Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
Thor is kivágva...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Cipi Atlanta Falcons 15
Isten veled, MoneyMatt, hiányozni fogsz 😕
bergerdani
Én full sokkban vagyok emiatt 😕
zekeffron
Hát nekem is végem van ettől. 😕
több mint 5 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
Basszus, ezek ma mit szívtak?
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
Chicago 2.0



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
zekeffron Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 287 — Rider
Isten veled, MoneyMatt, hiányozni fogsz 😕
bergerdani
Én full sokkban vagyok emiatt 😕
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!

több mint 5 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
erősen megy a matek...


több mint 5 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Isten veled, MoneyMatt, hiányozni fogsz 😕

Mindig jövőre
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 137 — Tyrone Creek


😕
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
remélem Grimes nem fog a csapat közelébe jönni soha a büdös életben többet

lassú, kicsi és nagy a pofája, nem nagyon légyszi
shawnka
Ugyanezt remélem chris owensről 😛 amúgy grimes jöjjön csak nyugodtan, évekig minden hétvégén eret kellett vágni miatta, aztán egyszerre elit cb lett, megsérült, majd elhúzott a pécsába... Törlesszen csak szépen, inkább mint az ilyen bethea meg richards félék, legalább jönne mikó is így több média megjelenésünk lenne mint a mostani három hetente egy 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 137 — Tyrone Creek
remélem Grimes nem fog a csapat közelébe jönni soha a büdös életben többet

lassú, kicsi és nagy a pofája, nem nagyon légyszi
több mint 5 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
8 millát spóroltunk rajta, abból azért lehet gazdálkodni.
több mint 5 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Terjeszkedik a TB úgyhogy még Grimi és idekeveredhet.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
Érkezni fog CB, mert így maradt Tru, Poole és Oliver, utána kakukk. Hacsak nem találjuk ki h Kazi legyen mégis ink CB...
Mindenesetre sztem elég lenne egy veterán CB, de ismerjük a Dimmy-Quinn duót, DB-ből sosem elég. | DL-ből meg sosincs elég 😀 |


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
Szevasz bobby, kíváló ügynök voltál de sajnos tavaly vállalhatatlanul szar. Ezzel szvsz készülhetünk a szokásos 2.-3. körös db pickre, ill egy prove it veterán érkezésére. Grimes? Nagyon adnám 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
Szevasz Alford.
Jó kis cut, majd megbánjuk úgy október-november fele.

több mint 5 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
 twitter.com/_Eric_Robinson/status/1091732654364545031?s=19
több mint 5 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Hoop.. 😊
 twitter.com/MikeConti929/status/1089648491603943424?s=19
több mint 5 éve
Kenji Atlanta Falcons 640
Grady és Julio a legfontosabbak, komplikált a dolog, de nem aggódik, szerinte meglesz.
De paszmek Dimi, hogy nézel ki már megint? 😀
 twitter.com/SiriusXMNFL/status/1087896620702842880?s=19
Creepy
Pénz&Sárm. Ahogy egy rendes GMnek kell.😊

Szerkesztette: Kenji
több mint 5 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Grady és Julio a legfontosabbak, komplikált a dolog, de nem aggódik, szerinte meglesz.
De paszmek Dimi, hogy nézel ki már megint? 😀
 twitter.com/SiriusXMNFL/status/1087896620702842880?s=19
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 340 — Invisible man
Kisz**ott a Saints a rájátszásban? Akkor menjünk a Falcons fórumot teleköpködni 28-3-azással! Viccesek vagytok... 😀
Kenji
Egészen pontosan Creepy hozta fel, szóval igazából csak meg lett lovagolva a helyzet.
Gyurma Pappa
Tényleg Creepy kezdte. Majd jól eldádázzuk, hogy Szent Peytonról kirakta a legjellemzőbb képet. 😀

(Mondjuk azt továbbra sem értem, hogy ez miért vörös posztó, hiszen tudjuk jól, hogy Peyton egy suttyó.)
Kenji
Pedig én azt hittem ő egy vicces csávó az Eli tesójaval együtt. De ha te mondod akkor biztos suttyó.
Matthew99
Mindig szeretem, mikor egy betű elütést sikerül észrevenni, de a mondandó érdemi részével nem sikerül mit kezdeni. Kapsz rá a piros pontot. 😊
Kenji
Te kezded a vicceskedést és amikor visszakapod az már nem vicces. Értem.
Matthew99
Lehet kicsit betriggerelt, hogy rámzúdult itt a népharag. Meg a tegnapi meccsből kiindulva nem feltételeztem, hogy vicces kedvedben vagy. Ne haragudj, ha rosszul érintett a válaszom.
Kenji
Nincs harag.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
Kisz**ott a Saints a rájátszásban? Akkor menjünk a Falcons fórumot teleköpködni 28-3-azással! Viccesek vagytok... 😀
Kenji
Egészen pontosan Creepy hozta fel, szóval igazából csak meg lett lovagolva a helyzet.
Gyurma Pappa
Tényleg Creepy kezdte. Majd jól eldádázzuk, hogy Szent Peytonról kirakta a legjellemzőbb képet. 😀

(Mondjuk azt továbbra sem értem, hogy ez miért vörös posztó, hiszen tudjuk jól, hogy Peyton egy suttyó.)
Kenji
Pedig én azt hittem ő egy vicces csávó az Eli tesójaval együtt. De ha te mondod akkor biztos suttyó.
Matthew99
Mindig szeretem, mikor egy betű elütést sikerül észrevenni, de a mondandó érdemi részével nem sikerül mit kezdeni. Kapsz rá a piros pontot. 😊
Kenji
A 3 év Bowl.hu feljogosított h oktass!
Grat!
A "madár fórum" ennél azért intelligensebb!
zemanla
A faszt az!!! 44!!!!44!!!
peach
Ugye, hogy az!
Mert nem értem...44?
😀
zemanla
Vicc Beasley.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Kisz**ott a Saints a rájátszásban? Akkor menjünk a Falcons fórumot teleköpködni 28-3-azással! Viccesek vagytok... 😀
Kenji
Egészen pontosan Creepy hozta fel, szóval igazából csak meg lett lovagolva a helyzet.
Gyurma Pappa
Tényleg Creepy kezdte. Majd jól eldádázzuk, hogy Szent Peytonról kirakta a legjellemzőbb képet. 😀

(Mondjuk azt továbbra sem értem, hogy ez miért vörös posztó, hiszen tudjuk jól, hogy Peyton egy suttyó.)
Kenji
Pedig én azt hittem ő egy vicces csávó az Eli tesójaval együtt. De ha te mondod akkor biztos suttyó.
Matthew99
Mindig szeretem, mikor egy betű elütést sikerül észrevenni, de a mondandó érdemi részével nem sikerül mit kezdeni. Kapsz rá a piros pontot. 😊
Kenji
A 3 év Bowl.hu feljogosított h oktass!
Grat!
A "madár fórum" ennél azért intelligensebb!
zemanla
A faszt az!!! 44!!!!44!!!
peach
Ugye, hogy az!
Mert nem értem...44?
😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
Kisz**ott a Saints a rájátszásban? Akkor menjünk a Falcons fórumot teleköpködni 28-3-azással! Viccesek vagytok... 😀
Kenji
Egészen pontosan Creepy hozta fel, szóval igazából csak meg lett lovagolva a helyzet.
Gyurma Pappa
Tényleg Creepy kezdte. Majd jól eldádázzuk, hogy Szent Peytonról kirakta a legjellemzőbb képet. 😀

(Mondjuk azt továbbra sem értem, hogy ez miért vörös posztó, hiszen tudjuk jól, hogy Peyton egy suttyó.)
Kenji
Pedig én azt hittem ő egy vicces csávó az Eli tesójaval együtt. De ha te mondod akkor biztos suttyó.
Matthew99
Mindig szeretem, mikor egy betű elütést sikerül észrevenni, de a mondandó érdemi részével nem sikerül mit kezdeni. Kapsz rá a piros pontot. 😊
Kenji
A 3 év Bowl.hu feljogosított h oktass!
Grat!
A "madár fórum" ennél azért intelligensebb!
zemanla
A faszt az!!! 44!!!!44!!!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
Kisz**ott a Saints a rájátszásban? Akkor menjünk a Falcons fórumot teleköpködni 28-3-azással! Viccesek vagytok... 😀
Kenji
Egészen pontosan Creepy hozta fel, szóval igazából csak meg lett lovagolva a helyzet.
Gyurma Pappa
Tényleg Creepy kezdte. Majd jól eldádázzuk, hogy Szent Peytonról kirakta a legjellemzőbb képet. 😀

(Mondjuk azt továbbra sem értem, hogy ez miért vörös posztó, hiszen tudjuk jól, hogy Peyton egy suttyó.)
Kenji
nem Payton képpel van a baj, azt írta, hogy az elmúlt két év basztatásáért megérdemeltük, meg hogy az felér ezzel... én meg erre írtam, hogy szerintem meg nem, mert azzal nem ér fel semmi. szóval csak egy magas labda volt 😊

Sean tényleg egy suttyó. De a mi suttyónk. Keressen mindenki magának saját suttyót.
Gyurma Pappa
Sarkisian!!! Pedig nem akartam 😕



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...