NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
törésnél persze nyìlván több idő a gyógyulás, én csak arra céloztam, hogy nem hiszem, hogy a jövőben ez korlátozná a játékban, azaz teljesìtmény visszaesés ez miatt nem valószìnű...peach
ugyanilyen sérüléssel futott anno 4.39-es 40 yardot a combine-on, szóval annyira szerintem nem korlátozza ez jj-t, csak iszonyat fájdalmas lehet

imádtam mindig is a srácot, de hogy törött lábbal művel olyan dolgokat, amit hétfőn is, az tényleg nem emberi


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
törésnél persze nyìlván több idő a gyógyulás, én csak arra céloztam, hogy nem hiszem, hogy a jövőben ez korlátozná a játékban, azaz teljesìtmény visszaesés ez miatt nem valószìnű...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 627 — Egyéb témák lakó
Elvileg ez a már régebben műtött lábának korrekciója ami nem súlyos csak játszani nem tud vele. V rosszul tudom?peach
Elvileg a lábfej csontok közül tört, így a járás is elég nehéz lehet. Nyilván nem egy ACL szakadás, de elég szarul gyógyuló sérülés, mivel nehéz rögzíteni a törött részt, ezért is kellenek a csavarok. Nekem csak repedés volt, laza 10 hét volt mire futás közben is használható lett a lábam.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Elvileg ez a már régebben műtött lábának korrekciója ami nem súlyos csak játszani nem tud vele. V rosszul tudom?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Hivatalosan is vége Julio szezonjának 😕Buga
Hétfőn műtik, reméljük miután felépül, ugyanaz a játékos lesz, mint volt.
Roddy továbbra sem egészséges. Azért így elég komolyan néz ki a WR depth chart... 😕
több mint 10 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Hivatalosan is vége Julio szezonjának 😕

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
ugyan én most nem vagyok a vonaton, de erre meccsre mindenképpen kijönnék. két kedves barátom már rá is bólintott, úgyh szerintem mehet már most a szervezés, abból baj nem lehet.Zsoca
nah csak ide evett a fene 😛 😀 ha valaki magára vállalná a szervezést az nagyon fain volna... én kényelmes nép vagyok, megmondják mikor merre mennyi azt jónapot 😊 1-2 embernek szállásban tudok sztem segíteni 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
Gyurma, még az is lehet, hogy a Saints elleni hazai meccs lesz Londonba lejátszva. akkor még jól is járhatsz. 😀
én is tervbe vettem kijutni 😊Buga
biztosan AFC North csapattal játszunk.

tehát Pittsburgh vagy Cleveland.shawnka
Akk vszínűbb a Browns, hiszen a vasas idén is játszott a Wembleyben.empty taxi
ebben eléggé bízok 😀
több mint 10 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
ugyan én most nem vagyok a vonaton, de erre meccsre mindenképpen kijönnék. két kedves barátom már rá is bólintott, úgyh szerintem mehet már most a szervezés, abból baj nem lehet.

több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
azt lehet tudni, hogy Julionak mi a baja pontosan?? mert én mindenhol csak annyit látok, hogy foot injury.Sugar611
A korábban műtött lábfejében tört el valami, ha jól olvastam a behelyezett csavarokkal van valami gond.. Ez volt az a sérülés, aminek a műtétjén a combine utánra halasztotta. Állítólag a meccs második felét már a sérüléssel játszotta le.Gyurma Pappa
A Falcons source tells the National Football Post's Jason Cole that Julio Jones (foot) "broke the screw that was put in his foot in his 2011 surgery."
We're not doctors, but it can't be good news that Jones' injury is (reportedly) related to the foot operation that clouded his pre-draft status in 2011. It would complicate any further surgery, and have the makings of a chronic issue. Jones is receiving a second opinion on Wednesday, where hopefully we'll learn more. Nothing will be for certain until/if Jones lands on injured reserve, but things are not looking good.

Nem túl jó a helyzet!!!! 😕
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Gyurma, még az is lehet, hogy a Saints elleni hazai meccs lesz Londonba lejátszva. akkor még jól is járhatsz. 😀
én is tervbe vettem kijutni 😊Buga
biztosan AFC North csapattal játszunk.

tehát Pittsburgh vagy Cleveland.shawnka
Akk vszínűbb a Browns, hiszen a vasas idén is játszott a Wembleyben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
Gyurma, még az is lehet, hogy a Saints elleni hazai meccs lesz Londonba lejátszva. akkor még jól is járhatsz. 😀
én is tervbe vettem kijutni 😊Buga
biztosan AFC North csapattal játszunk.

tehát Pittsburgh vagy Cleveland.
több mint 10 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Gyurma, még az is lehet, hogy a Saints elleni hazai meccs lesz Londonba lejátszva. akkor még jól is járhatsz. 😀
én is tervbe vettem kijutni 😊

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
Én biztosan megyek, szóval nagybuli lesz 😀
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 627 — Egyéb témák lakó
Mivel annak idején a Saints meccsre nem jutottam el, így ha "nincs ló szamár" elven mennénk veletek, ketten. Már ha nem zavar, hogy McAllister mezben állom végig a meccset 😀

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
ezen is gondolkoztam, clowney tökéletes pick volna, sok a qb needes csapat, sztem nagy qb run várható, mégis kizártnak tartom, hogy ő elérhető volna nekünk...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Igaz,hogy tegnap este néztem csak meg, de annyira a hatása alatt vagyok még a meccsnek...nagyon régen volt ilyen utoljára. Nemtom h a túlzott optimizmus e, de valamiért azt érzem legbelül h izgulhatunk még a wc-ért...ez csak megérzés semmi több... 😊peach
Szerintem meg rá kéne menni top10 draft pickre vagy okt végéig ilyen Baker és társaikat elcserélni a túróba. Ha JJ kidől, akkor ennek a szezonnak harangoztak, kár lenne erőltetni bármit is.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Igaz,hogy tegnap este néztem csak meg, de annyira a hatása alatt vagyok még a meccsnek...nagyon régen volt ilyen utoljára. Nemtom h a túlzott optimizmus e, de valamiért azt érzem legbelül h izgulhatunk még a wc-ért...ez csak megérzés semmi több... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Ha lenne a stábnak önkritikája akkor Gonzót elengednék mert ezt nem érdemli meg ami most van.
A szezon le van sz@rva!

Kezdjük el szervezni a Falcons Fanok Londonba utazást vagyunk vagy 8-an!!!!! 😀6atos
Én mindenképpen mennék Londonba!
De fel kéne térképezni első körben, hogy hogyan lehet jegyet szerezni a mérkőzésre? Valami tuti megoldás kell, mert 30 pec alatt elkapkodják a jegyeket. Ismertek valakit a fórumról, aki már járt kint londoni meccsen?

Láttam, hogy van erre fórum itt. 😊 Remek. 😊
több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Azt hiszem innentől lecsökkent az esély a PO-ba jutásra...
Na majd bye után Gonzo beindul és tarolni fog 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
azt lehet tudni, hogy Julionak mi a baja pontosan?? mert én mindenhol csak annyit látok, hogy foot injury.Sugar611
A korábban műtött lábfejében tört el valami, ha jól olvastam a behelyezett csavarokkal van valami gond.. Ez volt az a sérülés, aminek a műtétjén a combine utánra halasztotta. Állítólag a meccs második felét már a sérüléssel játszotta le.Gyurma Pappa
köszi! kurva nagy RESPECT neki, amit idén művelt, sérülten!!
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 627 — Egyéb témák lakó
azt lehet tudni, hogy Julionak mi a baja pontosan?? mert én mindenhol csak annyit látok, hogy foot injury.Sugar611
A korábban műtött lábfejében tört el valami, ha jól olvastam a behelyezett csavarokkal van valami gond.. Ez volt az a sérülés, aminek a műtétjén a combine utánra halasztotta. Állítólag a meccs második felét már a sérüléssel játszotta le.

több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Roddy 50-50%, hogy tud játszani a Bucs ellen!
 www.nationalfootballpost.com/Roddy-White-5050-for-next-game.html

azt lehet tudni, hogy Julionak mi a baja pontosan?? mert én mindenhol csak annyit látok, hogy foot injury.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Nem fogják, amìg leheletnyi esély is van a POra addig nem gondolkozhat ìgy egy stáb...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Ha lenne a stábnak önkritikája akkor Gonzót elengednék mert ezt nem érdemli meg ami most van.
A szezon le van sz@rva!

Kezdjük el szervezni a Falcons Fanok Londonba utazást vagyunk vagy 8-an!!!!! 😀