Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Darnell boldog, megkapta ami kijárt neki
4éves szerződés hosszabbítás 48 millióért, amiből 31 millió garantált



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Végül Dockett extension 2015-ig lett belőle, nem Leinart cut. 😀Döme
Hú ő viszont kurvára megérdemelte 😊 Ő meg Calais Campbell szvsz a legjobb 3-4 DE páros a ligában jelenleg (igen, még nálunk is jobbak jelenleg). Kíváncsi vagyok, hogy Dan Williamsszel kiegészülve mit fognak csinálni.
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 714 — Sworn to the Black
Végül Dockett extension 2015-ig lett belőle, nem Leinart cut. 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Cardinals news conference set for 6:45 ET - Leinart cut?
http://espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/22451/cardinals-news-conference-set-for-645-etiktriad
Hát igen, elég Leinart cut szaga van 😀 Szegény srác, nem kellett senkinek.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 903 — Csodabogár
Cardinals news conference set for 6:45 ET - Leinart cut?
http://espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/22451/cardinals-news-conference-set-for-645-etiktriad
vagy DD szerződés hosszabbítás... 😊

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cardinals news conference set for 6:45 ET - Leinart cut?
http://espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/22451/cardinals-news-conference-set-for-645-et
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
tudom, de ő sem lesz fiatalabb
mindegy szombaton este/éjszaka okosabbak leszünk.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 856 — StuG Life
Hadnot jó. és tud C-t is

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Mind a három csapat (Raiders, Bills és Giants) cáfolta, hogy érdeklődnének Matty iránt

viszont úgy tűnik Reggie Wells-t is áruljuk, aminek nem örülök annyira. Hiába utolsó éve a szerződéséből és azt mondják Hadnot és Birdges is megfelelő mélység G posztra, de én nem bízok ebben.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 621 — Raiders fan
szezon végét? lehet a hétvégét sem éri meg Glendaleben 😊
Bills, Raiders, Giants hmm az oaklandet bírom oda ne menjen a többibe mehet 😀Fucu
Hát a Jason Campbell trade után igencsak érthetetlen számomra ha tradelnénk ezt a lúzert...remélem AL nem gurítja el a bogyóit...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
szezon végét? lehet a hétvégét sem éri meg Glendaleben 😊
Bills, Raiders, Giants hmm az oaklandet bírom oda ne menjen a többibe mehet 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Leinart jól megél a pár USC-s évéből, 28 lesz tele van zsével és a sztár QB-k minden előnyét élvezi kivéve hogy sosem kell játszania 😀 Tisztára mint Alex a Blue Mountain Stateből.JayB
jaja, sajnos a gyűrű nem jött össze, dehát nem lehet telhetetlen az ember 😀
igazi példakép a csávó, főleg a jövő évi 7 milkás szerződésévelHöri
Szerintem ha idén se tud bekerülni a csapatba akkor jövőre röpül és a csapat választ egy másik QBt.visi_b
Nagy esély van rá, hogy már a szezon végét se éri meg nálunk...
Mr. Anderson lesz a nyerő, Matty maradt a kék kapszulánál... 😀
több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Leinart jól megél a pár USC-s évéből, 28 lesz tele van zsével és a sztár QB-k minden előnyét élvezi kivéve hogy sosem kell játszania 😀 Tisztára mint Alex a Blue Mountain Stateből.JayB
jaja, sajnos a gyűrű nem jött össze, dehát nem lehet telhetetlen az ember 😀
igazi példakép a csávó, főleg a jövő évi 7 milkás szerződésévelHöri
Szerintem ha idén se tud bekerülni a csapatba akkor jövőre röpül és a csapat választ egy másik QBt.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Leinart jól megél a pár USC-s évéből, 28 lesz tele van zsével és a sztár QB-k minden előnyét élvezi kivéve hogy sosem kell játszania 😀 Tisztára mint Alex a Blue Mountain Stateből.JayB
jaja, sajnos a gyűrű nem jött össze, dehát nem lehet telhetetlen az ember 😀
igazi példakép a csávó, főleg a jövő évi 7 milkás szerződésével

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 632
Leinart jól megél a pár USC-s évéből, 28 lesz tele van zsével és a sztár QB-k minden előnyét élvezi kivéve hogy sosem kell játszania 😀 Tisztára mint Alex a Blue Mountain Stateből.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 903 — Csodabogár
Kibaszásból pont csoportriválishoz adnám, csak azt kellene még elintézni, hogy minden más QB megsérüljön és Leinart pályára is lépjen... 😛somoskovig
hehe, pont ezt gondoltam én is. csoportrivális csak akkor viheti, ha kezdő QB-nak vinné 😀csongi
Mekkora trade lenne. Leinart to Seattle for a conditional 4th round pick. Ha Leinart NEM játszik, akkor 2. körös pickre javul, ha játszik, 5. körösre csökken...somoskovig
Igazából Seattleből ki is nézném ezt a tradet....

több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
kíváncsi leszek ebből mi lesz. idén 2,5 millió körül keres viszont jövőre megugrik 7 millió fölé. ez elriaszthatja í csapatokat.
a logikus megoldás Seattle lenne Carroll miatt de Graves és Whiz 100%, hogy nem adja csoport riválishoz (legalábbis nagyon remélem)Fucu
Kibaszásból pont csoportriválishoz adnám, csak azt kellene még elintézni, hogy minden más QB megsérüljön és Leinart pályára is lépjen... 😛somoskovig
hehe, pont ezt gondoltam én is. csoportrivális csak akkor viheti, ha kezdő QB-nak vinné 😀csongi
Mekkora trade lenne. Leinart to Seattle for a conditional 4th round pick. Ha Leinart NEM játszik, akkor 2. körös pickre javul, ha játszik, 5. körösre csökken...

több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
kíváncsi leszek ebből mi lesz. idén 2,5 millió körül keres viszont jövőre megugrik 7 millió fölé. ez elriaszthatja í csapatokat.
a logikus megoldás Seattle lenne Carroll miatt de Graves és Whiz 100%, hogy nem adja csoport riválishoz (legalábbis nagyon remélem)Fucu
Kibaszásból pont csoportriválishoz adnám, csak azt kellene még elintézni, hogy minden más QB megsérüljön és Leinart pályára is lépjen... 😛somoskovig
hehe, pont ezt gondoltam én is. csoportrivális csak akkor viheti, ha kezdő QB-nak vinné 😀
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
kíváncsi leszek ebből mi lesz. idén 2,5 millió körül keres viszont jövőre megugrik 7 millió fölé. ez elriaszthatja í csapatokat.
a logikus megoldás Seattle lenne Carroll miatt de Graves és Whiz 100%, hogy nem adja csoport riválishoz (legalábbis nagyon remélem)Fucu
Kibaszásból pont csoportriválishoz adnám, csak azt kellene még elintézni, hogy minden más QB megsérüljön és Leinart pályára is lépjen... 😛

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Three teams have discussed trading for QB Matt Leinart -- Bills, Raiders, Giants. Now we wait to see if any pull trigger by this weekend.

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
kíváncsi leszek ebből mi lesz. idén 2,5 millió körül keres viszont jövőre megugrik 7 millió fölé. ez elriaszthatja í csapatokat.
a logikus megoldás Seattle lenne Carroll miatt de Graves és Whiz 100%, hogy nem adja csoport riválishoz (legalábbis nagyon remélem)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
gsn 3 548
Leinart több forrás szerint "hivatalosan" is trade blockra került, több csapattal felvette a Cards a kapcsolatot.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
csütörtökön Anderson fog kezdeni a Redskins ellen, de Matty is játszik majd
Charles Scott sokat fog szerepelni, mviel LSH-nak agyrázkódása van, Jason Wright pedig nagy lábujj sérüléssel küzd és Hightowert illetve Beanie-t nem fogja WHiz sokat játszatni.

szombaton nagy nap, az 53-ra csökkentés dátuma. gondolkoztam hogy tippelek egy 53-at, de majd szombaton kiderül. Viszont ha valaki szeretne szívesen olvasnám 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 903 — Csodabogár
http://www.cbssports.com/mcc/blogs/entry/6384866/24217438

Matt Leinart wonders why he's not the starter in Arizona, but he has bigger concerns. He might not make the team.

I'm serious. People in and around the Cardinals' ballclub tell me that the former No. 1 pick might be cut, not because he hasn't completed a high percentage of passes -- because he has -- but because the players there have no faith in the guy and don't believe they can win with him

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
én már nem tudom mi lenne a jobb 😊

további roster mozgások:
távozni kényszerült Casey Knips, David Moosman és Dominique Byrd
érkezett: Isaiah Williams (WR)

IR listára került: Broughton és Mougey
PUP listára pedig Schofield



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter