Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
csak h vminek örüljünk is, alford nagyon jó kis húzás volt, sztem sok örömünk lesz még benne 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 143 — Tyrone Creek
áhá. szóval ennyit a jacksonville-i szakemberekről. I wonder miért nem kellettek ott.

nem, most nem Smittyt bántom.
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
10-6 és WC még lehet! 😀
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
jó kis írás:
 www.thefalcoholic.com/2013/11/1/5054826/injuries-are-not-the-only-factor-in-atlantas-struggles-this-season
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 143 — Tyrone Creek
HB Roddy White!empty taxi
Snelling is FP annyi futónk lesz a hétvégén.. ajajajaj6atos
:[]
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Jajajajjj....haladjsnak min. ,60 yardot....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
HB Roddy White!empty taxi
Snelling is FP annyi futónk lesz a hétvégén.. ajajajaj
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
HB Roddy White!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
One team that might be hoping for a Gonzalez trade is the Kansas City Chiefs. Jason Cole reported Tuesday that the Chiefs are keeping an eye on whether the Falcons will trade Gonzalez. Cole added that Gonzalez would welcome the deal.6atos
már nem megy sehova mert kedden lejárt a deadline!Sugar611
Keddi volt a felvetés....
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
One team that might be hoping for a Gonzalez trade is the Kansas City Chiefs. Jason Cole reported Tuesday that the Chiefs are keeping an eye on whether the Falcons will trade Gonzalez. Cole added that Gonzalez would welcome the deal.6atos
már nem megy sehova mert kedden lejárt a deadline!
több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
One team that might be hoping for a Gonzalez trade is the Kansas City Chiefs. Jason Cole reported Tuesday that the Chiefs are keeping an eye on whether the Falcons will trade Gonzalez. Cole added that Gonzalez would welcome the deal.
több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Akeem Dent LB -- Limited Participation in Practice --
Peria Jerry DT -- Limited Participation in Practice --
Sam Baker T -- Limited Participation in Practice --
Jason Snelling RB -- Did Not Participate In Practice --
Roddy White WR -- Did Not Participate In Practice --
William Moore S -- Limited Participation in Practice --
Stephen Nicholas LB -- Did Not Participate In Practice --
Osi Umenyiora DE -- Limited Participation in Practice --
Garrett Reynolds G -- Limited Participation in Practice --
Joe Hawley C -- Limited Participation in Practice --
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 356 — Omar's Coming Yo!
Jerry felőlem mehet isten hìrével, jamaal után ő is első körös bust a védőfalba. Igaz annyira nem tré mint anderson volt de akkor is csak egy középszerű tucat játékos...peach
Babineux,Jerry,Peters jó a DT posztra rotálva,melléjük kéne normális endeket rakni és máris más lenne a helyzet.mellesleg egyik sem keres valami őrült összeget.

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Tony most már szívesen elmenne, de hálistennek nem engedjük:

 www.nfl.com/news/story/0ap2000000271778/article/tony-gonzalez-open-to-trade-but-falcons-wont-make-move

Mindig jövőre
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Úgy gondoltam, hogy hozunk vkit helyette. Szóval nem egy akkora formátum,hogy fa-ról nagy feladat volna megoldani a pótlását



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Jerry felőlem mehet isten hìrével, jamaal után ő is első körös bust a védőfalba. Igaz annyira nem tré mint anderson volt de akkor is csak egy középszerű tucat játékos...peach
Igen, csak akk megin ott tartunk h generáltunk egy depthhiányos posztot ilyen meg azért van több is.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Jerry felőlem mehet isten hìrével, jamaal után ő is első körös bust a védőfalba. Igaz annyira nem tré mint anderson volt de akkor is csak egy középszerű tucat játékos...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Én azért nem mondanám egyik CB-re se, hogy nem vált be, amíg nincs itt épkézláb passrush...
meg ezek az elkapók... ne is akarjunk már semmit a szezonban, azt se tudták milyen rendezvényen vannak, ha jó helyen voltak akkor oda dobta Ryan. De össze vissza nem tudták hol a helyük, lett is belőle int bőven... Bár Davis ha elindult keresztbe a pályán, szinte mindig tisztára játszotta magát, benne valóban van potenciál. HD még mindig hasra vagy kiesik a pályáról ha nála a labda...Buga
Szerintem is a CB sor rendben van jó választások voltak viszont leszögezhetjük Alford jobb mint Tru.

Matty: Ha 301yrd passz mellé kap 2 futótól 14yrd futást segítségként nincs miről beszélni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hozzáteszem Matty 13yrd futott.
Leszögezem nem feltétlen a futók hibájának tekintem ezt az eredményt hanem a sokszor emlegetett impotens hívásoknak és itt újból előkerül az edzői stáb felelőssége...!!!! 😕6atos
nem tudom, korábban hogyan futottatok, de a Cards D 5. futás ellen, úgyhogy nem biztos hogy a playhívás vagy a futók hibája volt az a 14 yard
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Csatlakozva emptyhez, őszintén szólva eléggé unclassy lenne, és ez nem jellemző rátok. Roddy örök Falcon marad, de egy ilyen elég komolynak mondható sérülés után nem hiszem, hogy sokat fogtok kockáztatni vele/érte 2015-ben.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Szvsz Roddy szerződését hagyni fogjuk kifutni, tett ő annyit ezért a franchise-ért h megérdemli, pláne h Gonzo lejár és ő azért visz pénzt a capből, btw a DC első három DT-je (Babs, Peters, Jerry) mind-mind FA lenne a nyáron.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Gyurma gondolatmenetét folytatva/kicsit átalakítva, láttok esélyt arra, hogy Roddy-t elengedjük jövőre?? (én nem szeretném).

jövőre 32 éves lesz, 5 millát fog kapni, ami annyira nem vészes, de jövőre meg kell majd egy pár posztot erősíteni. (azt mondjuk nem néztem meg, hogy 2014ben, hogy állunk cap space-el)

Julio lenne az első számú, Harry meg második.
több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Én azért nem mondanám egyik CB-re se, hogy nem vált be, amíg nincs itt épkézláb passrush...
meg ezek az elkapók... ne is akarjunk már semmit a szezonban, azt se tudták milyen rendezvényen vannak, ha jó helyen voltak akkor oda dobta Ryan. De össze vissza nem tudták hol a helyük, lett is belőle int bőven... Bár Davis ha elindult keresztbe a pályán, szinte mindig tisztára játszotta magát, benne valóban van potenciál. HD még mindig hasra vagy kiesik a pályáról ha nála a labda...Buga
Szerintem is a CB sor rendben van jó választások voltak viszont leszögezhetjük Alford jobb mint Tru.

Matty: Ha 301yrd passz mellé kap 2 futótól 14yrd futást segítségként nincs miről beszélni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hozzáteszem Matty 13yrd futott.
Leszögezem nem feltétlen a futók hibájának tekintem ezt az eredményt hanem a sokszor emlegetett impotens hívásoknak és itt újból előkerül az edzői stáb felelőssége...!!!! 😕
több mint 10 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Én azért nem mondanám egyik CB-re se, hogy nem vált be, amíg nincs itt épkézláb passrush...
meg ezek az elkapók... ne is akarjunk már semmit a szezonban, azt se tudták milyen rendezvényen vannak, ha jó helyen voltak akkor oda dobta Ryan. De össze vissza nem tudták hol a helyük, lett is belőle int bőven... Bár Davis ha elindult keresztbe a pályán, szinte mindig tisztára játszotta magát, benne valóban van potenciál. HD még mindig hasra vagy kiesik a pályáról ha nála a labda...

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
...továbbá eszembe jutott az edzői stábról,hogy ha nincs a roddy+julio sérülés kiderül e, hogy van davis+rodgers minimum bìztató wr játékosunk is, akikben ott van az x faktor...?! Sztem sejtjük mind a választ...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
@Gyurma Pappa

Amit írtál az mind szép és jó. Ami a probléma h nem látom h Smith h lenne képes túllépni a saját árnyékán és győzelemre vezetni a franchise-t, én nagyon sokáig hittem benne h képes ebbe beletanulni, viszont az ilyen irányú hitemet jelen állás szerint elvesztettem.empty taxi
Én ezt teljesen megértem, de arra akartam utalni, hogy nem látok racionális lehetőséget arra, hogy ne Smith legyen a HC a közeljövőben. Látványosan tanácstalan a pálya mellett meccs közben, és mintha elfáradt volna, de szerintem egy rossz szezonnál akkor is több kell, hogy Blank megváljon tőle. Azt még nem is vettem bele, hogy ha ő megy, akkor minden bizonnyal a két koordinátora is. Vagy?Gyurma Pappa
Jó kérdés h mi lesz.
Ugye Nolan már bukott, mint HC, Koetter anno college-ban nem volt rossz HC.
Dimitroffot kb. minden szakíró TOP5 GM-ként kezeli a ligában, őt kivágni szvsz dőreség lenne, onnantól kezdve meg már az ő szíve joga h elégedett volt-e vmelyik koordinátorral annyira h olyan főedzőt keres akinek megfelel az illető v esetleg vmelyikőjüket kinevezi Smith helyére.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...