Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Ha jól számolom DT poszton van összesen 1 db grady jarettünk ééés ennyi. Így neki menni a draftnak nem is bátor hanem vakmerő húzás. Kéne vissza rubin meg még egy vmi veterán arc aki a látott már a pályáról nfl meccset. Tudom, hogy nincs lóvé de ezek nem drága arcok.
peach
Crawford jön vissza IR-ről mint aki még értékelhető, de ezzel kifújt valóban.
Vetminnél sokkal magasabb fizut senkinek sem tudunk adni per pill úgyh várunk sztem h csendesedjen a piac és úgy igazolunk vkit.
Egyébként ahogy néztem Alford szerződéséhez hozzá lehetne nyúlni átstruktúrálás-ügyileg, ott lehetne nyerni vagy 5 millát, de nem tudom van-e rá szándék.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
Ha jól számolom DT poszton van összesen 1 db grady jarettünk ééés ennyi. Így neki menni a draftnak nem is bátor hanem vakmerő húzás. Kéne vissza rubin meg még egy vmi veterán arc aki a látott már a pályáról nfl meccset. Tudom, hogy nincs lóvé de ezek nem drága arcok.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Kenji Atlanta Falcons 640
Tehát nem ismered a belső OL-emberkéket. Előferdül 😊
Wyatt
Nem, a belső támadófal az, ami számomra fekete lyuk..a mieinken kívül nem sokat ismerek.
Creepy
Csak nyomni kell a Madden Mobile-t és 1-2re belejössz! 😀
több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Tehát nem ismered a belső OL-emberkéket. Előferdül 😊
Wyatt
Nem, a belső támadófal az, ami számomra fekete lyuk..a mieinken kívül nem sokat ismerek.
több mint 6 éve
Kenji Atlanta Falcons 640
Mi nem tudtunk volna ennyit adni poe-nak ??? Vagy nem is akartuk meg tartani egyáltalán ?? Kezdek kíváncsi lenni hogy mi a terv, vagy csak ennyire nincs pénzünk ??
Midnight
Nem fér bele jelengleg 9-10 millió / év.
Kenny
Meg ki tudja hogy van a háta is. Idén szerintem biztos szétszedte az orvosi stáb. Ha úgy döntöttek nem éri meg vele erőltetni a fogyi kúrát, kockáztatni a sérüléseket, és még egy valag pénzt is kifizetni, én nem bánkódok miatta. A drafton biztos jön vagy 2 ember D-lineba.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
Mi nem tudtunk volna ennyit adni poe-nak ??? Vagy nem is akartuk meg tartani egyáltalán ?? Kezdek kíváncsi lenni hogy mi a terv, vagy csak ennyire nincs pénzünk ??
Midnight
Nem fér bele jelengleg 9-10 millió / év.

több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Mi nem tudtunk volna ennyit adni poe-nak ??? Vagy nem is akartuk meg tartani egyáltalán ?? Kezdek kíváncsi lenni hogy mi a terv, vagy csak ennyire nincs pénzünk ??
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
árában jött,megbízható gyerek,instant upgrade mindenképpen. És Mack és a Germán között fog játszani szóval minőségi segítségei lesznek. Ha beválik,ízlelgethetjük,hogy elit közeli falunk van.

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Fusco egy korrekt igazolás, egy jó átlagot tud mind passzblokkban mind futásblokkban. Nem egy sztárjátékos a posztján, de Schweitzerhez képest méretes upgrade, 6 szezonnyi kezdőtapasztalata van a ligában. Ha neadjisten lenne vmi Mackkel akkor centernek is be tud ugrani.
Kilőttük a legnagyobb needünket egy vállalható játékossal, így már csak a teletubbie-t kell visszahozni azt hülyére BPA-zhatjuk magunkat a drafton.
| Nah jó ha Gabriel-utódnak hoznánk Kendall Wrightot vagy Jordan Matthewst azért sem sértődöm meg 😀 |


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tehát nem ismered a belső OL-emberkéket. Előferdül 😊

több mint 6 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Hogy ez a Fusco ki a répa..mondjuk Levitre-ről sem hallotam azelőtt..szóval lehet, hogy jó a végén..de ennyi pénzért tuti kezdeni fog.
több mint 6 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Brandon Fusco guard Friscoból szeretettel... 3 évre 12.75 misi

Szerkesztette: Keano


több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
Kivágták Suht.Eskü én örülnék neki mostmár.Ebron sem lenne rossz,bár sokat kéne tejelni.
Eközben Nate Solder edd ki a vetést.

És itt tenném,hozzá hogy most fog csak következni az igazi bravúr a FO részéről,ugyanis Ryan,Beasley,Matthews,Trufant,Julio,Deion,Mack,és Jarrett is nagy szerződéssel fog rendelkezni,ezek mellett a számok mellett összepakolni egy rostert igazán embert próbáló feladat lesz.
Kenny
Mit ártott az a szerencsétlen ember neked?
Wyatt
Hát milyen pénzt kapott az öreg?
Kenny
Azt hittem van valami komolyabb baj is vele. Csóri legyőzte a rákot, most a gyerekét kell meggyógyítani, én tőle nem sajnálom a pénzikét 😊
Wyatt
Ha Matthews kivárásra játszott és még nem írta alá a szerződését akkor szerintem most nem lettünk jobb poziba 😀 Ebből az aspektusból közelítettem meg a témát.

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kivágták Suht.Eskü én örülnék neki mostmár.Ebron sem lenne rossz,bár sokat kéne tejelni.
Eközben Nate Solder edd ki a vetést.

És itt tenném,hozzá hogy most fog csak következni az igazi bravúr a FO részéről,ugyanis Ryan,Beasley,Matthews,Trufant,Julio,Deion,Mack,és Jarrett is nagy szerződéssel fog rendelkezni,ezek mellett a számok mellett összepakolni egy rostert igazán embert próbáló feladat lesz.
Kenny
Mit ártott az a szerencsétlen ember neked?
Wyatt
Hát milyen pénzt kapott az öreg?
Kenny
Azt hittem van valami komolyabb baj is vele. Csóri legyőzte a rákot, most a gyerekét kell meggyógyítani, én tőle nem sajnálom a pénzikét 😊

több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
Kivágták Suht.Eskü én örülnék neki mostmár.Ebron sem lenne rossz,bár sokat kéne tejelni.
Eközben Nate Solder edd ki a vetést.

És itt tenném,hozzá hogy most fog csak következni az igazi bravúr a FO részéről,ugyanis Ryan,Beasley,Matthews,Trufant,Julio,Deion,Mack,és Jarrett is nagy szerződéssel fog rendelkezni,ezek mellett a számok mellett összepakolni egy rostert igazán embert próbáló feladat lesz.
Kenny
Mit ártott az a szerencsétlen ember neked?
Wyatt
Hát milyen pénzt kapott az öreg?

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kivágták Suht.Eskü én örülnék neki mostmár.Ebron sem lenne rossz,bár sokat kéne tejelni.
Eközben Nate Solder edd ki a vetést.

És itt tenném,hozzá hogy most fog csak következni az igazi bravúr a FO részéről,ugyanis Ryan,Beasley,Matthews,Trufant,Julio,Deion,Mack,és Jarrett is nagy szerződéssel fog rendelkezni,ezek mellett a számok mellett összepakolni egy rostert igazán embert próbáló feladat lesz.
Kenny
Mit ártott az a szerencsétlen ember neked?

több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
Kivágták Suht.Eskü én örülnék neki mostmár.Ebron sem lenne rossz,bár sokat kéne tejelni.
Eközben Nate Solder edd ki a vetést.

És itt tenném,hozzá hogy most fog csak következni az igazi bravúr a FO részéről,ugyanis Ryan,Beasley,Matthews,Trufant,Julio,Deion,Mack,és Jarrett is nagy szerződéssel fog rendelkezni,ezek mellett a számok mellett összepakolni egy rostert igazán embert próbáló feladat lesz.

Szerkesztette: Kenny

több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
szépen csöndben maradunk le minden normális playerről.Tetszik 😀

több mint 6 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Nagyon szeretném a csapatban látni Mathieu-t.

Mindig jövőre
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
Megpróbálhatnánk a 3. körünket elküldeni ohioba colemanért. Sőt akár a másodikat is ha nagyon muszáj.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Wilkerson jönni fog, tudja ő is, hogy van mezem a nevével.
shawnka

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
Wreh-Wilsont visszaigazoltuk 1 évre.
empty taxi
Csampioncsip!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Wreh-Wilsont visszaigazoltuk 1 évre.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
Wilkerson jönni fog, tudja ő is, hogy van mezem a nevével.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Mo Wilkerson egy Poe szerződéssel?
Creepy
Suh-t jobban lájkolnám ha kib@ssza a Phins 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...