Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
azon vettem észre magam, hogy belenéztem az NBA topicba és utána rutinból benéztem ide is, hogy mi van, de az első komment után rájöttem, hogy már rég nem érdekel miről beszélünk a 7. év után(nálam). tavaly óta nem vagyok túl aktív.
rájöttem, hogy ez egy elcseszett csapat, elcseszett sport. inkább nézem a Lakers szenvedéseit (nameg Juvét, de ők végre királyak 7 év után)!
offseasonben nyilván nem leszek, az eddig sem érdekelt nagyon.
örőkké Falcons fan maradok, de mivel az elmúlt 7-8évben csak az ő meccseiket néztem, azért hogy pofáraessek nálam elveszítette az értékét ez a sport és a fanatizálás, mert szinte csak ez az egy csapat érdekelt.
szerencse, hogy nincs már dislike gomb. jó fórumozást srácok! 😊Zsoca
DIVAT 😀shawnka
A múltkor összeszámolva 7-en voltunk mint a gonoszok!
Akkor most 7 mínusz 1......!!!

Toborozni kell hogy ki legyen a FRONT SEVEN!!!! :d:d:d
több mint 11 éve
Animarum Atlanta Falcons 83
azon vettem észre magam, hogy belenéztem az NBA topicba és utána rutinból benéztem ide is, hogy mi van, de az első komment után rájöttem, hogy már rég nem érdekel miről beszélünk a 7. év után(nálam). tavaly óta nem vagyok túl aktív.
rájöttem, hogy ez egy elcseszett csapat, elcseszett sport. inkább nézem a Lakers szenvedéseit (nameg Juvét, de ők végre királyak 7 év után)!
offseasonben nyilván nem leszek, az eddig sem érdekelt nagyon.
örőkké Falcons fan maradok, de mivel az elmúlt 7-8évben csak az ő meccseiket néztem, azért hogy pofáraessek nálam elveszítette az értékét ez a sport és a fanatizálás, mert szinte csak ez az egy csapat érdekelt.
szerencse, hogy nincs már dislike gomb. jó fórumozást srácok! 😊Zsoca
Ez volt a legfontosabb amit tudnunk kellett 2013-ban 😀 köszönjük Emese xD
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 113 — Tyrone Creek
azon vettem észre magam, hogy belenéztem az NBA topicba és utána rutinból benéztem ide is, hogy mi van, de az első komment után rájöttem, hogy már rég nem érdekel miről beszélünk a 7. év után(nálam). tavaly óta nem vagyok túl aktív.
rájöttem, hogy ez egy elcseszett csapat, elcseszett sport. inkább nézem a Lakers szenvedéseit (nameg Juvét, de ők végre királyak 7 év után)!
offseasonben nyilván nem leszek, az eddig sem érdekelt nagyon.
örőkké Falcons fan maradok, de mivel az elmúlt 7-8évben csak az ő meccseiket néztem, azért hogy pofáraessek nálam elveszítette az értékét ez a sport és a fanatizálás, mert szinte csak ez az egy csapat érdekelt.
szerencse, hogy nincs már dislike gomb. jó fórumozást srácok! 😊Zsoca
DIVAT 😀
több mint 11 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
pedig milyen szép lett az új fórum. 😊

több mint 11 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
azon vettem észre magam, hogy belenéztem az NBA topicba és utána rutinból benéztem ide is, hogy mi van, de az első komment után rájöttem, hogy már rég nem érdekel miről beszélünk a 7. év után(nálam). tavaly óta nem vagyok túl aktív.
rájöttem, hogy ez egy elcseszett csapat, elcseszett sport. inkább nézem a Lakers szenvedéseit (nameg Juvét, de ők végre királyak 7 év után)!
offseasonben nyilván nem leszek, az eddig sem érdekelt nagyon.
örőkké Falcons fan maradok, de mivel az elmúlt 7-8évben csak az ő meccseiket néztem, azért hogy pofáraessek nálam elveszítette az értékét ez a sport és a fanatizálás, mert szinte csak ez az egy csapat érdekelt.
szerencse, hogy nincs már dislike gomb. jó fórumozást srácok! 😊

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 249 — a new hope (again)
ti mit húznátok első körben, pass rushert vagy tight endet?kaszo
nyilván tight endet.shawnka
ok, én is így gondoltam, csak egy csomó mockban DE van hozzánk írva, ezért kérdeztem 😊kaszo
Az öreg Tony meg mit csinál akkor inkább DE..... :d6atos
sonka ironizált, amúgy meg 3-4 lesz és akkor olb kell tudtommal... 😉 NT-t FA-n kell hozni....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
ti mit húznátok első körben, pass rushert vagy tight endet?kaszo
nyilván tight endet.shawnka
ok, én is így gondoltam, csak egy csomó mockban DE van hozzánk írva, ezért kérdeztem 😊kaszo
Az öreg Tony meg mit csinál akkor inkább DE..... :d
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
ti mit húznátok első körben, pass rushert vagy tight endet?kaszo
nyilván tight endet.shawnka
ok, én is így gondoltam, csak egy csomó mockban DE van hozzánk írva, ezért kérdeztem 😊
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 113 — Tyrone Creek
ti mit húznátok első körben, pass rushert vagy tight endet?kaszo
nyilván tight endet.
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
ti mit húznátok első körben, pass rushert vagy tight endet?
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
 www.youtube.com/watch?v=Bxelt84xY2w
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
AC-n azon ment az ok fejtés, hogy mivel nagyon magas összeget adunk #22 #23-nak így nem igazán marad #20-naka nagy szerződésre lóvé, így valószínűsítik máshol kell keresgélnie a busás összeg után.
Szerintem igaz hogy rizikós a sérülés utáni forma, de #23 lecserélném #20-ra.
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
 www.nfl.com/videos/atlanta-falcons/0ap2000000130895/A-look-back-Atlanta-Falcons-playoff-run
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
nem szoktam vesztes meccsket visszanézni...de az NFC döntőt már 2x újra néztem..., de hiába várok arra, hogy nyerjünk nem jön össze..😊 Ami nagyon kiakaszt az Cliff Matthews büntetése az elhibázott 49ers 3rd down-ál..illetve Ryan fumble-je...ha abból drive-ból nem is csináltunk volna TD-t csak FG-t..akkor a végén egy sima FG-al megvan a meccs...áááááááá tényleg bosszantó...Keano
nálam totál ugyan ez van! én is letöltöttem már is visszanéztem!
és ahogy már írtam is, szerintem a Matthews-on ment el a meccs! azt a driveot, Ryan snapnjénél kivédekeztük (tehát abból nem lett gond) erre ez a balfasz odaüt #7-nek, 15 yardért. utána egyből TD!
még mindig agyfaszt kapok ha rágondolok! és nem'tom úgy érzem, hogy erősebbek vagyunk a 2 AFC csapatnál...
több mint 11 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
nem szoktam vesztes meccsket visszanézni...de az NFC döntőt már 2x újra néztem..., de hiába várok arra, hogy nyerjünk nem jön össze..😊 Ami nagyon kiakaszt az Cliff Matthews büntetése az elhibázott 49ers 3rd down-ál..illetve Ryan fumble-je...ha abból drive-ból nem is csináltunk volna TD-t csak FG-t..akkor a végén egy sima FG-al megvan a meccs...áááááááá tényleg bosszantó...


több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Sound FX:
hogy a faszba kaphattunk ki?! még mindig nem hiszem el!!
 www.nfl.com/videos/atlanta-falcons/0ap2000000130336/Sound-FX-Falcons-offense-erupts
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
9,5 sack smafu? Moore-nak abban az évben 8,5 volt.empty taxi
Azt írtad, hogy csak "idén" = tavaly vette át Moore Miller posztját, én ezt a téves állítást magyaráztam meg. Ehhez mi köze van annak, hogy Moore vagy Porter hány sacket szerzett 2011-ben? 😊vassadi
Mondjuk annyi h effektív 3-4 OLB volt ő is?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Animarum Atlanta Falcons 83
De elmennék arra meccs nézésre csak szegedről nem épp könnyű ráadásul másnap melo :sGoFalconsGo
elég kemény szegedi mag van kialakulóban 😀peach
remélem is 😀
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
9,5 sack smafu? Moore-nak abban az évben 8,5 volt.empty taxi
Azt írtad, hogy csak "idén" = tavaly vette át Moore Miller posztját, én ezt a téves állítást magyaráztam meg. Ehhez mi köze van annak, hogy Moore vagy Porter hány sacket szerzett 2011-ben? 😊
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 249 — a new hope (again)
De elmennék arra meccs nézésre csak szegedről nem épp könnyű ráadásul másnap melo :sGoFalconsGo
elég kemény szegedi mag van kialakulóban 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
Sean Porter: a 2011-es szezonban még 3-4-et játszott a TAMU ott úgy látszott h kiváló Von Miller-pótlék leszempty taxi
Von Miller szerepkörét Damontre Moore vette át.vassadi
idéntőlempty taxi
"Idén", tehát 2012-ben, vagyis inkább tavaly klasszikus DE-t játszott a 4-3-ra váltó D-ben. 2011-ben, még 3-4-ben ő volt a hibrid DE/OLB - "Jack", ha úgy tetszik, amit anno Miller is játszott a TAMU-n; Porter a túloldalon szerepelt.vassadi
9,5 sack smafu? Moore-nak abban az évben 8,5 volt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Ryan válláról van valami hír....?
Szerintem csak idő kérdése és meglesz az a SB...😊

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/mnoqockvadu4h0q2k8di
Joe Flacco, Matt Ryan among top quarterbacks under 30
Gil Brandt ranks the best quarterbacks under 30. Find out why he slots Matt Ryan -- whose Atlanta Falcons will be watching Super Bowl XLVII from home -- ahead of the two QBs playing in the title game.


több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Sean Porter: a 2011-es szezonban még 3-4-et játszott a TAMU ott úgy látszott h kiváló Von Miller-pótlék leszempty taxi
Von Miller szerepkörét Damontre Moore vette át.vassadi
idéntőlempty taxi
"Idén", tehát 2012-ben, vagyis inkább tavaly klasszikus DE-t játszott a 4-3-ra váltó D-ben. 2011-ben, még 3-4-ben ő volt a hibrid DE/OLB - "Jack", ha úgy tetszik, amit anno Miller is játszott a TAMU-n; Porter a túloldalon szerepelt.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
Sean Porter: a 2011-es szezonban még 3-4-et játszott a TAMU ott úgy látszott h kiváló Von Miller-pótlék leszempty taxi
Von Miller szerepkörét Damontre Moore vette át.vassadi
idéntől


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Animarum Atlanta Falcons 83
De elmennék arra meccs nézésre csak szegedről nem épp könnyű ráadásul másnap melo :s