Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Én csak a 2 perceset láttam az nfl.comon, esetleg van hosszabb is?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 313 — Omar's Coming Yo!
Hát, bár csak az összefoglalót láttam a meccsből, továbbra is a tavalyi formát látom. Az offense jó, levegőben. De a futás ellen, főleg a fal jobb oldalán nagyon komoly gondok látszanak. A védelem azért rendben van, de hogy csak 1 sacket tudtunk csinálni, nem túl biztató.
Valaki, aki látta az egész meccset, tud véleményt formálni?deadmike
én este letöltöm a meccset tytről aztán mondok véleményt,összefoglaló alapján nem szeretnék ítélkezni senki felett.

több mint 10 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Hát, bár csak az összefoglalót láttam a meccsből, továbbra is a tavalyi formát látom. Az offense jó, levegőben. De a futás ellen, főleg a fal jobb oldalán nagyon komoly gondok látszanak. A védelem azért rendben van, de hogy csak 1 sacket tudtunk csinálni, nem túl biztató.
Valaki, aki látta az egész meccset, tud véleményt formálni?
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Pedig alford eléggé bpa szagú húzásnak tűnt.... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
 mmqb.si.com/2013/08/08/desmond-trufant-robert-alford/

Egy egészen kiváló cikk, van benne szó a 2 rookie cornerről, Dimmyről, a kapcsolatáról Smitheyvel, kis draftvisszatekintő is van benne, nálunk elismerik h bizony mi need alapon draftolunk.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
úgy legyen
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
én mondta draft előtt, de le lettem ugatva, hogy nem értek hozzá meg stb.-stb..........
zsozso79
én is őt akartam inkább, meg ha jól emlékszem Shawnka is 😊
de úgyis csak élesben látjuk meg igazán, hogy melyikük mennyire válik be.kaszo
shawnka sok mindet akart, abból az egyik be is jött.

egyébként azok alapján, amit idáig Coffman és Toitoi leművelt a TC-ben, nincs ok aggódásra.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Let me tell you a secret: 1/22-ig tradeltünk fel, Eifertet 1/21-re vitte a Bengals...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 313 — Omar's Coming Yo!
Kiváncsi leszek erre az első meccsre idén,sok következtetést nem kell majd levonni az eredményből,de többek játékát különösen figyelni fogom.(Coffman,sörös,Quizz,Bartu,Banks,Toilolo,és a 2 Davis)

több mint 10 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
én mondta draft előtt, de le lettem ugatva, hogy nem értek hozzá meg stb.-stb..........
zsozso79
én is őt akartam inkább, meg ha jól emlékszem Shawnka is 😊
de úgyis csak élesben látjuk meg igazán, hogy melyikük mennyire válik be.
több mint 10 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
én mondta draft előtt, de le lettem ugatva, hogy nem értek hozzá meg stb.-stb..........
/a csúnyább részeket kihagyom/.

a mostani Truffant helyett simán elképzelném, Alford sokkal jobb!!!!
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
egyébként úgy látom tetőfokára hágott az izgalom 😀

GAMEDAY!shawnka
amúgy most nézem a Hard Knocks első részét, csakhogy kicsit képben legyek Bengals ügyben! 😊

(Tyler Eifert mocsok jónak tűnik, azért jó lett volna ha... 😊 )
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
srácok, próbáljunk arra törekedni, ha van ilyen híretek, mint most Sugarnak az alább linkelt, akkor ne tudjuk le annyival, hogy bedobjuk ide a linket, aztán jól van. az ilyet gyönyörűen össze lehet foglalni 3-4 mondatban és sokkal hasznosabb a fórum szempontjából is.shawnka
oké!

peach: hajnal 2 és az ESPN adja!
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Igenigenigen!!!!! Mikor lesz a meccs? 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
egyébként úgy látom tetőfokára hágott az izgalom 😀

GAMEDAY!
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
+1 állandóan ezért rinyálok 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
srácok, próbáljunk arra törekedni, ha van ilyen híretek, mint most Sugarnak az alább linkelt, akkor ne tudjuk le annyival, hogy bedobjuk ide a linket, aztán jól van. az ilyet gyönyörűen össze lehet foglalni 3-4 mondatban és sokkal hasznosabb a fórum szempontjából is.
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/thatwzaodon1wecolpar
Lewis mad at Vontaze Burfict for Steven Jackson fight
Cincinnati Bengals coach Marvin Lewis isn't happy with Vontaze Burfict's behavior during a joint practice session with the Atlanta Falcons. What made Lewis want to hit Burfict with a 2x4?
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Meg a SZVSE pálya is az Izabella híd lábánál 😛 😀peach
Az Etelka sori keményebb 😀empty taxi
nem akarok offolni, de az már egy szentély. ott lépett utoljára szegedi csapatban futbalista az mb1-ben. voltak susogó hangok, hogy épül majd ott egy szép új ékszerdoboz, de azóta a '11 gyulán tengeti mindennapjait és rajtol majd az mb3-ban, szal a stadion projektel nemtom mi van.... 😀

-ON-



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Meg a SZVSE pálya is az Izabella híd lábánál 😛 😀peach
Az Etelka sori keményebb 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Meg a SZVSE pálya is az Izabella híd lábánál 😛 😀peach
ott már jártam én is igaz csak kívülről láttam de nem rossz 😀
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Meg a SZVSE pálya is az Izabella híd lábánál 😛 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A San Siro és a Camp Nou is jó 😊

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Új hír is volt tegnap a stadionnal kapcsolatban. A terület déli oldalán, ahová építkezni akarnának, áll két templom. Az egyikkel már sikerült megállapodni. Szóval lassan, de úgy tűnik halad a terület megszerzése. A déli oldal az, ahol megvalósulhat a hiper-super "pantheon".deadmike
Akkor most már csak a belevaló tartalmat kell megszerezni. 😊

Amúgy sok mindent megadnék, ha végigjárhatnám az NFL stadionjait, így offseason-ban. Lambeau, a Dallas stadionja, a Sports Authority (mile high, idén kapott egy brutális multimédiás upgrade-et), SuperDome, NY, Boston, Indy, mind-mind más miatt rendkívül érdekes. (Nemrég jártam az új Wembley-ben, stadionbejáráson. Egy valag pénz volt (150GBP), de megérte. Akit érdekel az építészeti aspektusa a stadionoknak, vegyítve egy kis sporttörténelemmel, azok ha tehetik, ne hagyják ki az ilyen stadionbejárásokat.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Johnson szárkapocscsont törést szenvedett, és hozzá még egy bokaficam is párosul. Jövő héten műtik. Szerintem ezzel nagyjából vége a szezonjának.
Itt az ideje felhasználni a cap space-t valami veterán RT-re.

Új hír is volt tegnap a stadionnal kapcsolatban. A terület déli oldalán, ahová építkezni akarnának, áll két templom. Az egyikkel már sikerült megállapodni. Szóval lassan, de úgy tűnik halad a terület megszerzése. A déli oldal az, ahol megvalósulhat a hiper-super "pantheon".