Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Nem illik a rendszerbe, nem szokott 20 pontos előnyöket leadni a csapata, csak megfordítani 😕
Wyatt
Még jó, hogy itt 25 pont alá nem adjuk az ilyesmit 😛



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem illik a rendszerbe, nem szokott 20 pontos előnyöket leadni a csapata, csak megfordítani 😕

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Nagy play action király a csávó, ez láthattuk a Coltsnál is.
empty taxi
Fake jatekban se rossz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Nagy play action király a csávó, ez láthattuk a Coltsnál is.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Azt beszélik McDaniels lehetséges főedző jelölt nálunk. Jó lenne ha jönne?
Midnight
Én adnám



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azt beszélik McDaniels lehetséges főedző jelölt nálunk. Jó lenne ha jönne?
Midnight
A Panthersnek a Tampa baynek és a Saintsnek valószínű 😊
több mint 4 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Azt beszélik McDaniels lehetséges főedző jelölt nálunk. Jó lenne ha jönne?
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Jóba kell lenni a Jets-cel ha tényleg árulják a futó és a safety-jüket!
TD nek biztos felcsillan a szeme 😊 😊 😊
6atos
Csak kb potom 10 millával vagyunk már most a cap fölött, valahogy nem látom lelki szemeimmel, hogy adams 20 milláját vagy bell 1Xét bevarázsoljuk a sapi alá úgy, hogy nem kell elárverezni a domeot.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Jóba kell lenni a Jets-cel ha tényleg árulják a futó és a safety-jüket!
TD nek biztos felcsillan a szeme 😊 😊 😊
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Ridley (Abdominal injury) és Trufant (Broken forearm) is kidőlt a szezonra.
mcm4a1
Elég volt győzelmekből.
peach
mar igy is tobb van mint kellene.
Kenny
És most lesz az, hogy viccből megveritek a hétvégén a 49ers-t, kb. ilyenkor szoktak következni az ilyen teljesen értelmetlen győzelmek esélyesebb csapatok ellen. Túl sok 7-9-es szezont láttam, azt hiszem, PTSD-m van 😕

több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Ridley (Abdominal injury) és Trufant (Broken forearm) is kidőlt a szezonra.
mcm4a1
Elég volt győzelmekből.
peach
mar igy is tobb van mint kellene.

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Ridley (Abdominal injury) és Trufant (Broken forearm) is kidőlt a szezonra.
mcm4a1
Elég volt győzelmekből.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
mcm4a1 Atlanta Falcons Alabama Crimson Tide 53
Ridley (Abdominal injury) és Trufant (Broken forearm) is kidőlt a szezonra.
több mint 4 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Na ha a kopaszt elviszi a Carolina akkor jövőre nem leszünk csoport utolsók. 😊 legalább!!!!
több mint 4 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
❤️ ZACCHEAUS ❤️
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Eskü koo miatt éri meg meccset nézni, egy rockstar a csávó. Hidetoshi Tanaka jut róla eszembe a major league 2-ből. Van neki toka 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Én bízok a 4-12ben.
Maty 9. idényében zsinórban 4000yrd fölé megy, JJ 1000yrd-t átlépi, összehozunk 20sack-et csapatszinten és jöhet a tisztogatás, keresgélés és DRAFT 1/5! 😊
6atos
Azért ez valóban brutális, és ez mutatja mennyire csapat játék ez az egész, hogy egy ilyen elkapó irányító párossal rendelkeztek lassan egy évtizede, amiért minden csapat össze tenné 2 kezét, és ez a szenvedés van.... hihetetlen anomàlia. 😕
dande
Lenne minden más csapat esetében, de ez itt atlanta 💪



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én bízok a 4-12ben.
Maty 9. idényében zsinórban 4000yrd fölé megy, JJ 1000yrd-t átlépi, összehozunk 20sack-et csapatszinten és jöhet a tisztogatás, keresgélés és DRAFT 1/5! 😊
6atos
Azért ez valóban brutális, és ez mutatja mennyire csapat játék ez az egész, hogy egy ilyen elkapó irányító párossal rendelkeztek lassan egy évtizede, amiért minden csapat össze tenné 2 kezét, és ez a szenvedés van.... hihetetlen anomàlia. 😕
több mint 4 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Én bízok a 4-12ben.
Maty 9. idényében zsinórban 4000yrd fölé megy, JJ 1000yrd-t átlépi, összehozunk 20sack-et csapatszinten és jöhet a tisztogatás, keresgélés és DRAFT 1/5! 😊
több mint 4 éve
nnntm Atlanta Falcons 932
Na a macskák mertek tökösek lenni. Rivera mehet a rivierára napozni. Mindeközben Atlantában próbálunk az 1/5-ből 1/7-et csinálni!
6atos
És van egy olyan érzésem, hogy ez most fel is kúszik 4 győzelemre a Panthers ellen
több mint 4 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Na a macskák mertek tökösek lenni. Rivera mehet a rivierára napozni. Mindeközben Atlantában próbálunk az 1/5-ből 1/7-et csinálni!
több mint 4 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Elkezdtem nézni a sűrített meccset, de a Hill TD-nél kinyomtam, ennyire én sem utálom magam, hogy megnézzem a meccset.
Paszmek, csak abban bízom, hogy MR2 nem sérül meg komolyan idén..ez sok verés biztosan nem tesz jót a karrierje hosszának.
több mint 4 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
JJ miért nem fozicott?
peach
A válla nem volt a legjobb
több mint 4 éve
Kenji Atlanta Falcons 640
Itt azért TD felelősége is felmerült.
Draftra 1/6 lehettünk volna erre meghúztuk a végét és egy Bosa kaliber nem volt igazán simán elérhető, látjuk a passz siettetésünk milyen fasza. (Bosa brillírozik) Hoztunk ehelyett 2OL ami ebből a statisztikákból jól látszik kuka a szezon. Nem erősödött a DL és az OL sem. Remélem idén elbukik a csodás végjáték. Meg a staff is!

49ers brillírozását elnézve kíváncsi lettem volna ha OC ből Sheni HC lett volna milyen eredményt érünk el.
6atos
Pont tegnap olvastam erről egy érdekes irományt:

 www.thefalcoholic.com/2019/11/26/20982053/thomas-dimitroffs-mounting-roster-failures-and-cap-decisions-have-doomed-the-falcons

Szerkesztette: Kenji
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Jó kis meccset csináltatok a végére, hogy valami jót is mondjak a ST coach legalább jól lescoutolta, hogy kurva szarok vagyunk onside kick ellen.

Nem értek egyet Hörivel annyiban, hogy szerintem DQ-nak nem az a baja, hogy D edző, hanem hogy nem elég jó HC. Nem tudja átmenedzselni a csapatot a nehéz időkön, meccsközben sem, de meccsek között sem. Azért mondtam, hogy nyugodt vagyok a meccs előtt, mert biztos voltam benne, hogy Quinn 4 nap alatt nem tudja úgy összeszedni a csapatot, ahogy Payton össze tudja.

Szerintem nem fog Blank nyomni egy resetet, mert Ryan és JJ sem lesz már fiatalabb. Ha DQ megy is, nyilván a koordinátorai is, TD marad, legalább még egy HC sessionre.

Sajnálom, én azért jobban szeretem, ha a csapat van Atlantában, sokkal jobb egy olyan rivaly, ahol a másik csapat is potens.