Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 943 — Csodabogár
Én is végignéztem majdnem a végéig, de ez azért túlzás hogy magukat verték meg...gyakorlatilag lefeküdtek a Falcons elé.
Ha szoros lett volna és mondjuk egy fumble vagy pick 6 lett volna akkor oké, tényleg magukat verik meg, de így nem...

:rolleyes:

több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
ez szar volt teljesen, tegnap gondolkoztam kit lehetne kiemelni, de senkit (Washingtont sem)
az O-Line megoldja hogy Hall pályára léphessen, Anderson megint nagyokat kapott.
4 év alatt talán ez volt a második meccs amiről elkapcsoltam, annyira nem bírtam ezt a szánalmas játékot.Fucu
és közel jártam ahhoz, hogy elkapcsoljak, de hős voltam 😊
az rendben van, hogy nem vártunk az idei gárdától nagy teljesítményt, de most minden várakozást alulmúltak. ahogy DD megfogalmazta a meccs után, magunkat vertük meg a rengeteg büntivel, misstackle hegyekkel, sikertelen passzokkal stb... na persze ez is túlzás, mert a Falcons nagyon jó volt, talán Warnerrel is szoros lett volna a meccs... vagy vele legalább szoros lett volna 😀
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ez szar volt teljesen, tegnap gondolkoztam kit lehetne kiemelni, de senkit (Washingtont sem)
az O-Line megoldja hogy Hall pályára léphessen, Anderson megint nagyokat kapott.
4 év alatt talán ez volt a második meccs amiről elkapcsoltam, annyira nem bírtam ezt a szánalmas játékot.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
bionic Arizona Cardinals 120
“I could say this is a wake-up call,” wide receiver Larry Fitzgerald said. “We have some work to do and I think we all understand that.”

Hát nagyon remélem hogy felébrednek a fiuk és összekapják magukat, különben egy rövid és keserő szezonunk lesz...
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
41-7-re kikaptunk. A fal szarabb, mint múlt héten, Anderson sem bírta 2 int. nélkül, de legalább azt dobott, mert a WR-eket meg sem találta. A defense is csak rosszabb lett. Aki múlt héten jó volt, az is leromlott, hogy ne rontsa az összképet. Egyedül Washington volt jó.
Szép volt Tim TD-je, más nem.catattack
innen lesz szép felállni és behúzni egy jó szezont 😊
14 meccs még hátravan, van kettő ígéretes backup QB-nk akiket ki kéne próbálni, Beanie meg Doucet is vissza fognak térni, szóval lesz ez még jobb is...

ma egyértelműen szétestünk fejben, ezen túl kell lépni és jövő héten legyűrni otthon a Raiderst.
több mint 13 éve
catattack 3 520
41-7-re kikaptunk. A fal szarabb, mint múlt héten, Anderson sem bírta 2 int. nélkül, de legalább azt dobott, mert a WR-eket meg sem találta. A defense is csak rosszabb lett. Aki múlt héten jó volt, az is leromlott, hogy ne rontsa az összképet. Egyedül Washington volt jó.
Szép volt Tim TD-je, más nem.
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
szerintem meg ne térjünk vissza az erőviszonyokhoz 😊 minden hét más, bármi megtörténhet.
Fucu
Az biztos, hogy nincs előre lejátszott meccs, de vannak elvárható győzelmek és vereségek (ez a meglepetés). Amennyiben a Falcons úgy játszik, mint múlt héten, akkor meglehetnek. Persze nem úgy, ahogy a Rams ellen nyomtuk!catattack
Kicsit jobb védelem ellen játszott gyengén ez a támadósor...empty taxi
a Steelers már nem az a legyőzhetetlen fal, nekünk meg egyre jobb a védelmünk, szerintem a top10-12-ben benne van. bárcsak a támadósorunk is hasonlóan jó lenne...

update: hát ez a jó defense ma sehol nincs 😕
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
jaj persze a steelers még mindig a világ legjobbja
majd meglátjuk



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 716 — Scream and scout
szerintem meg ne térjünk vissza az erőviszonyokhoz 😊 minden hét más, bármi megtörténhet.
Fucu
Az biztos, hogy nincs előre lejátszott meccs, de vannak elvárható győzelmek és vereségek (ez a meglepetés). Amennyiben a Falcons úgy játszik, mint múlt héten, akkor meglehetnek. Persze nem úgy, ahogy a Rams ellen nyomtuk!catattack
Kicsit jobb védelem ellen játszott gyengén ez a támadósor...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
catattack 3 520
Sziasztok!

Hol lehet online nézni majd a meccset?silent7939
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=131
Ezek között mazsolázz majd!
több mint 13 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Sziasztok!

Hol lehet online nézni majd a meccset?
több mint 13 éve
catattack 3 520
Jóslatok ma estére?
Egy karcsú győzelmet várok, amennyiben nem veszítünk labdát, az OL jobban működik (futásnál és passznál is) és Anderson pontosabb lesz.

Egyszóval: Vesztünk. 😊
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Game Day!!!! 😊

Keleti parton délután 1-es meccs, nem a kedvence a csapatnak. (Nekünk annál inkább mivel este 7kor kezdődik 😊)
Atlanta Falcons, nem lesz egyszerű, fő feladatok
- Michael Turner megállítása, Daryl Washington és a D-Line feladata lesz
- Odaérni Matt Ryan-hez, Calais Campbell és Dockett feladata
- Roddy White-al majd DRC foglalkozik, de Tony Gonzalez őrzése is nagyon fontos ez Wilson melója lesz
- Hightowernek fumble nélkül végigjátszania a meccset és LSH-nak ugyanúgy teljesítenie a futásoknál mint múlt héten.
- Anderson pontosabban célozzon főleg Fitz felé, de ne adja el a labdát.
- O-Line összeszedettebb játéka

Bízok a győzelemben, de nehéz lesz. Jó, szoros meccset várok, remélem Cards győzelemmel a végén.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ocho más tészta, ő már egy héttel előtte írta, hogy meccs alatt is fog twitterelni 😊

A Georgia Tech-en edzettek a srácok. Ez Whis alma mater-eFucu
Fitz pedig ott volt a georgia-arkansas meccsen
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Beanie Wellssel mi a szitu?ThundersNFL
olvass vissza b+

több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 846 — !SuPeR6BoWL!
Beanie Wellssel mi a szitu?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ocho más tészta, ő már egy héttel előtte írta, hogy meccs alatt is fog twitterelni 😊

A Georgia Tech-en edzettek a srácok. Ez Whis alma mater-e



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
hozott egy olyan szabályt az NFL, hogy a játékosok nem twitterelhetnek a mérkőzésük előtt másfél órával és meccs alattFucu
Mi ellen hozták? Nem tudom elképzelni, hogy ez mit akadályoz meg.catattack
hogy ne vonja el a figyelmüket a meccsrőlFucu
Ochocinco meg konkrétan a meccs alatt üzent az őt fogó cornerbackeknek 😊 Legközelebb már a pályáról a huddleből fognak twitelni vagy dobni egy üzit facebookon 😊)
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
hozott egy olyan szabályt az NFL, hogy a játékosok nem twitterelhetnek a mérkőzésük előtt másfél órával és meccs alattFucu
Mi ellen hozták? Nem tudom elképzelni, hogy ez mit akadályoz meg.catattack
hogy ne vonja el a figyelmüket a meccsről



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
catattack 3 520
hozott egy olyan szabályt az NFL, hogy a játékosok nem twitterelhetnek a mérkőzésük előtt másfél órával és meccs alattFucu
Mi ellen hozták? Nem tudom elképzelni, hogy ez mit akadályoz meg.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Szerk.: Ez a Dockett-féle büntetés mit takar? Mi ellen van ez a 90 perces dolog.catattack
hozott egy olyan szabályt az NFL, hogy a játékosok nem twitterelhetnek a mérkőzésük előtt másfél órával és meccs alatt



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
catattack 3 520
Beanie játékára kicsi az esély, mivel csak egy napot edzett ott viszont megint megint elkezdett fájni a térde, így nagyon kicsi az esély, hogy pályára lép.Fucu
Akkor a következő a tényállás: TH fumble hegyek és mikor már elveszett a meccs LaRod villogás.

Szerk.: Ez a Dockett-féle büntetés mit takar? Mi ellen van ez a 90 perces dolog.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Doucet-en sérvműtétet hajtottak végre Péntek délelőtt. Az edzők reményei szerint a bye week utánra vissza is térhet.
Dockett-et 5000 dollárra büntette az nfl, mert a Rams meccs előtti másfél órás időtartamban egy Amen-t twitterelt. egy ezres egy betűért 😊
Calais Campbell is 5000-et fizet majd be a közös kasszába egy Sam Bradfordon elkövetett szabálytalanság miatt.
A csapat egy nappal előbb utazott el Atlantába, hogy könnyebb legyen aklimatizálódni az időeltolódás miatt.
Beanie játékára kicsi az esély, mivel csak egy napot edzett ott viszont megint megint elkezdett fájni a térde, így nagyon kicsi az esély, hogy pályára lép.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
mamii Arizona Cardinals 68
Én is csatlakozom Sonics-hoz, én is szívesen olvasnék a csoportról elemzést, főleg hogy én csak azt látom amit a Sport TV közvetít. Tudom hogy ez nagy meló, ezért csak akkor, ha ráérsz Fucu, de a fejtágítást előre is köszönöm!


GO CARDINALS!!!
több mint 13 éve
catattack 3 520
szerintem meg ne térjünk vissza az erőviszonyokhoz 😊 minden hét más, bármi megtörténhet.
Fucu
Az biztos, hogy nincs előre lejátszott meccs, de vannak elvárható győzelmek és vereségek (ez a meglepetés). Amennyiben a Falcons úgy játszik, mint múlt héten, akkor meglehetnek. Persze nem úgy, ahogy a Rams ellen nyomtuk!