Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Saints topikos felvetés, de ennek ellenére tetszik: a rendszer szerint 32 Falcons szurkoló van itt, de jó ha 10 ember viszi ezt a topikot előre. Szóval lassan átkapcsolhatnátok read only módból aktív fantársakká 😊shawnka
Jogos...lassan ébredezek én is....😊Keano
Itt vagyunk, csak alvó ügynököt játszunk!! 😊
több mint 10 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Saints topikos felvetés, de ennek ellenére tetszik: a rendszer szerint 32 Falcons szurkoló van itt, de jó ha 10 ember viszi ezt a topikot előre. Szóval lassan átkapcsolhatnátok read only módból aktív fantársakká 😊shawnka
Jogos...lassan ébredezek én is....😊


több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Ma nálatok ki (nem) fog játszani este?iktriad
Mike Johnson, Samu, Nicholas, Peria Jerry és Roddy.berger90
Szóval Ryan, Julio, Gonzo és a többiek lesznek?iktriad
kerestem-kerestem, de csak injury rportot találtam. szerintem amúgy egy keveset biztos.berger90
Ok, köszi.iktriad
biztos, hogy nem fognak játszani a kezdőink!!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 123 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ma nálatok ki (nem) fog játszani este?iktriad
Mike Johnson, Samu, Nicholas, Peria Jerry és Roddy.berger90
Szóval Ryan, Julio, Gonzo és a többiek lesznek?iktriad
kerestem-kerestem, de csak injury rportot találtam. szerintem amúgy egy keveset biztos.berger90
Ok, köszi.
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Ma nálatok ki (nem) fog játszani este?iktriad
Mike Johnson, Samu, Nicholas, Peria Jerry és Roddy.berger90
Szóval Ryan, Julio, Gonzo és a többiek lesznek?iktriad
kerestem-kerestem, de csak injury rportot találtam. szerintem amúgy egy keveset biztos.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 123 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ma nálatok ki (nem) fog játszani este?iktriad
Mike Johnson, Samu, Nicholas, Peria Jerry és Roddy.berger90
Szóval Ryan, Julio, Gonzo és a többiek lesznek?
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Ma nálatok ki (nem) fog játszani este?iktriad
Mike Johnson, Samu, Nicholas, Peria Jerry és Roddy.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Ez a reynolds dolog párszor már megbukott, nemtom most mitől változna....peach
Nincs jobb jelenleg.empty taxi
oké, de a tavalyi fal egész pofás volt mikor mcclure sérült volt. most az RT nem kérdés mert az így is úgyis nagy kérdőjel. szóval ha vmi működött már tavaly, akkor most minek eröltetni aki eddig szar volt? 😀peach
Konz állítólag sokkal természetesebben mozog ha ő center, ő a főnök a falban, így bepróbáljuk újra Reyonoldsot, mert RG-ként anno Hawley is súlytalan volt.empty taxi
oké thx, így már érthető...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 123 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ma nálatok ki (nem) fog játszani este?
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Ez a reynolds dolog párszor már megbukott, nemtom most mitől változna....peach
Nincs jobb jelenleg.empty taxi
oké, de a tavalyi fal egész pofás volt mikor mcclure sérült volt. most az RT nem kérdés mert az így is úgyis nagy kérdőjel. szóval ha vmi működött már tavaly, akkor most minek eröltetni aki eddig szar volt? 😀peach
Konz állítólag sokkal természetesebben mozog ha ő center, ő a főnök a falban, így bepróbáljuk újra Reyonoldsot, mert RG-ként anno Hawley is súlytalan volt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Ez a reynolds dolog párszor már megbukott, nemtom most mitől változna....peach
Nincs jobb jelenleg.empty taxi
oké, de a tavalyi fal egész pofás volt mikor mcclure sérült volt. most az RT nem kérdés mert az így is úgyis nagy kérdőjel. szóval ha vmi működött már tavaly, akkor most minek eröltetni aki eddig szar volt? 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Ez a reynolds dolog párszor már megbukott, nemtom most mitől változna....peach
Nincs jobb jelenleg.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Ez a reynolds dolog párszor már megbukott, nemtom most mitől változna....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Kezdő OL h fog kinézni?
Baker-Blalock-Konz-Reynolds-Holmes vagy esetleg konz lesz megint RG hawley meg center? Reynoldsot nem bìrom kicsit se....peach
A fenti verzió az alap, de ha Reynolds szar lesz akk valszeg az általad vázolt 2. verzió valósul meg.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Kezdő OL h fog kinézni?
Baker-Blalock-Konz-Reynolds-Holmes vagy esetleg konz lesz megint RG hawley meg center? Reynoldsot nem bìrom kicsit se....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Friss, ropogós DC:  www.atlantafalcons.com/team/depth-chart.html


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Az egy dolog, hogy adják a mi meccsünket, de nem is értettem, hogy azt hogyan...Double Header a Sport1-en, ez azért már komoly 😀
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Jövő vasárnap a mi rangadónkat adja a sport1! 😊berger90
örülök is meg nem is,néha nagyon fogalmatlanok a magyar kommentátorok velünk szemben,szerintem marad majd a stream.Kenny
szerintem meg höri, sanyi, maxi 3asból lesz vki, ők meg jók, szóval nem lesz ezzel baj... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 313 — Omar's Coming Yo!
Jövő vasárnap a mi rangadónkat adja a sport1! 😊berger90
örülök is meg nem is,néha nagyon fogalmatlanok a magyar kommentátorok velünk szemben,szerintem marad majd a stream.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
gyurma: elvileg akkor brees esete sem sokkal másabb. kapott egy első körös elkapót ugye meachem személyében + graham. ez ryan esetében julio + gonzo. ( whiteot hadjuk mert ő már korábban itt volt ) arról nehogy már ryan tehessen h a két elkapó liga elitté nőtte ki magát... 😀 én amúgy is azt mondom, hogy a jelenlegi szűk legelitebbnek vett irányítóknak 5-6 év kellet, hogy eljussanak erre a szintre. ryan kövi két éve fog arról dönteni szvsz, hogy tagja tud e lenni ennek a bandának...peach
Btw Graham a draft előtt 1 éve játszott focit, szóval őt inkább kockázat volt, mint biztos pick. Meachem ugyan a 2007-es 2. wr prospectje volt, de közel sincs JJ szintjén. Egyébként a Saints két kezdő WR-e 7. körös és udfa 😊

több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 762 — 49ers GM
gyurma: elvileg akkor brees esete sem sokkal másabb. kapott egy első körös elkapót ugye meachem személyében + graham. ez ryan esetében julio + gonzo. ( whiteot hadjuk mert ő már korábban itt volt ) arról nehogy már ryan tehessen h a két elkapó liga elitté nőtte ki magát... 😀 én amúgy is azt mondom, hogy a jelenlegi szűk legelitebbnek vett irányítóknak 5-6 év kellet, hogy eljussanak erre a szintre. ryan kövi két éve fog arról dönteni szvsz, hogy tagja tud e lenni ennek a bandának...peach
Azért Julio már a draftkor is korszakos zseninek látszott, nem véletlenül adta oda a fél életét a Falcons, hogy felmehessenek érte. 😊 Meachem meg egy első kör végi pick volt, ott azért a beválási arány sokkal alacsonyabb. Másrészt azon el lehet vitatkozni, hogy mennyi szerepe van Julionak Ryan teljesítményében és fordítva, illetve mi a helyzet Brees és Meachem "kölcsönhatásában".

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
És szerintem ha lenne egy megbízható elkapó RB-je, akkor már egészen tökéletes közeli lenne ez a rendszer.Gyurma Pappa
SJ a liga egyik legjobb kezű RB-je, csak ugye ezt az emberek hajlamosak elfelejteni tekintve a stílusát, Quizz és Snelling nem különben jókezű RB-k (sőt Snelling passprotban is kurva jó), egyedül Burnerrel volt gond ilyen téren.empty taxi
Nem felejtettem el, csak SJ egész szezonos formájában még nem tudom mit fog hozni. És nem vagyok szurkoló, hogy megelőlegezzem a bizalmat 😊

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
És szerintem ha lenne egy megbízható elkapó RB-je, akkor már egészen tökéletes közeli lenne ez a rendszer.Gyurma Pappa
SJ a liga egyik legjobb kezű RB-je, csak ugye ezt az emberek hajlamosak elfelejteni tekintve a stílusát, Quizz és Snelling nem különben jókezű RB-k (sőt Snelling passprotban is kurva jó), egyedül Burnerrel volt gond ilyen téren.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
gyurma: elvileg akkor brees esete sem sokkal másabb. kapott egy első körös elkapót ugye meachem személyében + graham. ez ryan esetében julio + gonzo. ( whiteot hadjuk mert ő már korábban itt volt ) arról nehogy már ryan tehessen h a két elkapó liga elitté nőtte ki magát... 😀 én amúgy is azt mondom, hogy a jelenlegi szűk legelitebbnek vett irányítóknak 5-6 év kellet, hogy eljussanak erre a szintre. ryan kövi két éve fog arról dönteni szvsz, hogy tagja tud e lenni ennek a bandának...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Jövő vasárnap a mi rangadónkat adja a sport1! 😊

Mindig jövőre