Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
rettentően utálom a gondolatot, hogy lofton saints mezben feszít 😛
peach
Kezd el megszokni 😊

több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
+1 😊

simán benne van a pakliban, hogy én vagyok műveletlen, de nemsok olyan TE ugrik be, aki rookieként akkorát villantott volna az elmúlt x évben...peach
ha nem is az első évben futnak be, de érdemes draftolni TE-t.
oké. nem egy, hanem két év kellett, de nézd meg, hogy mit művel egy Hernandez, egy Gronkowski, egy Graham vagy akár Pettigrew, aki már az első évében sem volt szar. valójában a tavalyi TE felhozatal volt csupán fos.

teljesen reális ide is draftolni. nem mély a wr corp és pont hogy egy év azért nem árt egy tightend-nek(ahogy a példák is mutatják). ez olyan, hogy Julio nagy eséllyel jobb lesz idén, mint tavaly volt.

előre kell gondolkodni. megjegyzem, hogy az RB téma pont nem ilyen. minden évben hemzsegnek a jobbnál-jobb FA-k a piacon, akik már bizonyítottak. RB-t a legnagyobb lutri igazolni (kivéve, ha egy Michael Bush-ról van szó, vagy egy LaGarette Blountról van szó).

de bevagyok basszívvvaZsoca
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
simán benne van a pakliban, hogy én vagyok műveletlen, de nemsok olyan TE ugrik be, aki rookieként akkorát villantott volna az elmúlt x évben...peach
ha nem is az első évben futnak be, de érdemes draftolni TE-t.
oké. nem egy, hanem két év kellett, de nézd meg, hogy mit művel egy Hernandez, egy Gronkowski, egy Graham vagy akár Pettigrew, aki már az első évében sem volt szar. valójában a tavalyi TE felhozatal volt csupán fos.

teljesen reális ide is draftolni. nem mély a wr corp és pont hogy egy év azért nem árt egy tightend-nek(ahogy a példák is mutatják). ez olyan, hogy Julio nagy eséllyel jobb lesz idén, mint tavaly volt.

előre kell gondolkodni. megjegyzem, hogy az RB téma pont nem ilyen. minden évben hemzsegnek a jobbnál-jobb FA-k a piacon, akik már bizonyítottak. RB-t a legnagyobb lutri igazolni (kivéve, ha egy Michael Bush-ról van szó, vagy egy LaGarette Blountról van szó).

több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Most jelentették be hivatalosan Vance Walker aláírását, valamint Joe Zelenka, a long snapperünk is visszatér. juhuuu 😊
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
nos, ha valóban így van, akkor szükség van a jó TE játékra

és hát... mit is mondjak... Palmer... khmm... szarból nem lehet várat építeni :rolleyes: 😂

simán benne van a pakliban, hogy én vagyok műveletlen, de nemsok olyan TE ugrik be, aki rookieként akkorát villantott volna az elmúlt x évben... ez a mentor dolog is meg lufi sztem. palmer 3 éve játszik gonzoval, mégis szar marad örökre... 😂peach
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
simán benne van a pakliban, hogy én vagyok műveletlen, de nemsok olyan TE ugrik be, aki rookieként akkorát villantott volna az elmúlt x évben... ez a mentor dolog is meg lufi sztem. palmer 3 éve játszik gonzoval, mégis szar marad örökre... 😂



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
nem tudom a Koetter-féle offense mennyire támaszkodott a TE-re. Ezt egy Jags szurkoló jobban tudja.deadmike
Marcedes Lewis neve mond valamit? 😛shawnka
Persze, hogy mond. 😊 De azt nem tudom, hogy mennyire volt ő az alapköve a támadójátéknak. 😊 Mármint MJD mellett. Mondjuk épeszű elkapó nem igazán volt ott, így Lewis számított annak. Most pedig Koetternek lesz két kiváló elkapója is. Majd meglátjuk mit talál ki.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
nem tudom a Koetter-féle offense mennyire támaszkodott a TE-re. Ezt egy Jags szurkoló jobban tudja.deadmike
Marcedes Lewis neve mond valamit? 😛
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Szerintem jelen pillanatban van nagyobb gondunk is annál, mint hogy RB-t hozzunk. 😊 Turnert nem hiszem, hogy elcserélnénk most, Snellinget nem fogjuk elküldeni és Quizzt sem. Főleg úgy, hogy utóbbi nagy eséllyel pályázik a PR/KR szerepre.

Belegondolva, azzal viszont egyetértek, hogy első körben felesleges volna RB-re pazarolni a picket, de tartom magam ahhoz, hogy ennek nem idén van itt az ideje. Mármint a futójátékos draftolásának.

Gonzo pedig más tészta, én is örülök, hogy jelenleg őt fizetjük, de szerintem jövőre nem kéne veteránt hozni. Jöjjön most egy rookie, aki Tony mögött egy évet tanulhat, jövőre meg jöhet a mélyvíz. Az anyagi vonzatáról nem is beszélve a dolognak. A másik fontos aspektus, hogy nem tudom a Koetter-féle offense mennyire támaszkodott a TE-re. Ezt egy Jags szurkoló jobban tudja. És ha már Koetter meg az új offense, abban szerintem Quizz is nagyobb szerephez juthat majd.


rogers szituációs játékos, max 8-10 carry/ meccsre jó. szóval ilyen szinten én nem számolnék vele... burneren meg már látszódnak az elhasználódás jelei... akkor még marad snelling, de ő is eléggé behatárolt. szal ha nem is 2. de vmeik középső körben és hoznék RB-t! a TE kérdés meg elég faramuci, én spec. egyáltalán nem sajnálom h egy rookie helyett inkább gonzot fizetjük... 😉

szerk.: amúgy sem vagyok híve az első körös RB draftnak, ha annyira kimagasló tehetség vki hozzánk nem fog lecsúszni, ill. elég sok példa bizonyítja h középső körökben milyen jó játékosokat lehet pecázni...peach
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
zsoca kérdésére a válasz:

http://dirtybirds.blog.hu/2012/03/23/mi_a_helyzet_lofton_ugyben_attekintes
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
rogers szituációs játékos, max 8-10 carry/ meccsre jó. szóval ilyen szinten én nem számolnék vele... burneren meg már látszódnak az elhasználódás jelei... akkor még marad snelling, de ő is eléggé behatárolt. szal ha nem is 2. de vmeik középső körben és hoznék RB-t! a TE kérdés meg elég faramuci, én spec. egyáltalán nem sajnálom h egy rookie helyett inkább gonzot fizetjük... 😉

szerk.: amúgy sem vagyok híve az első körös RB draftnak, ha annyira kimagasló tehetség vki hozzánk nem fog lecsúszni, ill. elég sok példa bizonyítja h középső körökben milyen jó játékosokat lehet pecázni...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
vagány, gyors, kis RB = Jacquizz Rodgers
teljesen felesleges az 55. választási jogot RB-re pazarolni szerintem
jövőre lesz újra első körös jogunk és akkor Turner helyére lehet hozni egy igazi elsőszámú futót.

egyébként van 5 pickünk (jelen állás szerint), úgyhogy ebbe belefér egy TE, O-line és WR (sorrendben 2, 3 és 5. kör). De valóban ott van még a LB kérdés, de oda csak depth kéne, és ne felejtsük el, hogy még Mike Petersont is vissza tudjuk hozni. Egyébként ha Meier összeszedi végre magát, Weems helyére 4. számú elkapónak simán jó. Ez esetben még akár 6-7. körben is elég egy elkapó.

TE szabadügynököt felesleges megfizetni, bagóért egy újonc sokkal jobb üzlet, plána a 2. kör vége felé.


Fleenert nyilván elviszik. Charles és Allen közül kéne majd választanunk, attól függően, hogy ki marad bent.
ha Lofton valamilyen módon maradna, akkor adnám én is a TE pick-et. más esetben őt kell pótolni, bármennyire is vékony a wr corp is.
Loftonnal mi a szett, btw?Zsoca
szvsz kivár... ha Vilma leves, naaaaagyon túl fogjuk fizetniGyurma Pappa
rettentően utálom a gondolatot, hogy lofton saints mezben feszít 😛

én nem TE-t draftolnék, azok mindig vannak jók a piacon, bár nemtudom jövőre kiknek jár majd le a szerződése... :/ valami vagány gyors kis RB jól mutatna, a két tank mellé. nem ártana még egy playmaker skill playa. bár az O falba is elférne egy kis erősítés, pláne ha mcclure nem tér vissza...peach
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Ahogy Deadmike irta a blogon én is remélem, hogy a Top3 TE -ek közül valaki ott marad nekünk a drafton...bár szerintem Fleenert elviszik de ez az Allen gyerek is megfelelő lenne Gonzo mögé.... :cool:Keano
Fleenert nyilván elviszik. Charles és Allen közül kéne majd választanunk, attól függően, hogy ki marad bent.
ha Lofton valamilyen módon maradna, akkor adnám én is a TE pick-et. más esetben őt kell pótolni, bármennyire is vékony a wr corp is.
Loftonnal mi a szett, btw?Zsoca
szvsz kivár... ha Vilma leves, naaaaagyon túl fogjuk fizetniGyurma Pappa
rettentően utálom a gondolatot, hogy lofton saints mezben feszít 😛

én nem TE-t draftolnék, azok mindig vannak jók a piacon, bár nemtudom jövőre kiknek jár majd le a szerződése... :/ valami vagány gyors kis RB jól mutatna, a két tank mellé. nem ártana még egy playmaker skill playa. bár az O falba is elférne egy kis erősítés, pláne ha mcclure nem tér vissza...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 615 — Egyéb témák lakó
Ahogy Deadmike irta a blogon én is remélem, hogy a Top3 TE -ek közül valaki ott marad nekünk a drafton...bár szerintem Fleenert elviszik de ez az Allen gyerek is megfelelő lenne Gonzo mögé.... :cool:Keano
Fleenert nyilván elviszik. Charles és Allen közül kéne majd választanunk, attól függően, hogy ki marad bent.
ha Lofton valamilyen módon maradna, akkor adnám én is a TE pick-et. más esetben őt kell pótolni, bármennyire is vékony a wr corp is.
Loftonnal mi a szett, btw?Zsoca
szvsz kivár... ha Vilma leves, naaaaagyon túl fogjuk fizetni

több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Ahogy Deadmike irta a blogon én is remélem, hogy a Top3 TE -ek közül valaki ott marad nekünk a drafton...bár szerintem Fleenert elviszik de ez az Allen gyerek is megfelelő lenne Gonzo mögé.... :cool:Keano
Fleenert nyilván elviszik. Charles és Allen közül kéne majd választanunk, attól függően, hogy ki marad bent.
ha Lofton valamilyen módon maradna, akkor adnám én is a TE pick-et. más esetben őt kell pótolni, bármennyire is vékony a wr corp is.
Loftonnal mi a szett, btw?

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 669 — tracker ember
A FA-mozgásokat látva még mindig tartom a véleményem: BPA 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Ahogy Deadmike irta a blogon én is remélem, hogy a Top3 TE -ek közül valaki ott marad nekünk a drafton...bár szerintem Fleenert elviszik de ez az Allen gyerek is megfelelő lenne Gonzo mögé.... :cool:


több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
AF Facebook: BY THE NUMBERS: Matt Ryan, Michael Turner and Roddy White have accomplished what no other trio in NFL history has with 3-straight seasons of 3,000 yards passing, 1,000 yards rushing and 1,000 yards receiving, respectively. 😊Buga
sokra mentünk vele... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 433 — Falcons fan
AF Facebook: BY THE NUMBERS: Matt Ryan, Michael Turner and Roddy White have accomplished what no other trio in NFL history has with 3-straight seasons of 3,000 yards passing, 1,000 yards rushing and 1,000 yards receiving, respectively. 😊

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
úgy összessében eddig az összes free agent játékosunkkal nagyon baráti szerződéseket sikerült kötnünk...peach
mert gyűrűt akarnak. Sólyomként. tudják ők is, ha az önös érdekeiket helyezik a csapatéval szembe, akkor úgy nem fognak.shawnka
nah yap, csak ebben a pénzorientált ligában, akkor is jól eső érzés, hogy van ahol ilyen jó a csapatszellem, közösek a célok, és nem az számít elsődlegesen, hogy 6,5 v 7 millió dollárt keressél évente...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
valaki szólhatna Grimesnak is, hogy ezt felfogja még időben 😀

úgy összessében eddig az összes free agent játékosunkkal nagyon baráti szerződéseket sikerült kötnünk...peach
mert gyűrűt akarnak. Sólyomként. tudják ők is, ha az önös érdekeiket helyezik a csapatéval szembe, akkor úgy nem fognak.shawnka
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
úgy összessében eddig az összes free agent játékosunkkal nagyon baráti szerződéseket sikerült kötnünk...peach
mert gyűrűt akarnak. Sólyomként. tudják ők is, ha az önös érdekeiket helyezik a csapatéval szembe, akkor úgy nem fognak.
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
úgy összessében eddig az összes free agent játékosunkkal nagyon baráti szerződéseket sikerült kötnünk...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
A tegnapi napon napvilágot látott Abe új szerződésének egy-két részlete. Elöljáróban annyit, hogy az előzetes hírekkel ellentétben az a 21 csak 16 millió $. Részletekért katt:

http://dirtybirds.blog.hu/2012/03/20/abe_visszaterese
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Mi nem is hívtuk? hm