Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Két kis színes:
A legtöbb szakértő úgy látja, hogy Steven Jackson jön Turner helyére (már ha készpénznek vesszük a kivágását). Igazából nem látom sok értelmét, hiszen egy évvel fiatalabb csupán és ugyanúgy 9 szezon van mindkettő lábában. Ráadásul nem kevés pénzt dobott el a Ramsnél (talán úgy 6 millát), szóval nem hiszem, hogy olcsóbban adná magát. Pletykának érdekes, de realitását/értelmét nem látom.

Pete Prisco (CBS) a Combine-on innen-onnan összeszedett informorzsákból azt rakta össze, hogy Gonzo 2013-ban szinte biztosan folytatja a Falconsnál.deadmike
Hát Gonzonak örülök de akkor is kéne egy RB a drafton van olyan akit érdemesnek tartotok rá??GoFalconsGo
leírtuk már tizenhatezerszer. van.
több mint 11 éve
Animarum Atlanta Falcons 83
Két kis színes:
A legtöbb szakértő úgy látja, hogy Steven Jackson jön Turner helyére (már ha készpénznek vesszük a kivágását). Igazából nem látom sok értelmét, hiszen egy évvel fiatalabb csupán és ugyanúgy 9 szezon van mindkettő lábában. Ráadásul nem kevés pénzt dobott el a Ramsnél (talán úgy 6 millát), szóval nem hiszem, hogy olcsóbban adná magát. Pletykának érdekes, de realitását/értelmét nem látom.

Pete Prisco (CBS) a Combine-on innen-onnan összeszedett informorzsákból azt rakta össze, hogy Gonzo 2013-ban szinte biztosan folytatja a Falconsnál.deadmike
Hát Gonzonak örülök de akkor is kéne egy RB a drafton van olyan akit érdemesnek tartotok rá??
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Boldog Szülinapot Tony G-nek!!
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Két kis színes:
A legtöbb szakértő úgy látja, hogy Steven Jackson jön Turner helyére (már ha készpénznek vesszük a kivágását). Igazából nem látom sok értelmét, hiszen egy évvel fiatalabb csupán és ugyanúgy 9 szezon van mindkettő lábában. Ráadásul nem kevés pénzt dobott el a Ramsnél (talán úgy 6 millát), szóval nem hiszem, hogy olcsóbban adná magát. Pletykának érdekes, de realitását/értelmét nem látom.

Pete Prisco (CBS) a Combine-on innen-onnan összeszedett informorzsákból azt rakta össze, hogy Gonzo 2013-ban szinte biztosan folytatja a Falconsnál.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
De azért azt se mondanám hogy rossz lenne ha jönne, azért akiket fel soroltál se annyira fiatalok és nem az első évük már és azért lehet hogy egy kezdő DE még nem váltja meg a világot de lehet hogy idővel kinővi magát elit szintre vagy nem?
GoFalconsGo
Hunt alapvetően projekt játékos hatalmas potenciállal, szal van így benne fantázia igen.
Viszont van annyi hiányposztunk h én nem játszanék efféle luxuspickkekkel korán. OLB, NT, RB, TE (?), SS (?), sőt ha Baker megy és csúszik vmelyik elit OT azt se tartom kizártnak h oda draftoljunk.empty taxi
Értem de védelmünket kéne kicsit feljebb tunningolni mert hát jó hogy kevés pontot kaptunk de azért nem volt valami elit védelmünk a támadokhoz meg szerintem max egy RB kéne mivel TE poszton ha nem is vagyunk eleresztve de azért van 2 jó WR-ünk akik mellett a TE-re annyira nem figyelnek és azért a draft elött jó lenne tudni hogy marad e Gonzo :SGoFalconsGo
2 elit wr ide vagy oda, gonzo majd 1000 yardos szezont produkált + ő a fő célpont a redzone-ban. elit te mindenképpen kell. a sec. sztem is rendben van, samuel jobb volt mint vártam, csak a tartósság a kérdés vele kapcsolatban. a védelmünk legnagyobb baja a passrush hiánya. a váltás miatt mindenképpen nt és olb a fő need, ha ide tudunk megfelelő embereket keríteni, akkor a védelem is jobb lesz 😉

ahhoz képest, hogy tavaly nem volt szinte hiányposztunk, idén keletkezett jónéhány need 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Animarum Atlanta Falcons 83
A draftig az feltétlen kiderül h marad-e Gonzo, ő nem Favre 😊
Huntra továbbra is tartom h nincs szükség, egy OLB-vel vagy egy NT-vel vígan előrébb lennénk ha a védelmet tekintjük, a secondary elég jó sztem, feltételezve h Willy Mo készen áll az aláírásra.empty taxi
Hát majd meg látjuk szeptemberben remélem feküdni fog nekünk 3-4 😀 és akkor minden jó lesz az emberek meg vannak hozzá max egy NT kell aztán már tényleg minden meg van 😀
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
A draftig az feltétlen kiderül h marad-e Gonzo, ő nem Favre 😊
Huntra továbbra is tartom h nincs szükség, egy OLB-vel vagy egy NT-vel vígan előrébb lennénk ha a védelmet tekintjük, a secondary elég jó sztem, feltételezve h Willy Mo készen áll az aláírásra.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Animarum Atlanta Falcons 83
De azért azt se mondanám hogy rossz lenne ha jönne, azért akiket fel soroltál se annyira fiatalok és nem az első évük már és azért lehet hogy egy kezdő DE még nem váltja meg a világot de lehet hogy idővel kinővi magát elit szintre vagy nem?
GoFalconsGo
Hunt alapvetően projekt játékos hatalmas potenciállal, szal van így benne fantázia igen.
Viszont van annyi hiányposztunk h én nem játszanék efféle luxuspickkekkel korán. OLB, NT, RB, TE (?), SS (?), sőt ha Baker megy és csúszik vmelyik elit OT azt se tartom kizártnak h oda draftoljunk.empty taxi
Értem de védelmünket kéne kicsit feljebb tunningolni mert hát jó hogy kevés pontot kaptunk de azért nem volt valami elit védelmünk a támadokhoz meg szerintem max egy RB kéne mivel TE poszton ha nem is vagyunk eleresztve de azért van 2 jó WR-ünk akik mellett a TE-re annyira nem figyelnek és azért a draft elött jó lenne tudni hogy marad e Gonzo :S
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
De azért azt se mondanám hogy rossz lenne ha jönne, azért akiket fel soroltál se annyira fiatalok és nem az első évük már és azért lehet hogy egy kezdő DE még nem váltja meg a világot de lehet hogy idővel kinővi magát elit szintre vagy nem?
GoFalconsGo
Hunt alapvetően projekt játékos hatalmas potenciállal, szal van így benne fantázia igen.
Viszont van annyi hiányposztunk h én nem játszanék efféle luxuspickkekkel korán. OLB, NT, RB, TE (?), SS (?), sőt ha Baker megy és csúszik vmelyik elit OT azt se tartom kizártnak h oda draftoljunk.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Animarum Atlanta Falcons 83
De azért azt se mondanám hogy rossz lenne ha jönne, azért akiket fel soroltál se annyira fiatalok és nem az első évük már és azért lehet hogy egy kezdő DE még nem váltja meg a világot de lehet hogy idővel kinővi magát elit szintre vagy nem?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Atlanta Falcons 2013 Offseason Preview:
 sportsillustrated.cnn.com/nfl/news/20130226/atlanta-falcons-offseason-preview/?sct=uk_t12_a2Sugar611
Én Grimest bevallom elengedném. Elég lesz Moore-t és Bakert befaragni a sapka alá és akk még arról nem is beszéltünk h ha Gonzo visszajön ő se fog keveset keresni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Atlanta Falcons 2013 Offseason Preview:
 sportsillustrated.cnn.com/nfl/news/20130226/atlanta-falcons-offseason-preview/?sct=uk_t12_a2
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Hunt 3-4-ben DE-t játszana, ott azért megvagyunk (Babs, Peters, Jerry), nincs igazán rá szükség.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Animarum Atlanta Falcons 83
Margus Hunt:
 www.nfl.com/videos/nfl-combine/0ap2000000145044/Margus-Hunt-shares-his-football-storySugar611
ÉS arra mennyi az esély hogy öt draftoljuk ??? Mert tényleg szimpatikus a játéka de nincs rá garancia hogy a vezetöség is öt nézte ki magának :SGoFalconsGo
nem'tom, hogy mennyi az esélye, még valamelyik Mock Draftban láttam, hogy hozzánk írták. amúgy Gonzaleztől is függ, mert ha nem marad akkor első körben TE húzunk. ha marad akkor jöhet Hunt, vagy MD-ben még Alex Okafort szánták nekünk! 😊Sugar611
És gonzo-ról semmi hír hogy marad vagy nem??? Okafort-ról is azt hallottam hogy jó jól járnánk vele szerintetek?
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Margus Hunt:
 www.nfl.com/videos/nfl-combine/0ap2000000145044/Margus-Hunt-shares-his-football-storySugar611
ÉS arra mennyi az esély hogy öt draftoljuk ??? Mert tényleg szimpatikus a játéka de nincs rá garancia hogy a vezetöség is öt nézte ki magának :SGoFalconsGo
nem'tom, hogy mennyi az esélye, még valamelyik Mock Draftban láttam, hogy hozzánk írták. amúgy Gonzaleztől is függ, mert ha nem marad akkor első körben TE húzunk. ha marad akkor jöhet Hunt, vagy MD-ben még Alex Okafort szánták nekünk! 😊
több mint 11 éve
Animarum Atlanta Falcons 83
Margus Hunt:
 www.nfl.com/videos/nfl-combine/0ap2000000145044/Margus-Hunt-shares-his-football-storySugar611
ÉS arra mennyi az esély hogy öt draftoljuk ??? Mert tényleg szimpatikus a játéka de nincs rá garancia hogy a vezetöség is öt nézte ki magának :S
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 324 — Omar's Coming Yo!
Margus Hunt:
 www.nfl.com/videos/nfl-combine/0ap2000000145044/Margus-Hunt-shares-his-football-storySugar611
szimpatikus gyerek.jöhet.

több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Margus Hunt:
 www.nfl.com/videos/nfl-combine/0ap2000000145044/Margus-Hunt-shares-his-football-story
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Yasinskas 4 Prez!

The Falcons need to add a running back that’s different from Rodgers. They need to get someone that’s a little bit bigger and more of a power runner. I think they can get someone like Wisconsin’s Montee Ball sometime after the first round of the draft.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
GM Thomas Dimitroff is "confident" a Matt Ryan contract extension will get done.
Falcons coach Mike Smith told reporters at the Combine that free agent CB Brent Grimes' Achilles' recovery is going "outstanding."
Coach Mike Smith says Jacquizz Rodgers "can handle all three downs" at running back.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Érdeklődönk Shonn Greene iránt. RB-t én mondjuk nem FA-n keresztül szereznék, de alkatilag és stílusra egy ilyesmi back kéne nekünk.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Scouting Combine:

Tyler Eifert
 www.nfl.com/combine/profiles/tyler-eifert?id=2540148

Zach Ertz
 www.nfl.com/combine/profiles/zach-ertz?id=2540158

amúgy nézte valaki??Sugar611
Mondjuk én eddig is Eifertet akartam, hiába írták többen is, hogy Ertz jobb, az eredmények után meg még inkább.
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Scouting Combine:

Tyler Eifert
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/nibaefmxxjry7zca415v
Tyler Eifert Stats, News and Video - TE | NFL.com
Latest on TE Tyler Eifert including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com


Zach Ertz
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/t7my0kesdhb2iefvempm
Zach Ertz Stats, News and Video - TE | NFL.com
Latest on TE Zach Ertz including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com


amúgy nézte valaki??
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Kombinén állítólag interjúzunk Teoval, igazából én is megtenném, ezzel a kérdéssel indítanék:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Grimes, Hope, McClain, Moore,Owens, 2013: Free Agent
Eközben a bohócunk:
Dunta Robinson Defensive Back 3/5/2010: Signed a six-year, $57 million contract. The deal contains $25.5 million guaranteed, including a $7 million signing bonus, all of Robinson's third-year base salary, and $3 million of his 2013 salary. 2013: $8 million, 2014: $10 million, 2015: $11.5 million, 2016: Free Agent

Ez nincs így jól!!!
6atos
moore 2. körös, owens 3. körös, mcclain asszem 6., grimes is 6 v 7. körös volt. dunta meg a posztján top fa-ként írt alá. ha jól van, ha nincs, nagyon nincs min melepődni.peach
A lényeg az lett volna hogy Asante és Ő kivételével nincs senki lekötve szerintem lesz is nagy veszteségünk DB vonalon remélem nem Moore lesz , bohócunk teljesítménye meg magáért beszél teljesítmény/fizu arányában persze. 6atos
jah értem, azt hittem azért méltatlankodsz mert neki dől a nagy lóvé, míg aké értelmes az fa lesz... mondjuk ezen lehet is bosszankodni, csak a pénzügyi részére gondoltam h sajnos ez így kb realitás az előzményeket figyelembe véve. am. grimesért nem biztos h kár, 32 éves lesz, ilyen sérülés után nemtom milyen lesz, pláne h ő ugye az atletikusságából él leginkább....peach
egy kis pontosítás, Grimes 30 lesz (1983 07 19), a sérülése utáni formája nálam is kérdéses...