Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Szurkolótársam kicsit hirtelen haragú és egyből a fejét akarja Andersonnak. Szó mi szó, mérges voltam rá, amiért nem tudta odadobni Fitz-nek rendesen a labdát, de utána mégis Breastonnal elég szép dolgokat műveltek.
A meccs hőse Breaston. Wilson is óriásit játzott, LSH de rohadt gyors.
Viszont Brandon Keith jó párszor nagyon meg lett verve, meg holding hegyek (Spach, Breaston, Faneca) fegyelmezetlen játék. Védelem részéről jó volt ez, de azért egy rookie QB ne passzolja már szét őket. Futás ellen jók voltak (vicces volt amikor a backup D-Line: Iwebema, Dan Williams, Branch, voltak bent, Jackson kétszer futott 0 yardért, Alan Branch nagyon jó volt!!), de pass rush nem nagyon volt, főleg az OLB-ktől kell több. DRC felé alig dobtak, Toler jó volt, Michael Adams-et találták meg jó párszor.
Összegezve támadók szar (kivéve LSH, Breaston ) a védelem jó volt. ST-ben meg be kéne kenni Komarnak a kezét gyantával, hogy tapadjon a labda hozzá.

a lényeg: 1-0 és hogy a héten Anderson és Fitz pluszban is gyakoroljanak.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
És mivel érdemelte ki ezt egy győztes meccsen?Soldados
Tehetségtelen. Bővebben majd akkor, ha nem leszek ilyen fáradt és dühös.😊catattack
de mit vártál ? nézz meg pár Browns meccset az elmúlt 2 szezonból, ez a 22/41, 297y kifejezetten jó tőle 😊Joey Tribbiani
Ez így van. Ez teljesen jó stat tőle, sztem ez több mint várható volt, ráadásul nem ő tehet róla, hogy még ezzel is sokkal jobb, mint Leinart.

Mellesleg Pro Bowler is volt. 😀 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Derek Anderson. Az Arizona Cardinals nagyágyúja.catattack
És mivel érdemelte ki ezt egy győztes meccsen?Soldados
Tehetségtelen. Bővebben majd akkor, ha nem leszek ilyen fáradt és dühös.😊catattack
de mit vártál ? nézz meg pár Browns meccset az elmúlt 2 szezonból, ez a 22/41, 297y kifejezetten jó tőle 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
catattack 3 520
Derek Anderson. Az Arizona Cardinals nagyágyúja.catattack
És mivel érdemelte ki ezt egy győztes meccsen?Soldados
Tehetségtelen. Bővebben majd akkor, ha nem leszek ilyen fáradt és dühös.😊
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem gondoltam volna, hogy lesz irányító, akit jobban utálok, mint Roethlisbergert.catattack
😂 😂 😂

És ki az a szerencsés? 😊Soldados
Derek Anderson. Az Arizona Cardinals nagyágyúja.catattack
És mivel érdemelte ki ezt egy győztes meccsen?


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
catattack 3 520
Nem gondoltam volna, hogy lesz irányító, akit jobban utálok, mint Roethlisbergert.catattack
😂 😂 😂

És ki az a szerencsés? 😊Soldados
Derek Anderson. Az Arizona Cardinals nagyágyúja.
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
jók voltak: Wilson, Washington, Dockett, Rhodes, DRC (tulképp a védelem nyerte meg a meccset, igaz egy halovány Rams ellen) és offense részről Breaston
a többi szar.
ennyi, kérem kapcsojja ki 😊
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Nem gondoltam volna, hogy lesz irányító, akit jobban utálok, mint Roethlisbergert.catattack
😂 😂 😂

És ki az a szerencsés? 😊Soldados
szerintem Matty 😀
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem gondoltam volna, hogy lesz irányító, akit jobban utálok, mint Roethlisbergert.catattack
😂 😂 😂

És ki az a szerencsés? 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
catattack 3 520
Nem gondoltam volna, hogy lesz irányító, akit jobban utálok, mint Roethlisbergert.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
szarcsi-foscsi
nyertünk, kb ennyit érdemes elmondani a meccsről



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Cardinals inactives: Beanie Wells, Jefferson, Roberts, Mcdonald, Obiozor, Claxton, Watson. Skelton 3rd QB



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
catattack 3 520
Dockett-nak meg kell kínálnia Sam-et, hisz úgy várta már... 😀
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Game Day!! 😊 (jaj de hiányzott már 😊)

A győzelemhez ezeket kell végrehajtani
- Sikerese futtatni a labdát. Nem tudni Wells játszi-e (szerintem nem) de Hightower is remek futó
- Az O-Linenak jól kell működnie, futásblokkolásban és Anderson megvédésében is
- Dereknek nem szabad nagyot hibáznia. Célpontokban nincs hiány csak okosan kell játszania.
- Steven Jackson megállítása, D-Line lezárja a lyukakat Washington meg leviszi, egyszerű ez 😊
- Bradford elbizonytalanítása már az elején, oda kell érni hozzá többször, hogy ne lendüljön bele a játékba.
- Labdaszerzések a védelemtől, INT, fumble, akármi
- Special Team megbízható működése. A visszahordások jól megfogni, és ne engedni Breastont puntot visszahordani 😊

Győzelmet várok, igaz kicsit félek
Go Cards!



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
bionic Arizona Cardinals 120
Ja, és végre itt a szezon, legalább lesz mit nézni a TV-ben! 😉 😊
több mint 13 éve
bionic Arizona Cardinals 120
csak a Texans topikban, a rövid hírekben a főoldalon és a twitteren írtuk meg, nem sok hely...
jah meg itt is meg lett említveFucu
A Texans topikot nem olvasom 😉
Nem a főoldalról, hanem közvetlenül a fórumba jelentkezek be igy az is kimaradt, itt meg ezek szerint átsiklottam felette.

Bocsi.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Aki ettől nem indul be a hétvégén, az fából van:
http://www.azcardinals.com/photos-videos/videos/Back-To-Football/bb06e7f4-8ed7-4026-b2c7-0ad54554b5b3catattack
Korrekt kis videó, csöppet rápörögtem a focira, így szombat reggel 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
catattack 3 520
Aki ettől nem indul be a hétvégén, az fából van:
http://www.azcardinals.com/photos-videos/videos/Back-To-Football/bb06e7f4-8ed7-4026-b2c7-0ad54554b5b3
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Wells játszik hétvégén?szaba
nemFucu
és valószínűleg tényleg nem, mert a héten nem edzett (tegnap rosszul írtam), és Whis nem szokta játszatni azt aki nem edz legalább egy napot a héten. Így Hightower lesz a főszerepben, de LSH is kap majd szerepet, többet mint a megszokott lenne.
Vasárnap Rams, jaj de várom végre foci 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Vicces volna ha Houstonban meg magára találna 😀silent7939
hát 3. QB-ként tényleg vicces lenne 😀
több mint 13 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Vicces volna ha Houstonban meg magára találna 😀
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Volt már?
Matt Leinart 1 évre megy a Houston Texans-hoz.bionic
csak a Texans topikban, a rövid hírekben a főoldalon és a twitteren írtuk meg, nem sok hely...
jah meg itt is meg lett említve



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
bionic Arizona Cardinals 120
Volt már?
Matt Leinart 1 évre megy a Houston Texans-hoz.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Wells játszik hétvégén?szaba
nem



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Wells játszik hétvégén?