NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 14 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Matty a meccs utáni nyilatkozatában elmondta, hogy tudja, hogy jobban kell játszania. Ez klassz. Pontosan mióta tudja ezt? Nem kellene lassan elkezdeni azt a bizonyos "jobb játékot"? Persze, nem szeretnék Matty gyalázásba kezdeni, de örülnék, ha valaki megnyugtatna, hogy nem lesz baj QB poszton... Előre is kösz.
több mint 14 éve
catattack 3 520
A meccsről röviden.
Leinart szar, Anderson kevésbe.
Hall is végre játszott. Nekem tetszett. Az int. ellenére elég magabiztosan dobált, jól teljesített és legalább egy TD-t is összehozott Komarral.
A futójátékban LaRod volt az ász.
Aki még villogott: Komar, Williams, Washington, Iwebema, Baggs.
Graham gyalázatos volt (A snapet elejti). Marshay Green rengeteget hibázott.
Nyilván a statisztika mást mutat, de ez az én meglátásom.
Összességében jobban játszottunk, mint a múlt 7en, de ez még mindig kevés.
A defense-t nagyon össze kellene rázni. Az offenseben pedig a QB kerdés végére lassan pontot kell tenni. Matt elúszott, ez szerintem már biztos.
Fucu majd kijavít. 😛
több mint 14 éve
catattack 3 520
Az első negyedet csak felületesen láttam, de sajnos az is elég volt, mert annyira rossz volt mindenki. Matt olyan rossz volt, mint a Texans ellen.
A második negyed, már jobb volt. Andersonnal haladósabbak voltunk, bár a goal line-nál bőven volt lehetőség TD-t csinálni, Derek mégis elparázta.
A defense is többször meg tudta állítani a Titans. D. Washingtonnak volt villanása, valamint Stephen Williams is jó volt. Tim futásai erőltetettek voltak, de eredménytelenek. 😊
több mint 14 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
No igen Tibi elcsaklizta a lehetőséget, hogy topikot nyissak 😊

Az meg hogy nem én írtam bele először nem gond, ha nagyon akartam volna írhattam volna azt remélem tudjátok 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 14 éve
catattack 3 520
Beindultak a PR emberek a Cardinalsnál. Fasza kis videó arról, hogy Matt is ember (, így néha ő is hibázik)!
http://www.azcardinals.com/photos-videos/videos/Whisenhunt-Presser---Training-Camp-Day-19-/52041864-751a-4cf4-9d89-00ad64746e89#?id=76c0dd7e-e2b5-44b9-8ec6-38ed2ec898fe

Teenage mutant ninja turtles! 😂
több mint 14 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
juj de izgi, én lehetek az első Cards fan, aki birtokba veheti az új fórumot 😊
(bocs Fucu 😊)

GO CARDS!csongi
Úgy gondoltam ezzel a megtisztelő feladattal megvárlak Fucu, de csongi bemocskolta! 😐catattack
ha már itt tartunk, én is csak második voltam haromt mögött... 😊

és hogy értelmeset is írjak, remélem holnap hajnalban legalább 1 teljes negyedet vagy inkább 1 félidőt kap az első csapat nagy része, mert a texans ellen nagyon nem voltak meggyőzők. a WR poszton viszont most tényleg sok lehetősége lesz az újoncoknak, Komar egész jó volt az első meccsen... Whiz helyében meg adnék mind a négy QB-nknek 1-1 negyedet, vagy kb hasonló számú playt, abból látnánk ki mit tud produkálni. Hallra én is kíváncsi vagyok.
több mint 14 éve
catattack 3 520
juj de izgi, én lehetek az első Cards fan, aki birtokba veheti az új fórumot 😊
(bocs Fucu 😊)

GO CARDS!csongi
Úgy gondoltam ezzel a megtisztelő feladattal megvárlak Fucu, de csongi bemocskolta! 😐
több mint 14 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
juj de izgi, én lehetek az első Cards fan, aki birtokba veheti az új fórumot 😊
(bocs Fucu 😊)

GO CARDS!
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
-