Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
3-4 D#-el is lehet (sőt elméletileg könnyebb) siettetni az ellenfél irányítóját. Hol Dockett, hol Campbell kap dupla védelmet és sajnos a Porter-Haggans OLB páros nagyon nem robbanékony, hogy odaérjenek a QB-hez. (uhh egy Cameron Wake mit tudna művelni ilyen D-Line mögött...)
CB kérdésben nem értek egyet. DRC-re nem dobálnak (ha dobálnak akkor az INT-re megy és sok esetben megszívja 😊), de én teljesen meg vagyok elégedve Greg Toler teljesítményével. Idén már két forced fumble-ja van, plusz futás ellen hatékony (ha már a front 7 nem az)
Wilsonnak kell fejben felnőnie, mert Rhodes is kezd jól teljesíteni és nagyon faszentos páros lennének.
Hall-t egy fél meccs alapján ne soroljuk be jónak. Most kell egy olyan playbook-ot kreálni ami neki kedvez. Sok futás, rövid passzok. Lemerem fogadni sokkal több TE elkapást fogunk látni. (jut eszembe a Chargers elleni Jim Dray elkapást megkönnyeztem 😊)
A Saints ellen nagyon biztonságra fogunk menni aztán lesz két hetünk rákészülni az idegenbeli Seahawks meccsre.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Cards 136 — Cardinals fan
a saints ellen csak egy jó Wilsonnal van esélyünk. a defensive endjeink jók szóval nyomást kell helyezni Breesre mondjuk ez a 3-4 defesevel nem olyan könnyű. a linebacker sorunk elég gyatra kivéve Lenont ő jól játszik, a CB-k közül meg csak DRC aki jó játékos.
az offenseben amennyit láttam Hall jobb mint DA szóval ez mindenképp pozitívum, viszont egyedül Fitz maradt normális WR ezért a passzjátékkal bajok lesznek. az OL ritka szar főleg a jobb oldalon Keith enged el sok sacket, szóval sok rövid futás kéne Wellstől és Hightowertől hogy Breesnek ne legyen elég ideje játszani
több mint 13 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ez szerintem mindenképpen jó hír.
Mármint a QB csere.
Kíváncsi vagyok hány meccs kell a belerázódáshoz.
DA-t nem lesz nehéz űberelni, főleg ha a 3&x-eket tudja hozni Hall mert ugye ez DA-nak nem volt az erőssége.
A hétvégi meccset nem láttam de most azt kell hogy mondjam hála istennek.
Azt hiszem lerugdostam volna a notimat az asztalról 😊
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Jeff Garcia 😂 ez még viccnek is rossz



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 681
Max Hall lesz a kezdő vasárnap a Saints ellen.Fucu
próba cseresznye...
hát nem kifejezetten önbizalomnövelő ellenfél lesz ez a Saints... 😐
tavaly Warner-rel sem nagyon brillíroztak ellenük: Loss: 14 - 45

THIS IS THE WAY
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
könnyen lehet h hülyeséget beszélek , mert csak így könyökből írom , de mintha Jeff Garcia szabad lenne...erre az évre simán megtenné.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
catattack 3 520
Öröm ilyen hírre kelni, hogy leszedték a gyökeret! Biztos kell néhány meccs, míg Hall belerázódik a dologba, de nem is jöhetett volna jobbkor. Kipróbálja magát élesben a Saints ellen, majd a hibáit javítgatni tudják 2 hétig. Ezt a pihenőt nem is használhatják jobb célra!
Abban pedig senki ne kételkedjen, hogy nem lesz jobb Andersonnál, mert az képtelenség! 😊
Skeltonnal kapcsolatban az az érzésem, hogy őt a jövőre képzik, csak nehogy túlképezzék, mint Leinart-ot! 😛
több mint 13 éve
bionic Arizona Cardinals 120
The Cardinals did not score an offensive touchdown Sunday for the first time since Whisenhunt became coach.

Ez de durva! Hát, innét szép felállni. 😉
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
végre valami... Hall remélem tud majd egy jó közepes teljesítményt nyújtani. nem várok tőle megváltást, de remélem nem lesz több kivégzésszerű vereségünk már. ha meg ő sem válik be, ott van még Skelton 😊
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Max Hall lesz a kezdő vasárnap a Saints ellen.

szaba: sajnos így van. Bradford eddig jó, de még csak 4 meccs ment le, kíváncsi vagyok végigbírja-e sérülés nélkülFucu
Mivel relatív kevésszer sackelik (4 meccs 10 sack -> 40 sack még nem is sok 😀) ezért sztem túléli. Lesznek gyengébb meccsei, de ha SJ meg tud maradni, akkor jó lesz 😛
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Max Hall lesz a kezdő vasárnap a Saints ellen.

szaba: sajnos így van. Bradford eddig jó, de még csak 4 meccs ment le, kíváncsi vagyok végigbírja-e sérülés nélkül

Mamii: inkább várjunk egy évet és Andrew Luck 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Csak azt nem értem, hogy ha a Ramset naggyá teheti egy Sam Bradford nevű rookie, akkor mi miért nem tudunk előkaparni egy normális QB-t? Vagy nem is itt van a baj, hanem rossz playeket játszatnak a fiúkkal?
Tegnap megnéztem 2x a Patriots-Dolphins meccset, hát a Dolphins se dicsekedhet, ennyi hibát összehozni egy meccsen az is művészet!mamii
Bradford >>>>> bármeik Cardinals QB.
több mint 13 éve
mamii Arizona Cardinals 68
Csongikám! Ha a fasza drafthely azt jelenti, hogy utolsól leszünk a bajnokságban, akkor inkább még kínlódjunk egy kicsit DA-val.
Azért azt a Christian Pondert az FSU-ban figyelhetné valaki!


GO CARDINALS!!!
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Csak azt nem értem, hogy ha a Ramset naggyá teheti egy Sam Bradford nevű rookie, akkor mi miért nem tudunk előkaparni egy normális QB-t? Vagy nem is itt van a baj, hanem rossz playeket játszatnak a fiúkkal?
Tegnap megnéztem 2x a Patriots-Dolphins meccset, hát a Dolphins se dicsekedhet, ennyi hibát összehozni egy meccsen az is művészet!mamii
mert nálunk annak idején nem vált be egy Matt Leinart nevű rookie, és utána még évekig itt lebzselt 😊 most van egy Max Hall meg egy John Skelton nevű újonc nálunk, de mi még mindig egy leszerepelt Derek Anderson nevű fickóval próbálkozunk...
egyébként meg mázli is kell, hogy egy sztár college QB az NFL-be kerülve jól teljesítsen és franchise QB-vé váljon (mármint ahhoz kell mázli, hogy egy ilyet fogjon ki egy csapat). most úgy tűnik Bradford nem véletlenül kapott 1/1-es címkét, de sokszor igazán jó QB-k a futottak még draftkategóriából kerülnek ki...

sebaj, idén ráhajtunk egy fasza drafthelyre, és így majd sokkal jobb újoncok kerülhetnek jövőre a rosterre 😊
több mint 13 éve
mamii Arizona Cardinals 68
Csak azt nem értem, hogy ha a Ramset naggyá teheti egy Sam Bradford nevű rookie, akkor mi miért nem tudunk előkaparni egy normális QB-t? Vagy nem is itt van a baj, hanem rossz playeket játszatnak a fiúkkal?
Tegnap megnéztem 2x a Patriots-Dolphins meccset, hát a Dolphins se dicsekedhet, ennyi hibát összehozni egy meccsen az is művészet!


GO CARDINALS!!!
több mint 13 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Mondjuk az is igaz, egy tisztességes nfc west csapathoz nem illik a jó játék 😊 Ez viszont reményt adhat, mert az lesz itt a kérdés, hogy a szezon végére ki bizonyul itt a legkevésbé pocséknak...csongi
Akkor azért nagyon fogok röhögni, amikor 6-10-el lesz meg nálunk a csoportgyőztes. És milyen jó, hogy ennyire "jól" játszik a 4 csapat, mert így az utolsó pillanatig kiélezett lehet a harc 😊 😀
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Azért a 49ers a maga 0-4 eredményével sem lehet büszke.bionic
nem is azok, bár nálunk pont fordítva van, mert 2 uccsó mp-es FG-vel vagyunk 0-4, ti meg 2-2...

mekkora rakat ***** az NFCW 😕petey
Az a gáz, hogy a Saints ellen szopunk. Azt mondanám, hogy a 49ers kikap az Eagles-től, de az viszont képtelenség, hogy 0-5-tel álljon...
Itt a legnagyobb problémát a Rams jelenti, mert nem tartja magát a többi NFCW csapathoz és megtáltosodott, sőt valószínű a Lions-t is megverik. Go Lions!catattack
hehe, szóval ha már mi szarok vagyunk, ne merjen jól játszani a Rams? 😀 Mondjuk az is igaz, egy tisztességes nfc west csapathoz nem illik a jó játék 😊 Ez viszont reményt adhat, mert az lesz itt a kérdés, hogy a szezon végére ki bizonyul itt a legkevésbé pocséknak...
több mint 13 éve
catattack 3 520
Azért a 49ers a maga 0-4 eredményével sem lehet büszke.bionic
nem is azok, bár nálunk pont fordítva van, mert 2 uccsó mp-es FG-vel vagyunk 0-4, ti meg 2-2...

mekkora rakat ***** az NFCW 😕petey
Az a gáz, hogy a Saints ellen szopunk. Azt mondanám, hogy a 49ers kikap az Eagles-től, de az viszont képtelenség, hogy 0-5-tel álljon...
Itt a legnagyobb problémát a Rams jelenti, mert nem tartja magát a többi NFCW csapathoz és megtáltosodott, sőt valószínű a Lions-t is megverik. Go Lions!
több mint 13 éve
bionic Arizona Cardinals 120
Elég szar lehet Fitzgerald-nak is. Ö csak fut, csak fut, de a labdával nem találják meg, vagy csak simán levédekezik. Miközben tavaly jöttek a play-ek, a TD-k.

Elég frusztráló lehet igy pályára lépni.
több mint 13 éve
bionic Arizona Cardinals 120
Cardinals vs Chargers
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
A Saints ellen azt kell tenni amit mi. Egyfolytában gondolkodásra kell késztetni Brees-t hogy mit lát snap előtt, és nyomsát tennni rá. Meg el kell venni a belső és külső futást/screent..egyszerű ez 😛petey
meg egy kis izomlazítót/nyugtatót keverni a gatorade-jükbe. egyszerű ez 😀
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Azért a 49ers a maga 0-4 eredményével sem lehet büszke.bionic
nem is azok, bár nálunk pont fordítva van, mert 2 uccsó mp-es FG-vel vagyunk 0-4, ti meg 2-2...

mekkora rakat ***** az NFCW 😕petey
próbálom megfejteni hogy az 5 csillag melyik szót takarja, nekem csak 3-4 csillagosok jutnak eszembe 😀csongi
😂 nem volt vele célom hogy rejtvény legyen, így jött ki 😀

A Saints ellen azt kell tenni amit mi. Egyfolytában gondolkodásra kell késztetni Brees-t hogy mit lát snap előtt, és nyomsát tennni rá. Meg el kell venni a belső és külső futást/screent..egyszerű ez 😛

több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Azért a 49ers a maga 0-4 eredményével sem lehet büszke.bionic
nem is azok, bár nálunk pont fordítva van, mert 2 uccsó mp-es FG-vel vagyunk 0-4, ti meg 2-2...

mekkora rakat ***** az NFCW 😕petey
próbálom megfejteni hogy az 5 csillag melyik szót takarja, nekem csak 3-4 csillagosok jutnak eszembe 😀
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
a statok böngészése közben két biztató dolgot találtam a következő meccsre:
a Saints ugyanolyan szar run defenseben, mint mi (30. és 26.), futásban viszont mi vagyunk a jobbak (18. ill. 30.). a pass/pass defenset inkább hagyjuk... 😊
szóval ha sok futással időt pörgetve sok drive-ot tudunk vezetni, akkor talán Breesnek nem lesz sok ideje szétpasszolni minket 😊
na remélem Whis is olvassa a topikunkat 😀
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Azért a 49ers a maga 0-4 eredményével sem lehet büszke.bionic
nem is azok, bár nálunk pont fordítva van, mert 2 uccsó mp-es FG-vel vagyunk 0-4, ti meg 2-2...

mekkora rakat ***** az NFCW 😕