Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Sziasztok!

A jelenlegi QB helyzethez csak annyit tudok hozzáfűzni hogy követelem vissza Warnert 😕
Lehet hogy túlzottan tragikusan látom de ez a szezon szerintem nagyon elúszott.silent7939
QB kérdésben valami reális dologgal állj elő, ez nem a Vikings fórum. 😊
A szezon még csak most kezdődik.catattack
naaaa 😊

|
több mint 13 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Sziasztok!

A jelenlegi QB helyzethez csak annyit tudok hozzáfűzni hogy követelem vissza Warnert 😕
Lehet hogy túlzottan tragikusan látom de ez a szezon szerintem nagyon elúszott.silent7939
QB kérdésben valami reális dologgal állj elő, ez nem a Vikings fórum. 😊
A szezon még csak most kezdődik.catattack
Igazán konstruktív reakció volt arra, amikor valaki megosztja másokkal a kedvenc csapata iránt érzett aggodalmát. 😊
Egy dologban biztos vagyok... Nem Leinart a megoldás. Véleményem szerint az újoncok bevetése sem kockázatosabb mint Matt-é... bár ez csak egy szubjektív vélemény.
több mint 13 éve
catattack 3 520
Sziasztok!

A jelenlegi QB helyzethez csak annyit tudok hozzáfűzni hogy követelem vissza Warnert 😕
Lehet hogy túlzottan tragikusan látom de ez a szezon szerintem nagyon elúszott.silent7939
QB kérdésben valami reális dologgal állj elő, ez nem a Vikings fórum. 😊
A szezon még csak most kezdődik.
több mint 13 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Sziasztok!

Régóta olvasom a fórumot és követem az eseményeket.
Imádom a Cards-ot.
A jelenlegi QB helyzethez csak annyit tudok hozzáfűzni hogy követelem vissza Warnert 😕
Lehet hogy túlzottan tragikusan látom de ez a szezon szerintem nagyon elúszott.
több mint 13 éve
catattack 3 520
Top QBs:
http://www.nfl.com/videos/nfl-preseason/09000d5d819fdeb1/Quite-a-QB-quandary-for-Cardinals

szerk.: Warner mester a QB helyzetről és a nyugdíjas évekről:

http://www.nfl.com/videos/nfl-preseason/09000d5d81a03b8e/Would-Warner-consider-unretiring
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Titans CB before snap to Leinart: "I got a buffalo nickel that says he checks down" ... Word is out at Ten-Az practice.

több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Jaj Csongi! Én és az elemzés? Olyan kevés vagyok, mint a fizetésem!catattack
A rövid vélemény is elemzés 😊
Matty egyébként szerintem is nagyon gyenge eddig, jó persze jó lenne látni egy teljes meccsen, nem csak pár play erejéig. Az a szomorú, hogy pont a két újonc villog eddig, viszont ők tuti nem lesznek kezdők. Matty nekem eddig nagyon bizonytalannak tűnik, Derek jóval magabiztosabb, viszont baromi pontatlan.
Ez a meccs tragikus volt, halvány lepkefing volt a támadósorunk. Azért a Ramset talán megelőzzük idén a csoportban... :S

update: nfl.com-on is most Matt az egyik vezető téma, nagyon lehúzzák a keresztvizet róla. Egyesek már azt tanácsolják, hogy hívjuk fel Warnert és próbáljuk rávenni, hogy még erre a szezonra jöjjön vissza 😊
több mint 13 éve
catattack 3 520
Jaj Csongi! Én és az elemzés? Olyan kevés vagyok, mint a fizetésem!
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
A meccsről röviden.
Leinart szar, Anderson kevésbe.
Hall is végre játszott. Nekem tetszett. Az int. ellenére elég magabiztosan dobált, jól teljesített és legalább egy TD-t is összehozott Komarral.
A futójátékban LaRod volt az ász.
Aki még villogott: Komar, Williams, Washington, Iwebema, Baggs.
Graham gyalázatos volt (A snapet elejti). Marshay Green rengeteget hibázott.
Nyilván a statisztika mást mutat, de ez az én meglátásom.
Összességében jobban játszottunk, mint a múlt 7en, de ez még mindig kevés.
A defense-t nagyon össze kellene rázni. Az offenseben pedig a QB kerdés végére lassan pontot kell tenni. Matt elúszott, ez szerintem már biztos.
Fucu majd kijavít. 😛catattack
nagyjából egyetértek az elemzéssel, de szerintem Graham nem volt gyalázatos, megint 20-on belülre rugdosott, csak most volt egy nagy hibája. ez megesik a legjobbakkal is...
számomra egyedül LSH, Komar és Hall a fényes pontok a csapatban, a többi szót sem érdemel. na jó, Beanie azért szokásosan jó volt, de ezt várjuk tőle 😊

Fucu majd kijavít ha megnézte a meccset ehhez az kell, hogy fent legyen TYT-n 😊
viszont Matty 3 drive három 3&out, ezért nem erőltette tovább Whiz.
a meccs érdemi részét 10-3-ra hozta a Titans, ez a pozitívum 😊
azt viszont az összefoglalóból is láttam, hogy az O-Line gyatra volt ott voltak folyamatosan Matty nyakában, és amint a statokból is látni a futást sem segítették nagyon.

szerintem holnap megnézem a meccset utána jön a fikázás 😀Fucu
meccs közben említették a riporterek, hogy Whiz azért hozta le előbb Leinartot, mert nem tudta, hogy a Titans meddig hagyja fent az első számú védelmét és mindenképpen ki akarta próbálni Andersont ellenük.

sajnos eddig egyet kell értenemFucu
Az összefoglalóban szinte csak az első negyed történései vannak, ott nagyon rosszul játszott mindenki. A második félidőben nem volt annyira tragikus, de van hova fejlődni. 😊catattack
majd megnézem 😊
viszont Whiz soincs megelégedve az O-line teljesítményévelFucu
na ehhez azért hozzátartozik, hogy Faneca pl. szinte egész meccsen nem játszott. de tényleg nem voltak a topon.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Eddig azt gondoltam tiétek a legjobb OL a csoportban. Már kezd ez az érzés elmúlni... :rolleyes:petey
sajnos eddig egyet kell értenemFucu
Az összefoglalóban szinte csak az első negyed történései vannak, ott nagyon rosszul játszott mindenki. A második félidőben nem volt annyira tragikus, de van hova fejlődni. 😊catattack
majd megnézem 😊
viszont Whiz soincs megelégedve az O-line teljesítményével



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
catattack 3 520
Eddig azt gondoltam tiétek a legjobb OL a csoportban. Már kezd ez az érzés elmúlni... :rolleyes:petey
sajnos eddig egyet kell értenemFucu
Az összefoglalóban szinte csak az első negyed történései vannak, ott nagyon rosszul játszott mindenki. A második félidőben nem volt annyira tragikus, de van hova fejlődni. 😊
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Eddig azt gondoltam tiétek a legjobb OL a csoportban. Már kezd ez az érzés elmúlni... :rolleyes:petey
sajnos eddig egyet kell értenem



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 933 — Csodabogár
Eddig azt gondoltam tiétek a legjobb OL a csoportban. Már kezd ez az érzés elmúlni... :rolleyes:

több mint 13 éve
catattack 3 520
Kíméletesen az oltással Fucu, mert érzékeny lelkű vagyok! 😊
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Fucu majd kijavít ha megnézte a meccset ehhez az kell, hogy fent legyen TYT-n 😊
viszont Matty 3 drive három 3&out, ezért nem erőltette tovább Whiz.
a meccs érdemi részét 10-3-ra hozta a Titans, ez a pozitívum 😊
azt viszont az összefoglalóból is láttam, hogy az O-Line gyatra volt ott voltak folyamatosan Matty nyakában, és amint a statokból is látni a futást sem segítették nagyon.

szerintem holnap megnézem a meccset utána jön a fikázás 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
catattack 3 520
Matty a meccs utáni nyilatkozatában elmondta, hogy tudja, hogy jobban kell játszania. Ez klassz. Pontosan mióta tudja ezt? Nem kellene lassan elkezdeni azt a bizonyos "jobb játékot"? Persze, nem szeretnék Matty gyalázásba kezdeni, de örülnék, ha valaki megnyugtatna, hogy nem lesz baj QB poszton... Előre is kösz.Spory
A maradék 2 meccs alatt ez biztos tisztázódni fog. Nagyon úgy fest, hogy inkább Andersont preferálják és az sem lehet véletlen, hogy Matt csak 1 negyedet játszott. Az biztos, hogy rookiet nem akarnak kezdőnek, úgy hogy Warner után (alatt) Leinartra rendezkedtek be és Andersont is idehozták.
Az viszont elgondolkodtató, hogy a Skeltonnak és Hallnak magabiztosabb a fellépésük a pályán és ha ők ketten a maradék 2 meccs alatt kb. annyi lehetőséget kapnának, mint Anderson, akkor szerintem simán hoznák azt a szintet.
Nyilván naív dolognak tűnhet ez a kijelentés, mivel ők semmit nem játszottak az NFL-ben és az alapszezon más fordulatszámon pörög, mégis így gondolom.
Inkább legyen egy tehetséges, lendületes, fiatal, olykor hibázó, de lelkes irányító, mint egy több éve a rendszerben lévő tapasztaltabb, de átlagos képességű, fásult, görcsös.
Jelenleg Anderson a legjobb (bár messze ő játszott a legtöbbet), őt követi Skelton és Hall majd Leinart.
Hiába mondják, hogy Leinart jó az edzésen és bíznak benne, ha a meccsen nem teljesít. A meccsek nem a tréningen dől el.
Ezzel a teljesítménnyel sehol nem leszünk. Én 1-1 negyedet adnék mindenkinek, talán Andersonnak kicsit többet és a 2 meccs után oda kell állni valaki mögé. 😊
több mint 13 éve
Spory Arizona Cardinals 118
Matty a meccs utáni nyilatkozatában elmondta, hogy tudja, hogy jobban kell játszania. Ez klassz. Pontosan mióta tudja ezt? Nem kellene lassan elkezdeni azt a bizonyos "jobb játékot"? Persze, nem szeretnék Matty gyalázásba kezdeni, de örülnék, ha valaki megnyugtatna, hogy nem lesz baj QB poszton... Előre is kösz.
több mint 13 éve
catattack 3 520
A meccsről röviden.
Leinart szar, Anderson kevésbe.
Hall is végre játszott. Nekem tetszett. Az int. ellenére elég magabiztosan dobált, jól teljesített és legalább egy TD-t is összehozott Komarral.
A futójátékban LaRod volt az ász.
Aki még villogott: Komar, Williams, Washington, Iwebema, Baggs.
Graham gyalázatos volt (A snapet elejti). Marshay Green rengeteget hibázott.
Nyilván a statisztika mást mutat, de ez az én meglátásom.
Összességében jobban játszottunk, mint a múlt 7en, de ez még mindig kevés.
A defense-t nagyon össze kellene rázni. Az offenseben pedig a QB kerdés végére lassan pontot kell tenni. Matt elúszott, ez szerintem már biztos.
Fucu majd kijavít. 😛
több mint 13 éve
catattack 3 520
Az első negyedet csak felületesen láttam, de sajnos az is elég volt, mert annyira rossz volt mindenki. Matt olyan rossz volt, mint a Texans ellen.
A második negyed, már jobb volt. Andersonnal haladósabbak voltunk, bár a goal line-nál bőven volt lehetőség TD-t csinálni, Derek mégis elparázta.
A defense is többször meg tudta állítani a Titans. D. Washingtonnak volt villanása, valamint Stephen Williams is jó volt. Tim futásai erőltetettek voltak, de eredménytelenek. 😊
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
No igen Tibi elcsaklizta a lehetőséget, hogy topikot nyissak 😊

Az meg hogy nem én írtam bele először nem gond, ha nagyon akartam volna írhattam volna azt remélem tudjátok 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
catattack 3 520
Beindultak a PR emberek a Cardinalsnál. Fasza kis videó arról, hogy Matt is ember (, így néha ő is hibázik)!
http://www.azcardinals.com/photos-videos/videos/Whisenhunt-Presser---Training-Camp-Day-19-/52041864-751a-4cf4-9d89-00ad64746e89#?id=76c0dd7e-e2b5-44b9-8ec6-38ed2ec898fe

Teenage mutant ninja turtles! 😂
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
juj de izgi, én lehetek az első Cards fan, aki birtokba veheti az új fórumot 😊
(bocs Fucu 😊)

GO CARDS!csongi
Úgy gondoltam ezzel a megtisztelő feladattal megvárlak Fucu, de csongi bemocskolta! 😐catattack
ha már itt tartunk, én is csak második voltam haromt mögött... 😊

és hogy értelmeset is írjak, remélem holnap hajnalban legalább 1 teljes negyedet vagy inkább 1 félidőt kap az első csapat nagy része, mert a texans ellen nagyon nem voltak meggyőzők. a WR poszton viszont most tényleg sok lehetősége lesz az újoncoknak, Komar egész jó volt az első meccsen... Whiz helyében meg adnék mind a négy QB-nknek 1-1 negyedet, vagy kb hasonló számú playt, abból látnánk ki mit tud produkálni. Hallra én is kíváncsi vagyok.
több mint 13 éve
catattack 3 520
juj de izgi, én lehetek az első Cards fan, aki birtokba veheti az új fórumot 😊
(bocs Fucu 😊)

GO CARDS!csongi
Úgy gondoltam ezzel a megtisztelő feladattal megvárlak Fucu, de csongi bemocskolta! 😐
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
juj de izgi, én lehetek az első Cards fan, aki birtokba veheti az új fórumot 😊
(bocs Fucu 😊)

GO CARDS!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
-