Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 11 éve
Animarum Atlanta Falcons 83
És így hatékonyabb lesz a védelmünk ?
GoFalconsGo
Ha Nolan-t nézzük Ő spec. ebben....6atos
Hát akkor kiváncsi leszek rá reméléem meg csinálják és sokkal erősebb ek leszünk 😀
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 664 — Falcons Fan
És így hatékonyabb lesz a védelmünk ?
GoFalconsGo
Ha Nolan-t nézzük Ő spec. ebben....
több mint 11 éve
Animarum Atlanta Falcons 83
És így hatékonyabb lesz a védelmünk ?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
yap, babs pusztítana 3-4 DEként erre én is gondoltam. nem vágtam, hogy walker fa, mert bár nemtom mekkora, de max belőle néztem ki, hogy tudna játszani Nt-t.peach
304 font, az ideális 3-4 DE tömeg, a 6-2-es magasság kicsit kicsi, de Liuget elég jól tolta idén San Diegoban azt ő is annyi.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
yap, babs pusztítana 3-4 DEként erre én is gondoltam. nem vágtam, hogy walker fa, mert bár nemtom mekkora, de max belőle néztem ki, hogy tudna játszani Nt-t.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 664 — Falcons Fan
Rodgers öccse is itt

Falcons signed WR James Rodgers, WR Marcus Jackson, OG Jacques McClendon, DT Micanor Regis, LB Pat Schiller, TE Andrew Szczerba, CB Peyton Thompson and RB Josh Vaughan to reserve/future contracts.
Rodgers is Jacquizz's older brother. Vaughan spent 10 games on the Panthers' active roster between 2010-11, and has 10 career carries for 31 yards.
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 664 — Falcons Fan
van valki a jelen keretből aki jó lehet nose-nak?peach
Klasszikus NT nincs,viszont Babsnek pl. nagyon feküdhet 3-4 DE poszt és tán Jerryből kijöhet vmi több, Petersnek idén nem volt jó éve, de ezt tudjuk be annak h PUP-ról jött, korábban 4-3-an már bizonyított remélem így is használható player lesz, Walker FA, nem tom visszahozzuk-e.
3-4 OLB-t Ábrahám már játszott, nem is rosszul, Sidbury FA lehet jót tenne neki a sémaváltás, de nem hinném h resign lesz belőle, Sörös kapcsán nem tudom mennyire fog feküdni neki az átállás, Massaquoi elvileg ink 3-4 OLB prospect volt anno mint 4-3 DE, Matthewst pedig okosabb dolog lenne csak ST-ben használni. A Spoon - Nicholas kettős korrekt kezdő lehet ILB-ben, sőt sztem Dentnek kifejezetten jól jöhet a sémaváltás.
Aki FA útján szóba jöhető NT-k akiknek örülnék:
Sammie Hill: 26 éves, 4 éve profi, rotációs run stuffer a Lionsban, 6-4 329, 4-3-ból jönne
Aubrayo Franklin: 32 éves, 10.éve profi, idén a liga egyik legjobbja volt futás ellen, dolgozott már Nolannel
Terrance Knighton: ő is 26, 4 éve profi, jó játékos, de hajlamos az offseason alatt teljesen elhagyni magát 6-3 330, alkatra prototipikus NT

Pass rusher eddig is kellett, DT és MLB-ügyben meg olyan volt a helyzet h nem árt az upgrade de nem is feltétlen létszükséglet, ez most úgy módosult h rohadtul kell NT, viszont ILB nem nagyon.

empty taxi
Kroy Biermann kapcsán hozta fel a Nolan 3-4-et:

DE Kroy Biermann would be a candidate to shift to linebacker in a 3-4 scheme, while OLB Sean Weatherspoon would likely kick inside.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
van valki a jelen keretből aki jó lehet nose-nak?peach
Klasszikus NT nincs,viszont Babsnek pl. nagyon feküdhet 3-4 DE poszt és tán Jerryből kijöhet vmi több, Petersnek idén nem volt jó éve, de ezt tudjuk be annak h PUP-ról jött, korábban 4-3-an már bizonyított remélem így is használható player lesz, Walker FA, nem tom visszahozzuk-e.
3-4 OLB-t Ábrahám már játszott, nem is rosszul, Sidbury FA lehet jót tenne neki a sémaváltás, de nem hinném h resign lesz belőle, Sörös kapcsán nem tudom mennyire fog feküdni neki az átállás, Massaquoi elvileg ink 3-4 OLB prospect volt anno mint 4-3 DE, Matthewst pedig okosabb dolog lenne csak ST-ben használni. A Spoon - Nicholas kettős korrekt kezdő lehet ILB-ben, sőt sztem Dentnek kifejezetten jól jöhet a sémaváltás.
Aki FA útján szóba jöhető NT-k akiknek örülnék:
Sammie Hill: 26 éves, 4 éve profi, rotációs run stuffer a Lionsban, 6-4 329, 4-3-ból jönne
Aubrayo Franklin: 32 éves, 10.éve profi, idén a liga egyik legjobbja volt futás ellen, dolgozott már Nolannel
Terrance Knighton: ő is 26, 4 éve profi, jó játékos, de hajlamos az offseason alatt teljesen elhagyni magát 6-3 330, alkatra prototipikus NT

Pass rusher eddig is kellett, DT és MLB-ügyben meg olyan volt a helyzet h nem árt az upgrade de nem is feltétlen létszükséglet, ez most úgy módosult h rohadtul kell NT, viszont ILB nem nagyon.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Smith nyilatkozta, hogy 2013-ban úgy néz ki 3-4-re állnak át.
6atos
na az érdekes leszkaszo
van valki a jelen keretből aki jó lehet nose-nak?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Smith nyilatkozta, hogy 2013-ban úgy néz ki 3-4-re állnak át.
6atos
na az érdekes lesz
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 664 — Falcons Fan
Smith nyilatkozta, hogy 2013-ban úgy néz ki 3-4-re állnak át.
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
beszarás!! 😀 😀
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 664 — Falcons Fan
Decoud és Moore a Pro Bowl keretben.Kenny
A két legmegbízhatóbb emberkénk.
Ők tuti helyen vannak ebben a keretben.

Mondjuk Duntát leültetném DeCoud helyébe egy tv elé, és levetíteném az egész idényt és elé tolnám az összeget hogy mennyit adhat a fizuból, mert ahányszor kimentette bőven megérdemelné...
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Azt hiszem bőgnél te is ha ott lehetnél nem a pályán.... csak a kakasülőn, már attól is........!!!!!!!!!!!!!!!6atos
Nem vagyunk egyformák, én a tavalyi buktánk után is csak úgy éreztem magamat, mint akit tökön rúgtak acélbetétessel néhányszor 😊

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
Decoud és Moore a Pro Bowl keretben.

több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
FA Running Backs6atos
Hát nekem egyik sem tetszik igazán.
Köszi a listát!kaszo
 en.wikipedia.org/wiki/Montee_Ball
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
FA Running Backs6atos
Hát nekem egyik sem tetszik igazán.
Köszi a listát!
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 664 — Falcons Fan
FA Running Backs

Steven Jackson (Player Option)
Reggie Bush
Rashard Mendenhall
Cedric Benson
Shonn Greene
Bernard Scott
Felix Jones
Peyton Hillis
Brandon Jacobs
Danny Woodhead
Rashad Jennings
La'Rod Stephens-Howling
Justin Forsett
Javon Ringer
Ronnie Brown
Tim Hightower
Chris Rainey
Kevin Smith
Brian Leonard
Mike Goodson
Jalen Parmele
Ryan Grant
Steve Slaton
Thomas Jones
Joseph Addai
Mewelde Moore
Cadillac Williams
Jackie Battle
Kahlil Bell
Ryan Torain
Tashard Choice
Brandon Jackson
Stefan Logan
Jerome Harrison
Tyrell Sutton
Darius Reynaud
Kregg Lumpkin
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Igen, most lett erőm egyáltalán felnézni az oldalra, bocs ha ismételni fogok korábbi véleményeket.

egyébként nem kevés tollerancia kell az eredménykövetéshez. borzalom ami ott megy ellenünk 😀peach
Annyira alap, utolsó 10 percben néztem be kb, de az is sok volt, hihetetlen.

Egy kérdésem volt a meccs után. Az utolsó play-jel mi volt a terv???gabokocka
Ránézésre hook lateral a fájós válla miatt, csak túl hamar levitték a védők Juliót, és így esélye sem volt már figurázni.

A végén 3. és 4. downnál kurvára csalódott voltam ezek miatt a bullshit playek miatt. Nem is láttam benne az értelmet. 3.-ra ott ment Julio, emberfelettit tolt egész meccsen, akár rá is játszhattunk volna, de szét se nézett Ryan, csak egyből indult oldalra gondolkodás nélkül Roddy felé. Hozzáteszem, ha el is megy a védő felett, akkor sem lett volna meg valszeg... 4.-re meg oda kellett volna kúrni Gonzonak, mint mindig nehéz helyzetben. Két lépés előnyben volt, nem lehetett volna levédekezni, talán még a TD-t is megcsinálta volna, de garantált 1st down, utána meg 1 perc alatt betúrjuk 2-3 futásból kevés yardról. Erre short middle Roddynak, komolyan? Második félidőre (miután 91-nél Ricsi eljinxelte neki a 100 yardot) annyira összeomlott, esélye sem volt kb, hogy ez a play bejöjjön. Ő csúszott el az int előtt korábban, egy elkapása volt összesen a 3-4. negyedben 9 yardért. Arról nem is beszélve, hogy ha valami csoda folytán mégis megcsinálja az elkapást, akkor sincs meg a 1st down, mert nem ment elég mélyre... (Utolsó playre hiába okoskodnám utólag, hogy Julionak a levegőből egyből mehetett volna vissza a lateral Douglasnek, aki utána végigfuthatott volna jobboldalon, nem itt ment el a meccs, és ehhez már mocsoknagy malac kellett volna, redzone-ból kellett volna a TD.)
Nem haragszom a csapatra, csak azért elég szar érzés, hogy a 20-0-ás vezetés elherdálása után újra megcsinálják 17-0-ról u-gyan-azt. A kezünkben volt a meccs, és elfaszkodtuk, ennyi, nem az utolsó drive-ban kell a hibát keresni.
Az mindenesetre biztos, hogy marhanagy törés lenne nekünk offense téren, ha Gonzo visszavonulna. Így is kéne FA-znunk egy fasza futót, bár nem tudom kik lesznek elérhetőek, és mennyi cap helyünk lesz.

-TE -> bízom benne, hogy marad Gonzo, de Eifert nagyon jól fog illeszkedni ebbe a támadósorba.shawnka
Én is őt szeretném első körben, akár megy, akár marad Gonzo. 😊 De a többi poszttal is egyetértek, azt leszámítva, hogy Owens és McClain hiába volt fasza beugróként, én nem vagyok benne biztos, hogy konstans tudnának stabil magas teljesítményt hozni egy szezonban végig kezdőként. Na nem mintha Dunta tudna, szóval mindegy 😀 RB1-ről meg már én is írtam feljebb, Quizznek örülnék, ha itt maradna #2-nek.


Szerintetek ki a jobb QB Ryan vagy Flacco?GoFalconsGo
Én nem hiszem, hogy van Falcons fan, aki erre a kérdésre Flaccót választaná.

Remélem jövőre Davis (QB) leveri McCown-t és kicsit megzörgeti a harasztot Ryan mögött, mert Matty Ice helyett szívesebben látnám Matty Hot-t.deadmike
Teljesen biztos vagyok benne, hogy Ryan helye nem fog veszélybe kerülni általuk.

egyébként ezt a magunkat vertük meg dumát itt pls hagyjuk már rá. a frisco picsázott el minket, mert túl sok hibát vétettünk amit ők szépen ki is használtak. ennyi. már írtam korábban is, túl sok balfaszkodás volt ami most a meccsbe került. peach
...tehát magunkat vertük meg. 😀

Köszönöm a figyelmet.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Szegény 😕

steroid stewie
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 664 — Falcons Fan
Szegény 😕

steroid stewie
Beesett a dómba az eső? 😉atapapa
Gonzó is elsírta magát.

DE.....

Azt hiszem bőgnél te is ha ott lehetnél nem a pályán.... csak a kakasülőn, már attól is........!!!!!!!!!!!!!!!
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Szegény 😕

steroid stewie
Beesett a dómba az eső? 😉

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Szegény 😕

steroid stewie
és most itt mi is kellene nézni? 😀

egyébként úgy néz ki megint nem a mienk a legdurvább sorsolás 😊

egyébként ezt a magunkat vertük meg dumát itt pls hagyjuk már rá. a frisco picsázott el minket, mert túl sok hibát vétettünk amit ők szépen ki is használtak. ennyi. már írtam korábban is, túl sok balfaszkodás volt ami most a meccsbe került. a hawks ellen még megúsztuk, törvényszerű volt, hogy még egyszer nem fogjuk. engem egyébként ez bánt jobban, nem a vereség...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Szegény 😕

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
. Nincs kifogásuk ellenünk, ha ezt hozzuk, jövőre bőven SB. 😊
berger90
kikérem magamnak, nekem nagyon sok kifogásom volt egész évben 😀