Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 856 — StuG Life
championshipbriareos
úgy-úgy
már csak az kell a mai napra, hogy WHiz bejelentse, hogy Anderson a kezdő 😊Fucu
nem biztos h rossz döntés lenne szvsz

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
championshipbriareos
úgy-úgy
már csak az kell a mai napra, hogy WHiz bejelentse, hogy Anderson a kezdő 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 856 — StuG Life
championship

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Az év cseréjét hajtottuk végre az előbb 😀

Charles Scott-ot (FB) hoztuk ide az Eagles-ből és helyette Jorrick Calvint küldtük át. Még jó, hogy draftoltuk a 6. körben idén 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Én is egyetértek Somers-el és veled is petey, ami a qb kérdést illeti, de azért a Rams-t csak megverjük bárki is lesz az irányító 😊

Egyébként Somers szerint Anderson lesz a kezdő, be szoktak jönni a megérzései.
Én úgy látom, hogy jobb egy olyan Anderson aki néha hibázik, nem túl pontos, de bevállalja az ütést is de előtte eldobja jó helyre a lasztit, mint Leinart aki em mer kockáztatni mert fél a kritikáktól. Kockázat nélkül nincs győzelem.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 903 — Csodabogár
Kent Somers tollából:
- If you like Anderson, you saw a strong-armed guy with great upside, who stood in the face of a blitz to complete a pass on third-and-7, who threw a nice TD strike to Stephen Williams.
- If you don't like Anderson, you saw an erratic passer whose second pass could have been intercepted, who missed a wide open Early Doucet down the seam, who threw behind Williams on another play.

- If you like Leinart, you saw accuracy (9 of 10), decent mobility and the ability to move a team down the field in the two-minute drill.
- If you don't like Leinart, you saw a guy whose longest completion was 18 yards.Fucu
és ez így van. Nem látom hogy ki lenne az érdemi kezdő nálatok ezek után. Wiz nincs könnyű helyzetben.

Úgy látom Leinart valahol "eltörött" menet közben, mert nem úgy néz ki mint aki nyerni akar hanem mint aki arra vigyázz hogy ne hibázzon nagyot..
Mindezek fényében a Rams ellen nem veszem most fixre a győzelmetek :rolleyes:

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Kent Somers tollából:
- If you like Anderson, you saw a strong-armed guy with great upside, who stood in the face of a blitz to complete a pass on third-and-7, who threw a nice TD strike to Stephen Williams.
- If you don't like Anderson, you saw an erratic passer whose second pass could have been intercepted, who missed a wide open Early Doucet down the seam, who threw behind Williams on another play.

- If you like Leinart, you saw accuracy (9 of 10), decent mobility and the ability to move a team down the field in the two-minute drill.
- If you don't like Leinart, you saw a guy whose longest completion was 18 yards.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
valószínűleg Broughton ACL szakadást szenvedett, így Maui'a az egyetlen FB a keretben, jövő héten jön majd valaki még.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ennyi volt a móka mára nyertünk 14-9re
néhány észrevétel:
- Anderson jó volt. nem tudom, de nekem sokkal magabiztosabbnak tűnik mint Matty.
- A fal néha totál homály, futáshoz nem blokkolnak rendesen és oskszor odaérnek az irányítóhoz is a védők. javulni kell
- Hightower megint kezd táncolni, de ez nem a dancing with the stars
- Stephen Williams a no.4 WR, nálam
- D-line nagyon tetszik (kezdők backupok egyaránt), Campbell nagyon komolyan tolja minden meccsen, plusz a FG blokk. Szép szezonnak néz elébe.
- Toler lesz itt a no 2 CB, jól játszott INT-t is fogott.
- Nálam Max Hall jobb mint Skelton, sokkal folyékonyabb a mozgása és iszonyat pontos, igaz Skeltonnak meg egy ágyú van a karja helyén. Nehéz döntés lesz ki maradjon
- Max Komar lehet az 5. WR, de esélyes rá Onrea Jones is, utóbbi jobban mert tapasztaltabb.
- Rashad Johnson néha csak van a pályán, pedig iparkodni akellene mert nem biztos a helye a csapatban
- Matt Ware hero of the day. Nagyon fontos láncszem lesz ő a secondaryben.
- OLB-kből sokat nem láthattunk, csak Haggans emelkedett ki egy-két szép szereléssel

lehet valamit kihagytam, de mindegy is
a No1 D# tetszik, egy picivel több QB pressure nem ártana
No1 O, ma jobb volt, de a futáson javítani kell
a cserék annyira nem voltak rosszak, de azért páran elgondolkozhatnak majd



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Szabler ismét gyöngyszemeket osztott meg velünk, szeméy szerint nagyon hálás vagyok érte
Fucu
Jackie Smith vadállat volt. 😊

Off.: Kíváncsian várom, hogy mit nyújt este Anderson, mint QB1.
Ha valóban úgy lesz, hogy Skelton és Hall közül valaki repül, az egyenlőre Hall. Bár most olyan érzésem van, hogy mindketten maradhatnak.catattack
Pont erre gondolok én is, az az érzésem, hogy ha most a Bears ellen jól fog teljesíteni Anderson, akkor Matty cut. Számtalan lehetősége lett volna már, hogy bebizonyítsa, hogy jó QB, de nem sikerült neki. Sajnálnám ha Matty miatt most valamelyik újonc kikerülne a csapatból.
Mellesleg sokan már készpénznek veszik, hogy nem Matt lesz a kezdő, de már azt is pedzegetik, hogy el is fogjuk küldeni.

update: nfl.com-on pont ezt írják éppen

"The Cardinals will give QB Derek Anderson a chance to prove that he should be the team’s signal caller as they travel to Chicago to take on the Bears.

NFL Network’s Michael Lombardi believes that the Cardinals are likely to cut Matt Leinart, especially with his outburst after a preseason demotion. And if Anderson cannot prove that he deserves a shot, the Cardinals could be looking at other options on the street. Not sure if that means Jeff Garcia or Daunte Culpepper. Heck, what is Jeff George doing these days? But you have to imagine that the Cardinals will be looking for anybody they could bring in, and then get into that fourth preseason game.

That is a mess."
több mint 13 éve
catattack 3 520
Szabler ismét gyöngyszemeket osztott meg velünk, szeméy szerint nagyon hálás vagyok érte
Fucu
Jackie Smith vadállat volt. 😊

Off.: Kíváncsian várom, hogy mit nyújt este Anderson, mint QB1.
Ha valóban úgy lesz, hogy Skelton és Hall közül valaki repül, az egyenlőre Hall. Bár most olyan érzésem van, hogy mindketten maradhatnak.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Szabler ismét gyöngyszemeket osztott meg velünk, szeméy szerint nagyon hálás vagyok érte

Szombaton a Bears ellen
- Greg Toler lesz DRC Cb párja
- Daryl Washington fog kezdeni Paris Lenon mellett az egyik ILB poszton. Na ez érdekes mert akkor Lenon megy be a darálósabb "Ted" posztra és Washington próbálja osztani a tackle-öket. Kíváncsian várom.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Redbirds - fejezetek a Cardinals történetéből (remek filmek!)

- Larry Wilson, a Hall of Famer safety portréja: http://www.youtube.com/watch?v=HMeKlwOyiYk



- A '70-es évek legendás O-line-jának két oszlopa, Dan Dierdorf és Conrad Dobler beszélget Steve Sabollal: http://www.youtube.com/watch?v=gLmyU2t2HX0



- Jackie Smith, a Hall of Famer tight end portréja: http://www.youtube.com/watch?v=lsHtZwYNE3Y



- A Cardinals az 1950-es években: http://www.youtube.com/watch?v=GnEEobcNx-I

- A 60-as évek elejének futócsillaga, John David Crowe és a magyar származású "lázadó" linebacker, Dave Meggyesy miniportréja: http://www.youtube.com/watch?v=2F95bIEkG7c


Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ezt a Matty to Seattle dolgot már Carroll kinevezésekor is emlegették, lerágott csont, nincs alapja. Szezon végén Matty cut lesz, addig meg vagy vele vagy Andersonnal szenvedjük végig a szezont.
Az újoncok közül egyiket sem játszatnám inkább DA és Matty. Az biztos, hogy nem lesz mind a 4 QB az 53-ban, Whiz-nek hatalmas teher lesz kiválasztani Skelton és Hall közül az egyiket. Mert az biztos hogy akit PS-re akarnánk tenni elviszi egy másik csapat.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Itt kicsit túldramatizálják azt, hogy Anderson kezd a 3. héten, de érdekes dolgok vannak benne.
http://profootballtalk.nbcsports.com/2010/08/26/matt-leinart-benched-for-saturday-could-be-done-in-arizona/

The source claimed that Leinart was told the Cardinals were working on a trade to Seattle, where Leinart and Pete Carroll could try to party like it was 2004.
It's at this point we feel like we have to mention a tip sent us earlier today, warning us that Leinart was told Anderson was already the starting quarterback.
tenorx
menjen csak Seattlebe, de ott legyen egyből kezdő QB, és akkor mindjárt egy ellenféllel kevesebb lenne a csoportban 😀

van egy érzésem, hogy Derek lesz a kezdő, és a szezon során a másik három lesz felváltva a backup... szerintem ilyen szar QB helyzetben mind a 4-et bent kéne hagyni az 53-ban. bár nem tudom, akkor cserébe melyik posztot kéne karcsúbbra szabni...
eddig Skelton tetszik leginkább, bár ő a Titans ellen nem játszott, kivi vagyok hogy csak villanás volt a Texans elleni teljesítménye vagy tényleg ennyire tehetséges a srác... Max Hall viszont nem volt valami jó, hiába hypolják ezerrel.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Itt kicsit túldramatizálják azt, hogy Anderson kezd a 3. héten, de érdekes dolgok vannak benne.
http://profootballtalk.nbcsports.com/2010/08/26/matt-leinart-benched-for-saturday-could-be-done-in-arizona/

The source claimed that Leinart was told the Cardinals were working on a trade to Seattle, where Leinart and Pete Carroll could try to party like it was 2004.
It's at this point we feel like we have to mention a tip sent us earlier today, warning us that Leinart was told Anderson was already the starting quarterback.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Üdv köztünk Silent, remélem aktív taga leszek kicsiny társaságunkban 😊

Szombaton a Bears ellen Anderson fog kezdeni, Matty a 2 minute warningnál és a 3. negyedben kap szerepet. (természetesen nem jelent semmit) Itt a lehetőség Andersonnak, hogy bizonyítson.

Darren Mougeynek pedig egy csont tört el a kezében a szerdai edzésen.
fogynak a WR-ek, szombaton vicces lesz megint a felállás 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
catattack 3 520
Igazán konstruktív reakció volt arra, amikor valaki megosztja másokkal a kedvenc csapata iránt érzett aggodalmát. 😊
Egy dologban biztos vagyok... Nem Leinart a megoldás. Véleményem szerint az újoncok bevetése sem kockázatosabb mint Matt-é... bár ez csak egy szubjektív vélemény.silent7939
Az én véleményemet már olvashattad. Kíváncsi vagyok, hogy a Bears ellen mi lesz a felállás!
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Sziasztok!

A jelenlegi QB helyzethez csak annyit tudok hozzáfűzni hogy követelem vissza Warnert 😕
Lehet hogy túlzottan tragikusan látom de ez a szezon szerintem nagyon elúszott.silent7939
QB kérdésben valami reális dologgal állj elő, ez nem a Vikings fórum. 😊
A szezon még csak most kezdődik.catattack
naaaa 😊

|
több mint 13 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Sziasztok!

A jelenlegi QB helyzethez csak annyit tudok hozzáfűzni hogy követelem vissza Warnert 😕
Lehet hogy túlzottan tragikusan látom de ez a szezon szerintem nagyon elúszott.silent7939
QB kérdésben valami reális dologgal állj elő, ez nem a Vikings fórum. 😊
A szezon még csak most kezdődik.catattack
Igazán konstruktív reakció volt arra, amikor valaki megosztja másokkal a kedvenc csapata iránt érzett aggodalmát. 😊
Egy dologban biztos vagyok... Nem Leinart a megoldás. Véleményem szerint az újoncok bevetése sem kockázatosabb mint Matt-é... bár ez csak egy szubjektív vélemény.
több mint 13 éve
catattack 3 520
Sziasztok!

A jelenlegi QB helyzethez csak annyit tudok hozzáfűzni hogy követelem vissza Warnert 😕
Lehet hogy túlzottan tragikusan látom de ez a szezon szerintem nagyon elúszott.silent7939
QB kérdésben valami reális dologgal állj elő, ez nem a Vikings fórum. 😊
A szezon még csak most kezdődik.
több mint 13 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Sziasztok!

Régóta olvasom a fórumot és követem az eseményeket.
Imádom a Cards-ot.
A jelenlegi QB helyzethez csak annyit tudok hozzáfűzni hogy követelem vissza Warnert 😕
Lehet hogy túlzottan tragikusan látom de ez a szezon szerintem nagyon elúszott.
több mint 13 éve
catattack 3 520
Top QBs:
http://www.nfl.com/videos/nfl-preseason/09000d5d819fdeb1/Quite-a-QB-quandary-for-Cardinals

szerk.: Warner mester a QB helyzetről és a nyugdíjas évekről:

http://www.nfl.com/videos/nfl-preseason/09000d5d81a03b8e/Would-Warner-consider-unretiring
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 856 — StuG Life
Titans CB before snap to Leinart: "I got a buffalo nickel that says he checks down" ... Word is out at Ten-Az practice.

több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Jaj Csongi! Én és az elemzés? Olyan kevés vagyok, mint a fizetésem!catattack
A rövid vélemény is elemzés 😊
Matty egyébként szerintem is nagyon gyenge eddig, jó persze jó lenne látni egy teljes meccsen, nem csak pár play erejéig. Az a szomorú, hogy pont a két újonc villog eddig, viszont ők tuti nem lesznek kezdők. Matty nekem eddig nagyon bizonytalannak tűnik, Derek jóval magabiztosabb, viszont baromi pontatlan.
Ez a meccs tragikus volt, halvány lepkefing volt a támadósorunk. Azért a Ramset talán megelőzzük idén a csoportban... :S

update: nfl.com-on is most Matt az egyik vezető téma, nagyon lehúzzák a keresztvizet róla. Egyesek már azt tanácsolják, hogy hívjuk fel Warnert és próbáljuk rávenni, hogy még erre a szezonra jöjjön vissza 😊