Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/hmb2vnebotfskxzg50og
Richard Sherman: Roddy White a product of his system
Richard Sherman told Around The League that Atlanta Falcons wide receiver Roddy White needs to play in a specific system to thrive, unlike White's teammate Julio Jones.
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Falcons GM Thomas Dimitroff believes "it's a lot closer to 50/50" that Tony Gonzalez returns.

"I don’t believe, not stating that he would be lying to anyone, but I don’t believe the 95 percent," Dimitroff said. "I want to believe it’s a lot closer to 50/50, to be honest with you, and we've had discussions." Dimitroff added that when the personnel staff reviews the 2013 roster, Gonzalez's name has stayed on it. The tide is starting to change, and it's looking more and more likely that Gonzo may return for one more Super Bowl run. He'll have to sign a new contract to do so, though, as he's a free agent. It shouldn't be a major hurdle.
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
FA-n sztem NT fog jönni max aki upgrade lesz, aztán draft első 3 köre rb,olb,te reményeim szerint bpa sorrendben...peach
Szerintem luxus lenne az első kört RB-re ellőni. Ha Gonzo kiesik, mindenképpen instant kezdő TE kell a csapatba, hogy legyen kivel széthúzni a pályát. Ugyanis, ha ő kiesik, már csak két épkézláb célpont marad és ez ennek az offense-nek betenné a kaput jobban, mintha nem lenne ligaelit rookie futó. Arról nem is beszélve, hogy szerintem nekünk megfelelő futót a hátsóbb körökbe is lehetne húzni. Első körben én egy TE/DE drafttal lennék elégedett, a második körben jöhet a másik fele és harmadikban pedig RB. Arról nem is beszélve, hogy ha mázlink van, lesz fincsi compensatory pick a 3. körben (lásd Lofton).

szerk: Ezzel csak azt akartam mondani, hogy posztra húzás és bpa együtt csak a csillagok és a bolygók ritka együttállásakor tud működni, de én nem reménykednék ilyenben. 😊deadmike
Tegnap szólították fel Gonzót hogy döntsön a jövőről.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 247 — a new hope (again)
DE minek? 3-4hez éppen abból van minőség. olb kéne, sztem arra gondoltál. igazából nekem m1, hogy hanyadik körben jönnek a needre emberek, csak váljanak be. lásd dentet is reachnek tartotta mindenki 3. körben. aztán még az is lehet, hogy jó lesz..... ja, 3. szezonjára 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
FA-n sztem NT fog jönni max aki upgrade lesz, aztán draft első 3 köre rb,olb,te reményeim szerint bpa sorrendben...peach
Szerintem luxus lenne az első kört RB-re ellőni. Ha Gonzo kiesik, mindenképpen instant kezdő TE kell a csapatba, hogy legyen kivel széthúzni a pályát. Ugyanis, ha ő kiesik, már csak két épkézláb célpont marad és ez ennek az offense-nek betenné a kaput jobban, mintha nem lenne ligaelit rookie futó. Arról nem is beszélve, hogy szerintem nekünk megfelelő futót a hátsóbb körökbe is lehetne húzni. Első körben én egy TE/DE drafttal lennék elégedett, a második körben jöhet a másik fele és harmadikban pedig RB. Arról nem is beszélve, hogy ha mázlink van, lesz fincsi compensatory pick a 3. körben (lásd Lofton).

szerk: Ezzel csak azt akartam mondani, hogy posztra húzás és bpa együtt csak a csillagok és a bolygók ritka együttállásakor tud működni, de én nem reménykednék ilyenben. 😊
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Az, hogy nem workhorse, nyilvánvaló, de az biztos hogy back kell. Ugyan továbbra sem a futójátékról leszünk híresek, de nekem jólesne már egy olyan back, aki hajlandó meccsenként kettőnél többet lépni. Ezerszer jobb lenne, mint pl. Bradshaw.berger90
Hiába van top passz O, alsó egyharmadba tartozó futójátékkal (és Turner ennél többre jövőre nem lesz képes), nem tud egy csapat bajnokságot nyerni. Erről sokat tudnék mesélni 😀Gyurma Pappa
Turner cut lesz, és akkor már nem ártana tényleg fiatalítani.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 247 — a new hope (again)
FA-n sztem NT fog jönni max aki upgrade lesz, aztán draft első 3 köre rb,olb,te reményeim szerint bpa sorrendben...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Az, hogy nem workhorse, nyilvánvaló, de az biztos hogy back kell. Ugyan továbbra sem a futójátékról leszünk híresek, de nekem jólesne már egy olyan back, aki hajlandó meccsenként kettőnél többet lépni. Ezerszer jobb lenne, mint pl. Bradshaw.berger90
Hiába van top passz O, alsó egyharmadba tartozó futójátékkal (és Turner ennél többre jövőre nem lesz képes), nem tud egy csapat bajnokságot nyerni. Erről sokat tudnék mesélni 😀

több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Dobjunk egy követ az állóvízbe: egy nfl.com szakértő szerint, így bálint-nap alkalmából, a legjobb "free agent - új csapat" pár: Reggie Bush + Falcons.

Vélemények?deadmike
visszahordónak kiváló. ezt a posztot továbbra sem FA-ról kell megoldani.shawnka
Reggie kiváló játékos, egy igazi problémája van (ami a többi,. pl. hogy nem igazán szeret ütközni, egyenesen következik): a sérülékenység. Az egy kicsit erős, hogy csak visszahordónak kiváló, az viszont tény, hogy nincs rá szükségetek. Mondjuk azért Bush > Quizz, csak az utóbbi jóval fiatalabb, bár szerintem nem kevésbé sérülékeny. Regginek jó évei voltak Miamiban, látszik, hogy tudna ő, csak nem bír 16 meccsig 100%-os lenni, úgy kevés. Nektek egy workhorse kell, egy olyan all down back, aki le tudja venni Ryan válláról a terhet, mert most már, 18 meccsel a "videótékában" nem kell félni, lesz okosság az ellenfeleknél (+ szerintem, ahogy korábban is írtam már, a OL erőn felül teljesített tavaly, és nem lesz rosszabb, de ennyire konzisztens éve szerintem nem lesz a falnak). Ha Turner 2008-as formáját tudna, szerintem 5 mp-ig nem gondolkodna az FO, hogy a veterán Busht idehozza 2 évre, amíg Quizz fejlődik. Gyurma Pappa
Az, hogy nem workhorse, nyilvánvaló, de az biztos hogy back kell. Ugyan továbbra sem a futójátékról leszünk híresek, de nekem jólesne már egy olyan back, aki hajlandó meccsenként kettőnél többet lépni. Ezerszer jobb lenne, mint pl. Bradshaw.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Dobjunk egy követ az állóvízbe: egy nfl.com szakértő szerint, így bálint-nap alkalmából, a legjobb "free agent - új csapat" pár: Reggie Bush + Falcons.

Vélemények?deadmike
visszahordónak kiváló. ezt a posztot továbbra sem FA-ról kell megoldani.shawnka
Reggie kiváló játékos, egy igazi problémája van (ami a többi,. pl. hogy nem igazán szeret ütközni, egyenesen következik): a sérülékenység. Az egy kicsit erős, hogy csak visszahordónak kiváló, az viszont tény, hogy nincs rá szükségetek. Mondjuk azért Bush > Quizz, csak az utóbbi jóval fiatalabb, bár szerintem nem kevésbé sérülékeny. Regginek jó évei voltak Miamiban, látszik, hogy tudna ő, csak nem bír 16 meccsig 100%-os lenni, úgy kevés. Nektek egy workhorse kell, egy olyan all down back, aki le tudja venni Ryan válláról a terhet, mert most már, 18 meccsel a "videótékában" nem kell félni, lesz okosság az ellenfeleknél (+ szerintem, ahogy korábban is írtam már, a OL erőn felül teljesített tavaly, és nem lesz rosszabb, de ennyire konzisztens éve szerintem nem lesz a falnak). Ha Turner 2008-as formáját tudna, szerintem 5 mp-ig nem gondolkodna az FO, hogy a veterán Busht idehozza 2 évre, amíg Quizz fejlődik.

több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Dobjunk egy követ az állóvízbe: egy nfl.com szakértő szerint, így bálint-nap alkalmából, a legjobb "free agent - új csapat" pár: Reggie Bush + Falcons.

Vélemények?deadmike
visszahordónak kiváló. ezt a posztot továbbra sem FA-ról kell megoldani.shawnka
Yep. Plusz nagyjából ugyanazt képviseli, mint Quizz. Nem sokat lendítene a futójátékunkon.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 247 — a new hope (again)
Dobjunk egy követ az állóvízbe: egy nfl.com szakértő szerint, így bálint-nap alkalmából, a legjobb "free agent - új csapat" pár: Reggie Bush + Falcons.

Vélemények?deadmike
továbbra is feleslegesnek tartok egy ilyen típusú játékost rodgers mellé....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
Dobjunk egy követ az állóvízbe: egy nfl.com szakértő szerint, így bálint-nap alkalmából, a legjobb "free agent - új csapat" pár: Reggie Bush + Falcons.

Vélemények?deadmike
visszahordónak kiváló. ezt a posztot továbbra sem FA-ról kell megoldani.
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Dobjunk egy követ az állóvízbe: egy nfl.com szakértő szerint, így bálint-nap alkalmából, a legjobb "free agent - új csapat" pár: Reggie Bush + Falcons.

Vélemények?
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 247 — a new hope (again)
Douglast el kéne cserélni Harvinra 😀 igaz pénz nincs rá és nem lenne pálya neki 3. számú wr-nek menni 😀 szóval csak jó lenne 😊Buga
Douglast?Szerintem tökéletes ember a 3. wr pozicióra.Meg én kedvelem a játékát,ha játszik.Kenny
hiába kedvelem sztem még 3. számúnak is kevés, meccsenként van kb egy elkapása és amikor nagyon fontos lenne hasra esik... nem gyors se nem erős, returnerként se vált be, amikor nagy játékot hozott össze általában elváltottak róla a védők... amiben jó az az elkapás után megszerzett yardok ill. a kis pénz. Szóval én nem ragaszkodnék hozzá.Buga
douglas jobb wr, mint amennyire mi használjuk....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 433 — Falcons fan
Douglast el kéne cserélni Harvinra 😀 igaz pénz nincs rá és nem lenne pálya neki 3. számú wr-nek menni 😀 szóval csak jó lenne 😊Buga
Douglast?Szerintem tökéletes ember a 3. wr pozicióra.Meg én kedvelem a játékát,ha játszik.Kenny
hiába kedvelem sztem még 3. számúnak is kevés, meccsenként van kb egy elkapása és amikor nagyon fontos lenne hasra esik... nem gyors se nem erős, returnerként se vált be, amikor nagy játékot hozott össze általában elváltottak róla a védők... amiben jó az az elkapás után megszerzett yardok ill. a kis pénz. Szóval én nem ragaszkodnék hozzá.

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 271 — Omar's Coming Yo!
Douglast el kéne cserélni Harvinra 😀 igaz pénz nincs rá és nem lenne pálya neki 3. számú wr-nek menni 😀 szóval csak jó lenne 😊Buga
Douglast?Szerintem tökéletes ember a 3. wr pozicióra.Meg én kedvelem a játékát,ha játszik.

több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Douglast el kéne cserélni Harvinra 😀 igaz pénz nincs rá és nem lenne pálya neki 3. számú wr-nek menni 😀 szóval csak jó lenne 😊Buga
remélem csak viccelsz 😀 bár ez még viccnek is rossz
több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 433 — Falcons fan
Douglast el kéne cserélni Harvinra 😀 igaz pénz nincs rá és nem lenne pálya neki 3. számú wr-nek menni 😀 szóval csak jó lenne 😊

több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
 grandstandgazette.com/2013/02/08/tony-gonzalez-winning-a-super-bowl-would-have-trumped-ray-lewis-ride/Sugar611
Annyira igaza van.
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
 grandstandgazette.com/2013/02/08/tony-gonzalez-winning-a-super-bowl-would-have-trumped-ray-lewis-ride/
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
jó lenne nekünk Ahmad Bradshaw??Sugar611
Nem szeretném, mostanra már neki sincs sok a tankban, kissé sérülékeny és Quizz mellé vmi nagyobb futó jobban jönne.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Defensive end John Abraham and running back Michael Turner are candidates to be released by the Falcons to create cap room, writes D. Orlando Ledbetter of the Atlanta Journal-Constitution.

Itt meg egy latolgatás arról h kinek lehet breakout szezonja jövőre:  www.thefalcoholic.com/2013/2/6/3954698/2013-atlanta-falcons-breakout-candidates-already-on-the-rosterempty taxi
Abraham ne menjen SEHOVA!!

jó lenne nekünk Ahmad Bradshaw??
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Defensive end John Abraham and running back Michael Turner are candidates to be released by the Falcons to create cap room, writes D. Orlando Ledbetter of the Atlanta Journal-Constitution.

Itt meg egy latolgatás arról h kinek lehet breakout szezonja jövőre:  www.thefalcoholic.com/2013/2/6/3954698/2013-atlanta-falcons-breakout-candidates-already-on-the-roster


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
ezen még mindig besírok! 😀