Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 13 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Ja, reggel elfelejtettem: maxi riszpekt LSH-nak! Szép KR volt 😀
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
aludtam rá 2,5 órát, dolgoztam 8,5-et, de még mindig nem nagyon hiszem el 😊

röviden, egymás hibáiból élt a két csapat
kezdtünk egy LSH kickoff return TD-al, de ahogy szokott lenni ilyenkor jöttek a hibák, mindenhol. A pontok felváltva jöttek, azt hiszem 7szer változott az eredmény.
Sok szabálytalanság (jogos és kevésbé jogos, mind a két oldalon), hibák tömkelege.
Beanie jó hogy visszatért, kellettek a futásai, de látszott, hogy nem teljesen épült még fel. Az O-Line botrány még mindig, csoda volt ha Andersonnak volt ideje passzolni. Viszont még mindig pontatlan, nem csak Fitz felé.
Egy szép drive volt a Cardsnak, ott majdnem bekönnyeztem (azt hiszem Csongi is 😊).
pass rush ismét nem volt, és McFadden is 100 yard felett futott.
A special tem volt e leggázabb, mondjuk arról se Ware, se DRC nem tehetett, hogy a lábukra pattant vissza a puntolt labda és így élővé vált amit mind a kétszer a Raiders szerzett meg.
Nincs mit tagadni hatalmas szerencsével nyertünk, de a lényeg a W.
(csóri Jani-t sajnálom és amúgy a Raiders-t is régóta bírom őket, titokban 😊)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
bionic Arizona Cardinals 120
Már én is írtam hogy szerintem 2 zakó következik.
A Chargers 1-2 mérleggel áll jelenleg, biztos hogy javítani szeretnének.

Az NFC West pedig
Seattle 2-1
Cards 2-1
Rams 1-2
49ers 0-3
több mint 13 éve
Spory Arizona Cardinals 118
A következő ellenfeleink kikaptak. A Chargers a Seattle, a Saints a Falcons ellen.bionic
A Seattle meglepett amikor csúnyán elverte a 49erst, most meg a SD-t. Remélem a bye weeken nagyon felkészülnek a srácok, mert nagyon jól jönne, ha a bye week utáni meccs W lenne a SEA ellen. Most hétvégére azért a Chargers ellen egy zakóra készülök.

A Saint ellen szintúgy. Lehet, hogy most elverte őket a Falcons (hosszabbításban 3 ponttal) de mi akkorát kaptunk tőlük, hogy a szentek ellen sem számítok győzelemre. 😐

Lopjunk már valahonnan egy jó irányítót. 😊
több mint 13 éve
bionic Arizona Cardinals 120
A következő ellenfeleink kikaptak. A Chargers a Seattle, a Saints a Falcons ellen.
több mint 13 éve
bionic Arizona Cardinals 120
Köszi az összefoglalót.

Fitzgerald-nak volt 2 elkapása, 1 TD-je, 26yds. Ennél szerintem is több kell(ene), remélem dolgoznak rajta Anderson-nal.

Jól emlékszem a statisztikára volt 2 sikeres red zone védekezésünk.

Janikowski 3 hibája nagyon kellett ehhez a győzelemhez. A végén Whisenhunt is megkönnyebbülten tépte le a fülhallgatót.

Egy értékelést én is szívesen olvasnék.
több mint 13 éve
Spory Arizona Cardinals 118
mammi: itt egy 12 perces összefoglaló, ebben elég sok minden benne van:
http://www.youtube.com/watch?v=b1VCHNc8AF8

DA és Fitz még nem szokott teljesen össze, úgy tűnik 😂

Ez iszonyat mákos győzelem volt. (BTW: Janikowskit lefizettük...? 😀 )
több mint 13 éve
mamii Arizona Cardinals 68
Valaki aki látta a meccset röviden írja már le a történteket!
Ez az épp csak nyertünk nem valami biztató továbbra sem, még mindig az alagút elejének látszik.
Azért továbbra is nagyon bánt, hogy Vick sztárt csinál Boldinból, nálunk meg ott van Fitzgerald aki szerintem sokkal jobb nála és mérkőzésről mérkőzésre nem tud szárnyalni, pedig amit más WR még elérni sem tud, azt ő elkapja vígan. Az meg nem igaz, hogy csak Warnerral együtt jó, mert Pro Bowl-on is csinált már TD-t.


GO CARDINALS!!!
több mint 13 éve
bionic Arizona Cardinals 120
Szoros mérkőzésen, pár pontos győzelmet várok

Go Cards!Fucu
Elég szoros lett? 😉

Köszönjük Janikowski!
több mint 13 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
Nyeeeeeertűűűűűűnk!!!!!!!!!!! 😂
micsoda dráma a végén 😀
ennél szorosabb nem is lehetett volna 😉

THIS IS THE WAY
több mint 13 éve
catattack 3 520
Nagy lebőgés lesz, ha vesztünk. A helyiekkel ezt nem nagyon lehetne megtenni. 😊
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Game Day! 😊

Hazai szezonnyitó a Raiders ellen. (beharangozóban nagyjából le van írva minden. Döme írta azért a két Raiderses kép 😛 😊)
Fel lesznek pörögve a srácok az biztos, de
- Támadófal kiegyensúlyozottabb játéka kell
- Óvatosan dobálni Fitz felé Aso-t tisztelni kell (mondom ezt úgy, hogy Larry nálam van két fantasy csapatomban is)
- Beanie visszatér (szeptember elején kisebb térdműtétet hajtottak végre rajta azért nem volt hadra fogható) meglátjuk milyen formában van.
- a védelemnek sokkal jobban kell teljesítenie. a héten Wilson és Dockett vezetésével volt egy kis megbeszélésük a D játékosainak, edzők nélkül.

Szoros mérkőzésen, pár pontos győzelmet várok

Go Cards!



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
bionic Arizona Cardinals 120
Köszi, köszi, köszi! 😉

Meg is néztem még pár highlight-ot!
több mint 13 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
lelkesítésképpen 😊
http://www.youtube.com/watch?v=jaCMt0OToWc

THIS IS THE WAY
több mint 13 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
Cardinalis: ezt a képet csináld meg medvével, oroszlánnal meg a többi NFL-állattal, és lesz mivel cukkolni a többieket majd 😀 legfőképpen aranyásóval, halászsassal meg kossal csináld meg 😀😀csongi
áááá, nincs még okunk ekkora "bátorságra"... :rolleyes:
de ha netalántán véletlenül bejutnánk a playoffba, esküszöm megcsinálom az aktuális ellenfelünk jószágával 😉
egyébkét ezt a fotót nem én csináltam, a neten találtam rá...

THIS IS THE WAY
több mint 13 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
Mire tippeltek? Hazai pálya, a Raiders ellen, eddig mindegyik 1-1 mérleggel.bionic
a bowl.hu-s Power Ranking - Week 2 rangsort számításba véve - aholis egymást követi a két csapat - szerintem szoros eredmény várható, de természetesen a Cards fog nyerni 😊

THIS IS THE WAY
több mint 13 éve
catattack 3 520
Újra aláírtak Cyril Obiozor-ral a practice squad-ba.

Szerk.: Valószínű, hogy fog játszani Beanie a hétvégén.
több mint 13 éve
catattack 3 520
A cikket olvasva felelevenedtek a hibák, amiket elkövettek. 😕
Nyilván vannak problémák, amelyek a személyekből adódnak, de volt amit le kellett volna reagálnia az OL-nak. Egy biztos, sok dicséretet nem találni benne.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
nagyon jó kis elemzés az O-line falcons elleni teljesítményéről
http://www.footballoutsiders.com/word-muth/2010/word-muth-cardinal-problems



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
catattack 3 520
Early Doucet várhatóan a 7. hétre fog visszatérni. 😕
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Raiders, Chargers, Saints van a bye week-ig, ennyi ideje van Andersonnak.Fucu
ez így szép sor, az első meglesz, a következő kettő nem. nekem ez a tippem 😕 szal bye-ra leszünk 2-3-mal, és akkor jöhet Hall 😊
jut eszembe, Kolbért nem állunk sorba az Eaglesnél, ha már áruba bocsátották? 😊csongi
NehogyFucu
miért? ha elég számú leszerepelt vagy nem túl penge QB-t összegyűjtünk a ligából, akkor valamelyik csak bejön 😀 Warner is csak backupnak jött levezetni, aztán a többit tudjuk... 😀 na jó, csak viccelődök kínomban...
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Raiders, Chargers, Saints van a bye week-ig, ennyi ideje van Andersonnak.Fucu
ez így szép sor, az első meglesz, a következő kettő nem. nekem ez a tippem 😕 szal bye-ra leszünk 2-3-mal, és akkor jöhet Hall 😊
jut eszembe, Kolbért nem állunk sorba az Eaglesnél, ha már áruba bocsátották? 😊csongi
Nehogy



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Raiders, Chargers, Saints van a bye week-ig, ennyi ideje van Andersonnak.Fucu
ez így szép sor, az első meglesz, a következő kettő nem. nekem ez a tippem 😕 szal bye-ra leszünk 2-3-mal, és akkor jöhet Hall 😊
jut eszembe, Kolbért nem állunk sorba az Eaglesnél, ha már áruba bocsátották? 😊

Cardinalis: ezt a képet csináld meg medvével, oroszlánnal meg a többi NFL-állattal, és lesz mivel cukkolni a többieket majd 😀 legfőképpen aranyásóval, halászsassal meg kossal csináld meg 😀😀
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
győzelmet várok, ha közepes szinten játszik az offense és a képességei szerint a defense



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
bionic Arizona Cardinals 120
Egyik napról a másikra nem fog nagy változás történni, de bízok benne hogy egy jobb Cards lép pályára.

Mire tippeltek? Hazai pálya, a Raiders ellen, eddig mindegyik 1-1 mérleggel.

Én csak a győzelmet tudom elfogadni, főleg úgy hogy a következő meccseken sanszos a Chargers és Saints elleni vereség.