Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 10 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Ui: nem kell a szezont 9-0-val kezdeni és megnyerni az alapszakaszt a SB győzelemhez....csizizoli
Kelleni nem kell, de azért nem bánnám, ha decemberben nem azon kéne szurkolni, hogy legyen elég a 8-8 a wild cardhoz.
több mint 10 éve
csizizoli Atlanta Falcons 94 — Falcons fan
Másik oldalról megközelítve:
Magasról teszek a játék minőségére a szezon elején.
Teljesen mindegy, hogy hogyan csak vergődjünk el a PO-ig.
Ott legyünk csúcs formában!

Ui: nem kell a szezont 9-0-val kezdeni és megnyerni az alapszakaszt a SB győzelemhez....

GO FALCONS!
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 612 — Egyéb témák lakó
amúgy a saints, ill. most a rams ellen is a második félidőben omlott össze kisebb nagyobb ideig az O fal. nem lehet, hogy ez azért van mert vmi hót prikó blokkolási sémát használunk, amit a félidőre kielemeznek az ellenfél edző, nekünk meg nincs válaszunk és ezért jön a ryan terror....?peach
Igazából blokkolási sémák kiismeréséhez nem nagyon kell egy félidő, általában még sokkal kevesebb is elég (ez nem olyan mint egy defensive play, hirtelen elkezdesz mást csinálni, eléggé behatároltak a lehetőségek). Inkább az a gond, hogy egyszerűen (tényleg ennyire egyszerűen) elfárad a fal, illetve egyes emberek. Fejben, fizikálisan, mindkettő, akármelyik.

(berger: és nincs éppen meccsünk, viharszünet van)

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 239 — a new hope (again)
hirtelen:
-liga utolsó futó játékkal esélytelen nemhogy a SB, de még a PO is
-továbbra is középszar de inkább szar passrussal esélytelen a SB
-roddy white nélkül esélytelen a SB ( ha meg sérült ne játszon mert ennek így nincs értelme )
-ha az edzők nem vesznek észre egyértelmű bajokat meccsek közben, mint most pl quizz folyamatos eröltetése, míg snelling 2 carry, 15 yard, td akkor esélytelen a SB
-ha ilyen ütemben hullanak a játékosok mint ma, akkor a fentebb említettek tökm1 mert semmire nem lesz esélyünk
-ugyanazok a gondok vannak két meccs után mint tavaly szvsz + a sérüléshullám

+ nem olvadtunk le/el teljesen, amikor kellett a legvégén végig bírtunk menni, ill. a muszáj first down is megvolt

amúgy a saints, ill. most a rams ellen is a második félidőben omlott össze kisebb nagyobb ideig az O fal. nem lehet, hogy ez azért van mert vmi hót prikó blokkolási sémát használunk, amit a félidőre kielemeznek az ellenfél edző, nekünk meg nincs válaszunk és ezért jön a ryan terror....?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 612 — Egyéb témák lakó
Nem volt egyszerű. Nagyon gyorsan ki kell találni valamit a védelemben, mert elképesztő, hogy két ember kiesése mit tud művelni.

Közben legalább a Panthers 0-2-n van, reménykedjünk, hogy kikap a Szénc, legyen egy jókis 1-1 divízió 😀berger90
egyelőre a vihar áll nyerésre 😀😀

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Nem volt egyszerű. Nagyon gyorsan ki kell találni valamit a védelemben, mert elképesztő, hogy két ember kiesése mit tud művelni.

Közben legalább a Panthers 0-2-n van, reménykedjünk, hogy kikap a Szénc, legyen egy jókis 1-1 divízió 😀

Mindig jövőre
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 109 — Tyrone Creek
könnyezek 😊

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
CB Asante Samuel, WR Julio Jones, WR Roddy White and OT Sam Baker are all ACTIVE for Falcons today.Sugar611
Királyság! Főleg Baker a jó, elég nagy szar is lehetett volna nélküle.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
CB Asante Samuel, WR Julio Jones, WR Roddy White and OT Sam Baker are all ACTIVE for Falcons today.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 668 — tracker ember
Atlanta Falcons wide receiver Roddy White will play on Sunday against the St. Louis Rams, according to D. Orlando Ledbetter of the Atlanta Journal-Constitution.

White has been limited for much of preseason and the early portion of the regular season with a lingering ankle injury. White was limited in his practice work again on Friday.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 664 — Falcons Fan
Sam Baker T -- Did Not Participate In Practice --
Peria Jerry DT -- Full Participation in Practice --
Sean Weatherspoon LB -- Limited Participation in Practice --
Thomas DeCoud S -- Full Participation in Practice --
Roddy White WR -- Did Not Participate In Practice --
Cliff Matthews DE -- Full Participation in Practice --
Asante Samuel CB -- Limited Participation in Practice --
Jonathan Babineaux DT -- Did Not Participate In Practice --
Julio Jones WR -- Limited Participation in Practice --
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 612 — Egyéb témák lakó
Robyval, mint WR-rel nem sokra mennétek, ő ST sztár.

több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 259 — Omar's Coming Yo!
3 WR próbajátékon.
Lavelle Hawkins, Mohamed Massaquoi, Courtney Roby.

Igazából Davis kaphatna több labdát,mert tehetséges,csak nem adnak neki bizonyítási lehetőséget.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 239 — a new hope (again)
Fura, hogy csak minden második évben jön elő.... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 668 — tracker ember
Bakernek van egy krónikus hátproblémája évek óta, ha épp nem fáj neki akk jó (lsd. tavaly), gyanítom újra előjött.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 239 — a new hope (again)
baker helyére senki nincs.... a többit lehet variálni, lásd lejjebb beszélgettünk erről taxival, de LT poszton csak ő van....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 259 — Omar's Coming Yo!
Kiváncsi vagyok hogyan oldják meg a támadó fal problémát a következő hétre,van valaki parlagon akit be lehetne húzni amolyan tűzoltás gyanánt?Vagy ezért jött Trueblood?

több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 664 — Falcons Fan
az meg a playcalling hibája. Rá kellene jönni, hogy Jax sem fog bemenni középen, pláne nem goal-line szituációban. a RB optoinok nekem is tetszettek, csak elég hamar le fogják olvasni az ellenfeleink.berger90
Nem kötekedni akarok de a legtöbb screen play tervezett volt, nem option play. Az első félidőben volt egy-egy, de a másodikban direkt mentek a flatek Tonynak is. Tökéletes választás volt a nyomás ellen.Gyurma Pappa
Így hogy a RT, LT 0 azaz nulla és ezáltal Mattynek 1-2mp ideje van szükség lesz erre reagálni rövid kis passzokkal 3-4YRD csak hát így nem lehet elérni a redzonet.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 612 — Egyéb témák lakó
az meg a playcalling hibája. Rá kellene jönni, hogy Jax sem fog bemenni középen, pláne nem goal-line szituációban. a RB optoinok nekem is tetszettek, csak elég hamar le fogják olvasni az ellenfeleink.berger90
Nem kötekedni akarok de a legtöbb screen play tervezett volt, nem option play. Az első félidőben volt egy-egy, de a másodikban direkt mentek a flatek Tonynak is. Tökéletes választás volt a nyomás ellen.

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
oké jax egyszer elszaladt 50 yardért, ez még turnernek is összejött tavaly egyszer. ezen kívül meg hozta a kb 2.5 yard/carry átlagot.peach
örülök, hogy nem csak én vettem észre.

az utolsó dropról meg annyit, hogy legalább volt annyira Humber érdeme, mint Jax bénasága, ráadásul kicsit maga mögé is kapta. mondom mégegyszer: majd 50 mp volt vissza egy FG-ig, amit azért Brees meg tud csinálni, szóval még ott nem lett volna vége. de ez mellékes, a sportban nincsenek "ha"-k.Gyurma Pappa
nem is tényként közöltem, hogy akkor tuti nyertünk volna 😊 amúgy sztem tisztán az ő sara volt, humber csak azután ért egyáltalán hozzá h kilőtt a laszti a páncél mellényről. amiben viszont tényleg jó volt h kis rövid screenekből meg rövid játékokból csinált vagy 100 yardot. de azért futhatna is jobban... 😊peach
az meg a playcalling hibája. Rá kellene jönni, hogy Jax sem fog bemenni középen, pláne nem goal-line szituációban. a RB optoinok nekem is tetszettek, csak elég hamar le fogják olvasni az ellenfeleink.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 239 — a new hope (again)
oké jax egyszer elszaladt 50 yardért, ez még turnernek is összejött tavaly egyszer. ezen kívül meg hozta a kb 2.5 yard/carry átlagot.peach
örülök, hogy nem csak én vettem észre.

az utolsó dropról meg annyit, hogy legalább volt annyira Humber érdeme, mint Jax bénasága, ráadásul kicsit maga mögé is kapta. mondom mégegyszer: majd 50 mp volt vissza egy FG-ig, amit azért Brees meg tud csinálni, szóval még ott nem lett volna vége. de ez mellékes, a sportban nincsenek "ha"-k.Gyurma Pappa
nem is tényként közöltem, hogy akkor tuti nyertünk volna 😊 amúgy sztem tisztán az ő sara volt, humber csak azután ért egyáltalán hozzá h kilőtt a laszti a páncél mellényről. amiben viszont tényleg jó volt h kis rövid screenekből meg rövid játékokból csinált vagy 100 yardot. de azért futhatna is jobban... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 612 — Egyéb témák lakó
oké jax egyszer elszaladt 50 yardért, ez még turnernek is összejött tavaly egyszer. ezen kívül meg hozta a kb 2.5 yard/carry átlagot.peach
örülök, hogy nem csak én vettem észre.

az utolsó dropról meg annyit, hogy legalább volt annyira Humber érdeme, mint Jax bénasága, ráadásul kicsit maga mögé is kapta. mondom mégegyszer: majd 50 mp volt vissza egy FG-ig, amit azért Brees meg tud csinálni, szóval még ott nem lett volna vége. de ez mellékes, a sportban nincsenek "ha"-k.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 239 — a new hope (again)
én nem sok pozitívumot láttam a futójátékban,... oké jax egyszer elszaladt 50 yardért, ez még turnernek is összejött tavaly egyszer. ezen kívül meg hozta a kb 2.5 yard/carry átlagot. hát ez nem vmi veretes sztem. rodgers viszont alig volt a pályán, snellinget megint nem használtuk, a széle felé meg meg sem próbáltunk futni csak bent a mandajban középen csekély eredménnyel + hiába jó jackson, ha rendszer csinál a kulcsszitus droppokból. tegnap konkrétan nyerhettünk volna ha elkapja 3.ra.....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 259 — Omar's Coming Yo!
Nem kell kétségbeesni,Saints egy jó csapat,ráadásul nem nyerni megyünk hozzájuk.
Nézzük inkább a pozitívumokat,pl azt hogy Jackson már most jobban néz ki mint Turner az utolsó évében,ez mindenképpen előrelépés tavalyhoz képest.Dent is egész pofásan játszott,Douglas szintén.
A fal valóban nem volt a helyzet magaslatán,de bízom benne hogy lesz jobb is.
Alford is jól mutatkozott be,Trufant-nak voltak hibái,de kinek nincsenek első NFL meccsén.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 612 — Egyéb témák lakó
Azért még ìgy is matty megcsinálta a game winning driveot csak s.jax eldroppolta a W-t....peach
50 mp lett volna vissza, ennek a Saintsnek, hogy csináljon egy FG-t

Egyébként jó meccs volt, és sokkal rosszabbra számítottam mindként oldalon D téren. Semmi ok pánikra, egy 100%-os White sokat fog dobni, bár szerintem egy 80%-os is dobna a mostani 35%-os helyett. Továbbra is a liga két top10-es csapatát láthattuk, és örüljünk neki, hogy ennyire megy ez 😊

Nincs itt semmi látnivaló.