Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Ki lehet normális RT aki fizu miatt cut lesz a pre végén?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Leadtunk egy 13 pontos előnyt egy félidő alatt, a meltdown már kurva jól megy. A cserék szénája viszont egyre kevésbé.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
A lényeg lement.

+JULIOOOOOOOO! Remekül játszott, így kell.
+Coffman. Ez az ember továbbra is király
+Worrilow. Ő is.
+Elsőre megoldottunk egy GL-szitut, ebből tavaly sok gáz volt ugye
+Asante pick!
+Tetszik a RB depth. Jax ma nagyon jól mozgott, Quizz nemkülönben, Smith és Vaughan pedig kapaszkodnak rendesen.
+Dom Davis úgy nézett ki, mint egy NFL QB. 6/6-tal kezdett be, nyoma nem volt a múltheti balfaszkodásnak.
+Jeremy Shelley kellemes meglepetés, ügyesen szerzi a három pontokat.

-TD Asanteről. Itt hosszútávon bajok lesznek a sebességkülönbséggel, de mégis nagyon kell ő oda.
-Roddy lement az első negyedben bokasérülés miatt. Elvileg nem komoly, de ez sose jó,
-A fal jobb oldala teljes átjáróház, Doom úgy ért oda Mattyhez folyton, mintha ő tervezte volna a pályát.
-Nem csak a jobb oldalon jöttek.
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Egy cikk SJ-ről és arról amit eddig elért, nem véletlen imádom a játékát kb. NFL-karrierje kezdete óta:  www.nfl.com/news/story/0ap1000000228313/article/steven-jackson-defying-odds-and-age-with-atlanta-falconsempty taxi
Baaszus, még csak 30? Azt hittem már legalább 12 éve nyomja az ipart, valahogy nálam összefonódott a neve az NFL-lel. Durva.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Egy cikk SJ-ről és arról amit eddig elért, nem véletlen imádom a játékát kb. NFL-karrierje kezdete óta:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/w6if7psobdstxwftkata
Steven Jackson defying odds -- and age -- with Atlanta Falcons
For most running backs, turning 30 is a sign that their NFL days are numbered. Not so for Steven Jackson. The Atlanta Falcons veteran talks to Mark Kriegel about staying on his feet all these years.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
a legfrissebb Hard Knocksban benne vagyunk, nézze mindenki!! 😊
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Óbejó 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Itt nem volt, de fontos: Spoon hétfőtől újra edz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
miniinterjú Brian Branksel:
 sportsillustrated.cnn.com/video/nfl/20130812/rookie-one-on-one-brian-banks.sportsillustrated/?sct=hp_t1t_a4&eref=sihp
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 316 — Omar's Coming Yo!
Sikerült megnéznem az első pre meccset.
Aki tetszett:
-Umenyiora(úgy gondolom megfelelően fogja tudni pótolni Abrahamet)
-Alford(első meccsen egyértelműen jobb volt mint Trufant)
-Worrilow.(mindenhol ott volt ahol kellett,tetszett a játéka nagyon)
-Douglas(magabiztosabbnak láttam mint tavaly)
-Schraeder(simán ott lesz a végső rosteren)

Aki nem tetszett ( persze mivel előszezon nem kell messzemenő következtetéseket levonni,pláne egy meccs után)
-Davis(olyan homályokat dobált az ember,hogy rossz volt nézni néha)
-Bartu(többet vártam volna tőle,lehet hogy csak én támasztottam nagy reményeket felé)
-Franks(mintha pályán se lett volna,kimondhatatlan nevű barátunk szét szivatta)

Welcome to the NFL Trufant,jó kis összecsapás volt az 😀

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Egyszerűen mivel én nem követem az ncaa-t nem vsgyok képben, ellenbel azokkal a fórumozókkal akik igen, ergo magyobb rálátásuk van az adott játékosra minthogy udfa és a washingtonban játszott bár lehet rosszul tettem fel a kérdést... :/peach
mármint Delaware-ben, ami amúgy másodosztályú csapat, szóval nagy esély nincs rá, hogy bárki látta is volna őt többször játszani


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Offtopik: Owens nagyon zsír Clevelandben, 99%, hogy ő lesz a kezdő CB Haden mellett. Mondjuk a szerencsétlen a Rams elleni meccs előtti utolsó edzésén maga alá fordította a bokáját, de semmi komoly 😊 A kinti szakértők is nagyon dicsérik, úgyhogy viszonylag boldog vagyok emiatt 😀
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Mike Johnson (RT) szezonjának vége, IR-re rakták. Smitty-nek tetszett Holmes és Schraeder játéka RT-ben, de elismerte, hogy eléggé vékony a sor, szóval keresnek valakit. Johnson helyére egy udfa OT-t hoztak egyelőre.deadmike
Gyanítom megvárjuk a TC végi cutokat, ha ott se pottyan ki vmi használható arc akk akár még vmi trade is lehet, ill. én nem tartom kizártnak h Reynoldsot is megnézzük a fal szélén és akk Hawley shit kezdhet RG v. C-ben attól függően h h osszák le Konz-cal.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Mike Johnson (RT) szezonjának vége, IR-re rakták. Smitty-nek tetszett Holmes és Schraeder játéka RT-ben, de elismerte, hogy eléggé vékony a sor, szóval keresnek valakit. Johnson helyére egy udfa OT-t hoztak egyelőre.
több mint 10 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Megnéztem a Bengals elleni meccs 1. negyedét (hogy lássam a kezdőket). Ryan jól mozog, viszont ami feltűnt, hogy nagyon gyorsan dobja/dobatják el vele a labdát. Lehet, hogy most gyakorolják a quick releaset, tekintve, hogy a fal jobb oldala gyakran össze fog omlani.
Futásnál Jackson nem győzött meg, de látható volt, hogy itt is a jobb oldalt erőltették, csak arra ment futás. De épeszű futásblokkolás és FB nélkül Jackson haszontalan lesz. Coffman, mint 2. számú TE rendben van.
Védelem: Tru-nak még van mit tanulnia, de alapvetően jó volt, amit láttam. Osi remek, Biermann még mindig nem edge rusher, de jó. Tetszett, hogy megint elővették a tavalyi Broncos elleni "Cloud" sémát, hogy mindenki összevissza mocorog. LB sor még így foghíjasan is megállta a helyét.
A special team meg jó, mint eddig is, de a visszahordásokra kéne egy jobb megoldás.

Ennyi a rövid értékelés. 😊
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Egyszerűen mivel én nem követem az ncaa-t nem vsgyok képben, ellenbel azokkal a fórumozókkal akik igen, ergo magyobb rálátásuk van az adott játékosra minthogy udfa és a washingtonban játszott bár lehet rosszul tettem fel a kérdést... :/



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
nem tudok róla, hogy privát vonala lenne Smith-hez.Gyurma Pappa
hát nyilván nem köti az orrodra, hogy aztán jól lehallgasd, és továbbadd Paytonnak!kaszo
lebuktam, shit

több mint 10 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
nem tudok róla, hogy privát vonala lenne Smith-hez.Gyurma Pappa
hát nyilván nem köti az orrodra, hogy aztán jól lehallgasd, és továbbadd Paytonnak!
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Ha arra lettem volna kiváncsi, hogy a gugli mit dob ki róla hidd el, hogy meg oldottam volna 😛 😀 azért thx 😊peach
egyébként hosszabban: szerinted shawnka honnan szedi az infókat? ő sincs ott TC-ben vagy legalább is nem tudok róla, hogy privát vonala lenne Smith-hez. tényleg nem akartalak megbántani vagy semmi, de magamból indulok ki: borzasztó rossz névmemóriám van, és kb. minden harmadik hozzászólást ki kell keresnem. 10-ből 8-szor megtalálok minden infót, ami előtte leírtak, néha többet is.

bocs, nem akartam trollkodni, peace.

több mint 10 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
Nekem is eltudnátok küldeni hogy mi az a TYT ? köszi
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Ha arra lettem volna kiváncsi, hogy a gugli mit dob ki róla hidd el, hogy meg oldottam volna 😛 😀 azért thx 😊peach
Igazán nincs mit 😀

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Ha arra lettem volna kiváncsi, hogy a gugli mit dob ki róla hidd el, hogy meg oldottam volna 😛 😀 azért thx 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Worrilowt olvastam a 9-2 tacklel. Az korrekt, de ki ő és mi ő? 😊peach
 lmgtfy.com/?q=Worrilow

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Worrilowt olvastam a 9-2 tacklel. Az korrekt, de ki ő és mi ő? 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
én végignéztem. az első drive-ban, amikor az első csapat volt fent, akkor valamelyest fölényben voltunk. nekem ott tetszett a védelem, Osi kiváló nyomást okozott végig. Trufant is üdvözölve lett, Gresham nagyon egyszerűen pusztította el, de mégis megcsinálta a szerelést 😀

viszont ami nem tetszett, hogy a backupok mit műveltek, főleg offense terén: Dom teljesen vakon volt, valami 0/5-tel kezdett be, aztán egy kézilabdás dobással a következőre el is adta... Coffman jó volt, de Drew Davis és Cone is összevissza rohangáltak csak a pályán.

a védelemben Worrilow nagy király volt, illetve Massa, Motta és Goodman is mutatott szép dolgokat.

a preszezonban egyébként 2-8-cal áll a csapat az utolsó 10 meccsen.