Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Duntának örülök, jó helyre került. Meg legalább nem maradt az NFC-ben, így biztonságban vannak az elkapóink 😀
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
"The Falcons are 1 good running back away from winning the Super Bowl" - épp az előbb mondta ezt Steven Jackson.
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
nem lenne jó nekünk Dwight Freeney??
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Ábrahám a Hox után a Ninersnél is vizitel.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
2 hír:
- ha nekünk nem kell, a Tampa rámegy Grimes-ra!! (nem kéne még egy Lofton...)

- a Denvernél át akarják szervezni Dumervil fizuját, de lehet, hogy el kell engednijük:
 www.thefalcoholic.com/2013/3/7/4072442/nfl-free-agency-2013-if-elvis-dumervil-hits-the-market-expect-falcons

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
láttok arra reális esélyt, hogy feljebb jövünk Eifertért, mondjuk a Chicago elé?kaszo
Esély van, de sztem túl sok needünk marad FA után, ahhoz h megengedhesse magának a vezetés.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
láttok arra reális esélyt, hogy feljebb jövünk Eifertért, mondjuk a Chicago elé?
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
 www.nfl.com/draft/2013/mock-drafts
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 760 — No es importante
magyar idő 20:30-kor sajtótájékoztató, melyen bejelentik az új stadiont
 www.myfoxatlanta.com/category/237922/live-video-1jjncaa
bejelentették az új, elhúzható tetejű stadiont. most kapcsolódtam be, nem tudom, hogy műfű vagy eredeti lesz-e. nem láttam a terveket, de gondolom nemsokára kikerül minden info
a jelenlegi tervek szerint a Dome-tól délre fekvő területen építik fel, a belvárosban (vagyis úgy tűnik, nem "bombázzák le" a régi fészket)deadmike
Én úgy tudom, hogy megkapják az egyetemi csapatok a Dome-ot.
6atos
mármint az eddigi társbérlő, Georgia State Panthers kaphatja meg


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 664 — Falcons Fan
A nagy #55-ünk lehet hogy visszatér a Dome-ba:

.
.
.
.
.
Free agent DE John Abraham will visit the Seahawks this week.
Csak biztos más csapatnál. 😕
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 664 — Falcons Fan
magyar idő 20:30-kor sajtótájékoztató, melyen bejelentik az új stadiont
 www.myfoxatlanta.com/category/237922/live-video-1jjncaa
bejelentették az új, elhúzható tetejű stadiont. most kapcsolódtam be, nem tudom, hogy műfű vagy eredeti lesz-e. nem láttam a terveket, de gondolom nemsokára kikerül minden info
a jelenlegi tervek szerint a Dome-tól délre fekvő területen építik fel, a belvárosban (vagyis úgy tűnik, nem "bombázzák le" a régi fészket)deadmike
Én úgy tudom, hogy megkapják az egyetemi csapatok a Dome-ot.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Roddy White is the only WR in the NFL to have 1,200+ rec. yards in each of the last three seasons!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
lawrence sidbury távozik a csapattól, újabb DE-vel kevesebb, egyre rosszabb a helyzetdeadmike
nah, hár ez pont nem oszt nem szoroz.... sztem neki vége is az nfl "karrierjének"



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
magyar idő 20:30-kor sajtótájékoztató, melyen bejelentik az új stadiont
 www.myfoxatlanta.com/category/237922/live-video-1jjncaa
bejelentették az új, elhúzható tetejű stadiont. most kapcsolódtam be, nem tudom, hogy műfű vagy eredeti lesz-e. nem láttam a terveket, de gondolom nemsokára kikerül minden info
a jelenlegi tervek szerint a Dome-tól délre fekvő területen építik fel, a belvárosban (vagyis úgy tűnik, nem "bombázzák le" a régi fészket)
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
lawrence sidbury távozik a csapattól, újabb DE-vel kevesebb, egyre rosszabb a helyzet
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 760 — No es importante
magyar idő 20:30-kor sajtótájékoztató, melyen bejelentik az új stadiont
 www.myfoxatlanta.com/category/237922/live-video-1


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
mit szóltok??
 www.thefalcoholic.com/2013/3/6/4057262/atlanta-falcons-draft-preview-john-jenkins-georgia-nose-tackleSugar611
Én nagyon kedvelem ezt a túlméretezett uzsidobozt, ha esetleg úgy alakul h vki a 2. kör eleje-közepéről feljönne a mi pickünk helyére és mi ott tudnánk hozni Jenkinst annak örülnék a legjobban.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
mit szóltok??
 www.thefalcoholic.com/2013/3/6/4057262/atlanta-falcons-draft-preview-john-jenkins-georgia-nose-tackle
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
hát én biztos nem adnék a 21-ből 16 milliót Revisért, akármilyen jó is. kurvára nem ez a legnagyobb needünk jelenleg...
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Hell no. Asantéra dobálnának orrba szájba, ő meg híresen szarul szerel. Ráadásul idén van annyi need h nem kéne kib@szni az 1. körösünket se...empty taxi
need az van, de a posztjának legjobb játékosa. azért ez nem az ördögtől való. am. én a grimes-revis kombót vizionáltam.... de maradjunk a realitások talaján 😊peach
annál is ink mert kb. a fennmaradó capet kettőjükre kellene költeni 😀empty taxi
tudom-tudom, de néha jó álmodozni 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Hell no. Asantéra dobálnának orrba szájba, ő meg híresen szarul szerel. Ráadásul idén van annyi need h nem kéne kib@szni az 1. körösünket se...empty taxi
need az van, de a posztjának legjobb játékosa. azért ez nem az ördögtől való. am. én a grimes-revis kombót vizionáltam.... de maradjunk a realitások talaján 😊peach
annál is ink mert kb. a fennmaradó capet kettőjükre kellene költeni 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Hell no. Asantéra dobálnának orrba szájba, ő meg híresen szarul szerel. Ráadásul idén van annyi need h nem kéne kib@szni az 1. körösünket se...empty taxi
need az van, de a posztjának legjobb játékosa. azért ez nem az ördögtől való. am. én a grimes-revis kombót vizionáltam.... de maradjunk a realitások talaján 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Hell no. Asantéra dobálnának orrba szájba, ő meg híresen szarul szerel. Ráadásul idén van annyi need h nem kéne kib@szni az 1. körösünket se...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
16 milla per év... nah hadjuk már :/ ha az igényeiből lényegesen lejjebb venne az első kört viszont röhögve adnám érte...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
According to the Atlanta Journal-Constitution, the Falcons can't fit Darrelle Revis under the salary cap.
The Falcons are currently about $21 million under the cap, but they are interested in re-signing LT Sam Baker and S William Moore. They also need to get Matt Ryan an extension as his deal is up after this season and Tony Gonzalez could choose to play one more year. Revis will reportedly be asking for upwards of $16 million per season, making it a very tight fit. "Revis Island is not relocating to Lake Lanier," says beat writer D. Orlando Ledbetter