Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 12 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Első ránézésre 10-6.... 😊
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
11-5 v. 10-6 nem tűnik irreálisnak szvsz. az első 4 meccs elég húzósnak tűnik, abból jó lenne legalább egállal kijönni. a skins-t meg a raiderst meg illene ütni, 4-2 vel jó a bye. utána meg... az még még messzebb van 😀peach
Rekordokról majd csak a draft után 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
11-5 v. 10-6 nem tűnik irreálisnak szvsz. az első 4 meccs elég húzósnak tűnik, abból jó lenne legalább egállal kijönni. a skins-t meg a raiderst meg illene ütni, 4-2 vel jó a bye. utána meg... az még még messzebb van 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Abból a szempontból szerencsés sorsolás h nagy hidegbe csak 1x megyünk.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Week 1 9/9: Atlanta Falcons vs. Kansas City Chiefs, 1 p.m. EST Fox

Week 2 9/17: Denver Broncos vs. Atlanta Falcons, 8:30 p.m. EST ESPN

Week 3 9/23: Atlanta Falcons vs. San Diego Chargers, 4:05 p.m. EST Fox

Week 4 9/30: Carolina Panthers vs. Atlanta Falcons, 1 p.m. EST Fox

Week 5 10/7: Atlanta Falcons vs. Washington Redskins, 1 p.m. EST Fox

Week 6 10/14: Oakland Raiders vs. Atlanta Falcons, 1 p.m. EST CBS

Week 7 10/21: BYE

Week 8 10/28: Atlanta Falcons vs. Philadelphia Eagles 1 p.m. EST Fox

Week 9 11/4: Dallas Cowboys vs. Atlanta Falcons, 8:20 p.m. EST NBC

Week 10 11/11: Atlanta Falcons vs. New Orleans Saints, 1 p.m. EST Fox

Week 11 11/18: Arizona Cardinals vs. Atlanta Falcons, 1 p.m. EST Fox

Week 12 11/25: Atlanta Falcons vs. Tampa Bay Buccaneers, 1 p.m. EST Fox

Week 13 11/29: New Orleans Saints vs. Atlanta Falcons, 8:20 p.m. EST NFL Network

Week 14 12/9: Atlanta Falcons vs. Carolina Panthers, 1 p.m. EST Fox

Week 15 12/16: New York Giants vs. Atlanta Falcons, 1 p.m. EST Fox

Week 16 12/22: Atlanta Falcons vs. Detroit Lions, 8 p.m. EST ESPN

Week 17 12/30: Tampa Bay Buccaneers vs. Atlanta Falcons, 1 p.m. EST Fox
több mint 12 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
mehet a matek... :cool:



több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Újabb visitor: Jayron Hosley CB Virginia Tech: Grimes 2.0, alulméretezett playmaker, 2010-ben az NCAA legtöbb INT-jét fogta, zónázásban zseniális, akárcsak returnerként, a méreteiből adódóan magas WR-ek ellen nem hatékony és ugye most érkezett a csoportba V-Jax, futás ellen igyekszik, de egyszerűen kicsi ahhoz h hatékony legyen, 2. körös prospect.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
https://twitter.com/#!/M_Ryan02

Ryan is felbukkant twitteren.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Újabb OL-ek privát workouton:
Ben Jones C/G Georgia: idei Rimington díjas (ez nem sok jót jelent), 3. körös tehetség, stabilan áll pass blocknál, technikailag sem rossz, okos játékos, érti a blokkolási a sémákat, a snap után elég gyorsan megkezdi a blokkolást, ugyanakkor ha egyszer megkerülték már nem igazán képes visszanyerni a pozícióját, nem igazán atletikus, kisebb egyensúlyproblémái is vannak, a kezeit nem mindig a leghatékonyabban használja.
Dennis Kelly OT Purdue: leendő UDFA, vmi irgalmatlan hodály ember 6-8 321, ennek ellenére kissé vékony, karfesztávja kb. mint a kondorkeselyű szárnyfesztávja, eséllyel indulna egy Robert Gallery-hasonmás versenyen, túl magasan játszik, a lábmunkája se az igazi, ezért az alacsony pass rushereknek nincs nehéz dolga vele szemben, futás blokkban keményen dolgozik, de a kezét nem éppen hatékonyan használja, ugyanakkor kellően atletikus ahhoz h felérjen a második vonalba is blokkolni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
http://www.youtube.com/watch?v=X91bBAJE18k&feature=related
Spooooon 2011 😀 nem épp legjobb minőség 😊
néha kicsit túlpörög a srác de én nagyon bírom 😀 félelmetes, hogy mindig ott van ahol a labda 😊
(a videó végén még mutatják is neki a pálya széléről, hogy kanalazzon 😀)

több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
az alábbi linken láthattok egy képet, pirossal keretezve az a terület, amelyet 15 millióért megvenne a GWCC az új stadion megépítésére
ha minden igaz, a területet mindenképp megveszik, aztán majd kiderül, hogy stadiont építenek-e oda. a déli oldalán alapból van egy nagy parkoló, ami kiszolgálhatná a stadiont

http://kephost.hu/share-3F66_4F87FED9.html
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
sajnos arról nem szól a fáma, hogy a csapat miért ragaszkodik ennyire egy nyitott stadionhoz, igazából én sem értem a lényegét

az új modern stadion többletbevétele szintén nem indokolja azt, hogy miért kéne nyitott tető; arra már lehet egy indok, hogy miért nem építik át, újítják fel
ahogy a cikkben is írtam, egy elhúzható tető sokkal nagyobb költségekkel járna, mint egy új stadion felhúzása
az átalakítás tervezett két évére pedig el kéne hagyni a Dome-ot, tehát ebben az esetben ugyanúgy nem lehetne megrendezni a megszokott eseményeket (lásd SEC döntő, ahogyan ezt írtam is a cikkben)

viszont azzal, hogy egyetemi csapat használná a Dome-ot, nekem még inkább reálisnak tűnik egy új stadion építése, így nem lenne kihasználatlan a Dome, nem kéne lebontani
gondolom többek között ezért is támogatja a Falcons egy új és nyitott stadion építését. a terület elvileg már meg is van hozzá, nem kéne lebontani a Dome-ot

az nfl.com-on ezt találtam: Falcons officials have said they want a new open-air stadium rather than an expanded Georgia Dome or adding a retractable roof to that facility.
Tehát elsősorban azért szeretnék ezt, hogy ne kelljen a Dome-mal pöcsölni és gondolom a tárgyalások közben merült fel a lehetőség, hogy lehetne akár az új stadion is elhúzható tetős
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 861 — No es importante
kimaradt a cikkből, hogy a Georgia Dome az otthona a 2013-tól egyetemi első osztályban szereplő Georgia State-nek, a felújítás ezerszer valószínűbb, mert a lebontással az SEC konfdöntő is elvesztené helyét, és ha találniuk kell egy új stadiont, akkor utána már lehet nem is térnek vissza... (ha a nyitott megoldás valósul meg, akkor pedig biztos)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Új - modern stadion = nagyobb jegy és bérlet árak 😊
én bunkóságnak tartom amúgy, hogy azt a stadion ami az olimpia egyik látványossága ill. központja volt, lebontsák... bár még csak képeken láttam de szvsz igen üres lenne nélküle a park... de lehet az új stadion miatt eltűnne az olimpiai park is :/

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Agyaltam a safety depth gondokon és rájöttem a megoldásra: supplemental draft és Baccari Rambo! Kb. Barron szintű tehetség a gyerek. Do not tango with the Rambo!
Szerk. Közben belebuzultunk a Clemsonba Kourtnei Brown DE a köv látogató onnan, 6.-7. körös játékos, 6-4 242, ez ink LB méret, a 4.90-es 40 yard meg nagyon lassú...empty taxi
nekem nagyon adná, nyílván a neve miatt. mit csinált h supi draft lesz belőle?peach
A tavaszi szünetben füves sütit evett Floridában, ezért a Dawgs eltiltotta a szezon első 4 meccséről, erre ő jelezte h akk supplemental draft.empty taxi
mondjuk ha tényleg nagy tehetség, gondolom páran beállnak majd a sorba érte... :/

szerk. miért ragaszkodunk ennyire a nyitott stadionhoz? addig ok, h dome csapatként szívás nyílt terepen játszani, de ezen kívül van valami másik ok is?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
update stadion ügyben:

http://dirtybirds.blog.hu/2012/04/13/bonyolodik_a_helyzet_az_uj_falcons_stadion_korul
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Agyaltam a safety depth gondokon és rájöttem a megoldásra: supplemental draft és Baccari Rambo! Kb. Barron szintű tehetség a gyerek. Do not tango with the Rambo!
Szerk. Közben belebuzultunk a Clemsonba Kourtnei Brown DE a köv látogató onnan, 6.-7. körös játékos, 6-4 242, ez ink LB méret, a 4.90-es 40 yard meg nagyon lassú...empty taxi
nekem nagyon adná, nyílván a neve miatt. mit csinált h supi draft lesz belőle?peach
A tavaszi szünetben füves sütit evett Floridában, ezért a Dawgs eltiltotta a szezon első 4 meccséről, erre ő jelezte h akk supplemental draft.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Agyaltam a safety depth gondokon és rájöttem a megoldásra: supplemental draft és Baccari Rambo! Kb. Barron szintű tehetség a gyerek. Do not tango with the Rambo!
Szerk. Közben belebuzultunk a Clemsonba Kourtnei Brown DE a köv látogató onnan, 6.-7. körös játékos, 6-4 242, ez ink LB méret, a 4.90-es 40 yard meg nagyon lassú...empty taxi
nekem nagyon adná, nyílván a neve miatt. mit csinált h supi draft lesz belőle?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ray Edwardsról:

Röviden, nem olyan szerepkörben használták itt (36%-ban LT-vel szemben kellett volna alkotnia), mint a Vikingsnál (kizárólag a fal bal oldaláról indulva játszott, és zaklatta az RT-ket); Abraham miatt, akit rendszeresen ide-oda mozgattak a védőfalban, hogy számukra legkedvezőbb matchupot kapja. Amikor a MIN-nél megszokott szerepben játszott, kétszer olyan hatékony volt, mint amikor poszton kívül kellett szenvednie.

While the Vikings and Falcons do run similar schemes in some ways, they vary in how they treat their linemen in terms of workload and deployment. (...) In 2010, Edwards lined up as a defensive end on the right side of the Vikings line just five times. That’s five out of 765 snaps. In 2011 in Atlanta, Edwards spent 268 of his 732 snaps as right end, 36.6% of his game time. (...) He was visibly uncomfortable in Atlanta when forced to move around the line, and his best two games of the season came in games where he spent most of his time rushing from his more familiar DLE spot. Over the season, he was almost twice as effective rushing from that side than from the right.Pro Football Focus
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
én is updateltem a Hard Knocksos hírt

http://dirtybirds.blog.hu/2012/04/12/a_falcons_a_hard_knocksban
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Agyaltam a safety depth gondokon és rájöttem a megoldásra: supplemental draft és Baccari Rambo! Kb. Barron szintű tehetség a gyerek. Do not tango with the Rambo!
Szerk. Közben belebuzultunk a Clemsonba Kourtnei Brown DE a köv látogató onnan, 6.-7. körös játékos, 6-4 242, ez ink LB méret, a 4.90-es 40 yard meg nagyon lassú...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
megkaptuk a felajánlást, az HBO jelenleg a válaszra vár.
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Mint észrevehettétek, az elmúlt egy hétben igencsak elfoglalt voltam, de most megint egy újabb bejegyzés és ahogy látom, a fórumban sem esett még szó róla. Elöljáróban csak két szó: Hard Knocks.

http://dirtybirds.blog.hu/2012/04/12/a_falcons_a_hard_knocksbandeadmike
Már örültem, amikor írtad, aztán a bejegyzésben láttam, hogy még csak pletykaszinten megy... kár. 😊kaszo
ugye milyen egy hatásvadász dög voltam? 😀deadmike
csak nehogy legközelebb a Blikkben lássuk a Falconsos cikkeket! 😀
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Mint észrevehettétek, az elmúlt egy hétben igencsak elfoglalt voltam, de most megint egy újabb bejegyzés és ahogy látom, a fórumban sem esett még szó róla. Elöljáróban csak két szó: Hard Knocks.

http://dirtybirds.blog.hu/2012/04/12/a_falcons_a_hard_knocksbandeadmike
Már örültem, amikor írtad, aztán a bejegyzésben láttam, hogy még csak pletykaszinten megy... kár. 😊kaszo
ugye milyen egy hatásvadász dög voltam? 😀
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Mint észrevehettétek, az elmúlt egy hétben igencsak elfoglalt voltam, de most megint egy újabb bejegyzés és ahogy látom, a fórumban sem esett még szó róla. Elöljáróban csak két szó: Hard Knocks.

http://dirtybirds.blog.hu/2012/04/12/a_falcons_a_hard_knocksbandeadmike
Már örültem, amikor írtad, aztán a bejegyzésben láttam, hogy még csak pletykaszinten megy... kár. 😊