Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 4 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Na akkor lássuk azt a 3000 yardos szezont... 😊


több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
mondtam én, felesleges volt izgulni 😀
több mint 4 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Julio aláírt, 3 év 66 millió 👌

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 549 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na végre, várjuk az összeget is:

 twitter.com/TomPelissero/status/1170351674097057792
több mint 4 éve
Vieri Atlanta Falcons 380
Lehet valakit meg kellet volna vernie, vagy hisztizni, mondjuk h fehér mezben nem akar játszani vagy csak simán holdoutolna és akkor már rég meglenne a szerződése. Mert úgy látom ezekre adnak hosszabítást de arra amit Julio csinál arra nem.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Tökmindegy, ez így egy fos, senkit nem érdeklő amúgy is cap hellben lévő franchise szarozik mr. blank pénzével a liga egyik legjobb játékosaval.
peach
Valoszinuleg nem ok nelkul. Mindenki egyontetuen fel van haborodva, de egy GM nem szarozna alapesetben, foleg, hogy meg a tulaj is kiallt a jatekos mellett es kb. o utasitotta hosszabbitasra a GM-et.

Epp ezert igazan elgondolkodtato, hogy mi a valodi akadalya a dolognak.

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Tökmindegy, ez így egy fos, senkit nem érdeklő amúgy is cap hellben lévő franchise szarozik mr. blank pénzével a liga egyik legjobb játékosaval.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Vieri Atlanta Falcons 380
Egy ideje pedig már az van, hogy bármelyik pillanatban aláírhatják de ezek szerint annyira nem sima a dolog. Ennyire nehéz megoldani, hogy mindenkinek jó legyen a hosszabítás vagy, azon mehet a vita, hogy mennyi legyen a garantált rész?
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Csak azon megy a pletyka, hogy Jonesnak van valami serulese, ami miatt huzzak a szetfizeteset. Nem veletlenul volt fura a tegnapi interju.

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 549 — Így remélem megfelelek nektek.....
Pont aki legjobban megérdemelné a támogatást a WR közül, az tűnik úgy, hogy nem áll sehogy a két lókötő meg bezzeg(Brown, Hill...)
Remėljük Dimi gyorsan alkot valamit, különben Blank felültetheti Dorianra...
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Azért a Sanu, Ridley, Gage, Hardy, Hooper, Free, Ito csoport sem világ vége..a félidőig, amikor bejelentik Julio szerződését és ő is beáll játszani.
Creepy
Ha Julio nem játszik, ez a Falcons nem ugyanaz a Falcons.
Kenny
Nagyobb baj, hogy vele együtt is minimum karcos a meccs
Wyatt
Persze, vele is underdog, nélküle meg pláne.

több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
na tarisznyabrácsázataim

állítólag megvan a Julio szerződés
shawnka
Most kajak képes voltál holmi fake newst terjeszteni csakhogy like-okat szerezzél? C'mon maaaan....
peach
PFT meg a Falcoholic írta twitteren, én abból táplálkoztam csak 😀
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
na tarisznyabrácsázataim

állítólag megvan a Julio szerződés
shawnka
Most kajak képes voltál holmi fake newst terjeszteni csakhogy like-okat szerezzél? C'mon maaaan....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Prime time hype vidi!
 twitter.com/AtlantaFalcons/status/1169954651283656704?s=19
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért a Sanu, Ridley, Gage, Hardy, Hooper, Free, Ito csoport sem világ vége..a félidőig, amikor bejelentik Julio szerződését és ő is beáll játszani.
Creepy
Ha Julio nem játszik, ez a Falcons nem ugyanaz a Falcons.
Kenny
Nagyobb baj, hogy vele együtt is minimum karcos a meccs

több mint 4 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Azért a Sanu, Ridley, Gage, Hardy, Hooper, Free, Ito csoport sem világ vége..a félidőig, amikor bejelentik Julio szerződését és ő is beáll játszani.
Creepy
Ha Julio nem játszik, ez a Falcons nem ugyanaz a Falcons.
Kenny
Egy félidőt azért ki kellene bírni.. 😢
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Azért a Sanu, Ridley, Gage, Hardy, Hooper, Free, Ito csoport sem világ vége..a félidőig, amikor bejelentik Julio szerződését és ő is beáll játszani.
Creepy
Ha Julio nem játszik, ez a Falcons nem ugyanaz a Falcons.

több mint 4 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Azért a Sanu, Ridley, Gage, Hardy, Hooper, Free, Ito csoport sem világ vége..a félidőig, amikor bejelentik Julio szerződését és ő is beáll játszani.
több mint 4 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Blank kijelentette hogy ha a héten nincs szerződés akkor baszott morcos lesz.
Valószínű morcos lesz!!! 😕
több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
most tartott sajtótájékoztatót, de nem lett bejelentve.
annyit mondott, hogy a vasárnapi meccsre fókuszál most és tervez játszani, nem fog pöcsölni.
shawnka
Azert ez egy fura nyilatkozat volt...
Stez
nem, annyi AB contentet olvastam ma, hogy ez full bizakodásra adott nekem okot 😀
shawnka
"Ledbetter said Jones was "battling through something physical or emotional." Jones said he didn't know if he would play against the Vikings before then saying he "plans" to give it a go. He hinted at an injury issue beyond his contract situation."

Amit a vasárnapi meccsről mondott így csütörtök este magasságában az minimum fura lenne bárkitől, pláne tőle.
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Azért ez kurva nagy pr blama. Ugye itt az volt, hogy kölcsönösen felszopták egymást a felek, hogy forever love meg gentleman agreemant alapján az adott szó ami számít és a legfontosabb etc... azt itt állunk 3 napra a szezon kezdet előtt azt rohadtul nincs szerződés. Blanknak is nagy ciki ez, sztem az asztalra fog csapni...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
most tartott sajtótájékoztatót, de nem lett bejelentve.
annyit mondott, hogy a vasárnapi meccsre fókuszál most és tervez játszani, nem fog pöcsölni.
shawnka
Azert ez egy fura nyilatkozat volt...
Stez
nem, annyi AB contentet olvastam ma, hogy ez full bizakodásra adott nekem okot 😀
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
most tartott sajtótájékoztatót, de nem lett bejelentve.
annyit mondott, hogy a vasárnapi meccsre fókuszál most és tervez játszani, nem fog pöcsölni.
shawnka
Azert ez egy fura nyilatkozat volt...

több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
most tartott sajtótájékoztatót, de nem lett bejelentve.
annyit mondott, hogy a vasárnapi meccsre fókuszál most és tervez játszani, nem fog pöcsölni.
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
na tarisznyabrácsázataim

állítólag megvan a Julio szerződés
shawnka
Akkor nem jon AB?kàr..