Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Snellinget elkapták vicces cigi birtoklásáért.berger90
nemhogy birtokolta, megpróbálta megenni, hogy eltüntesse a nyomokat a kocsijából xD


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Snellinget elkapták vicces cigi birtoklásáért.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
 blogs.atlantafalcons.com/2013/11/14/trufant-leads/

ti láttok bármiféle fejlődést?? mert én nem! volt egy jó meccse, na bumm! amúgy meg rohangál össze-vissza mint pók a falon és kapálódzik! 😀 na mind1... peach úgyis Grimeshoz hasonlította, abban benne vagyok, hogy olyan szintre jusson el mint ő! csak ha lehet egy pár évvel hamarabb!! 😀
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
off!
kedvenc: 😀
 www.nfl.com/videos/arizona-cardinals/0ap2000000281348/Sound-FX-Tyrann-Mathieu
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Sean Locklear jött Sam Baker helyére!

és egy kis draftolás:
 www.thefalcoholic.com/2013/11/13/5097134/atlanta-falcons-2014-nfl-draft-pick-jadaveon-clowney
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
jó kis cikk:
 www.thefalcoholic.com/2013/11/12/5086202/5-things-we-learned-from-the-falcons-embarrassing-loss-to-the-seahawks
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Végre találtam egy olyan statot az OL-lel kapcs ami indokolja a negatív hangvételünket: a 3. legtöbb pressure-t engedélyezték eddig idén.

Néhány roster move:
Howard cut, Spoon aktív keret, Baker IR


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Lol, pont ma gondolkoztam rajta milyen zura volt a baker-blalock-mcclure-dahl-clabi falunk. Az egy elit ötös volt....nemtom mire mennénk vele, lassan egy éve nem focizott



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Azt ìrtad nem lesz már top, de elit igen. Sztem ez ellentmondás kicsit. Erre ìrtam h ezt még ez a szezon alapján nem tudhatjuk 😊

Ed Reedet? Minek? Willymo és asszem Dékú is idén kapta meg a nagy lecsót x évre. Mondjuk az is igaz h idén mind2 elég harmatos szezont fut a tavalyi probowler évük után 😕



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
 www.thefalcoholic.com/2013/11/12/5095442/the-falcons-reached-out-to-retired-todd-mcclure
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Kövezzetek meg érte, de én Reedet idehoznám. Nagyobb kárt már úgysem csinálhat annál a langy fosnál, ami most secondary terén van nálunk.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
közel sem írtam, hogy Roddynak vége. nem jól értelmezted 😊

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Uggyan már buga! Ha valaki kezd kiégni annak szezonokon keresztül van látszata. Roddy meg tavaly is meg az elmúlt 5 évben is top 1000+os elkapó volt. Az egész évet bevallottan sérülten nyomja. Ha jövőre is ilyen lesz akkor majd elhiszem h neki vége, de addig nem. Nézd meg moss,to is mit műveltek még 35 körül v most waynet..

Empty sztem mindenki örül neki ha játszhat, csak sose felejtem el mikor tavaly po előtt abra kidöglött egy total m1 meccsen. Most még annyi értelme sincs még jobban megroggyantani egy kulcsjátékost...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Állítólag Gruden szívesen jönne hozzánk HC-nak, még egy ok h kirúgjuk Smitheyt 😊empty taxi
én meg már megörültem hirtelen, hogy Jay-t akarjátok elvinni tőlünk 😊

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Mert roddy aztán nagyon rendben van ugye? Ő is csak becsületből kìnlódik,árnyéka önmagának...én sem eröltetném spoont csak max ha 100%os...vagy akkor sempeach
Szar kimondani, de Roddy egészségesen se lesz már top, még mindig klasszis, de ne várjunk már tőle annyit mint 3-4 éve... ennyi erővel most már ne erőltessük a még egészséges kezdőket se, mert még megsérülnek a következő szezon előtt 😊

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Spoon üde színfolt lehet a mostani kínlódásban úgyh én örülök h pályára lép.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Mert roddy aztán nagyon rendben van ugye? Ő is csak becsületből kìnlódik,árnyéka önmagának...én sem eröltetném spoont csak max ha 100%os...vagy akkor sem



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Spoon aktiválva...oh yeah 😀peach
Nem erőltetném annyira. Amilyen habitusa van neki megy a betonfalnak is ha túlpörög. Nem hiányzik hogy rásérüljön erre az idényre felesleges kockázat, nem tolatnám vele végig az idényt.6atos
Hidd el ők se játszatnák, ha nem lenne teljesen rendben 😊

több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Spoon aktiválva...oh yeah 😀peach
Nem erőltetném annyira. Amilyen habitusa van neki megy a betonfalnak is ha túlpörög. Nem hiányzik hogy rásérüljön erre az idényre felesleges kockázat, nem tolatnám vele végig az idényt.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Spoon aktiválva...oh yeah 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
 fuzovelkifele.blog.nepsport.hu/archives/2013/11/11/Elmenybeszamolo_Atlantabol/

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Azon morfondìroztam nagy ráérésemben, hogy true ezzel a kapálózok mint a vìzbe fult technikájával rohadtul emlékeztet grimesra azokból az időkből mikor még sima 100 yardot jelentett az ellennek mikor pályán volt 😀 amúgy truet nem verik meg sokszor 1-1 ben, ott van mindig szinte, csak az elkapást képtelen megakadályozni...viszont integet becsülettel 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Nincs itt semmi gond!
Kigyűjtöttem a pozitívumokat alább olvashatók:

-
-
-6atos
ez nem igaz, worrilow jó volt megint, mindig ott volt ahol a labda sztem csinált v 100 tackletpeach
Bartu is ide sorolható ha a nagyágyú nem sérül ezeket a fiúkat csak epizódszerepre használjuk így viszont kényszerűségből a mélyvízben vannak. ez jó lehet a jövőre nézve az LB sor tekintetében.
Az O és D fal kritikán aluli nem is érdemes megemlíteni őket így nem lehet kezdeni semmit.Majd jövőre egy új felállásban.6atos
Babs kifejezetten jó volt most szvsz.
Mondjuk az Dimmyre komoly kritika h Mapongának free rush-sal is csak pressure-ig sikerült jutni...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Nincs itt semmi gond!
Kigyűjtöttem a pozitívumokat alább olvashatók:

-
-
-6atos
ez nem igaz, worrilow jó volt megint, mindig ott volt ahol a labda sztem csinált v 100 tackletpeach
Bartu is ide sorolható ha a nagyágyú nem sérül ezeket a fiúkat csak epizódszerepre használjuk így viszont kényszerűségből a mélyvízben vannak. ez jó lehet a jövőre nézve az LB sor tekintetében.
Az O és D fal kritikán aluli nem is érdemes megemlíteni őket így nem lehet kezdeni semmit.Majd jövőre egy új felállásban.