Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hogy miket lehet olvasni kommentárként egy-egy cikk után!
Mindenki találgat QB fronton: Megszerezni a Redskins-től McNabb-et, Vick-et, nem kellett volna elküldeni Leinart-ot, Tyler Palko-t szerződtetni...
Mindenki meg van zavarodva. 😀catattack
Vick-et támogatnám... de komolyan. Úgyis lejár a szerződése és ki is van pihenve 😊. Ha Kolb-ász meg belejön akkor padoznia kell az Eagles-nél, nálunk meg simán kezdő lehetne.silent7939
Erről idén még biztos ne álmodjatok max jövőre, hacsak vmelyik el nem kezdi kiverni a balhét, akkor ebben az idényben marad ez a páros, szükség is van rá látva a sérüléseket.
több mint 13 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Hogy miket lehet olvasni kommentárként egy-egy cikk után!
Mindenki találgat QB fronton: Megszerezni a Redskins-től McNabb-et, Vick-et, nem kellett volna elküldeni Leinart-ot, Tyler Palko-t szerződtetni...
Mindenki meg van zavarodva. 😀catattack
Vick-et támogatnám... de komolyan. Úgyis lejár a szerződése és ki is van pihenve 😊. Ha Kolb-ász meg belejön akkor padoznia kell az Eagles-nél, nálunk meg simán kezdő lehetne.
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Tebow még fel sem merült? De Brady Quinn is opció, úgyis csak ott árválkodik a Broncos kispadon és akkor összeállhatna ismét az Anderson - Quinn álom páros 😊Fucu
v rereaktiválni Cpeppát... 😊

|
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Tebow még fel sem merült? De Brady Quinn is opció, úgyis csak ott árválkodik a Broncos kispadon és akkor összeállhatna ismét az Anderson - Quinn álom páros 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
catattack 3 520
Hogy miket lehet olvasni kommentárként egy-egy cikk után!
Mindenki találgat QB fronton: Megszerezni a Redskins-től McNabb-et, Vick-et, nem kellett volna elküldeni Leinart-ot, Tyler Palko-t szerződtetni...
Mindenki meg van zavarodva. 😀
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Who do you think should be the Cardinals starting QB?

Derek Anderson: 34%
Max Hall: 36%
John Skelton: 30%

😂catattack
Hát sztem Whis is kb ennyire tudja eldönteni 😛 Tán ha összegyúrnátok őket esetleg.... Nem irigyellek titeket.dande
és eközben Kurt meg csak táncikál... ahelyett hogy még a pályán parádézna 😀
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Who do you think should be the Cardinals starting QB?

Derek Anderson: 34%
Max Hall: 36%
John Skelton: 30%

😂catattack
Hát sztem Whis is kb ennyire tudja eldönteni 😛 Tán ha összegyúrnátok őket esetleg.... Nem irigyellek titeket.
több mint 13 éve
catattack 3 520
Who do you think should be the Cardinals starting QB?

Derek Anderson: 34%
Max Hall: 36%
John Skelton: 30%

😂
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nem tudom melyikük a jobb (eddig azt mondanám, egyikük sem). Whis is vakargatja a fejét rendesen szerintem, mert szarban hagyják az irányítók.
Hall tényleg akar, látszik rajta, de a túlzott akarásnak nyögés a vége.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
catattack 3 520
Szerintem Anderson lesz a kezdőFucu
Ha Anderson lesz a kezdő, akkor fent sem maradok a meccsekre. Megtanult volna játszani? Nem képes hozni a 3rd down-okat és olyan öngyilkos szituációkba hozza a WR-eket, hogy 2 meccs alatt lerokkan mind. Hall pedig dobálja az int-eket. Szar mindkettő, de Hall már mutatott szép dolgokat is, Anderson pedig nem igazán. Ami még dühítőbb, hogy Hall-on látom, hogy bántja a dolog, de Anderson szinte leszarja.

Csongi!
Szerintem a csoportgyőzelem a Rams-é jelen állás szerint, tényleg jó lenne megnyerni a csoportot, de ez nem töltene el büszkeséggel. 😕
A QB draft jó vicc. Ez az OL sírba tenné.
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
az volt remek hogy a vége előtt, Anderson dobott egy INT-et, mikor csak futni kellett volna, és FG -> OT, ott meg bármi lehet.
Ezt a meccset én kompletten Whiz nyakába varrnám, kezdve az offseasonnal mikor is Leinart el lett küldve.petey
most olvastam Whiz nyilatkozatát, hogy ő is sokkal több futást tervezett, de azzal, hogy szinte egyből 14 pont hátránnyal kezdtünk, felborult a terv és ezért lett több passz. mondjuk igaz, egy Warnerrel ezt nyugodt szívvel meg lehet tenni, de ezekkel a QB-kel nem... A végén talán tényleg rossz playeket hívott, kéne egy igazi OC. Haley nagyon hiányzik nekem, most meg lehet nézni, hova fejlesztette a Chiefst.
Mellesleg Breaston kurva jó volt (147 yard / 8 elkapás, ez egyéni csúcsa), Fitz is végre hozta az elvárhatót, a D is odatette magát megint, de ez sem volt elég.

Leinartot meg hagyjuk, 3 év alatt nem tudott bizonyítani, és Hallnál, Andersonnál ő se lenne jobb, ebben biztos vagyok.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
az volt remek hogy a vége előtt, Anderson dobott egy INT-et, mikor csak futni kellett volna, és FG -> OT, ott meg bármi lehet.
Ezt a meccset én kompletten Whiz nyakába varrnám, kezdve az offseasonnal mikor is Leinart el lett küldve.

több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Nézegettem a hátrelévő meccsbeosztást, még van 5 csoporton kívüli meccsünk (@MIN, @KC, DEN, @CAR, DAL), ebből 4 hozzánk hasonlóan vergődő csapatok ellen. (az, hogy az egy kivétel pont a Chiefs, ki gondolta volna szezon előtt... 😊)
Nem tudom ez jó vagy rossz, mert lehet hogy nem a legerősebb csapatokkal fogunk meccselni, de mindegyik nagyon akar majd ellenünk (végre) nyerni... A maradék 4 csoportmeccsről nem is szólva, igazából mindegyik élet-halál meccs lesz.

Tegyük fel, hogy 9-7-tel már lehet vinni ezt a csoportot, így már csak max 3-at bukhatunk. Nem lesz egyszerű...
Tényleg, utoljára mikor jutott NFC West csapatnak wildcard hely a PO-ban? 😊
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Skelton nem jó ötlet, nem hinném hogy jobb lenne
Hall azzal érdemelte ki a kezdő posztot, hogy edzéseken és felfogásilag is meggyőzte az edzőket, hogy érett a kezdő posztra
Skelton valószínűleg nem tart ott fejben, hogy ezt meg tudja oldani.
Szerintem Anderson lesz a kezdő



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
pont ezért elkeserítő a dolog, 3 ponttal kikapni, amikor a csapat nagy része nem is játszott rosszul. nyerhető meccset buktunk el, és ez szerintem akkor is Hall 2 (1,5) INTjén ment el... nincs egy jó QB-nk se, ez az igazság. nem tudom meddig tud ez menni, hogy Hall és Anderson felváltva cseszi el a meccseket.
ennél Skelton se lehet sokkal szarabb nem? 😊
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
megnéztem a meccset és sajnos azt kell mondjam nem volt olyan szar a játék. Ismét a hibákkal bsztuk el
Hall 2 INT-jéből másfél az övé (de lehet csak 1), az elsőt a falnak/ QB megvédésnek adom, mivel szarul voltak elosztva az emberek Beanie-nek kellett volna 2-t megblokkolni a vak oldalon
A második az egyértelműen az övé két ember közé és röviden dobta
Anderson-nak is egy róható fel a második de az teljesen szar volt öten voltak Fitz körül. Az elsőnél szerencsétlen LSH kapott egy hatalmasat és szerencsje volt a Bucs-nak hogy Ruud elkapta mielőtt lepattant volna a labda

Az hogy 14 pontot csináltak az eladott labdákból.. mi is 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
megnéztem az összefoglalót hát kár volt
Greg Toler-t megszivatták a meccs végén, de a legszörnyűbb hogy nem tudtunk fordítani pedig ott voltunk a közelben persze Anderson Fitznek akarta amikor három védő volt ott, csak a szokásos...
Max Hall is homály, idén már nem valószínű hogy látjuk játszani
Will Davis és Joey Porter is szerzett sack-et, na ilyen rég volt hogy két OLB is szerezzen egy meccsen

ne számítsunk sok jóra a továbbiakban, ami a mutatott játékot illetiFucu
tökéletesen egyetértek. ahogy írtam is a meccs előtt, itt fog megmutatkozni hogy idén még mire számíthatunk a csapattól. hát nem sok jóra...
az igaz, hogy a Hawks is ugyanolyan fos hullámzó teljesítményű csapat mint mi, de ott van még a Rams is, akik viszont egyre jobban nyomják (bár nem láttam a legutóbbi meccseiket)... azt hiszem szégyen is lenne ha ilyen játékkal is vinnénk a csoportot, bár ez tényleg a csoport gyengeségét mutatja.
Fucu kár hogy kihagytad mondjuk a meccset, mert ennek ellenére jó volt, volt itt minden de tényleg: fumble, blokkolt FG, INT hegyek,...

lehet hogy ha végig Anderson játszik akkor nincs az a korai két INT, amikből kaptunk 14 pontot, és akkor W a vége, de felesleges, mert akkor valószínű DA baszta volna el valamivel a meccset (csinált ő is INT-t, nehogy lemaradjon Hall mögött). az a helyzet hogy nincs igazi QB-nk. remélem legalább annyi "haszna" lesz ennek a gyenge szezonnak, hogy jó helyünk legyen a drafton, ahol majd hozunk valami fasza QB-t. ennyi szar után csak a hálónkba akad valami igazi tehetség és nem ilyen Anderson/Leinart félék 😊
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
megnéztem az összefoglalót hát kár volt
Greg Toler-t megszivatták a meccs végén, de a legszörnyűbb hogy nem tudtunk fordítani pedig ott voltunk a közelben persze Anderson Fitznek akarta amikor három védő volt ott, csak a szokásos...
Max Hall is homály, idén már nem valószínű hogy látjuk játszani
Will Davis és Joey Porter is szerzett sack-et, na ilyen rég volt hogy két OLB is szerezzen egy meccsen

ne számítsunk sok jóra a továbbiakban, ami a mutatott játékot illeti



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
kiderült pár dolog
- Hall nem áll készen az NFL kezdő posztra
- Hibák elkerülésével megint előrébb lennénk és nem kéne arra támaszkodni, hogy a védelem nyerje meg a meccset

csoportgyőzelemre esélyünk van, mert a Seahawks ma is megmutatta milyen hullámzó a teljesítményük, de ez nem jó hír ez azt mutatja mennyi egy kalap szar a csoportunk.

szomorú vagyok



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
bionic Arizona Cardinals 120
Hajrá Card's! 😊
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
minden adott ahhoz, hogy most kiderüljön, van-e reális esélyünk a csoportgyőzelemre (és a PO-ra):
hazai pálya, minden WR játszik, Beanie egy nagyon gyenge run D ellen...

ha mindezek (és egy jól teljesítő D) ellenére vereséget szenvedünk, akkor nem tudom, hogyan lehetne még javítani a csapaton.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Game Day!! 😊

(egy kicsit elhanyagoltam a topikot a héten, de köszi a híreket a többiektől)

Hazai pályán, Buccaneers, fekete mezben toljuk, alkalmazkodunk a Halloween-hez 😊

- Beanie kezd, sok futásra számítok az ellen nem igen masszív a Bucs D, remélem hatékony is lesz.
- Hall hazai pályán jobban játszi, reméljük ez ma be is bizonyosodik
- végre egyszerre pályán Fitz-Breaston és Doucet reméljük meg is találja őket Max
- a védelem játsszon úgy ahogy az utolsó két meccsen
- a negyedik negyebdnem is figyelni kell mert Freeman akkor rohadt jó

Győzelmet várok remélem nézni is tudom a meccset, a fórum meccsnézésen csak megszán valaki egy laptoppal 😊

GO Cards!



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
érdemes Fitz oldalához csatlakozni facebookon, úgy tolja mint DD a twittert 😊

Alan Branch getting some kind of different treatment at work today. I'll pass on that treatment! Lol
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Beanie lesz a kezdő RB: http://blog.azcardinals.com/2010/10/29/beanie-wells-named-starting-rb/

Timmy az ismételt kritikus fumbleja miatt szorult vissza, de azért emlékszünk, hogy Beanienél is előfordult már ilyen, nem is egyszer... Én mindenesetre örülök, ha jó napja van (meg a falnak is) akkor állat módon tud futni. Ha már itt tartunk, a Bucs run D-je csak 31. 😊
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
na egy kis vidámság 😀