Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Hát pl. van nekünk egy IGAZI VÉR szegény #65 RT aki azt sem tudta milyen rendezvényen van!!!!
Érdemes megnézni:
 www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/0ap2000000258797/Ryan-forced-fumble
több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
nem gondoltam volna, hogy Chris Owens távozása ennyire megrázza a csapatot 😀shawnka
😀😀😀
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
nem gondoltam volna, hogy Chris Owens távozása ennyire megrázza a csapatot 😀
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Ryan vezér de fal nélkül esélyünk sincs semmire.
Nem nagyon tudok már mibe kapaszkodni,remélem a BYE után rendezőnek a dolgok.Kenny
Én már nem tudok ebben hinni. Az arizona sorra hozza a meccseket, a Billst se írnám le, és akkor van egy Seahawks és egy 49ers elleni meccs is. Hagyjuk a picsába ezt a szezont, majd jövőre.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 338 — Omar's Coming Yo!
Ryan vezér de fal nélkül esélyünk sincs semmire.
Nem nagyon tudok már mibe kapaszkodni,remélem a BYE után rendezőnek a dolgok.

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
és Mattynek kell egy OL ami ad lehetőséget körbenézni mert akkor szerintem kijelenthető lenne a TOP5 O. de addig nem!!!6atos
Háát... Matty tegnap 45-ből 36 sikeres passzal, 320 yarddal, 2TD, 0INT-el zárt. De az előző meccseket nézve is, nekem úgy tűnik, hogy azért ő megoldja a saját dolgát emögött a fal mögött is. Mit javulna az O, ha Matty szotyizhatna is a fal mögött? Dobna minden meccsen 400 yardot és 4TD-t? Nyilván nem.

Nem akarva kívülről osztani az észt, nekem úgy tűnik, hogy a támadásból és a védekezésből is egyszerűen eltűnt a vérszag, a ragadozó képesség. Számokban nagyjából megvannak a dolgok, de azokból a számokból amiből eddig az O kihozott X pontot, most X mínusz jön ki, és a defense oldalon pedig a benyalt yardok mellé az eddigi Y pont helyett lett Y plusz. Ilyen vitaminhiányos helyzetet sok minden tud okozni, a sérülésektől kezdve a motivációs gondokon, személyi ellentéteken át egy csomó dologig. Lehet akár az is, hogy egy-egy poszt "lefogy" az O és a D oldalán is. Tavaly a Saints lett fogatlan oroszlán, lényegében morális okokból - összeroggyant a D, és az O is szenvedett, annak ellenére, hogy a yardokat termelte bőséggel.

Ezekben a helyzetekben valamivel fel kell ébreszteni a csapatot. Kíváncsi leszek, hogy nálatok mi lesz az. Elég-e, ha a sérültek felépülnek, vagy valahol vérfrissítésre is szükség lesz-e?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Én már a hitemet vesztetem, ami a meglátásotok az mind valós! 😕
Végignéztem a meccset igaz majdnem reggel kiestem a padból olyan álmos voltam.
Snelling Rogers szerintem jól muzsikált volt hogy 6 ütést kapva haladtak 7-8yrdt.
Gonzót, Ryant sajnálom nagyon kitettek magukért. A végén ahogy Matty ott állt az arcára volt írva hogy hiába a vezetés kikapunk és jött is a FG.
Én is a vezetésben látom a bajokat és tudom hogy a sérülés hullám elért bennünket és ha ez nem lenne akkor más lenne a minősége a játékunknak csak hát itt van pont a kulcsa a kudarcunknak!!!! Csapatépítésnél lett elrontva a dolog ami a vezetőség hibája. Igaz kijelentették az első sor mindenkinél jobb lehet viszont mélységben be kell látni egy 1-4 csapat vagyunk amit jobb esetben 6-10 7-9 lehet felhozni...... ami arra jó lehet hogy felnyissa a szemeket. Spoon mellé minőségi LB, TE (bár Toilolo lehet beválik /Gonzó sosem lesz!!!/) és Mattynek kell egy OL ami ad lehetőséget körbenézni mert akkor szerintem kijelenthető lenne a TOP5 O. de addig nem!!!
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Nyugi. A phins,a pats és a saints is jobb csapat mint ez a jelenlegi falcons. A jets nem az.peach
Az eredmény mást mutat.
több mint 10 éve
svin Atlanta Falcons Cincinnati Bearcats 66
Hosszú idő után ismét billentyűzetet ragadok, regisztáltam és leírom a véleményem, mert a ma esti meccs mellett már nem tudok elmenni szó nélkül. Annak ellenére, hogy évekkel ezelőtt befejeztem a fórumozást és csak olvasni jártam ide, folyamatosan követtem mind a csapat életét és meccseit, mind a fórumon történteket, de valahogy sose éreztem késztetést írni, de most talán itt az ideje. Petrino távozása óta mindig mindenki előtt megvédtem mind a csapatot, mind az edzői stábot, mert úgy éreztem igazam van, megvoltak a hibák, de mindig benne volt a teljesítményben a remény, hogy kis finomítással ez jobb lesz. De az idei szezonkezdet úgy tűnik az ellenkezőjét bizonyítja.
Akiket alapvetően még mindig nem tudok hibáztatni, az talán a játékoskeret úgy kompletten, hiszek kb ennyi az amit el lehet tőlük várni, elsősorban a jelenlegi védelemtől. Sokkal mérgesebb lennék akkor, ha büntetések tömkelegével bekísérték volna a Jets offense-t az endzone-ig, de el kell ismerni, hogy a védelem ennyit tud. Ami az elmúlt évekhez képest ugrásszerűen romlott, az az OL teljesítménye, kritikán aluli amit ez a társaság nyújtani tud most már öt meccs óta, és ez rányomja a bélyegét a teljes offense-re. A sérülésekre most lehetne hivatkozni, hisz kulcsjátékosok dőltek ki, de mint látható volt ma is, ha kell, akkor az aktív játékosok is meg tudják oldani a feladataikat, még úgy is, hogy menet közben dőlnek ki kulcsjátékosok (speciel most White).
Sajnos ugyanez az edzői stábról már kevésbé mondható el, érthetetlen igazolások és keretösszeállítás után a játékhívások terén is mintha teljesen az ellenkezőjét tapasztalnám az elmúlt szezonokhoz képest. Olyan, mintha pont ott lenne a legnagyobb a zűrzavar, ahonnan a nyugalmat és a megbízható irányítást várnánk. Ma este sajnos kiderült, hogy szinte teljesen mindegy, ki ellen és hol kell játszania a társaságnak, képtelenek azt a produktumot letenni az asztalra, ami a győzelemhez kell.
Persze most úgy tünhet, hogy na idejött egy ismeretlen akárki vészmadárkodni, és okoskodni, de ezzel nem ez volt a szándékom, egyszerűen csak le akartam írni a véleményem (ami amúgy szinte teljesen megegyezik shawnka nemrégiben lehozott írásával, ehhez természetesen gratulálok). Továbbra is kiállok a csapat mellett, két hét múlva is ott fogok ülni a gép/TV előtt és megnézem az aktuális Falcons meccset, de most olyan mérhetetlen csalódottság lett rajtam úrrá, amit nem is tudom mi tudna legyőzni... egy-két győzelem nem lesz elég... talán egy csodával határosan elcsípett WC 6. hely, aminek mellesleg még mindig látom esélyét, de ahhoz hihetetlenül kemény BYE week alatti munkára lenne szükség... talán most bizonyítani fog az edzői stáb is, hogy ez a szezonkezdet csak egy kis megingás. De talán azzal nem vállalok túl merészet, ha azzal zárom mondandóm: ennél csak jobb jöhet. Köszönöm
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nyugi. A phins,a pats és a saints is jobb csapat mint ez a jelenlegi falcons. A jets nem az.peach
Sajnos de.



Lehet, hogy idénre ennyi volt Smitheyéknek? 😕 (próbálok jinxelni, hátha megint bejön).
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Nyugi. A phins,a pats és a saints is jobb csapat mint ez a jelenlegi falcons. A jets nem az.peach
Az Oakland is rosszabb csapat a Chargersnél. Vagy a Cardinals a Panthersnél. Vagy a Bengals a Patsnél. Nem folytatom.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Nyugi. A phins,a pats és a saints is jobb csapat mint ez a jelenlegi falcons. A jets nem az.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Azt hiszem nyugodtan beszélhetünk must win meccsről, ha akarunk vmit még a szezontól. Rég voltunk ilyen szituban, de a feladat adott meg KELL oldani!peach
Egyetértek! Ezt meg kell nyerni, különben kezdhetünk izgulni! 😉csizizoli
Miután a Cardinals volt szíves megverni a Pantherst, főleg. Csak félek, hogy a Chargers mellett mi leszünk a hét legnagyobb meglepijei :S

Mindig jövőre
több mint 10 éve
csizizoli Atlanta Falcons 94 — Falcons fan
Azt hiszem nyugodtan beszélhetünk must win meccsről, ha akarunk vmit még a szezontól. Rég voltunk ilyen szituban, de a feladat adott meg KELL oldani!peach
Egyetértek! Ezt meg kell nyerni, különben kezdhetünk izgulni! 😉

GO FALCONS!
több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Babineaux, Jonathan DT Foot LP LP FP probable
Baker, Sam T Knee - - - Out
Coffman, Chase TE Knee - - LP questionable
Davis, Drew WR Ankle FP FP FP probable
Dent, Akeem LB Ankle - - - Out
Jackson, Steven RB Hamstring DNP DNP DNP Out
Jones, Julio WR Knee LP LP LP questionable
Samuel, Asante CB Thigh DNP LP LP questionable
White, Roddy WR Ankle LP LP LP questionable
Worrilow, Paul LB Knee DNP LP LP questionable
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Azt hiszem nyugodtan beszélhetünk must win meccsről, ha akarunk vmit még a szezontól. Rég voltunk ilyen szituban, de a feladat adott meg KELL oldani!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Azért sajnálom őt kicsit, gondolta végre leszállhat a szopó rollerről és simán bemasìrozhat a poba, erre ilyen a szezon.... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
thx
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Sziasztok!

Jackson kb mikor térhet vissza? Mik a jóslatok?silent7939
Week 7


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Sziasztok!

Jackson kb mikor térhet vissza? Mik a jóslatok?
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Egyébként a Louisville-Temple meccsen jártak scoutjaink.empty taxi
És az mit jelent?Gyurma Pappa
Bridgewater 😀gabokocka
jöhet! 😀😀

Mindig jövőre
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Ha tippelnem kéne Preston Brown LB-re voltunk legink kiváncsiak, ill. scoutoltuk a Bucs leendő QB-ját 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Egyébként a Louisville-Temple meccsen jártak scoutjaink.empty taxi
És az mit jelent?Gyurma Pappa
Bridgewater 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Egyébként a Louisville-Temple meccsen jártak scoutjaink.empty taxi
És az mit jelent?