NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
 sportige.com/nfl-rumors-atlanta-falcons-interested-in-osi-umenyiora-03-2013/
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Dimmy interjú:  espn.go.com/blog/nfcsouth/post/_/id/45586/video-falcons-gm-on-teams-recent-cuts


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 286 — Omar's Coming Yo!
sztem ez a döntés arra mutat, hogy idén aktívabbak leszünk az fa piacon és/vagy készítik elő matty új szerződését 😊 dunn után furcsa lesz ismét egy ikon rb távozása de sajnos ez az élet rendje...peach
Remélem megtaláljuk azt az embert aki méltó utódja lesz.

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
sztem ez a döntés arra mutat, hogy idén aktívabbak leszünk az fa piacon és/vagy készítik elő matty új szerződését 😊 dunn után furcsa lesz ismét egy ikon rb távozása de sajnos ez az élet rendje...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Akármilyen is volt tavaly, nekem bent volt az 5 kedvenc atlantai játékosom között. Köszi Michael!

shawnka
szimpi nyilatkozat!
több mint 11 éve
Animarum Atlanta Falcons 83
Kíváncsi vagyok min agyalnak Atlantában és hogy milyen lesz a draft és hogy kiket fogunk húzni 1 körben szerintem védő játékost kéne de majd meglátjuk
több mint 11 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Turner nekem is nagy kedvenc volt...sajnos várható volt, hogy ez lesz....Duntaért nem ejtek könnyeket...Abraham...őt is sajnálom, de az idő vasfoga.......


több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
"These are never easy decisions to make and a lot of thought goes into these types of decisions. I want to personally thank John, Dunta and Michael for all their contributions.” - Falcons GM Thomas Dimitroff

Elküldtük Őket, nem tudom milyen lesz Turner és Abraham nélkül valószínű elsőre furcsa. #55 nagyon sajnálom.

A sapka 2.4mill emelkedett a tavalyi évhez képest ez plusz lehetőséget rejt. 120,6------->123milla
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
Akármilyen is volt tavaly, nekem bent volt az 5 kedvenc atlantai játékosom között. Köszi Michael!

több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
így kb. mennyi pénz szabadult fel? Buga
Ha jól emlékszem 6 körül6atos
15,9 millió a lenti cikk szerint.

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
így kb. mennyi pénz szabadult fel? Buga
Ha jól emlékszem 6 körül6atos
hihetetlen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
így kb. mennyi pénz szabadult fel? Buga
Ha jól emlékszem 6 körül
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 286 — Omar's Coming Yo!
Nagyon sajnálnám ha Abraham-et jövőre más csapat mezében látnám..

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
így kb. mennyi pénz szabadult fel? Buga
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Nagy nevek távoznak Atlantából | Bowl.hu
Három veteránjától is megvált az NFC South bajnoka.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
így kb. mennyi pénz szabadult fel?

több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Ábrahám lehet kevesebb pénzé visszajön, jah úgy tűnik ink Grimes-szal mint Duntával próbálkozunk.empty taxi
Korábban többször is írtam hogy Dunta magas gázsi miatt lapátra kerülne nagy lóvé szabadulna fel és lehetne fontosabb emberek szerződését fixálni pl. Moore + az hiány posztokat javítani. Örülök hogy jól gondolkodnak.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Ábrahám lehet kevesebb pénzé visszajön, jah úgy tűnik ink Grimes-szal mint Duntával próbálkozunk.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 627 — Egyéb témák lakó
shit

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Major moves in ATL: Falcons are releasing CB Dunta Robinson, RB Michael Turner and DE John Abraham today.

Kemény. 😊Beki
hmm, duntára nem számítottam. akkor ezek szerint grimest meg akarjuk tartani... vagy sonkának akarnak kedveskedni és #21 lesz a kezdő 😀 a zsidajt sajnálom.... 😕



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Major moves in ATL: Falcons are releasing CB Dunta Robinson, RB Michael Turner and DE John Abraham today.

Kemény. 😊
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 286 — Omar's Coming Yo!
Az alábbi cikk szerintem remekül összefoglalja,hogy kiket figyeltünk.A későbbi kérdések elkerülése végett,szerintem aki nincs képben az mindenképpen olvassa el.
 www.thefalcoholic.com/2013/2/27/4034116/2013-nfl-combine-top-performers-for-the-atlanta-falcons

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Hát szerdára nem lett döntés, mert nulla hír. Egyébként én amondó vagyok, hogy TE mindenképp jön az 1. vagy a 2. körben. Ha Gonzo visszajön, akkor a 2. körben. Mert az idei merítés nagyon jó és kár lenne veszni hagyni. Még azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy Gonzo + Ertz/Eifert... Nagyon kemény offense lenne az, illetve pass offense, mert futni még mindig nem tudnánk. 😀deadmike
És front7 sem lenne 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Két kis színes:
A legtöbb szakértő úgy látja, hogy Steven Jackson jön Turner helyére (már ha készpénznek vesszük a kivágását). Igazából nem látom sok értelmét, hiszen egy évvel fiatalabb csupán és ugyanúgy 9 szezon van mindkettő lábában. Ráadásul nem kevés pénzt dobott el a Ramsnél (talán úgy 6 millát), szóval nem hiszem, hogy olcsóbban adná magát. Pletykának érdekes, de realitását/értelmét nem látom.

Pete Prisco (CBS) a Combine-on innen-onnan összeszedett informorzsákból azt rakta össze, hogy Gonzo 2013-ban szinte biztosan folytatja a Falconsnál.deadmike
tényleg úgy tűnik, hogy folytatja, mert eddig minden mock draft-ban TE írtak hozzánk, de most nem!😀
 sportsillustrated.cnn.com/nfl/news/20130227/nfl-mock-draft-2/?sct=hp_t11_a2&eref=sihpSugar611
Nem is tudom talán 2 hete írtam hogy GM szerdára kér tőle döntést. Tehát Ők már bőven tudják mi a helyzet. Kicsit részemről tovább gondolva ha abba hagyná akkor már bejelentették volna, de mivel csönd van így az én okfejtésem hogy +1év.... 😀
Szerintem SS nem draft hely Moore elengedése a legnagyobb baromság lenne, így ahogy az előzőekben írtam vezér áldozatot kell hozni mindannyian tudjuk hogy Ő Grimes, akár hogy is a pénzes kerge birkát vágnám én ki. Jut eszembe neki nem lehetne a magas gázsiból levenni ha nem egyezik bele lapát, a sapka nagyon megkívánná. NT OLB TE OL RB CB ........ FARB is elképzelhető.6atos
Hát szerdára nem lett döntés, mert nulla hír. Egyébként én amondó vagyok, hogy TE mindenképp jön az 1. vagy a 2. körben. Ha Gonzo visszajön, akkor a 2. körben. Mert az idei merítés nagyon jó és kár lenne veszni hagyni. Még azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy Gonzo + Ertz/Eifert... Nagyon kemény offense lenne az, illetve pass offense, mert futni még mindig nem tudnánk. 😀
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Most olvastam Grimes a Patriotsnak jó lehetőség lenne Talib helyett,olcsóbban megúszhatnák.
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Két kis színes:
A legtöbb szakértő úgy látja, hogy Steven Jackson jön Turner helyére (már ha készpénznek vesszük a kivágását). Igazából nem látom sok értelmét, hiszen egy évvel fiatalabb csupán és ugyanúgy 9 szezon van mindkettő lábában. Ráadásul nem kevés pénzt dobott el a Ramsnél (talán úgy 6 millát), szóval nem hiszem, hogy olcsóbban adná magát. Pletykának érdekes, de realitását/értelmét nem látom.

Pete Prisco (CBS) a Combine-on innen-onnan összeszedett informorzsákból azt rakta össze, hogy Gonzo 2013-ban szinte biztosan folytatja a Falconsnál.deadmike
tényleg úgy tűnik, hogy folytatja, mert eddig minden mock draft-ban TE írtak hozzánk, de most nem!😀
 sportsillustrated.cnn.com/nfl/news/20130227/nfl-mock-draft-2/?sct=hp_t11_a2&eref=sihpSugar611
Nem is tudom talán 2 hete írtam hogy GM szerdára kér tőle döntést. Tehát Ők már bőven tudják mi a helyzet. Kicsit részemről tovább gondolva ha abba hagyná akkor már bejelentették volna, de mivel csönd van így az én okfejtésem hogy +1év.... 😀
Szerintem SS nem draft hely Moore elengedése a legnagyobb baromság lenne, így ahogy az előzőekben írtam vezér áldozatot kell hozni mindannyian tudjuk hogy Ő Grimes, akár hogy is a pénzes kerge birkát vágnám én ki. Jut eszembe neki nem lehetne a magas gázsiból levenni ha nem egyezik bele lapát, a sapka nagyon megkívánná. NT OLB TE OL RB CB ........ FARB is elképzelhető.