Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 10 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Sose legyen jobb QB-ja a Falconsnak 😊Jakehomer
nekem ok, ha rosszabb se.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Tudom-tudom, sőt sokmindenben igazad is van, tudom én,hogy ryan még se nem brady, se nem brees, csak s témával kapcsolatos csörték szórakoztatnak, ìgy gondoltam vicceskedek kicsit 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Azért elit mert én azt mondtam! 😀😀peach
Akkor bocsánat, ezt az argumentumot nem vettem figyelembe. 😊

Még egy gondolat: azért a korábbi megnyilvánulásaimból átjöhetett, hogy nem vagyok egy Ryan hater, mindössze jelezni szeretném, hogy azért a valóság és a hype közötti szakadék átívelése még várat magára.

Abbahagytam.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Azért elit mert én azt mondtam! 😀😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
a tampa D ellen brees az egész szezon leggyengébjét produkálta, de ugye akkor még nagyon kemény volt a bucs defense....matty nyomott ellenük ( meg egész évben am ) egy extra teljesìtményt, de a tampa már leszarta mert tankol...értem, azért ez ìgy egy kicsit érdekes 😀peach
Épp az eredménykövetőben írtam, hogy mekkora már, hogy a kőkemény Bucs D naggyá tette a Phily O-t két hete (3 pontot tudtak csinálni a Dallas ellen, előtte 32-t Bucs ellen), rá egy hétre a 5-6. WR-ek kapkodnak el a liga egyik legtöbbre tartott CB párosa ellen.

De mondom, leszarom, Ryan elit, mert a HC-je azt mondta. Értem, csak érdekes.

szerk: Brees azon a meccsen tényleg nagyon szarul játszott a Bucs ellen, amihez volt köze az akkor 10000 fokon pörgő Bucs D-nek is, de a szart play callingot is idevehetjük rendesen.

A te logikáddal, akkor Brees nem elit irányító, mert játszott szarul, de Matty elit, mert jól játszott. És ha nem haragszol, a formális logika mentén ez inkább vicces, mint stabil. Na meg az, hogy egész évben extra teljesítményt nyújtva 2-4-es mérleg mellett ez a vita egyre viccesebb irányba tart.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
a tampa D ellen brees az egész szezon leggyengébjét produkálta, de ugye akkor még nagyon kemény volt a bucs defense....matty nyomott ellenük ( meg egész évben am ) egy extra teljesìtményt, de a tampa már leszarta mert tankol...értem, azért ez ìgy egy kicsit érdekes 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Sose legyen jobb QB-ja a Falconsnak 😊

Perception is reality.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
3. Ezt eddig is tudtuk ugye gyurma? 😀
peach
😊
Volt egy igazán jó meccse, egy tankoló ellenfél ellen. Ha elit, legyen elit. Ha így szétdobálja majd a Hawks vagy a 49ers védelmét, JJ és White nélkül, akkor visszatérünk a kérdésre 😉

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
1. Hurrá 😊
2. Glennon meg a tampa volt az ellnfél
3. Ezt eddig is tudtuk ugye gyurma? 😀

És bőven látó távolságban van a vadkártya 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Coach Smith sajttáj:
- SJ szerdán állítólag már edzeni fog
- Szerinte jobb volt a védelem így h Nolan a partvonal mellett hívta a playeket
- Matty szerinte elit QB


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
vasárnap 22,15 s1 adja a meccsünket?
Örülünk?Kenny
nekem elég volt a nyitó a Saints ellen. És azt sem végig követtem, jó lesz a stream helyette.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 338 — Omar's Coming Yo!
vasárnap 22,15 s1 adja a meccsünket?
Örülünk?

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Matt Ryan's 148.4 QB rating vs. the Bucs was the second highest single-game rating in franchise history #RiseUp

Tru sérüléséről még semmi konkrét.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Trufant sérüléséről vmi?

Palmer meg előre örülhet, ellenünk mindenki franchise qb-nak tűnik...ha az elején bénázunk a RZban akkor bedarál a végén a cards...szóval kéne vagy 28 pont előny 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
svin Atlanta Falcons Cincinnati Bearcats 66
Üdv! Ígéretemhez híven megnéztem a tegnapi meccset (köszönöm gamepass 😊 ), és amellett hogy láttam bíztató dolgokat, azért még mindig azt kell mondjam, ritka szar helyzetben van a csapat. Legyünk őszinték, a Tampa mindent megtett azért, hogy vereséggel távozzon a Atlantából, de persze ez az, ami minket a legkevésbé se zavar. 😊 Az offense rendben volt, pláne a sérültek tudatában, de az a győzelem ellenére is kiderült, hogy ez a hét megint feszült figyelemmel és várakozással fog eltelni Jackson és White állapotát illetően. Hiányoltam a TE játékot, Gonzalez felé egész meccsen 4 passz ment és pont, reméltem jelen helyzetben mind őt, mind Toilolo-t többet foglalkoztatja Ryan. Szerencsénkre Douglas és Rodgers is remek napot fogott ki, végre sikerült kihasználni az erősségeiket. Meglepő mód az O-Line is összeszedte magát, amennyire lehetett, de lesz még ennél sokkal nehezebb dolguk is, addig nem is akarok fejlődésről beszélni. A védelemben is voltak szerintem bíztató jelek, amit tudtak, megint megtették, volt pár szépen megfogott drive, de Weatherspoon hiánya még mindig nagyon látszik, ennek ellenére van a társaságban potenciál, némi rutinnal felvértezve, a front seven-t befoltozva egész jó kis egység lehet ebből a jövőben.
Összességében látszott az elvégzett munka a BYE week alatt, de bőven van még hova fejlődni, a WC még elérhető kis szerencsével, ehhez persze nyerni kell a Cardinals ellen, ami nem is annyira megoldhatatlan feladat, látva a csütörtöki meccset. Ja és köszönjük?, hogy a sporttv ismét egy Atlanta meccset választott, bár idén eddig 0-2 a közvetített meccsek mérlege, talán ez a sorozat is megszakad a jövő héten. 😊
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
na ez bemelegítésnek jó volt a byeweek után, azért arra kíváncsi leszek, hogy ez a játék mire elég egy erősebb ellenfél ellen…
a 16 és 14 futott yard azért parádés!! 😀
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Ma nyerünk. Csak mondom.kaszo
Mondjuk ez azért annyira nem volt merész tipp 😛 (persze még nincs vége)

több mint 10 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Ma nyerünk. Csak mondom.
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
remélem a születésnapom alkalmából meglesz a második W!! 😊
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
mit szólnátok ha Tony G-t jövőre LeBronnal pótolnánk?? 😀
 120yard.blog.hu/2013/10/19/lebron_jatszani_akarok_az_nfl-ben_mielott_visszavonulok?utm_source=cimlap&utm_medium=link&utm_content=2013_10_19&utm_campaign=indexSugar611
úgysincs kimondott trashtalkerünk, ez a pöcs meg most szólt be a Celticsnek 😀😀😀

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
mit szólnátok ha Tony G-t jövőre LeBronnal pótolnánk?? 😀
 120yard.blog.hu/2013/10/19/lebron_jatszani_akarok_az_nfl-ben_mielott_visszavonulok?utm_source=cimlap&utm_medium=link&utm_content=2013_10_19&utm_campaign=index
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
csodálatos...roddy jól meggyógyult a bye alatt 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Roddy, Steven Jackson, Sam Baker nem játszik vasárnap!
(Roddy White's streak of 133 consecutive games played comes to an end as he will miss the first game of his NFL career on Sunday.)
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 338 — Omar's Coming Yo!
Tony jó fej!! "There is no way I'd ever jump ship. I love this team!"Sugar611
SPORTEMBER

több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Tony jó fej!! "There is no way I'd ever jump ship. I love this team!"