Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
Ha esetleg White visszatér, Douglas marad WR2? Fantasy szempontból érdekelne a dolog. köszi
Bár lehet jobb lenne úgy feltenni a kérdést, hogy White mellett milyen kilátásai lehetnek.psychocska
hát mivel Julio IR, a jelenlegi WR-jeink közül csak őt látom reális esélyesnek 2. számúként, ha Roddy végre tudna 100%-os lenni. addig meg első.kaszo
Drew Davis! <3
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
empty, most látom, hogy odaadtad a TE-ünket a Seahawksnak!! 😀 😀Sugar611
No para, jó lehet az idei TE-class, Ebron, Lyerla, Amaro... plusz ToiLOLo is sztem jó lesz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Ha esetleg White visszatér, Douglas marad WR2? Fantasy szempontból érdekelne a dolog. köszi
Bár lehet jobb lenne úgy feltenni a kérdést, hogy White mellett milyen kilátásai lehetnek.psychocska
hát mivel Julio IR, a jelenlegi WR-jeink közül csak őt látom reális esélyesnek 2. számúként, ha Roddy végre tudna 100%-os lenni. addig meg első.
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
empty, most látom, hogy odaadtad a TE-ünket a Seahawksnak!! 😀 😀
több mint 10 éve
rkstzz Baltimore Ravens 305 — justinblackmonpohara
Ha esetleg White visszatér, Douglas marad WR2? Fantasy szempontból érdekelne a dolog. köszi
Bár lehet jobb lenne úgy feltenni a kérdést, hogy White mellett milyen kilátásai lehetnek.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Egy vakoldali OT fizikálisan megeszi ezeket a srácokat reggelire, egyszerűen erőben nem elegek a feladathoz véleményem szerint, ugyanakkor ILB-blitzekre tökéletesen alkalmasak pl. A legtöbb 3-4-es OLB 4-3-ban DE lenne.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
empty váltást vizionálva 3-4 olb-t írtál első körnek... a kérdésem, hogy a sonka által írt stat, miszerint bartu 9. irányító siettetésben a posztján, ill. spoon is elég atletikus ők nem tudnák e váltás esetén ezt a posztot megoldani, worrilow meg dent pedig pusztíthatna középen...?. tudom h évek óta nincs épkézláb passrushunk, de váltással ez a gárda abszolút alkalmatlan a feladat megoldására?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Azért mert ryan gyakra 1,5 mp körül szabadul a labdától mert omlik össze a fal, ettől függetlenül sztem is van fejlődés az év elejéhez képest...peach
Akkor tovább kellemetlenkedek: Ez azért nem teljesen helytálló, mert ha megnézzük a 10+ db elkapásos embereket, akkor látszik, hogy JJ és Douglas, illetve Tony 10 yard felett átlagol (és ő az elmúlt években inkább alatt volt), a két HB és Roddy alatta. Most nem keresem ki a YAC-t, de szerintem max. JJ-nél kiugróan magas, Tony-nál pl. biztos vagyok benne, hogy inkább az átlag alatt van. Ezt nem lehet 100%-ban Ryan javára írni, szóval itt bizony kell, hogy a fal munkája is besegítsen. Érdekes lenne megnézni, hogy egyértelmű passzhelyzetekben (ami nálatok idén a 2. és 3. & 8+-ot takarja kb.) milyen statok vannak a falnál (kerestem, de nem találtam, igaz kb. 3 percig 😀).

Továbbra is mondom: a Bucs közel sem játszott annyira, amennyire ez elvárható lett volna, ez a meccs, ha a 3. héten van, sokkal komolyabb csatát hozott volna, bár a millió barom büntetés így is kinyírta volna a Bucs-t, és kb. hasonló eredmény lett volna, csak mondjuk 10-10 ponttal kevesebb.

Sokat javult a falmunka, ez a mostani meccsen látszott igazán, a Bucs pass rush liga szinten is erős, mégis állták a sarat. Az igazán majd két hét múlva a Carolina ellen és utána a Hawks ellen fog meglátszani, hogy hol is tart ez az OL.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Azért mert ryan gyakra 1,5 mp körül szabadul a labdától mert omlik össze a fal, ettől függetlenül sztem is van fejlődés az év elejéhez képest...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Egyébként ekézzük az OL-t, ehhez képest idén összesen 9 sacket engedtek, ami holtversenyben a Denverrel és a Detroittal a legkevesebb idén a ligában. 😊
Mondjuk a 31 QB hit az már kicsit hátrébb van a rangsorban, az konkrétan a 10. legkevesebb, de akárhogy nézem mind2 stat TOP10 OL-t sejtet.empty taxi
érdekes dolgok ezek a statisztikák. nekem ez a meccseken rohadtul nem jön át!!
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Egyébként ekézzük az OL-t, ehhez képest idén összesen 9 sacket engedtek, ami holtversenyben a Denverrel és a Detroittal a legkevesebb idén a ligában. 😊
Mondjuk a 31 QB hit az már kicsit hátrébb van a rangsorban, az konkrétan a 10. legkevesebb, de akárhogy nézem mind2 stat TOP10 OL-t sejtet.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Én se akarok senkivel tengelyt akasztani a Ryan témában, de azért hozzá tenném, hogy a jelenleg aktív irányítok közül neki van a legtöbb olyan meccse amit az utolsó 2 percben fordított meg. A másik meg, hogy az hogy még tavaly nem jött össze a PO szerintem nem Ryan-en múlt hanem a szokás 2. félidői leolvadásnak a védelemtől ami tavaly egész évben kísértette a csapatott. És ezért tuti meg fogtok kövezni, nem is hozzá hasonlítom Ryan-t, de ott van Dan Marino akinek sajnos sose jött össze az SB gyűrű még is az NFL egyik legjobb irányítója volt. Most lehet azzal jönni, hogy akkor még a futás volt a hangsúlyban nem a passz játék vagy, hogy az más korszak volt én csak arra akartam utalni, hogy nem egy gyűrű kell ahhoz hogy valaki elit irányítónak számítson. Lehet Ryan még nem elit irányító de szerintem sokkal közelebb áll hozzá mint Flecco vagy a jelenleg ligában lévő irányítok közül akár ki ( persze az eliteket kivéve). Szerintem nagy játékos válhat belőle ha így folytatja, ha végre a védelem és az OL végre meg erősödne annyira, hogy meg tudják védeni vagy nem herdálnának el 18 pontos előnyt. Ez az én véleményem, de én Vick-et is elitnek tartom 😀 de persze ez egy szubjektív vélemény.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Douglas mindig is jó volt, csak sose használtuk annyira mint kéne, volt erről itt szó szezon előtt...peach
Jaja plusz volt egy elég randa térdsérülése a 2009-es TC-ben, megkockáztatom h azóta először a tavalyi szezonban volt teljesen egészséges.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Douglas mindig is jó volt, csak sose használtuk annyira mint kéne, volt erről itt szó szezon előtt...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Én gyurmapapát nem bekóstolni akartam, csak volt már pár eszmecserénk ryanről, csupán ezekre utaltam vissza.... 😊 béke



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Kellemetlenkedek:

Harry Douglas egy elég peches ember: végre megkapja élete lehetőségét, él vele, és közben tavaly írt alá szerződést. Nem biztos hogy hosszútávon is kiemelkedő lenne, de ha ez egy szerződés év, egy Meachem szintű szerződés összeszedhetett volna magának.

Bocs a kellemetlenkedésért.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Kivágtuk Chaineyt, jött a helyére Thomas Howard, ugyancsak LB. Sok vizet mondjuk nem fog zavarni a szépreményű Bartu-Worrilow-Dent trió mellett.shawnka
Howard pályája csúcsán egész jó nickel LB volt, bár gyanítom már nem az.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Azt viszont el kell ismerni, hogy Ryan fejlődik folyamatosan, persze Saints-fanként nem tenném Brees elé, de 150 yardos elkapót csinált ( igaz egy meccsen ) Douglasből is az elit célpontjai és a csapat kezdő futója nélkül, pontosan és nyugodtan játszik, jól dob most már messzebbre is, nem Mr. Checkdown. Ami tény, hogy a PO-run hiányzik, viszont ahhoz edző is kéne. Az meg tavaly, a közel tökéletes évetekben is kijött, hogy nincs.
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
Kivágtuk Chaineyt, jött a helyére Thomas Howard, ugyancsak LB. Sok vizet mondjuk nem fog zavarni a szépreményű Bartu-Worrilow-Dent trió mellett.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Sose legyen jobb QB-ja a Falconsnak 😊Jakehomer
nekem ok, ha rosszabb se.kaszo
Fair enough.

Perception is reality.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Nem akarok beleszólni a szájakaratéba, de az én szerény véleményem szerint addig a Falcons szurkolókon kívül senki nem fogja elit irányítóként kezelni Ryant, amíg a PO-ban nem mutat vmit. Addig egy lesz a Cutler, Rivers, Stafford kaliberű irányítókból, akik, jók, ott vannak a közvetlen élvonal nyomában, de nem tudják átlépni saját árnyékukat. Az elit azért elit, mert többet tud mint a jók és egy igen szűk kategória szerintem. Nálam ebbe a halmazba jelenleg négy QB tartozik, Rodgers, Brees, PM és Brady. Utána jönnek a többiek, akik szintén nagyon jók, de a szűk elitbe nem férnek már oda.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Csak megjegyezném, hogy peach szólított meg, empty hírére nem reagáltam semmit.

Nyilván nehezen fogok aludni, mert leszarod a véleményem. De ha itt tartunk, a kellemetlenkedésről is más a véleményünk. Ámbár ezzel hasonlóan érzek, mint Te az én véleményemmel kapcsolatban.

több mint 10 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Nézzétek: mondtam már, én hajlandó leszek elismerni, hogy elit irányító, amikor az lesz. Most nem az.Gyurma Pappa
csak az a helyzet, hogy én pl kurvára leszarom, hogy te mit gondolsz róla vagy mit vagy hajlandó róla elismerni (főleg hetente), ezért nem is írtam, de néha beleolvasok a fórumba és állandóan itt kellemetlenkedsz.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Szerintem amiről vitáztok egyáltalán nincs értelme 13,14,16 éve az NFL-ben lévőket hasonlítjátok egy 6. éveshez. Akkor inkább reálisabb az első 5 évet nézni, és ennek fényében kijelenteni hogy a jelenleg elit QB közé odakerülhet majd Ryan vagy nem! Számokban a következő lenne:
6atos
Tessék, belemegyek a játékba (bár elég sok érv szól mellette, hogy ez hülyeség, de alább kifejtem):
1. Manninggel össze lehet hasonlítani, közel ugyanolyan képességű elkapókkal ténylegesen jó számokat hoz Ryan. Azért gyorsan tegyük hozzá, hogy az még egy másik NFL volt, ahol azért az elkapókat nem védte annyira a liga, és nehezebb volt a passzjáték, amit tegyünk gyorsan hozzá, hogy többek között Manningnek (is) köszönhetően lazítottak.
2. Kettő darab SB gyűrűje volt ez idő alatt, szerintem hagyjuk az összehasonlítást, mert ebből rosszul jössz ki. 2000-ben meg nem volt kezdő, akkor dobjuk oda a 2005-ös évet és máris 3 gyűrűnél járunk.
3. Értelmetlen, Brees nem volt kezdő az öt évéből 3-ban volt kezdő, ráadásul minden idők legjobb RB-je állt mögötte, egészen mást kellett játszania. Ahhoz nem vagy elég bátor, hogy az első 5 Saints-es évét tedd oda 😉

Nézzétek: mondtam már, én hajlandó leszek elismerni, hogy elit irányító, amikor az lesz. Most nem az. Lehet az, a rookie éve alapján Freeman is annak tűnt (néztétek a tegnapi meccset? NEM? MUSZÁJ!! 😀 😀 😀)

több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Szerintem amiről vitáztok egyáltalán nincs értelme 13,14,16 éve az NFL-ben lévőket hasonlítjátok egy 6. éveshez. Akkor inkább reálisabb az első 5 évet nézni, és ennek fényében kijelenteni hogy a jelenleg elit QB közé odakerülhet majd Ryan vagy nem! Számokban a következő lenne:

RYAN#2 ???
2012 Atlanta Falcons 16 16 YRD4,719 TD32 INT14 99.1
2011 Atlanta Falcons 16 16 YRD4,177 TD29 INT12 92.2
2010 Atlanta Falcons 16 16 YRD3,705 TD28 INT9 91.0
2009 Atlanta Falcons 14 14 YRD2,916 TD22 INT14 80.9
2008 Atlanta Falcons 16 16 YRD3,440 TD16 INT11 87.7

MANNING NO.1
2002 Indianapolis Colts 16 16 YRD4,200 TD27 INT19 88.8
2001 Indianapolis Colts 16 16 YRD4,131 TD26 INT23 84.1
2000 Indianapolis Colts 16 16 YRD4,413 TD33 INT15 94.7
1999 Indianapolis Colts 16 16 YRD4,135 TD26 INT15 90.7
1998 Indianapolis Colts 16 16 YRD3,739 TD26 INT28 71.2

BRADY NO.2
2004 New England Patriots 16 16 YRD3,692 TD28 INT14 92.6
2003 New England Patriots 16 16 YRD3,620 TD23 INT12 85.9
2002 New England Patriots 16 16 YRD3,764 TD28 INT14 85.7
2001 New England Patriots 15 14 YRD2,843 TD18 INT12 86.5
2000 New England Patriots 1 0 YRD6 TD0 INT0 42.4

BREES NO.3
2005 San Diego Chargers 16 16 YRD3,576 TD24 INT15 89.2
2004 San Diego Chargers 15 15 YRD3,159 TD27 INT7 104.8
2003 San Diego Chargers 11 11 YRD2,108 TD11 INT15 67.5
2002 San Diego Chargers 16 16 YRD3,284 TD17 INT16 76.9
2001 San Diego Chargers 1 0 YRD221 TD 1 INT0 94.8

Ezek alapján nincs miről beszélni!!! 😀😀😀