Arizona Cardinals

35 feliratkozó

több mint 13 éve
bionic Arizona Cardinals 120
Sajnos csak a 2. félidőtől tudtam nézni, de csak jól felidegesítettem magam. Talán 24-10 volt mikor látva DA és az offense szerencsétlenkedését kezdtem aggódni, aztán jött a Vikings TD, egyre többet szídtam őket, meg hogy ezek képesek pár percel a vége előtt kikapni. Talán 2:30 volt vissza, nálunk volt a labda, csak "ülni" kellett volna rajta, és miénk a meccs. Erre punt lett, amiből persze visszajöttek.

Állandóan morogtam, feleségem rám is szólt hogy nem hallja tőlem a TV-t 😉

Az offense fal szar volt (legalábbis amit láttam), DA részben ezért sem passzolt. Meg szerintem fosott is hogy INT lesz belőle. Pedig többször mutatták ahogy Fitz elszakadt a védőtől.

Igazi drukker ilyet nem mond, de szerintem hagyni kellene az idei szezont. Csak mint edzés felfogni, hogy jövőre legyen esélyünk.
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Hajrá, én már csak annak drukkolok, hogy minél jobb helyünk legyen a következő drafton. Az már most látszik, hogy sem Hall, sem Anderson nem lesz franchise QB és a fallal is gondok vannak.

Most már legalább tudjuk, milyen érzés volt a 49ers fanoknak, amikor sorozatosan 1-2 ponttal kaptak ki...
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
igen azt tudom hogy inaktív csak az okát nem értem, mindegy játsszon jól és kész 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Érdekesség még, hogy a Ware-t helyettesítő Abdullah most testvére ellen fog játszani, aki a Vikes egyik safetyje. Mondjuk az azonos poszt miatt valószínű egyszerre nem nagyon lesznek pályán 😀
csongi
Na ez viszont meglepő, hogy Ware nem játszik. Nem sérült, legalább is nem tudok róla, de még a kintiek sem.Fucu
Running back Beanie Wells will be active today for the Cardinals, while safety Hamza Abdullah gets his chance to face off with his brother, Vikings safety Husain as the Cards inactivate fellow safety Matt Ware. Linebacker Gerald Hayes is also expected to be in the starting lineup finally, with rookie Daryl Washington coming off the bench in a rotation.
For the Vikings, hobbled wide receiver Percy Harvin is active, despite his injury and fight with coach Brad Childress Friday.
Besides Ware, the inactives for the Cards include:
WR Max Komar
QB John Skelton
CB A.J. Jefferson
LB Clark Haggans (groin)
LB Reggie Walker
C Ben Claxton
NT Gabe Watson

forrás: http://blog.azcardinals.com/2010/11/07/beanie-plays-hayes-expected-to-start/
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Érdekesség még, hogy a Ware-t helyettesítő Abdullah most testvére ellen fog játszani, aki a Vikes egyik safetyje. Mondjuk az azonos poszt miatt valószínű egyszerre nem nagyon lesznek pályán 😀
csongi
Na ez viszont meglepő, hogy Ware nem játszik. Nem sérült, legalább is nem tudok róla, de még a kintiek sem.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Game Day!! 😊 (ha én nem írom akkor senki?)

Idegenben Viikings

- Harvin és Childress majdnem ökölre mentek, van egy aprócska feszültség náluk, vicces lesz
- Favre félhalott (kis túlzással) egy jól időzített sack és jöhet jackson
- Peterson megfogását kell megoldani ha 100 yard alatt marad akkor jó
- Naiv vagyok de reménykedek egy eladott labdáktól mentes támadójátékban. In Anderson we trust.

röviden ennyi, az eredménykövetőbe majd berakom az inaktívokat.
csücsöksen de meglehet, ha egy vagy egynél kevesebb eladott labdánk lesz és szerzünk legalább egy lasztit

Go Cards!!Fucu
Megelőztél, láttam, hogy még nem gamedayeztél és már készültem helyettesíteni, de így helyreállt a világ rendje 😊

Érdekesség még, hogy a Ware-t helyettesítő Abdullah most testvére ellen fog játszani, aki a Vikes egyik safetyje. Mondjuk az azonos poszt miatt valószínű egyszerre nem nagyon lesznek pályán 😀

"Favre félhalott" 😀😀 Hát ja, kb így néz ki a dolog. Azért remélem nem mi fogjuk végleg kinyírni a pályán. Bár egy durvább sack betehet neki végleg...
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Game Day!! 😊 (ha én nem írom akkor senki?)

Idegenben Viikings

- Harvin és Childress majdnem ökölre mentek, van egy aprócska feszültség náluk, vicces lesz
- Favre félhalott (kis túlzással) egy jól időzített sack és jöhet jackson
- Peterson megfogását kell megoldani ha 100 yard alatt marad akkor jó
- Naiv vagyok de reménykedek egy eladott labdáktól mentes támadójátékban. In Anderson we trust.

röviden ennyi, az eredménykövetőbe majd berakom az inaktívokat.
csücsöksen de meglehet, ha egy vagy egynél kevesebb eladott labdánk lesz és szerzünk legalább egy lasztit

Go Cards!!



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Hát mondjuk a védelmek csatája max akkor lesz ha APt valahogy megfogjátok, nem túlságosan erős a futás elleni védelmetek ahogy néztem.Toca
AP-t tavaly szépen megfogtuk 😊
Egyébként annyira nem szar a D-nk, ahogy a statok mutatják, nem mondom hogy világverők, de jók.csongi
Jó hát azért azzal ne számoljatok hogy olyan meccs lesz mint tavaly. APt ha 100 y alatt tartjátok akkor örülhettek.
Mondjuk Breaston Fitz duón ki fog védekezni az talány. 😀Toca
Tökmindegy, ha nincs nálunk senki aki rendesen passzolni tudna nekik 😀

Egy kis érdekesség:
Dockett lejátszotta a srácoknak az öltözőben az iPodjáról Denny Green örökzöld kirohanását, amit még 2006-ban a Bears ellen elvesztett meccs után ejtett meg: ”They were who we thought they were!” 😊
És ami az érdekes, az 53-as rosteren már csak 6-an vannak, akik akkor is (és egyben az utolsó minnesotai vendégszereplésünkkor) már itt voltak: Dockett, Lutui, Ware, Hayes, Wilson és Fitz
(http://blog.azcardinals.com/2010/11/05/beanie-im-playing/)
több mint 13 éve
catattack 3 520
Nagyon gáz ez a döntés QB fronton. Anderson mint kezdő leszerepelt. Az egyszer Anderson, egyszer Hall megoldásban sem látok semmi jót. Ha így megy tovább, akkor max 1-2 győzelem jöhet be és kész.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 664 — Vikings fan
Hát mondjuk a védelmek csatája max akkor lesz ha APt valahogy megfogjátok, nem túlságosan erős a futás elleni védelmetek ahogy néztem.Toca
AP-t tavaly szépen megfogtuk 😊
Egyébként annyira nem szar a D-nk, ahogy a statok mutatják, nem mondom hogy világverők, de jók.csongi
Jó hát azért azzal ne számoljatok hogy olyan meccs lesz mint tavaly. APt ha 100 y alatt tartjátok akkor örülhettek.
Mondjuk Breaston Fitz duón ki fog védekezni az talány. 😀
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Hát mondjuk a védelmek csatája max akkor lesz ha APt valahogy megfogjátok, nem túlságosan erős a futás elleni védelmetek ahogy néztem.Toca
AP-t tavaly szépen megfogtuk 😊
Egyébként annyira nem szar a D-nk, ahogy a statok mutatják, nem mondom hogy világverők, de jók.
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Hamburgerpusztító Russel workoutja hogy sikerült? Nem jön?JayB
eltévesztetted a házszámot. A Redskinsnél voltFucu
Bocs, csak most olvasom a témát, de ezen nagyot röhögtem! 😂

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
mamii Arizona Cardinals 68
Fucukám nem keseredek el, lesz....om hogy volt-e szerencsénk vagy sem, a végeredmény legyen W!!! A Vikings elleni meccs körömrágás lesz számomra, mert ha nem az Arizónába szerettem volna bele legelőször, akkor Jared Allen miatt a Viks-nak szurkolnék. Imádom azt a palit, nagy arc, és remélem nem ellenünk fog a legjobban játszani. Arra is nagyon várok, hogy végre Fitz meg Breaston végre mutassa már meg mit tud! Persze ehhez azért jó passzok is kellenek!


GO CARDINALS!!!
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 664 — Vikings fan
Hát mondjuk a védelmek csatája max akkor lesz ha APt valahogy megfogjátok, nem túlságosan erős a futás elleni védelmetek ahogy néztem.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
más szóval a védelmek csatája várható 😀

Mamii nem szeretnélek elkeseríteni, de a Saints ellen sok szerencsénk volt, talán akkor játszott a legszarabbul az offense. egy kiegyensúlyozott támadósor kellene (nem kívánok 300-400 passzolt yardot 4 TD-al Andersontól), mondjuk a futóktól 120-140 yard 1-2 TD Derektől meg 200 yard 1 TD és NULLA eladott labda. Az utolsó kitétel a legfontosabb.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 664 — Vikings fan
Én még mindig abban bízom, hogy a Saints elleni győzelem nem volt véletlen és még tudunk hasonló eredményt elérni. Persze a Vikings D-line ellen nagyon kemény lesz játszani, nem egy egyszerű esetek egyenként sem, nemhogy együtt. Szerintem a két QB cserélgetése Whiz nagy kínját jelzi, mert egyik sem játszik olyan jól, hogy biztosan rá merjen voksolni.
Imádkozzunk, hátha a JóIsten meghallgat bennünket és nyerünk! Ha nem, akkor ennek az évnek annyi!mamii
Mármint a ligautolsó D-Lineunktól félsz annyira ami a Viking történetében először csinált zsinórban 3 meccset sack nélkül ?
DA ha nicns szar formában rommá dobálhat minket.
Favre meg játszani fog mert játszania kell ... Meg hát T-Jackkel lehet nyernénk de az nem fontos mert a rekord fontosabb.
Nem gondoltam hogy ide jutok ,de lehet jobban örülnék egy nagy arányú győzelmeteknek hogy BC-t kivágják a retekbe...

Jah és nem mindennapi QB csata lesz ez azért. A liga 3 legrosszabb QB ratingü irányítójából 2 pályán lesz kezdőként. VÁrható int áradat és rontott passzok végtelen számra. 😀
több mint 13 éve
mamii Arizona Cardinals 68
Én még mindig abban bízom, hogy a Saints elleni győzelem nem volt véletlen és még tudunk hasonló eredményt elérni. Persze a Vikings D-line ellen nagyon kemény lesz játszani, nem egy egyszerű esetek egyenként sem, nemhogy együtt. Szerintem a két QB cserélgetése Whiz nagy kínját jelzi, mert egyik sem játszik olyan jól, hogy biztosan rá merjen voksolni.
Imádkozzunk, hátha a JóIsten meghallgat bennünket és nyerünk! Ha nem, akkor ennek az évnek annyi!


GO CARDINALS!!!
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Az elég meredek elképzelés hogy Kurt tette naggyá Whizt is? Mert most elég érdekes húzásai vannak neki...petey
Szerintem nem meredek, lehet benne valami.... Megkockáztatom, hogy a 2008-as SB runban Warnernek meg Haleynek nagyobb szerepe volt.

Egyébként most olvasom, hogy DA lesz a kezdő megint. Franc tudja, jó-e ha így váltogatjuk őket.
Ha a védelem megint jó lesz és Whiz most már tényleg futásra fog alapozni, akkor szerintem nyerhető a meccs Minnesotában. Tavaly egy sokkal erősebb Vikest gyalultunk le, igaz akkor a mi rosterünk is erősebb volt 😊 Na meg akkor otthon játszottunk 😊csongi
Érdekes felvetés petey, őszintén megmondva elképzelhető

Anderson kezdőkén, legyen. Whis megpróbált 19re lapot húzni Hall berakásával és majdnem bejött. Ha Derek szar lesz a második félidőben jöhet Max a Vikings ellen is, dual QB rendszer 😀

Viszont ha Favre nem játszik, amit elképzelni nem tudok (legalábbis a 300-ig biztosan, még tolókocsival is ő kezd majd), de ha mégis akkor Jackson megszopathat minket, ahogy tette azt 3 (?) éve.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Hamburgerpusztító Russel workoutja hogy sikerült? Nem jön?JayB
eltévesztetted a házszámot. A Redskinsnél volt



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 641
Hamburgerpusztító Russel workoutja hogy sikerült? Nem jön?
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Az elég meredek elképzelés hogy Kurt tette naggyá Whizt is? Mert most elég érdekes húzásai vannak neki...petey
Szerintem nem meredek, lehet benne valami.... Megkockáztatom, hogy a 2008-as SB runban Warnernek meg Haleynek nagyobb szerepe volt.

Egyébként most olvasom, hogy DA lesz a kezdő megint. Franc tudja, jó-e ha így váltogatjuk őket.
Ha a védelem megint jó lesz és Whiz most már tényleg futásra fog alapozni, akkor szerintem nyerhető a meccs Minnesotában. Tavaly egy sokkal erősebb Vikest gyalultunk le, igaz akkor a mi rosterünk is erősebb volt 😊 Na meg akkor otthon játszottunk 😊
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Az elég meredek elképzelés hogy Kurt tette naggyá Whizt is? Mert most elég érdekes húzásai vannak neki...

több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 275 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Warner nincs győzelem sincs. Megmutatkozik, hogy meg korra szerepe volt a csapatban.
Fitz és Breaston hiába van ha nem képesek oda dobni nekik a labdát.

több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
A Facebook-on írták Fitzgeraldnak, hogy vegye rá Warnert, jöjjön vissza! Ennek ugyan kevés az esélye, de vasárnap a Vikings is Favre nélkül fog játszani, vagy nem? Lassan tényleg az összes QB-t taccsra teszik.mamii
Mamii ezt már azóta "javasolják" a szurkolók, amióta visszavonult, de semmi esély rá. Nem is érdemes már ezzel foglalkozni. Mellesleg remélem is hogy Kurt nem követi a Favre-i hagyományokat, már ami a "visszavonulok-mégisjátszom-nademostmárténylegvisszavonulok-jólvanmégisjátszom"szappanoperát illeti.

Ebből a QB anyagból kell megoldanunk a problémát, amink van. Reméljük hogy csak ez a szezon lesz átmeneti, aztán jövőre lesz egy fasza franchise QB-nk. Már ha lesz egyáltalán szezon 😊
több mint 13 éve
mamii Arizona Cardinals 68
A Facebook-on írták Fitzgeraldnak, hogy vegye rá Warnert, jöjjön vissza! Ennek ugyan kevés az esélye, de vasárnap a Vikings is Favre nélkül fog játszani, vagy nem? Lassan tényleg az összes QB-t taccsra teszik.


GO CARDINALS!!!