Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Peters nem lesz a szezon elején így Babs mellett a Walker-Jerry-Robertson hármast fogják rotálni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
redman nyílván nem egy talent, amikor néha pályára kellett, hogy lépjen asszem sosem téptem a hajamat... nekem megfelelő backup, nyílván ha huzamosabb ideig kéne h játszon akkor tré van, de ez a legtöbb csere QB-ra igaz....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
én a mai napig nem értem, hogy Redman kit dug, hogy még mindig a csapatnál lehet. JPW és DD is sokkal jobb opciónak tűnik nekem. mondjuk nála bárki 😀shawnka
The Falcons have waived QB John Parker Wilson as part of moves to get down to league-mandated 75-player limit...Sugar611
Redman tényleg tud valamit, ez már beteges egy kicsit 😊

több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
én a mai napig nem értem, hogy Redman kit dug, hogy még mindig a csapatnál lehet. JPW és DD is sokkal jobb opciónak tűnik nekem. mondjuk nála bárki 😀shawnka
The Falcons have waived QB John Parker Wilson as part of moves to get down to league-mandated 75-player limit...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Én se vagyok nagy híve a PS-ból levont következtetéseknek, de egy dolog szvsz nagyon jel: Matty 75%-os pontosságaempty taxi
Esküszöm nem akarok kötekedni, de Chase Daniel nálunk 71,9%-kal dobál, és sokszor kezdőkkel telerakott védelmek ellen is.
Gyurma Pappa
Nem veszem kötekedésnek. Ez egy egyszerű eszmecsere. Pusztán azért teszik ez az adat mert Matty ugyan statisztikailag a legjobb szezonját zárta tavaly, de hullámzóbb volt a teljesítménye, mint korábban. Ilyen szintű pontosság úgy gondolom
h azért sejteti h ebben fejlődhetett.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Én se vagyok nagy híve a PS-ból levont következtetéseknek, de egy dolog szvsz nagyon jel: Matty 75%-os pontosságaempty taxi
Esküszöm nem akarok kötekedni, de Chase Daniel nálunk 71,9%-kal dobál, és sokszor kezdőkkel telerakott védelmek ellen is.
de nem is az eredményekből "következtetünk" mi sem, hanem a mutatott játék, a playhívások képéből, az egyéni megmozdulásokból.kaszo
Tényleg ne érts félre te sem, tök mindegy nekem hogy milyen következtetéseket vonsz le, és még azt sem mondom, hogy JJ nem lesz beast a szezonban, mert simán lehet, benne van, nem véletlenül hozott érte akkora áldozatokat a FO.

Csak annyit mondtam, hogy ez az előszezon, és szerintem kb. semmit nem lehet belőle levonni, főleg a kezdő védelmek egészen máshogy tudnak játszani a szezon alatt.

több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
de nem is az eredményekből "következtetünk" mi sem, hanem a mutatott játék, a playhívások képéből, az egyéni megmozdulásokból.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Én se vagyok nagy híve a PS-ból levont következtetéseknek, de egy dolog szvsz nagyon jel: Matty 75%-os pontossága


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Kurvajók vagyunk, na.
(remélem valamelyik Saintses megint beírja, hogy offpin 😛)kaszo
fogalmam sincs róla, hogy mire gondolsz, de akkor beírom: offpin 😛

egyébként nem nézek preseason meccseket, mióta a Lions 4-0-ás preseason után futotta a 0-16-ot 😊

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
én a mai napig nem értem, hogy Redman kit dug, hogy még mindig a csapatnál lehet.shawnka
Matty Ryant 😛

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
én a mai napig nem értem, hogy Redman kit dug, hogy még mindig a csapatnál lehet. JPW és DD is sokkal jobb opciónak tűnik nekem. mondjuk nála bárki 😀
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Kurvajók vagyunk, na.
Matty-Julio megint ütött, Roddy TD-je is szép volt (remélem valamelyik Saintses megint beírja, hogy offpin 😛), Bryant 3/3, 44-45-51 yardokról, ami szintén elég menő, tényleg jó fantasy húzásnak tűnik, ahogy shawnka is írta korábban. Dominique Davis preseason teljesítményével én személy szerint elégedett vagyok, egy rookitól ez eddig egész korrekt, lehet, hogy éles meccseken is kéne majd esélyt adni neki Redman helyett, ha lesz magabiztos előnyünk az utolsó negyedre. Turner meg Gonzo eddig nem nagyon villog, de reméljük ők is összeszedik magukat kicsit a szezonra, és akkor beast offense.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó

Roddy évek óta megbízhatóan teljesít, rengeteg kulcsplayt hozott a legutóbbi szezonban is. Lásd. Bucs ellen Ryan INT-je után félpályás sprint vissza, majd FF.adyno12
És közben tavaly meg "vezette" dropokban a ligát. Ha ez idei évre rosszabbodik, akkor JJ több szerepet kaphat, ha nem, akkor még mindig Roddy lesz az 1. "támasza" a passzjátéknak, JJ még mindig csak ígéret, és tényleg kérdés, hogy Koetter "hagyja-e" robbantani, mert azért a hosszú passzjátékokban nagyobb a kockázat (a baromságot Ryan karerősségéről szerintem el kell felejteni, nem emiatt volt eddig ő Mr. Checkdown).

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
sztetek, hogy fognak eloszlani a labdák julio és roddy között? julio lesz az egyértelműen első számú wr?peach
Playcall függő a dolog. Ugye ha több olyan játékunk lesz egy meccsen ahol rövidebb passzokkal operálunk akk Roddy ha pedig mélységi játék lesz előtérben akkor Julio. Ha tippelnem elkapásban Roddynak lesz több, de elkapott yardban kb. ugyanannyit fognak hozni (már ha nincs sérülés...)


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Véleményem szerint pusztán DC szempotjából lesz kérdés, hogy melyiküket nevezik meg első számú elkapónak.

Roddy évek óta megbízhatóan teljesít, rengeteg kulcsplayt hozott a legutóbbi szezonban is. Lásd. Bucs ellen Ryan INT-je után félpályás sprint vissza, majd FF.

Julio két pre meccs alapján elképesztően nagy beast lesz. Csak ne jöjjön közbe sérülés.

Ha Koetter munkájával ilyen patent lesz a passzjátékunk, akkor könnyen lehet, hogy meglesz White és JJ számára is az 1000-es szezon. Én már baromira várom az éles meccseket!

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
sztetek, hogy fognak eloszlani a labdák julio és roddy között? julio lesz az egyértelműen első számú wr?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
a Miami ellen fognak legtöbbet játszani a kezdők, ajánlom holnap mindenkinek megtekintésre.
több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
 www.nfl.com/stats/team
szvsz két pre meccs után is jól látszik mi változott az offense-n, nem csak Ryan passzolt sokat, a cserék is rengetek passzjátékot játszottak.

több mint 11 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Ennyi robbantó játékossal, hamarosan beérjük, előzzük a Bengalst a balhés játékosok terén! 😊

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
ez a DL elég jó-e a Spagnuolo-féle rendszerhez.empty taxi
Na, szerintem ez az amire a válasz igen. Martez Wilson és Galette is robbantani fog szerintem az idén, és Alien is nagyon illik a rendszerbe, illetve ez ugye Ellis karrier éve.

Na, de ez a Falcons topik 😀Gyurma Pappa
ebben a topikban minden szóbakerülő játékos robbantani fog idén 😀
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
ez a DL elég jó-e a Spagnuolo-féle rendszerhez.empty taxi
Na, szerintem ez az amire a válasz igen. Martez Wilson és Galette is robbantani fog szerintem az idén, és Alien is nagyon illik a rendszerbe, illetve ez ugye Ellis karrier éve.

Na, de ez a Falcons topik 😀

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Dunta lenyiltakozta h a céljuk az h a Falconsé legyen a legjobb pass defense. Ebben a divben simán megvalósítható 😀empty taxi
igen, minden viszonyítás kérdése 😀 tegyük hozzá, hogy jelenleg úgy tűnik, hogy a Falcons-é a legjobb D, a Bucsnál 0 a DL, a Panthers elvileg jó lehetne, a Saintsnek pedig lassan minden új igazolása lesérül, így a LB sor és a sec. lassan mankóval fog játszani, szóval...Gyurma Pappa
Kiderül v beborul 😊 Tény h tán mi tartunk legelőrébb, de itt is vannak bőven kérdőjelek elsősorban pass rush ügyileg. A Bucsnál rengeteg korai körös picket nyomtak a DL-be plusz Schiano nagy szaki, tán ők nem lesznek olyan rosszak, a Panthersnél nagyon gyenge a DT-sor és nincs normális CB2 (hacsak Norman nem válik be), így hiába van ott Rivera max a liga közepe ami kitelik tőlük szvsz. A Saintsnél meg sok múlik azon h ki mennyi ideig maródi, illetve ez a DL elég jó-e a Spagnuolo-féle rendszerhez.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Dunta lenyiltakozta h a céljuk az h a Falconsé legyen a legjobb pass defense. Ebben a divben simán megvalósítható 😀empty taxi
igen, minden viszonyítás kérdése 😀 tegyük hozzá, hogy jelenleg úgy tűnik, hogy a Falcons-é a legjobb D, a Bucsnál 0 a DL, a Panthers elvileg jó lehetne, a Saintsnek pedig lassan minden új igazolása lesérül, így a LB sor és a sec. lassan mankóval fog játszani, szóval...

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Dunta lenyiltakozta h a céljuk az h a Falconsé legyen a legjobb pass defense. Ebben a divben simán megvalósítható 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
amit shawnka leírt, nagyon idillien hangzik... peach
ez a dolgom, megszépítem azt is, ami igazából lószar 😀
de annyira nem siralmas a helyzet és Dentről is nagyon jókat mondanak.