Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Yap. Nálatok adott a liga valaha volt egyik legjobb irányìtója + payton rendszere. Az emlìtett játékosok ebbe a rendszerbe tökéletesen illettek ( akárcsak green bayben ). Aztán meg lehet nézni meachemet h máshol mit produkál....peach
Ez egyébként érdekes kérdés, hogy Meachemmel mi történt. Nem vártam, hogy ekkorát zuhan, ő azért első körös volt, és annak idején ha jól emlékszem ennél hátrább nem is várták. És egyébként nem is rossz elkapó. De ez itt off.

Ryan elit/nem elit kérdéshez annyit, hogy szerintem Ryan jó irányító, de nagyon jól felismerte a Falcons, hogy elit elkapók nélkül Matty örökre Mr. Checkdown marad, mivel nem is egy kockáztatós alkat. Kell neki egy JJ meg egy White, akinek fel lehet dobni, és megszerzi a labdát (akár be nem dobott OPI árán... nem bírtam kihagyni bocs, annyira régen írtam 😀). De kellett neki Tony is, mert checkdownolni is kell valakivel megbízhatóan. És szerintem ha lenne egy megbízható elkapó RB-je, akkor már egészen tökéletes közeli lenne ez a rendszer.

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Yap. Nálatok adott a liga valaha volt egyik legjobb irányìtója + payton rendszere. Az emlìtett játékosok ebbe a rendszerbe tökéletesen illettek ( akárcsak green bayben ). Aztán meg lehet nézni meachemet h máshol mit produkál....peach
Na ez az... Nálatok inkább az a helyzet, hogy amíg valamelyik ki nem esik, nem lehet tudni, hogy a kutya csóválja a farkát vagy a farok a kutyát, esetleg mindkettő egyszerre. Rodgers bárkivel eldobálgat viszonylag eredményesen, ahogy Brady is. Manningnek valamikor volt egy hasonló erejű corpja Harrison+Wayne idején, de azért ő is eldobálgat bárkinek. Ryan-nél ez akkor fog kiderülni, ha rászorul. Vagy megoldja, vagy nem. Ha liga elit QB-k közé akar lépni, akkor nem szabad, hogy komoly visszaesést okozzon 1, de akár 2 elkapójának kiesése is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Yap. Nálatok adott a liga valaha volt egyik legjobb irányìtója + payton rendszere. Az emlìtett játékosok ebbe a rendszerbe tökéletesen illettek ( akárcsak green bayben ). Aztán meg lehet nézni meachemet h máshol mit produkál....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 788 — Keep pounding
Arra próbáltam célozni, hogy itt a legerősebb a kezdősor, cserébe viszont a helyettesek átlag alattiak, így egy átlagon felüli kezdő és egy átlagon aluli csere esetén jóval nagyobb a visszaesés, ha kidől a kezdő. Ezzel szinkronban van az is, amit empty gondolt, teljesen logikusnak tűnik csapatépítés szempontjából.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Gabo: jó most a liga top 5 elkapója meg TE je mindenhol szopó volna ha kizúgna.... de értem mit akartál mondani és jogos 😊 nálunk tényleg hangsúlyosabb az egyéni skillset....peach
Nagyon kevés az olyan csapat, ahol 3 első körös top elkapó játékos van, és utána pedig ekkora szakadék. Az igazán pass heavy csapatok közül igazából nem is jut eszembe senki. Egy GB vagy egy Saints, csak hogy ne menjünk messzebb, gond nélkül kibírja ha kiesik az első számú elkapója. Colston a SB évben is hagyott ki meccseket, Moore a PO-ra tért vissza (előtte évben Colston 8 meccset játszott, és Moore volt a top elkapó). Nem volt gond elővenni egy Meachemet vagy egy Hendersont (aki egyébként akkoriban ha első számú elkapót kellett játszania egész jó volt).
Nálatok kit vennétek elő, ha White IR kerülne a 2. meccsen? Nem nagyon van olyan 3. ember, aki csak a közelében lenne.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Gabo: jó most a liga top 5 elkapója meg TE je mindenhol szopó volna ha kizúgna.... de értem mit akartál mondani és jogos 😊 nálunk tényleg hangsúlyosabb az egyéni skillset....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Évek óta bennem van a gyanú h Dimmyéknél kiemelt szempont egy játékos idehozatalánál a sérülékenység, kutatva az emlékeimben Julio az egyetlen olyan arc, akinél nagy ráfordítás esetén bevállaltunk ilyen jellegű kockázatot.empty taxi
Jó de ehhez mák is kell, mert ha vkinek hátulról ráesnek a bokájára az mindegy milyen faszagyerek, törik darabokra.gabokocka
Kétségtelen, de ettől függetlenül nem hinném h véletlen az h JJ-n kívül a meghatározó játékosok közül senkinek se volt komolyabb sérülése azelőtt h idekerült.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Saints topikos felvetés, de ennek ellenére tetszik: a rendszer szerint 32 Falcons szurkoló van itt, de jó ha 10 ember viszi ezt a topikot előre. Szóval lassan átkapcsolhatnátok read only módból aktív fantársakká 😊
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 788 — Keep pounding
Évek óta bennem van a gyanú h Dimmyéknél kiemelt szempont egy játékos idehozatalánál a sérülékenység, kutatva az emlékeimben Julio az egyetlen olyan arc, akinél nagy ráfordítás esetén bevállaltunk ilyen jellegű kockázatot.empty taxi
Jó de ehhez mák is kell, mert ha vkinek hátulról ráesnek a bokájára az mindegy milyen faszagyerek, törik darabokra.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 788 — Keep pounding
A Lions a 0-16-os szezon előtt 4-0-t nyomott PS-ben, keep calm and watch the show.empty taxi
igen-igen, ez már lerágott csont, meg azt is tudom, hogy ennek ellenére látszott h nagy a gáz csak stanton és a 3. csapat nyerte meg a meccseket.

inkább arra gondoltam én, hogy szerencsére elkerültek minket a súlyos sérülések az elmúlt években, talán max ha egy kezdő és fontos játékos esett ki tavaly grimes. szóval nyílván minden csapatnak érvágás ha kezdő playák, pláne ha kulcs játékosok esnek ki.. de a new york és a gb is úgy nyert sb-t, hogy 2-3 kezdőjük döglött ki szezon közben. és ha ne adja az ég nálunk is ilyen fordulna elő a cserék teljesítménye alapján, nálunk nem lehet hasonló bravúrt elképzelni. illetve, lehet, hogy lehet csak nemtudom, erre irányult a kérdésem.... 😊peach
Ez egyértelmű, itt a kezdők és a cserék közt hatalmas szakadék van, elég ha csak az elkapókra, vagy a LB sorra nézel. Teszem azt ha kidőlne Julio vagy Gonzo, igen magas volna a kaki, míg ha a Packersnél esik ki egy WR, van három másik hasonló.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Évek óta bennem van a gyanú h Dimmyéknél kiemelt szempont egy játékos idehozatalánál a sérülékenység, kutatva az emlékeimben Julio az egyetlen olyan arc, akinél nagy ráfordítás esetén bevállaltunk ilyen jellegű kockázatot.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
A Lions a 0-16-os szezon előtt 4-0-t nyomott PS-ben, keep calm and watch the show.empty taxi
igen-igen, ez már lerágott csont, meg azt is tudom, hogy ennek ellenére látszott h nagy a gáz csak stanton és a 3. csapat nyerte meg a meccseket.

inkább arra gondoltam én, hogy szerencsére elkerültek minket a súlyos sérülések az elmúlt években, talán max ha egy kezdő és fontos játékos esett ki tavaly grimes. szóval nyílván minden csapatnak érvágás ha kezdő playák, pláne ha kulcs játékosok esnek ki.. de a new york és a gb is úgy nyert sb-t, hogy 2-3 kezdőjük döglött ki szezon közben. és ha ne adja az ég nálunk is ilyen fordulna elő a cserék teljesítménye alapján, nálunk nem lehet hasonló bravúrt elképzelni. illetve, lehet, hogy lehet csak nemtudom, erre irányult a kérdésem.... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remek elemzés Julioról, aki megcsípte Pete Prisco All-skill player válogatottját WRben.

 www.cbssports.com/nfl/writer/pete-prisco/23284870/allprisco-team-julio-jones-leads-pack-at-skill-positions
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 314 — Omar's Coming Yo!
3 WR-t elküldtünk, így most már megvan a 75ös létszám:
 www.atlantafalcons.com/news/article-1/Falcons-Waive-Three-Get-Down-to-75/3ad5d9a1-c6ad-42fe-b197-86317de1ef18Sugar611
Moore maradt és ez a lényeg.

több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
3 WR-t elküldtünk, így most már megvan a 75ös létszám:
 www.atlantafalcons.com/news/article-1/Falcons-Waive-Three-Get-Down-to-75/3ad5d9a1-c6ad-42fe-b197-86317de1ef18
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
A Lions a 0-16-os szezon előtt 4-0-t nyomott PS-ben, keep calm and watch the show.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
tudom-tudom, hogy ps, meg nem is nézem épp ez miatt, de az mekkora aggodalomra adhat okot, hogy a 2. - 3. csapat folyamatosan kikap gyakorlatilag bárkitől....?peach
semmit nem számít. nézd vissza az elmúlt 5 év preszezon meccseit, és ugyanezt fogod látni.
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 314 — Omar's Coming Yo!
tudom-tudom, hogy ps, meg nem is nézem épp ez miatt, de az mekkora aggodalomra adhat okot, hogy a 2. - 3. csapat folyamatosan kikap gyakorlatilag bárkitől....?peach
2. csapat játékosai amúgy is kiegészítő emberek lennének,a harmadik csapatról meg már ne is beszéljünk.Felesleges bármi nemű következtetést levonni a játékukból,maximum annyit hogy még sok munkára van szükségük hogy akár második vagy első csapatos játékosok legyenek az NFL-ben.
A lényeg az első csapat formába hozása.
Szóval ne aggódj 😊

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
tudom-tudom, hogy ps, meg nem is nézem épp ez miatt, de az mekkora aggodalomra adhat okot, hogy a 2. - 3. csapat folyamatosan kikap gyakorlatilag bárkitől....?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Érdeklődnék, Osi hogy nyomja nálatok?
Kezdő vagy csak 3rd down-oknál van fent? Futás ellen milyen?

Köszi!
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
A mai cutok: T Biere, D Campbell, N Clancy, C Cloherty, S Doege, C Henderson, J Nady, D Russell, T Sanders, M Smith, B Thurmond
több mint 10 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Trufant milyen volt?Stez
Harry Douglast szépen szerelte egy punt returnnél... 😀
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Samu lesérült, comb sérülés.  twitter.com/AJCFalcons/status/371428506644652032Gyurma Pappa
"considered questionable to return"
ezzel ugye csak az preseasonra céloztak?berger90
Nem, konkrétan a Titans elleni meccsre vonatkozott, mondjuk nem jött vissza, de valszeg semmi komoly, plusz azért az tavaly is láthattuk h Asantenek nem derogál kisebb-nagyobb sérülésekkel is a pályán lenni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Samu lesérült, comb sérülés.  twitter.com/AJCFalcons/status/371428506644652032Gyurma Pappa
"considered questionable to return"
ezzel ugye csak az preseasonra céloztak?berger90
ez injury report, szerintem "általános", de annyira nem értek hozzá

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Samu lesérült, comb sérülés.  twitter.com/AJCFalcons/status/371428506644652032Gyurma Pappa
"considered questionable to return"
ezzel ugye csak az preseasonra céloztak?

Mindig jövőre