Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 4 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Na hogy mostmár megértünk a pusztulásra mint az emberiség is, rámehetnénk a draftra mert tízen kívül megbojdul TD, és felmegy aztán sírhatunk évekig😂
több mint 4 éve
mcm4a1 Atlanta Falcons Alabama Crimson Tide 53
12 milliót szabadítottak fel Jarrett és Ryan szerződésének átstrukturálásával. Kiváncsian várom mire költik majd.
Kenny
Hooperre és a draftra pont elég lesz.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
12 milliót szabadítottak fel Jarrett és Ryan szerződésének átstrukturálásával. Kiváncsian várom mire költik majd.
Kenny
Arra, hogy beférjetek a sapka alá.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
12 milliót szabadítottak fel Jarrett és Ryan szerződésének átstrukturálásával. Kiváncsian várom mire költik majd.

több mint 4 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Raheem DC, Rich McKay pedig elszamoltat!

Meg egy elkurt ev mocskosul nem fer(ne) bele....
zekeffron
Most miért lesz raheem a dc? Ursua túl jót hívott eddig?

Amúgy ha bukta van jövőre, akkor mindenki bukik. Az öreg bekeményített.
peach
Koetter is jön vissza, úgyhogy nem lesz itt lófasz se..7-9, here we come again and again..
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Raheem DC, Rich McKay pedig elszamoltat!

Meg egy elkurt ev mocskosul nem fer(ne) bele....
zekeffron
Most miért lesz raheem a dc? Ursua túl jót hívott eddig?

Amúgy ha bukta van jövőre, akkor mindenki bukik. Az öreg bekeményített.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
zekeffron Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 287 — Rider
Raheem DC, Rich McKay pedig elszamoltat!

Meg egy elkurt ev mocskosul nem fer(ne) bele....
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
BREAKING NEWS: GM Thomas Dimitroff and Head Coach Dan Quinn to return in 2020.
shawnka
#BROTHERHOOD

több mint 4 éve
nnntm Atlanta Falcons 932
Szerintetek Quinn maradhatna nálunk mint védő koordinátor? Mert attól hogy mint hc meg bukott még dc-nek jó lehet ne (hátha akkor nincs rajta akkora nyomás és könnyebben menne neki a play calling) plusz ha ez esetleg szóba jönne akkor az jó lenne e a csapatnak vagy az egész edzői stáb cseréje a megoldás?? Hozzá teszem Koetter mehet öt nem feltétlen kell még tartani.
Midnight
Esélytelen és ez így is van rendjén
peach
Marad HC.
Még két W, 7-9, pozitív szezonzárás, na gyerünk, jó lesz ez jövőre. Én szóltam.
gabokocka
Pacsi
több mint 4 éve
mcm4a1 Atlanta Falcons Alabama Crimson Tide 53
BREAKING NEWS: GM Thomas Dimitroff and Head Coach Dan Quinn to return in 2020.
shawnka
Örültök Vincent?
iktriad
Ha a szezon második felét vesszük igen, ha az egészet akkor nem.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
BREAKING NEWS: GM Thomas Dimitroff and Head Coach Dan Quinn to return in 2020.
shawnka
Örültök Vincent?
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
BREAKING NEWS: GM Thomas Dimitroff and Head Coach Dan Quinn to return in 2020.
több mint 4 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Grat a W-hez, Quinnek az újabb 1 évhez, mint Falcons HC (nem lenne ezek után bölcs kirakni). Julio meg nem ember!
iktriad
Julio sosem volt ember. A köldöke is tetoválva van, hogy ne tűnjön fel mindenkinek, hogy nem embertől született.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a W-hez, Quinnek az újabb 1 évhez, mint Falcons HC (nem lenne ezek után bölcs kirakni). Julio meg nem ember!
iktriad
Kösz, de az, hogy érdemlünk e gratulációt csak jövőre fog kiderülni
peach
Szerintem igen.
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Grat a W-hez, Quinnek az újabb 1 évhez, mint Falcons HC (nem lenne ezek után bölcs kirakni). Julio meg nem ember!
iktriad
Kösz, de az, hogy érdemlünk e gratulációt csak jövőre fog kiderülni



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a W-hez, Quinnek az újabb 1 évhez, mint Falcons HC (nem lenne ezek után bölcs kirakni). Julio meg nem ember!
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Most neztem meg a meccset. Jobbak voltatok, megerdemeltetek a gyozelmet. Nincs return fambli simabb is lehetett volna. Sok sikert a jovore!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Two things I heard on the Falcons’ potential coaching opening: They like Ron Rivera quite a bit, and they may focus on offensive coaches after going the other way forever. (Bobby Petrino is the only offensive-minded HC they’ve hired this decade. He came from college, and he lasted less than a year). I know those two things conflict. Which is kind of the way it works this time of year. Lots of stuff out there.
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 634 — Egyéb témák lakó
...
kaszo
Értem amit mondasz. Természetesen nem véletlen, hogy igen nehéz dolog tankolni az NFL-ben, még akkor is ha EV alapon ez lenne a legjobb döntés.

több mint 4 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
A Falconsnak elemi érdeke lenne kikapni a hétvégén
Gyurma Pappa
Ezt így látja a szurkoló. Rajtunk kívül esetleg a vezetőség nagyon maximum, ha hosszú távon akar gondolkozni, de sokszor a szponzorok miatt még ők sem.

Egy profi játékos viszont a legtöbb esetben nem fog azért dolgozni a vereségeken, hogy minél jobb játékost hozhassanak a helyére, aki esetleg pont őt fogja kitúrni a rosterről... De még ha ezt nem is vennénk figyelembe (márpedig muszáj, mert mégiscsak ez a munkájuk, ebből élnek), még akkor is ott van, hogy egy profi sportolóban soha nem az lesz a mentalitás, hogy nem akar győzni. Mindegy, hogy számít-e vagy sem. 42-0-nál lehet, hogy kiereszt a meccs végén, de a meccs elejétől kezdve nem úgy fog odaállni, hogy ma veszítsünk.
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Mi Fox után hoztuk Ront, nálatok Smith után jött Quinn. Csúnyán hangzik, de mintha nem is lett volna HC váltás. Ezek után idén lehet megint megmenti Quinn a seggét, hogy jövőre jöjjön egy ugyanilyen szezon. Akkor inkább az a penetra, amit mi mutatunk be, csak 2020 induljon tiszta lappal.
gabokocka
Én Quinn-nel sem tudom kizárni a javulást jövőre.
Ryan rendszerint jobban játszik a 2. évében az adott OC-vel, ha ne adj isten még sikerülne vmi nem ligaalja OL coachot idehozni, akkor még lehetne is az ember optimista.
A D-ben meg annyi kell h ezt az Ulbrich-Morris-féle struktúrát állandósítsuk, kapjanak úgy egy holtszezont, hogy a védelmi rostert az igényeiknek megfelelően fogják menedzselni. Amióta átvették a stafétát Quinntől pofásabb a D.
empty taxi
Igen, de valszeg quinn ettől nem lesz jobb hc, márpedig game managelésben volna még hova javulni. Na meg az olyan dolgok, hogy kevesen állunk fel onsidehoz. Amúgy azt mostmár két éve látjuk, hogy elbarmolt szezonban miként kell visszajönni a tisztes középszar szintre, jó volna megtanulni, hogy hogyan ne ragadjunk be a gépbe.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Mi Fox után hoztuk Ront, nálatok Smith után jött Quinn. Csúnyán hangzik, de mintha nem is lett volna HC váltás. Ezek után idén lehet megint megmenti Quinn a seggét, hogy jövőre jöjjön egy ugyanilyen szezon. Akkor inkább az a penetra, amit mi mutatunk be, csak 2020 induljon tiszta lappal.
gabokocka
Én Quinn-nel sem tudom kizárni a javulást jövőre.
Ryan rendszerint jobban játszik a 2. évében az adott OC-vel, ha ne adj isten még sikerülne vmi nem ligaalja OL coachot idehozni, akkor még lehetne is az ember optimista.
A D-ben meg annyi kell h ezt az Ulbrich-Morris-féle struktúrát állandósítsuk, kapjanak úgy egy holtszezont, hogy a védelmi rostert az igényeiknek megfelelően fogják menedzselni. Amióta átvették a stafétát Quinntől pofásabb a D.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Quinn gyak mint Rivera a Panthersnél. kitűnő védelmi szakember, azonban önreflexióra csak korlátozott szintig képes. Rivera 9 évet húzott le Párducföldön, Quinn-nek ez csak az 5. éve.
empty taxi
jaja, Riverának is volt egy elég komoly hullámvölgye, amikor már szinte mindenki biztosra vette, hogy kibasszák, aztán még évekig maradt.

ez nem tudom nekünk jót jelent e 😀
shawnka
A panthersben az interior dl-en kívül ezen időszakba nem volt olyan talent mennyiség mint nálunk, ezt is érdemes figyelembe venni.
peach
Cam Newton, Luke Kuechly, Christian McCaffrey, Josh Norman, Thomas Davis, Ryan Kalil, Greg Olsen, Steve Smith, Andrew Norwell, Trai Turner, Jordan Gross...
empty taxi
Ok. Rosszul fogalmaztam. Úgy értettem, hogy olyan csapatrész nem volt náluk ami jobb lett voona mint itt kivéve az interior dl-t. Mert egy luke kiklire jut egy dion jones, egy runcmc-re egy jj, egy grossra egy mack stb...
peach
Jah, én még az interior OL-t is idevenném, olyan tehetséges belső hármasunk nem volt a Quinn-érában, mint a Norwell - Kalil - Turner trió.
Persze safetyben meg WR-ben meg konstans a mieink jobbak.
Talán ezért van h nagyjából hasonlóak a sikerek: talent levelben és edzői kvalitásban sincs markáns különbség a két banda között.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Mi Fox után hoztuk Ront, nálatok Smith után jött Quinn. Csúnyán hangzik, de mintha nem is lett volna HC váltás. Ezek után idén lehet megint megmenti Quinn a seggét, hogy jövőre jöjjön egy ugyanilyen szezon. Akkor inkább az a penetra, amit mi mutatunk be, csak 2020 induljon tiszta lappal.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Quinn gyak mint Rivera a Panthersnél. kitűnő védelmi szakember, azonban önreflexióra csak korlátozott szintig képes. Rivera 9 évet húzott le Párducföldön, Quinn-nek ez csak az 5. éve.
empty taxi
jaja, Riverának is volt egy elég komoly hullámvölgye, amikor már szinte mindenki biztosra vette, hogy kibasszák, aztán még évekig maradt.

ez nem tudom nekünk jót jelent e 😀
shawnka
A panthersben az interior dl-en kívül ezen időszakba nem volt olyan talent mennyiség mint nálunk, ezt is érdemes figyelembe venni.
peach
Cam Newton, Luke Kuechly, Christian McCaffrey, Josh Norman, Thomas Davis, Ryan Kalil, Greg Olsen, Steve Smith, Andrew Norwell, Trai Turner, Jordan Gross...
empty taxi
Ok. Rosszul fogalmaztam. Úgy értettem, hogy olyan csapatrész nem volt náluk ami jobb lett voona mint itt kivéve az interior dl-t. Mert egy luke kiklire jut egy dion jones, egy runcmc-re egy jj, egy grossra egy mack stb...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...