Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
ha 2 év még van benne azon a szinten ahogy eddig tolta akkor áldásom rá. boom or bust. akkor garayról ennyit, pedig őt akartam nagyon....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout

Állítólag a szezonban még tárgyaltunk a Rams-szel h elhozzuk a deadline előtt, de nem sikerült megegyezni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Én titkon reméltem, hogy jön és remélem valami hasonlót robbant, mint anno Turner. De a védelem még mindig nagyon aggaszt. Remélem nem csupa újonccal kívánjuk megoldani, mert az úgy megint nem lesz az igazi. Kéne Spoon elé, mellé egy igazi vezér.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Turner 2.0, sokkal több nincs benne. Ettől még szerintem fogtok draftolni egy RB-t.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Egyik kedvenc RB-m, aki ha egy nyerő franchise-ba kerül Hall of Famer lenne, ennek ellenére nem akartam h idejöjjön ink draftról oldottam volna meg az RB-kérdés. Mindenesetre isten hozott SJ, egy hasonló játékstílusú RB-re vártunk. Meg így legalább nincs hely a sapkában Revisre 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
"Another free-agent jolt: Rams free-agent RB Steven Jackson has reached agreement with the Atlanta Falcons."Kenny
Szerintem még biztos van benne 2-3 jó év. A számokat nem tudjuk még, de szerintem jól jártok vele.
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
"Another free-agent jolt: Rams free-agent RB Steven Jackson has reached agreement with the Atlanta Falcons."

több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
legfrissebb:
 www.nfl.com/draft/2013/mock-drafts

Corey Lemonier DE, Zach Ertz TE, Eddie Lacy RB, Blidi Wreh-Wilson CB
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Baker 6 év, 41.1 millió, 18.25 garantált , 10 millió signing bonus. Szerintem ez korrekt ha a tavalyi formát állandósítani tudja 😊 márpedig mér ne tudná?! 😀Buga
mert előtte 2 éven keresztül szar volt? 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Baker 6 év, 41.1 millió, 18.25 garantált , 10 millió signing bonus. Szerintem ez korrekt ha a tavalyi formát állandósítani tudja 😊 márpedig mér ne tudná?! 😀Buga
A hátával szokott gondja lenni, reméljük nem lesz. Nem rossz a szerződés mondjuk a magas signing bonus miatt későbbi struktúrálásokra nincs sok lehetőség, de összességében nem fizettük túl, lehet ennek ez volt az ára.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Baker 6 év, 41.1 millió, 18.25 garantált , 10 millió signing bonus. Szerintem ez korrekt ha a tavalyi formát állandósítani tudja 😊 márpedig mér ne tudná?! 😀

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Biztos a városlátogatáson lőtte, mert valami kínai sapinak tűnik és az van rajta, hogy Welcome! 😊leeon83
több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Biztos a városlátogatáson lőtte, mert valami kínai sapinak tűnik és az van rajta, hogy Welcome! 😊
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird


Sapkát érdemes figyelni.Beki
ő Revis? 😊Buga
Igen, ez lemaradt. 😊Beki
Amúgy már decemberben is így jelent meg, szóval ez nem bizonyít semmit, sem annak az ellenkezőjét. Pláne, mivel nem tudni mikor készült a kép. 😊 Mindenesetre érdekes.  forums.jetnation.com/topic/108788-is-revis-a-falcons-fan-or/
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Annyira nagy a kuss a csapat körül, hogy ebből tényleg Revis lesz... csak tudnám minek?!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó


Sapkát érdemes figyelni.Beki
ő Revis? 😊Buga
Igen, ez lemaradt. 😊
több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan


Sapkát érdemes figyelni.Beki
ő Revis? 😊

több mint 11 éve
Törölt felhasználó


Sapkát érdemes figyelni.
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Sam Baker 6 évre marad 😊Buga
A legfontosabb erősités már meg is történt 😊

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Nekem is, sőt én még franksről sem mondtam le.... kajak olyan szar egyelőre h grimes jut róla eszembe 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
NT nélkül nincs 3-4, szarok revisre. Felőlem grimes is mehet, 21 meg samu elég ha van pass rush. Ha ìgy alakulna akkor egy olb-re és egy rb-re mehet az első és második kör, 3.ban meg cb és akkor kész vagyunk. A hátsó körösek meg mehetnek depthbe ahova kell. Egyszerű ez, hìvom is dimmit 😀peach
sőt, Bobby is jó volt miután Grimes kiesett. nekem tetszik az Asante-Bobby-21 hármas hátulra.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Sugar!!! DE továbbra sem kell, ott megvagyunk 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
NT nélkül nincs 3-4, szarok revisre. Felőlem grimes is mehet, 21 meg samu elég ha van pass rush. Ha ìgy alakulna akkor egy olb-re és egy rb-re mehet az első és második kör, 3.ban meg cb és akkor kész vagyunk. A hátsó körösek meg mehetnek depthbe ahova kell. Egyszerű ez, hìvom is dimmit 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Nah ezt már szeretdm. Baker remélem lòvéval a zsebben is tavalyi formáját hozza.... Garay jó lenne nekünk? Mennyit kérhet lenne rá keret?peach
reggel Schefter megint lehozta, hogy most megint mi és a Frisco vagyunk versenyben Revisért. ha tényleg jön, akkor más senki.shawnka
király lenne, ha jönne! és akkor draftról DE, RB. talán TE?!
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Nah ezt már szeretdm. Baker remélem lòvéval a zsebben is tavalyi formáját hozza.... Garay jó lenne nekünk? Mennyit kérhet lenne rá keret?peach
reggel Schefter megint lehozta, hogy most megint mi és a Frisco vagyunk versenyben Revisért. ha tényleg jön, akkor más senki.