Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Nem leszek hajnalban, hnap du tytről már le lehet kölcsönözni a meccset?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Arról tudtok valmit hogy a sérültek közül fog e valaki játszani vagy most is kihagyják a meccset?
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Mit vagy ezen kiakadva, ha onnan nézzük amerika csapatának nem ez kéne,hogy a mérce legyen, ill. a falcons tény h tovább menetelt nálatok összességében az elmúlt években 😛peach
0_o
Nem tudom miből gondolod hogy kiakadtam. Az "amerika csapata" dolgot meg Magyarországon nyugodtan elfelejtheted. 😛

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Mit vagy ezen kiakadva, ha onnan nézzük amerika csapatának nem ez kéne,hogy a mérce legyen, ill. a falcons tény h tovább menetelt nálatok összességében az elmúlt években 😛



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
milyen volt az elmúlt 5 évük... 😊csizizoli
Az utolsó 3 évet nézve nincs PO. kb. pont erre gondoltam.csizizoli
5öt kértél, kaptál 7et, de csak 3 érdekel? 😀 A Cowboysnak de facto a 17. alapszakasz héten kezdődött a PO az elmúlt két évben, úgyhogy a szezonok odáig nagyon is izgalmasak voltak. Sokkal tovább te sem csodálhattad a csapatod az elmúlt 5 évben (három vereséggel többet láthattál azt hiszem). De azért kösz az együttérzést...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
Feladom, meggyőztél. Ez is egy impozáns lista:  www.nflrush.com/story/top-10-players-without-a-ring

Az a baj, hogy nem érted: nem akarja senki lecserélni az edzői stábot, csak arról beszélnek a rajongók (nem én), hogy baj van, és a baj nem Ryannél vagy a OL-nél kezdődik, hanem "feljebb". Alapvetően dicsérem Ryant, hogy nem az ő hibájából nincs SB, és jössz nekem Manninggel. Ez baromság.

De mondtam, legyen meg amit szeretnél, haladjatok így tovább, bukjatok el minden szoros meccset. Ha pedig mondja valaki, hogy a király meztelen, ő a hülye.Gyurma Pappa
Én is látom, hogy baj van. A gondom a hozzá állással van.csizizoli
A Packers elleni zakó után ugyanígy védtem a stábot. A Giants után szintén. A Seahawks meccs miatt durván körbe lettünk röhögve, akkor is kormányoztam a mentőcsónakot. A 49ers után majdnem írtam már egy ilyen cikket, de bíztam a holtszezonban.

Most lett elegem.

És nem, nem elüldözésről vagy leváltásról beszélek. Egyszer nem használtam ezeket a kifejezéseket. Fuss neki mégegyszer.
több mint 10 éve
csizizoli Atlanta Falcons 94 — Falcons fan
Oké nem nyerünk SB...és akkor mi van.!?!? kérdezzétek meg a Jaguars, Dallas, Rams.... szurkolókat, hogy milyen volt az elmúlt 5 évük... 😊csizizoli
Khm... Az utóbbi két évben idegenben játszhatott a Cowboys a csoportelsőségért. Nem hiszem hogy sokkal rosszabb éveink lettek volna mint nektek... elvégre a PO számít nem? 😛 Azért vicces, hogy a Cowboyst egy lapon említed a Jagszel.

2006 - 9-7 (wildcard; szopi)
2007 - 13-3 (1st seed; szopi)
2008 - 9-7 ( PO N/A)
2009 - 11-5 (1 W; szopi)
2010 - 6-10
2011 - 8-8
2012 - 8-8gyeek
Az utolsó 3 évet nézve nincs PO. kb. pont erre gondoltam. Nem a Jags-el említettem egy lapon, hanem felsoroltam pár csapatot aminek az össz. mérlege az elmúlt 5 évben rosszabb, mint a miénk.

GO FALCONS!
több mint 10 éve
csizizoli Atlanta Falcons 94 — Falcons fan
Feladom, meggyőztél. Ez is egy impozáns lista:  www.nflrush.com/story/top-10-players-without-a-ring

Az a baj, hogy nem érted: nem akarja senki lecserélni az edzői stábot, csak arról beszélnek a rajongók (nem én), hogy baj van, és a baj nem Ryannél vagy a OL-nél kezdődik, hanem "feljebb". Alapvetően dicsérem Ryant, hogy nem az ő hibájából nincs SB, és jössz nekem Manninggel. Ez baromság.

De mondtam, legyen meg amit szeretnél, haladjatok így tovább, bukjatok el minden szoros meccset. Ha pedig mondja valaki, hogy a király meztelen, ő a hülye.Gyurma Pappa
Én is látom, hogy baj van. A gondom a hozzá állással van.

GO FALCONS!
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Oké nem nyerünk SB...és akkor mi van.!?!? kérdezzétek meg a Jaguars, Dallas, Rams.... szurkolókat, hogy milyen volt az elmúlt 5 évük... 😊csizizoli
Khm... Az utóbbi két évben idegenben játszhatott a Cowboys a csoportelsőségért. Nem hiszem hogy sokkal rosszabb éveink lettek volna mint nektek... elvégre a PO számít nem? 😛 Azért vicces, hogy a Cowboyst egy lapon említed a Jagszel.

2006 - 9-7 (wildcard; szopi)
2007 - 13-3 (1st seed; szopi)
2008 - 9-7 ( PO N/A)
2009 - 11-5 (1 W; szopi)
2010 - 6-10
2011 - 8-8
2012 - 8-8

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Feladom, meggyőztél. Ez is egy impozáns lista:  www.nflrush.com/story/top-10-players-without-a-ring

Az a baj, hogy nem érted: nem akarja senki lecserélni az edzői stábot, csak arról beszélnek a rajongók (nem én), hogy baj van, és a baj nem Ryannél vagy a OL-nél kezdődik, hanem "feljebb". Alapvetően dicsérem Ryant, hogy nem az ő hibájából nincs SB, és jössz nekem Manninggel. Ez baromság.

De mondtam, legyen meg amit szeretnél, haladjatok így tovább, bukjatok el minden szoros meccset. Ha pedig mondja valaki, hogy a király meztelen, ő a hülye.

több mint 10 éve
csizizoli Atlanta Falcons 94 — Falcons fan
Aggódni azért lehessen már mikor látszik h baj van...peach
Ok! Azt lehet 😉 (azért az edzői stáb lecserélése több egy kis aggódásnál)

GO FALCONS!
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Aggódni azért lehessen már mikor látszik h baj van...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
csizizoli Atlanta Falcons 94 — Falcons fan
Látom mindenki leszűrte a lényeget....
shawnka: Nekem sem tetszik, de nem kapok "hányingert" és pár vereség után nem cserélem le a teljes edzői stábot.
Gyurma: És hány alapszakasz győzelme van Ryan-nek? Hány éves? Hány évesen nyert SB pl: Payton Manning?
A "pozitívan" pedig, annak szól, hogy nem kell 3 szar meccs után feladni!
Ilyenkor kell igazán a csapat és a edzők mellé állni és mentálisan erősíteni őket!
Ez egy szurkoló dolga! Holnap meccs van és azzal vagyunk elfoglalva, hogy mi volt a 49ers ellen??!!
Ez múlt idő!

GO FALCONS!
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Tudod kinek van ugyanannyi PO győzelme van, mint Ryan-nek? Tebownak és T.J. Yatesnek. És nem ő tehet róla, hogy tavaly nem sikerült megverni (az egyébként akkor nem kimondottan jó játszó) 49ers-t, otthon.

De csak pozitívan, de lehetőleg legyetek ilyen pozitívak az alapszakaszban is, akkor kevésbé kell izgulnunk, hogy megnyerjük-e a csoportot vagy sem.

Bocs, abbahagytam.

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
szóval nálad nem para, ha négyszer megbuksz a vizsgán egy ponttal, és ahelyett, hogy nekiállnál tanulni makacsul nekimész ugyanúgy ötödjére is.
több mint 10 éve
csizizoli Atlanta Falcons 94 — Falcons fan
A sok KÁROGÓNAK meg üzenem, hogy nem tudjuk mire lenne képes ez a keret Simty nélkül.
Azt viszont tudom, hogy tartósan TOP csapat vagyunk évek óta.
Oké nem nyerünk SB...és akkor mi van.!?!? kérdezzétek meg a Jaguars, Dallas, Rams.... szurkolókat, hogy milyen volt az elmúlt 5 évük... 😊
Aztán örüljünk annak ami jutott és szurkoljunk!csizizoli
az a probléma, hogy az összes "top csapat" megjárta a Super Bowlt. tökmindegy hogy 2-3 éves építkezés eredménye volt, vagy csak durván jól jött ki nekik az adott szezonban a lépés, de meglett nekik. mi öt(négy) éve vagyunk ott a tűzközelben, és mégis csak egyszer jutottunk hihető távolságba tőle. ez a baj.shawnka
Most írtad le a lényeget: 4-5 éve tűzközelben! Hány csapat is van összesen a 32-ből, akik ezt elmondhatják magukról?
Ezerszer jobb a helyzet, mintha azon ábrándoznánk, hogy 4-5 éve nem tudunk bejutni a PO-ba...
Csak Pozitívan!

GO FALCONS!
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
A sok KÁROGÓNAK meg üzenem, hogy nem tudjuk mire lenne képes ez a keret Simty nélkül.
Azt viszont tudom, hogy tartósan TOP csapat vagyunk évek óta.
Oké nem nyerünk SB...és akkor mi van.!?!? kérdezzétek meg a Jaguars, Dallas, Rams.... szurkolókat, hogy milyen volt az elmúlt 5 évük... 😊
Aztán örüljünk annak ami jutott és szurkoljunk!csizizoli
az a probléma, hogy az összes "top csapat" megjárta a Super Bowlt. tökmindegy hogy 2-3 éves építkezés eredménye volt, vagy csak durván jól jött ki nekik az adott szezonban a lépés, de meglett nekik. mi öt(négy) éve vagyunk ott a tűzközelben, és mégis csak egyszer jutottunk hihető távolságba tőle. ez a baj.
több mint 10 éve
csizizoli Atlanta Falcons 94 — Falcons fan
A sok KÁROGÓNAK meg üzenem, hogy nem tudjuk mire lenne képes ez a keret Simty nélkül.
Azt viszont tudom, hogy tartósan TOP csapat vagyunk évek óta.
Oké nem nyerünk SB...és akkor mi van.!?!? kérdezzétek meg a Jaguars, Dallas, Rams.... szurkolókat, hogy milyen volt az elmúlt 5 évük... 😊
Aztán örüljünk annak ami jutott és szurkoljunk!

GO FALCONS!
több mint 10 éve
csizizoli Atlanta Falcons 94 — Falcons fan
A PO úgy is az utolsó 4-5 meccsen dől el. Szerintem a jelszó: TÜRELEM! (igen még több türelem)csizizoli
Nem csesztetés, de ez nem igaz. Az utolsó 4-5 meccsen akkor dőlhet el, de ahhoz nem árt, ha van még esély az utolsó 4-5 meccsen odaérni.Gyurma Pappa
Ez nekem is nyilván való!
Azért mondom, hogy nyugi, mert a többi csapat sem tűnik olyan húúú de össze szedettnek és 2-3 vereség egymás után bármelyik csoport riválisnál simán benne van...
A hozzá állásom pedig: Bízz a csapatodban és ne károgjál három meccs után B@meg!

GO FALCONS!
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
A PO úgy is az utolsó 4-5 meccsen dől el. Szerintem a jelszó: TÜRELEM! (igen még több türelem)csizizoli
Nem csesztetés, de ez nem igaz. Az utolsó 4-5 meccsen akkor dőlhet el, de ahhoz nem árt, ha van még esély az utolsó 4-5 meccsen odaérni. A legnagyobb gondotok ott kezdődik, hogy a csoportból a Saints és a Panthers is összekapta magát idénre, a Bucs D pedig meg tud viccelni bárkit. Tavaly is a 3L-ból 3 a csoportból jött, oké hogy a Bucs elleni már nem számított, de a másik 3 meccsből csak az otthoni Saints elleni volt fölényes (és az sem a Falcons O-n múlott). Idén meg már összekaptatok egy L máshonnan is.

Nem bántani akarok a Falconst, csak felvázoltam, hogy miért lehet jogos az aggodalom már most. Peace.

több mint 10 éve
csizizoli Atlanta Falcons 94 — Falcons fan
Szerintem nagyon sokat köszönhetünk nekik.
Elit csapatot építettek és nem hinném, hogy ez mellett csak úgy el kéne menni.
Persze volt egy-két rossz döntés, de mellette hány meccset nyertünk meg? Hány pozitív szezon?
Simty előtt azon izgultunk, hogy pozitív lesz-e a szezon...
A PO úgy is az utolsó 4-5 meccsen dől el. Szerintem a jelszó: TÜRELEM! (igen még több türelem)

GO FALCONS!
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
S-Jax még mindig nem játszhat. Asante kérdéses.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Buga: igen, csak ott volt a gond, hogy nem volt kezdő szintű CB-tek, semmilyen, Samut kivéve, aki nem öreg, de durván. De ez az idei év, nem mentség arra, hogy tavaly pl. miért nem sikerült fiatalabb rushert hozni. JJ-ért hozott áldozat (ami egyébként nem rossz üzlet, ellenben az idei Trufant feltrade-del) "bosszúlja" meg magát, és ezt a port a védelmen veri el Dimi és Smith. Talán az is lebegett a szemük előtt, hogy a Saints, a GB és talán másodjára a Giants is ide tartozik, tudott középszerű védelemmel, de nagyon jó O-val SB-t nyerni,

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Mondjuk sikerült majdnem ezektől is kikapni.... 😀 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Gyurma, semmi gond, hogy kifejted a szakmai részét. A lényeg az én írásomban, hogy a probléma ott van, hogy be lett jelentve a változás, majd az ég világon semmi se történt. erre értettem, hogy talán kicsit több erőfeszítés kellett volna.