wells sérült volt, és csak Hightower nem tudta egyedül hozni, amit kellett. Úgyhogy én mindenképp egyre jobb futójátékot várok.
És az az igazság, hogy eddig se az elkapókon múlt, hogy nem jöttek a TD-k. Kellene egy jó QB is...

Boldin hiánya most bye weekig tényleg fájni fog, de csak amíg SB meg Doucet vissza nem jönnek. Most az újoncok megmutathatják mit tudnak 😊
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 866 — !SuPeR6BoWL!
Üdv!

Volna 1 kérdesem

Wells és Hightower a minőségibb elkapók kiválásával nagyobb szerepet kaphatnak esetlegesen?

Viszont Boldin nagyon hiányzik innen 😕

Üdv

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
mamii Arizona Cardinals 68
Most már csak abban lehet bízni, hogy a 3 újonc elkapó + Fitzgerald meg akarja mutatni hogy mit tudnak és szoros meccs lesz. Én ezt tartanám "kis szerencsének". Inkább a védekező egységnek kellene feltámadni, mert a Chargers meg a Saint is támadni fog rendesen.
Nagyon izgalmas vasárnap éjszakánk lesz az biztos!


GO CARDINALS!!!
több mint 13 éve
bionic Arizona Cardinals 120
szerintem egy "kis szerencsével" megcsíphető a Chargers is 😂
Cardinalis
Bár én is biztosnak gondolom a vereséget, de egy kis kósza gondolat ott kavarog a fejemben. Nevezetesen hogy a Chargers a formájától függően meglephető, egy szoros végeredmény esetleg egy sovány győzelem... :rolleyes:

A Saints nálam tuti bukta.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
nem állítólag, hanem biztosan csak bye week után lesznek bevethető állapotban (ideális esetben)Fucu
Biztosat én már semmire nem merek mondani!catattack
nem arra értettem, hogy biztosan visszatérnek a bye week után, hanem, hogy biztosan kihagyják a bye week-ig elkövetkezendő két mérkőzést (azért írtam oda az ideális esetet zárójelbe) 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
catattack 3 520
nem állítólag, hanem biztosan csak bye week után lesznek bevethető állapotban (ideális esetben)Fucu
Biztosat én már semmire nem merek mondani!
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
nem állítólag, hanem biztosan csak bye week után lesznek bevethető állapotban (ideális esetben)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
catattack 3 520
ha mi is csinálunk 2 KR TD-t mint a Hawks, akkor talán megcsípjük a Chargerst. talán... 😊csongi
Nem az a megoldás, ha a spec. teamtől várjuk a megváltást, de jelenleg ez van.

Köszi, Petey
hajnalban nem volt kedvem (időm) beírni, de igen, Breaston kiesett, így három újonc (ebből kettő UDFA) lesz a 2-3-4. WR. Kemény 😊 Újra is szerződtettük Onrea Jones-t.

Chargers (és minden csapat) fogható, csak meg kell találni az aznapi gyenge pontjukat. Kell majd nagyon a pass rush Rivers ellen.Fucu
Állítólag csak a bye week utánra várható Doucet és Breaston is. 😕
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Köszi, Petey
hajnalban nem volt kedvem (időm) beírni, de igen, Breaston kiesett, így három újonc (ebből kettő UDFA) lesz a 2-3-4. WR. Kemény 😊 Újra is szerződtettük Onrea Jones-t.

Chargers (és minden csapat) fogható, csak meg kell találni az aznapi gyenge pontjukat. Kell majd nagyon a pass rush Rivers ellen.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
...Fitz mellett akkor csak újoncok lesznek pályán, remélem Komar és Williams életük meccseit fogják játszani 😊 csongi
szerintem egy "kis szerencsével" megcsíphető a Chargers is 😂
annak a meccsnek az volt a titka, hogy a QB-t úgy hívták, hogy Kurt Warner 😉csongi
najah, de a Raiders akkori nullázása nem rajta múlott 😉
nomeg most is elértük a 24 pontot Andersonnal is 😊Cardinalis
dehogynem. úgy megijedtek tőle, hogy még a labdát is elejtették 😀

ha mi is csinálunk 2 KR TD-t mint a Hawks, akkor talán megcsípjük a Chargerst. talán... 😊
több mint 13 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
...Fitz mellett akkor csak újoncok lesznek pályán, remélem Komar és Williams életük meccseit fogják játszani 😊 csongi
szerintem egy "kis szerencsével" megcsíphető a Chargers is 😂
annak a meccsnek az volt a titka, hogy a QB-t úgy hívták, hogy Kurt Warner 😉csongi
najah, de a Raiders akkori nullázása nem rajta múlott 😉
nomeg most is elértük a 24 pontot Andersonnal is 😊

THIS IS THE WAY
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
per Mike Jurecki XTRA Sports 910 Steve had surgery to repair a torn menisus said he will be out a couple of weeks
link http://bit.ly/cWwiVSpetey
bakker, nem elég hogy Doucet is kidőlt hetekre, most a bye weekig Breastonnak is annyi. Fitz mellett akkor csak újoncok lesznek pályán, remélem Komar, Williams meg Roberts életük meccseit fogják játszani 😊 nem hittem volna, hogy előáll majd az a helyzet, hogy ennyire hiányozni fog Boldin...

azért szerintem javulgat-javulgat a csapat, a week 3ban annyi pontot csináltunk, mint a week1+2ben összesen, pontosan 24et 😀 még egy vonatkozása van ennek a bűvös 24es számnak, ugyanis az előző, 2008as Cards–Raiders összecsapáson is 24 pontot szereztünk, de akkor egyetlen pontot sem tudott csinálni ellenünk a Raiders... 😊Cardinalis
annak a meccsnek az volt a titka, hogy a QB-t úgy hívták, hogy Kurt Warner 😉
több mint 13 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
azért szerintem javulgat-javulgat a csapat, a week 3ban annyi pontot csináltunk, mint a week1+2ben összesen, pontosan 24et 😀 még egy vonatkozása van ennek a bűvös 24es számnak, ugyanis az előző, 2008as Cards–Raiders összecsapáson is 24 pontot szereztünk, de akkor egyetlen pontot sem tudott csinálni ellenünk a Raiders... 😊

THIS IS THE WAY
több mint 13 éve
mamii Arizona Cardinals 68
catattack javítom a nickedet, még nagyon reggel van!


GO CARDINALS!!!
több mint 13 éve
mamii Arizona Cardinals 68
Cattatack köszi a javítást, tényleg hatott a Tv közvetítésben sokszor hallott név.
Megnéztem a meccsről készült videót, hát nagyon hálásak lehetünk a JóIstennek meg Janinak hogy nem kaptunk ki kilenccel. Ez a rengeteg hiba meglepett, lesüllyedtünk Raiders szintre, ha valaki csak ezt a meccset látta nem hiszi el hogy két éve SB-t játszottunk. Én nem látom annyira rossznak a videó alapját DA-t, de a védekezés ellenünk nagyon jó volt, jól olvasta a Raiders a playeket és fogtak minden elkapót rendesen, akkor meg nincs jó passz. Na majd csak csak kikecmergünk ebből a gödörből, én még mindig reménykedem, a mi csoportunk talán nyerhető, bár szerintem mind a Chargers mind a Saints ellen a két következő meccs nagyon gázos.


GO CARDINALS!!!
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
per Mike Jurecki XTRA Sports 910 Steve had surgery to repair a torn menisus said he will be out a couple of weeks
link http://bit.ly/cWwiVS

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Rhodes is jó volt, Lennon hatalmas pozitívum volt
Mike Adams viszont még nickel cornernek is gyenge. McBride nagyon eltűnt, nem is olvasni róla örülnék ha a Saints és a Chargers ellen is ő szerepelne többet.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
catattack 3 520
Vick sztárt csinál Boldinbólmamii
Biztos itt a nagy Vick-lázban elírtad, de Flacco a Ravens QB.

A meccs tényleg gázos volt, de nem annyira, mint a Falcons ellen. Ha a special teamben nincs az a bénázás, akkor nem lett volna ennyire szoros. Örülök, hogy DA is fejlődött, de remélem nem hiszi Whiz, hogy ez bármire is elég lesz. AZ OL egy kalap szar, nem kérdés, hogy a draft mire fog rámenni. A D# elég jó volt. 😊 Eddig két ember számomra mindig nagy talány volt és annál is szürkébbek voltak, mint az átlag. Ezek Lenon és Rhodes.
Viszont amit Lenon produkált, az nagyon tetszetős volt. 😊
több mint 13 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Sziasztok!

Most hogy elmúlt a hétvégi meccs által kiváltott dühöm, gondoltam írok.
Hát ez valami eszméletlen fos meccs volt, még ha nyertünk is.

Átnéztem az nfl.com-on a statisztikákat és szerintem elég gyalázatos hogy az Offens kb a 25. helyet foglalja el a ligában.
Én bízom a srácokban és főleg KW-ban és rájönnek hogy váltani kell mert a köv 2 meccs szerintem hasonló lesz mint a Falcons ellen. Ha nem is olyan arányú, de abban biztos vagyok hogy nagy zakó lesz. Remélem a BW után Láthatom Hall-t a pályán mert akárhogy is nézem ez a csapat nem PO képes.
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
aludtam rá 2,5 órát, dolgoztam 8,5-et, de még mindig nem nagyon hiszem el 😊

röviden, egymás hibáiból élt a két csapat
kezdtünk egy LSH kickoff return TD-al, de ahogy szokott lenni ilyenkor jöttek a hibák, mindenhol. A pontok felváltva jöttek, azt hiszem 7szer változott az eredmény.
Sok szabálytalanság (jogos és kevésbé jogos, mind a két oldalon), hibák tömkelege.
Beanie jó hogy visszatért, kellettek a futásai, de látszott, hogy nem teljesen épült még fel. Az O-Line botrány még mindig, csoda volt ha Andersonnak volt ideje passzolni. Viszont még mindig pontatlan, nem csak Fitz felé.
Egy szép drive volt a Cardsnak, ott majdnem bekönnyeztem (azt hiszem Csongi is 😊).
pass rush ismét nem volt, és McFadden is 100 yard felett futott.
A special tem volt e leggázabb, mondjuk arról se Ware, se DRC nem tehetett, hogy a lábukra pattant vissza a puntolt labda és így élővé vált amit mind a kétszer a Raiders szerzett meg.
Nincs mit tagadni hatalmas szerencsével nyertünk, de a lényeg a W.
(csóri Jani-t sajnálom és amúgy a Raiders-t is régóta bírom őket, titokban 😊)Fucu
így is van, az a drive, mint kés a vajban... de az csak valami hiba lehetett a tér-idő kontinuumban 😀

Én azért nem látom olyan vészesnek az O-linet, legalábbis ahogy emlékszem Warnernek is sokszor a nyakán voltak a védők. Mondjuk akkor is szar volt a fal... Anderson meg nem Warner, mint tudjuk.
Persze most hogy itt van Faneca, meg volt egy-két újonc tavaly óta, kéne valami fejlődés.

Janira meg ráült Rackers szelleme a stadionban, az vitte félre a lábát 😊 (copyright by Petey)

Most viszont bye weekig nagy valószínűséggel jön két L, de azért örülnék ha nem olyanok, mint Atlantában. Szoros vereségeknek még örülni is lehetne, mert azokon látszódna legalább valami fejlődés vagy akarás...