Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
4 éve volt, hogy megtanuljon rendersen játszani. elfogyott a türelem.Fucu
És közben nem is akárkitől leshette (volna) el a szakma fortélyait. Itt látszik, hogy mekkora különbség van az egyetemi és a profi szint között, ha egy sztár college QB képtelen teljesíteni az NFL-ben...
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
4 éve volt, hogy megtanuljon rendersen játszani. elfogyott a türelem.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 846 — !SuPeR6BoWL!
Leinart milyen okból lett kivágva?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 943 — Csodabogár
Arizona Cardinals

* Strength: Superstar Larry Fitzgerald runs crisp routes, gets good separation, and watches helplessly as poorly thrown passes wobble to the turf
* Weakness: Kurt Warner is getting slower and less accurate because he has retired and is never, ever coming back
* Player To Watch: None, although team is well-stocked with players to turn away from while cringing because you can't bear to watch
* Intangibles: Matt Leinart, who may be the least tangible quarterback in the NFL

http://www.theonion.com/articles/onion-sports-2010-nfl-teambyteam-guide,18023/?slide=8

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Green és Togafau csatlakozott a Practice Squad többi tagjához (Herman Johnson, Ian Johnson, Tom Pestock, Isaiah Williams)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nem hivatalos:

2 új jövevény:
-Cyril Obiozor OLB a Packerstől.
-Brandon McDonald CB a Brownstól.
3 távozó:
Marshay Green, Pago Togafau, Reagan Maui'a.catattack
már kezdtem megilyedni, hogy FB nélkül futunk neki a szezonnak Maui'a kirakásával, de érkezett Jerome Johnson a helyére aki tavaly a Rams idén a Giants-nél volt, de mindkét helyről kirakták idő előtt. Szép méretei vannak 6-1 (185 cm) 265 font (120 kg).
Green megy majd a Practice Squad-ba

Matty-nek meg sok sikert



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
na úgy néz ki, Leinart követi Rackerst Houstonba:

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81a4c4a9/article/report-excardinal-leinart-might-land-with-texans-as-backup?module=HP_headlines

update: alá is írt 1 évre, a Texans megadta neki a sokadik esélyt, hogy egy NFL csapatnál valamit produkáljon. ha nem fog menni, még elmehet majd az Arena Leaguebe, mint Kurt tette 😀 http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81a4e762/article/leinart-agrees-to-a-oneyear-deal-with-the-texans?module=HP_headlines
több mint 13 éve
catattack 3 520
Nem hivatalos:

2 új jövevény:
-Cyril Obiozor OLB a Packerstől.
-Brandon McDonald CB a Brownstól.
3 távozó:
Marshay Green, Pago Togafau, Reagan Maui'a.
több mint 13 éve
catattack 3 520
Már most, szezon előtt szeretném a tisztelt Cardinals szurkolók figyelmét felhívni Marshey Green-re! 😛
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
erre szokták mondani, hogy az NFL nem jótékonysági szervezet (kivételt képez Favre 😀)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
catattack 3 520
Szegény Leinart-ot sajnálom azért, de rosszul érintett volna, ha itt marad. Biztos ő sem így képzelte a jövőjét.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Erről a harcolásról ma olvastam egy cikket.
Van a QB-knél egy bizonyos "dolog" ami vezérré teszi őket. Ezt a dolgot nem lehet megmagyarázni, ez olyan, hogy az egész csapat jobban játszik, a csapattársak bíznak benne. Ez a "dolog" ez a plusz hiányzik Matty-ből. És a végére már a csapattársak sem bíztak benne annyira mint kellett volna egy vezérben.
Max Hall-ban megvan ez a plusz elméletileg és úgy néz ki gyakorlatilag is. Remélem Anderson jó lesz két évig addig Hall teljesen belerázódik az NFL-be és akkor hajrá 😊
Vasárnap csak a győzelem fogadható el részemről, QB kérdés ide, LB kérdés oda, CB kérdés amoda 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
mamii Arizona Cardinals 68
Sziasztok! Először is köszi a jókívánságokat mindenkitől.
Most néztem meg a preseason meccseket, a 3 győzelem egy vereség nem tűnik rossznak.
Leinart elküldését közületek többen megjósolták még februárban, én emberileg sajnálom, hogy végigvárta Warner működését, most meg hogy szabad a pálya villoghatna, de ha nem villog akkor ki kell kapcsolni időben. Harcolni is tudni kell, ezt neki is tudnia kellett volna. De egy jó QB nélkül nekünk annyi. Vasárnap a Rams ellen kiderül minden, remélem nyerünk.


GO CARDINALS!!!
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Én azért elég jónak gondolom a védelmünket. Elöl ott van a Haggans, Campbell, Dockett, Washington sor, igaz utóbbi rookie, de faszán tolta preseasonban. Safetynk is fasza, azért a Wilson, DRC, Rhodes, Toler kvartett nem egy zöldfülű banda...

Offenseben meg szerintem egyértelműen csak QB poszton gyengültünk (igaz, ott nem keveset 😊), WR sor Boldin távozásával is erős maradt, Beanie meg jobb lesz mint tavaly (remélem 😊), és a TE-k is okésnak tűnnek. Nagy kérdés lesz, az OL-QB összjáték, mert Kurt még kifejezetten élvezte is a blitzeket, de Andersont/Hallt meg kéne védeni rendesen, na meg utat nyitni a futóknak, ha már egyszer nem lesz akkora légiparádé. Utóbbi, mármint a futásblokkolás eddig ugye nem volt az erősségünk...

Véleményem szerint két dolgon fog múlni a szezonunk: Hogy fognak produkálni a QB-k és hogy hány turnoverünk lesz átlagban. A fumblitis tényleg nagy gond volt tavaly. Andersonnál meg félek, hogy több INT is lesz.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
azért annyira nem sokat sérült beanie, tavaly TC idején volt a boka, meg most borda, de a szezont végignyomja. az igazán gond a fumbleitis ami megvan Timmy-nél is 😊 LSH-t soha nem vettem kezdőnek, ász ST playa, de ennyi.
CB poszton mikor voltunk úgyahogy rendben mostanában? mondjuk tavaly év elején a a DRC-McFadden párossal, de mögöttük kérdéses volt minden 😊 Idén hasonló a helyzet, szerintem Toler tudja hozni McFadden szintjét 😊
OL: igaz, előszezonban kaki volt, meglássuk
In Derek We Trust! 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 943 — Csodabogár
szerintem két poszttal többet írtál kérdőjelnek. OL nem rossz, RB? WTF?! 😀 az LB nagyon vicces főleg az OLB Haggans, Porter és Davis vannak jelenleg, ide jön még valaki. CB annyira nem gáz, kérdés Tolelr hogy bírja a kezdő posztot és McBRide a nickel-t. a depth so-so de volt már rosszabb is 😊 QB-nál csak az a kérdés, hoyg Anderson tud-e konzisztensen játszani, mert ha nem akkor jöhet a Max Halls show 😀
Egyértelműen ti vagyok az esélyesek, de ezt meg is kell szerezni, de szerintem megleszFucu
RB-nél igazából arra gondoltam hogy Beanie sokat sérült, meg most sok csapat nem fog félni a passztól és teletömik a boxot.
THT meg LSH(baz legyen már egynevű playeretek) meg nem kezdő matéria 😊 bár effektívek tudnak lenni.
CB - Toler, éles helyzetben meglátjuk mivel DRC-re(már megint) nem dobnak sokat. Viszont DRC is sérülékeny.
OL - preseason meccsek alapján alapoztam a véleményem. Hát.. 😊
QB - Derék Anderson remélem nem most nyomja a PB formáját 😂
Nem mondtam hogy rosszak csak kérdőjelesek 😊

több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát én is és nagy örömömre ti tűntök a legstabilabbnak illetve összerakottabnak pláne ha itt a Cardsnál egyik irányító sem válik be.dande
Szerintem a Ninersnek nagyobb égés lesz, ha majd ezt a Cardsot se fogják tudni befogni a csoportban 😛 Ha trónfosztás lesz, akkor mi legalább rá tudjuk fogni a QB helyzetre 😊csongi
Így van, de egyelőre 3-5 meccs múlva nézzünk vissza.
Cards OL, RB, CB, LB és QB sor erősen kérdésesnek tűnik most nekem. Fucumájszter majd megmondja. 😊

Nálunk Alex a sötét ló, de ha a tavalyinál eggyel feljebb tudna kapcsolni akkor nem kérdés hogy mienk a jobb Off.

szerintem...(!)petey
hát ha Alex csak Gm QB-t játszik és nem hibázik nagyokat, akkor már jobbak vagytok de ő ennél többre képes és Sing mester azért már tavaly jól felépítette, sztem csak fejlődhetett. Szerintem 😊 ! amúgy jó, hogy erről a Cards topickban beszélgetünk 😛
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
szerintem két poszttal többet írtál kérdőjelnek. OL nem rossz, RB? WTF?! 😀 az LB nagyon vicces főleg az OLB Haggans, Porter és Davis vannak jelenleg, ide jön még valaki. CB annyira nem gáz, kérdés Tolelr hogy bírja a kezdő posztot és McBRide a nickel-t. a depth so-so de volt már rosszabb is 😊 QB-nál csak az a kérdés, hoyg Anderson tud-e konzisztensen játszani, mert ha nem akkor jöhet a Max Halls show 😀
Egyértelműen ti vagyok az esélyesek, de ezt meg is kell szerezni, de szerintem meglesz



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 943 — Csodabogár
Pcihológiai tress 😀

Na ja, így legalább Derek fogja túldobni a WR-eit.. 😊 á, már várom mit hoz ki magából ez a csoportpetey
Hát én is és nagy örömömre ti tűntök a legstabilabbnak illetve összerakottabnak pláne ha itt a Cardsnál egyik irányító sem válik be.dande
Szerintem a Ninersnek nagyobb égés lesz, ha majd ezt a Cardsot se fogják tudni befogni a csoportban 😛 Ha trónfosztás lesz, akkor mi legalább rá tudjuk fogni a QB helyzetre 😊csongi
Így van, de egyelőre 3-5 meccs múlva nézzünk vissza.
Cards OL, RB, CB, LB és QB sor erősen kérdésesnek tűnik most nekem. Fucumájszter majd megmondja. 😊

Nálunk Alex a sötét ló, de ha a tavalyinál eggyel feljebb tudna kapcsolni akkor nem kérdés hogy mienk a jobb Off.

szerintem...(!)

több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Pcihológiai tress 😀

Na ja, így legalább Derek fogja túldobni a WR-eit.. 😊 á, már várom mit hoz ki magából ez a csoportpetey
Hát én is és nagy örömömre ti tűntök a legstabilabbnak illetve összerakottabnak pláne ha itt a Cardsnál egyik irányító sem válik be.dande
Szerintem a Ninersnek nagyobb égés lesz, ha majd ezt a Cardsot se fogják tudni befogni a csoportban 😛 Ha trónfosztás lesz, akkor mi legalább rá tudjuk fogni a QB helyzetre 😊
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
Pcihológiai tress 😀

Na ja, így legalább Derek fogja túldobni a WR-eit.. 😊 á, már várom mit hoz ki magából ez a csoportpetey
Hát én is és nagy örömömre ti tűntök a legstabilabbnak illetve összerakottabnak pláne ha itt a Cardsnál egyik irányító sem válik be.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 943 — Csodabogár
Pcihológiai tress 😀

Na ja, így legalább Derek fogja túldobni a WR-eit.. 😊 á, már várom mit hoz ki magából ez a csoport

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ezt mikor álmodtad? 😛 akkor alázta volna ha matty pötyögteti a 10 yardos passzait 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 943 — Csodabogár
De szép is lesz mikor a Cardsot alázza majd a Rams jövő héten 😛

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Azért azt se gondoltam volna, hogy Cassel többre viszi az NFlben mint Leinart. 😊