Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Bevallom őszintén szezon előtt gondolkoztam rajta, de felújítás volt itthon az elmúlt 2-3 hétben így nem volt megoldható. Átgondolom majd. Örülök, hogy lenne rá kisebb igény 😊Fucu
Köszi szépen a gyors válasz!
Remélem, hogy lesz akkor podcast. 😊

Bocsi, hogy kicsit "bepofátlankodtam" hozzátok...Sonics
Nem ígérek semmit 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Bevallom őszintén szezon előtt gondolkoztam rajta, de felújítás volt itthon az elmúlt 2-3 hétben így nem volt megoldható. Átgondolom majd. Örülök, hogy lenne rá kisebb igény 😊Fucu
Köszi szépen a gyors válasz!
Remélem, hogy lesz akkor podcast. 😊

Bocsi, hogy kicsit "bepofátlankodtam" hozzátok...

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Bevallom őszintén szezon előtt gondolkoztam rajta, de felújítás volt itthon az elmúlt 2-3 hétben így nem volt megoldható. Átgondolom majd. Örülök, hogy lenne rá kisebb igény 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
király dolog lenne, mindig meghallgatnám 😊Mad
Ezért gondoltam én is! 😀 Kereslet lenne rá...

Na majd meglátjuk mit válaszol Fucu az önző igényemre...

több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
király dolog lenne, mindig meghallgatnám 😊

@KJuraszik
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Kicsit off, de

Fucu nem tervezel - Briareoshoz hasonlóan - heti, kétheti rendszerességgel egy kis elemzést az NFC West-ről?

csak azért írtam be ide, mert szerintem a többieket is érdekelné a válaszod...

köszi szépen előre is és sok sikert a hétvégére 😊

több mint 13 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Boldin azért most jól megkapta a "nyakára" Housmandzadeh-et (rem. jól írtam a nevét), szal most nemtom ki ott az elsőszámú. De mindegy is, tényleg jól játszott, ahogy nálunk is szokott, már amikor nincs épp lesérülve 😛

Lehet, hogy mazochista vagyok, de ma kicsit belenézegettem a tavalyi-tavalyelőtti PO meccseinkbe, és hát elmorzsoltam egy-két könnycseppet Warnerért... 😊csongi
a Ravensnél szvsz 3, azaz három darab ideális 2. számú WR van, ellesznek ők ezzel...😀
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
szerintem meg ne térjünk vissza az erőviszonyokhoz 😊 minden hét más, bármi megtörténhet.
A PR tényleg szubjektív, de én soha nem foglalkoztam vele, Igor így látja és kész, jókat nevetek, enyi 😊

petey: Fitz sérülten játszik, Anderson pontatlan, Doucet tényleg hiányt jelenthet, de a három újoncnak itt a lehetőség a bizonyításra (vagyis kettőnek mert Komar most kevés szerepet fog kapni a Falcons ellen). A Ramst tényleg csak alig vertük meg de jobbak lettek a tavalyinál.
Atlanta kemény lesz félek is rendesen főleg Tony Gonzalestől.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Sziasztok!

Elolvasva a Power rankingot kicsit meglepődtem hogy ennyire hátra vagyunk sorolva, bár tudom ez szubjektív.
Ellenben véleményem szerint ennyire nem gyászos a szitu és remélem a srácok rá cáfolnak az elkövetkezendő hetekben.
Ti hogy látjátok?silent7939
azt hogy éppenhogy sikerült a Ramst legyőzni, ezért a hátsó helyezés, plusz első héten a favorit csapatok vannak elől..ennyit a PR-ről.

😊

Atlanta rágós falat lesz, pláne hogy Doucet kidőlt, Fitz nem a régi Andersonnal, Beanie sérült. Lesz min dolgozni szezon közben
a Cardsnak.petey
khm, akkor az overrated csapatokról már ne is beszéljünk így az első hét után... 😛

Egyébként meg nem Fitz "nem a régi", hanem Anderson nem Warner... ez sok mindent megmagyaráz. Na meg Fitz csak 75%-osan játszott a Rams ellen saját bevallása szerint.

De tényleg majd csak a 4-5. héten térjünk vissza az erőviszonyok elemzéséhez, addig felesleges ezzel foglalkozni.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 943 — Csodabogár
Sziasztok!

Elolvasva a Power rankingot kicsit meglepődtem hogy ennyire hátra vagyunk sorolva, bár tudom ez szubjektív.
Ellenben véleményem szerint ennyire nem gyászos a szitu és remélem a srácok rá cáfolnak az elkövetkezendő hetekben.
Ti hogy látjátok?silent7939
azt hogy éppenhogy sikerült a Ramst legyőzni, ezért a hátsó helyezés, plusz első héten a favorit csapatok vannak elől..ennyit a PR-ről.

😊

Atlanta rágós falat lesz, pláne hogy Doucet kidőlt, Fitz nem a régi Andersonnal, Beanie sérült. Lesz min dolgozni szezon közben
a Cardsnak.

több mint 13 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Sziasztok!

Elolvasva a Power rankingot kicsit meglepődtem hogy ennyire hátra vagyunk sorolva, bár tudom ez szubjektív.
Ellenben véleményem szerint ennyire nem gyászos a szitu és remélem a srácok rá cáfolnak az elkövetkezendő hetekben.
Ti hogy látjátok?
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
hiába volr jó előszezonban azért 3 fumble az 3 fumble (ebből 1 elvesztett). Most megnézi Whiz hogy Roberts mit tud alkotni



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Wilson megérdemelte.

Dockett kötődik Atlantához nagyon, nem meglepő hogy jótékonykodik, most már van miből 😊

Doucet-nek lehet sérve van ami műtétre szorul, így viszont többet kell majd kihagynia, mint ha nem kéne műteni. De ez még kérdés. Az biztos, hogy Williams lesz a 3. Andre Roberts a 4. WR a Falcons ellen. Max Komar a Rams ellen kijátszotta magát egy időre a csapatból.Fucu
basszus pedig Komar jó volt preseasonban. lehet hogy most csak rossz napot fogott ki, én azért még nem mondanék le róla. nem tudom pl. Roberts mennyivel jobb nála...

DD egyébként még azt is mondta, hogy nem mer majd egyedül bemenni a rossz arcok közé, visz még pár havert is 😊
több mint 13 éve
mamii Arizona Cardinals 68
Nem kell még szidni ezt az Anderson gyereket, biztos láttátok mit műveltek Aaron Rodgers-szel, annyit feküdt háton mint egy fekvő mambós go-go lány😊😊 Favre továbbra is tetszik, eszméletlen hogy fel tudja magát spannolni a meccsekre. Nem tudom néztétek-e az atlétika VB-t, ott a Szlovénia 4x100-as női váltóban futott Ottey aki 1960-ban született és már a moszkvai olimpián is futott igaz akkor még a jamaikai váltóban. Még most is tud 11.8-at, akkor Favre még kaparhatja magát 10 évig, ha a csajt utol szeretné érni teljesítményben. Bocs hogy az öregekkel foglalkozok, de minden tiszteletem az ilyen sport teljesítményekért.
A Fradi-Ujpest meccs közben megint eszembe jutott az amerikai foci, mármint hogy ott kimegy 110 ezer néző hetenként és annyi a bevétel hogy eszméletlen stadionokat építenek, nálunk meg kimegy 110 bőrfejű és újra kell építeni a stadiont.
Egyébként nagyon tetszett az eddig látott két NFL közvetítés, nem volt túllihegve bár én annyira örültem hogy végre van már újra NFL, hogy nem nélztem kritikus szemmel.


GO CARDINALS!!!
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Wilson megérdemelte.

Dockett kötődik Atlantához nagyon, nem meglepő hogy jótékonykodik, most már van miből 😊

Doucet-nek lehet sérve van ami műtétre szorul, így viszont többet kell majd kihagynia, mint ha nem kéne műteni. De ez még kérdés. Az biztos, hogy Williams lesz a 3. Andre Roberts a 4. WR a Falcons ellen. Max Komar a Rams ellen kijátszotta magát egy időre a csapatból.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
"Wilson blocked a field goal, had two interceptions and sacked Bradford, earning NFC defensive player of the week honors."
Grat!

Dockett megint aktívkodik, az atlantai meccs előtt meglátogatja a gettót, ahol felnőtt, meg elvisz pár nehéz sorsú kölköt vásárolni stb... Az egykori szomszédjának, aki mindig ráhívta a zsarukat, meg a tanárnőjének, aki azt mondta, hogy semmire se fogja vinni, vesz 1-1 jegyet a meccsre 😊
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81a910ee/article/dockett-dedicates-cards-game-to-slain-mother-will-give-back?module=HP_headlines
több mint 13 éve
catattack 3 520
Az Arizona meccs előtt a Falcons vs. Steelers meccset néztem. Ha kicsit összeszedi magát a csapat, akkor simán verhetők. 😛
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Boldin azért most jól megkapta a "nyakára" Housmandzadeh-et (rem. jól írtam a nevét), szal most nemtom ki ott az elsőszámú. De mindegy is, tényleg jól játszott, ahogy nálunk is szokott, már amikor nincs épp lesérülve 😛

Lehet, hogy mazochista vagyok, de ma kicsit belenézegettem a tavalyi-tavalyelőtti PO meccseinkbe, és hát elmorzsoltam egy-két könnycseppet Warnerért... 😊
több mint 13 éve
catattack 3 520
Sziasztok!
remélem nem bánjuk meg hogy eladtuk.mamii
Szia Mamii!
Szerintem nem bánjuk meg, hogy megváltunk Boldintól. Csak eggyel több WR lenne, akinek nem tud Anderson passzolni.
Nem veszítettél sokat, hogy nem láttad a meccset, elég ha az összefoglalót megnézed. Nagyon szép, hogy az 5. legtöbb yardot dobta Derek, de engem az dühít, hogy ennél sokkat több volt a játékban, sokkat több yardot és pontot lehetett volna hozni. Még mindig nem tudom azt feldolgozni, hogy szétlövöldözte Fitz lábát. Attól tartok, hogy le fogja amortizálni a WR-eket. 😊
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Abba kell belejönni, hogy Anderson és Fitz alig gyakoroltak együtt. TC alatt Leinart volt a kezdő aztán első előszezon meccsen megsérült Larry és utána lett kezdő Anderson amikor nem tudott edzeni a térde miatt. Kis gyakorlás és menni fog ez, kel egy kis időt hagyni.
Boldint nem bánom, nagyon sokat tett ezért a franchisért ezért nagyon tisztelem, de jobb lesz neki Baltimoreban ahol igazi első számú lesz.
Igyekszem majd rövid összefoglalókat írni a meccsről de ezek majd meccs utáni nap délután fognak kijönni ha addig ráér 😊

a FB keringő folytatódik. a múlt héten érkezett Jerome Johnson távozni kényszerült, míg Reagan Maui'a visszatért



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
mamii Arizona Cardinals 68
Sziasztok!
Végre NFL illat van a szobában! Elég csapni valóak voltak a TV-s meccsek, azt nem értem, ha egész nyáron gyakoroltak meg preseason meccsek is voltak mibe kell belejönni? Sajnos a Cards meccsét én nem tudom nézni, remélem lesz majd lehetőség év közben, meg remélem lesz közületek olyan, aki rövid beszámolót fog írni ha látja őket. Elvárható volt hogy megverjék a Ramset, de nagyon egálnak látszott és ez baj. Mindegy ki viszi a prímet Breaston vagy Fitz, a lényeg hogy nyerjenek.
Ma megnéztem a Ravens-Jets meccset, hát Boldin nélkül nem villogott volna a Ravens. Szerintem jól be tudott illeszkedni és jól játszott elsőre remélem nem bánjuk meg hogy eladtuk.


GO CARDINALS!!!
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Sajnos csak az összefoglalókat tudtam nézni, amikor az eredményt mondták be Ricsiék, akkor azt gondoltam, hogy elég karcsú a Rams ellen, de szvsz a lényeg a W. Gondolom azért javulni fog a játék, kicsit még csiszoldónak a srácok. Warner féle teljsítmény pedig nem várható DA-tól. Legalább Matty miatt már nem kell aggódnunk 😊 😛

mamminak pedig utólag is jobbuást!Spory
ja, most majd aggódhatunk Derek miatt 😊

épp most néztem az első heti team statokat, meglepő módon 6. az offense és csak 19. a defense... valahogy fordítva láttam ezt a meccsen 😊
több mint 13 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Sajnos csak az összefoglalókat tudtam nézni, amikor az eredményt mondták be Ricsiék, akkor azt gondoltam, hogy elég karcsú a Rams ellen, de szvsz a lényeg a W. Gondolom azért javulni fog a játék, kicsit még csiszoldónak a srácok. Warner féle teljsítmény pedig nem várható DA-tól. Legalább Matty miatt már nem kell aggódnunk 😊 😛

mamminak pedig utólag is jobbuást!
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Ha csak a statokat nézzük, Anderson tényleg nem volt rossz, 5. legtöbbet passzolta a héten (297 yards), 1 TD, 0 INT, és 22/41-gyel dobott, ez azért lehetne jobb... mondjuk a sok sikertelen passz nagyja Fitz felé ment.
Ha meglenne az összhang Fitz és DA között, mint ahogy megvolt most Breastonnal, akkor jó lesz ez. Mondom ezt most így lenyugodva a meccs után, mert azért közben rendesen szidtam a felmenőit 😊)csongi
DA ennyit tud, sztem ne várj tőle többet, én azért drukkolnék, h. ezt a játékot hozza hétről-hétre, akkor nagy gond nem lehet. Nem volt INT, ami őt ismerve hatalmas meglepi. A 22/41 is teljesen korrekt, a Pro Bowl ( 😛 ) évében is 60% alatt dobált.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Ha csak a statokat nézzük, Anderson tényleg nem volt rossz, 5. legtöbbet passzolta a héten (297 yards), 1 TD, 0 INT, és 22/41-gyel dobott, ez azért lehetne jobb... mondjuk a sok sikertelen passz nagyja Fitz felé ment.
Ha meglenne az összhang Fitz és DA között, mint ahogy megvolt most Breastonnal, akkor jó lesz ez. Mondom ezt most így lenyugodva a meccs után, mert azért közben rendesen szidtam a felmenőit 😊)